League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.450.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Re: League Of Legends
ploxrain kaže...

jel ima ovdje netko da je u elo hell se zabarikadirao, trebao bih nekog partnera da izadem vanka -.-

i ja sam isto bio u gabuli... i naso sam si frenda.winali smo 10 ranked zaredom... i vec sam se vradio na 1000

LoL acc TkaŁŁe(pro gamer imam 4kh na xf-u ali od svih igrica koje sam igro)
14 godina
offline
League Of Legends

Btw ovo je malo offtopic xD al posto slimyyy trazi jednostavan Wallpaper a nasao sam jedan dobar lolthemed wallpaper 

 

http://exogenesishd.deviantart.com/#/d3ioy05

 

gore desno je download link za  sliku u  1920x1080 rezi :)

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 19:25 (hari85).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

bio sam jedno vrijeme na 1.3k elo al jbga solo que i sami trollovi  i sad pao na 870 mislim i sad vise ne mogu van moram igrati tankove cijelo vrijeme zelim li pobjedu, uglavnom  svi biraju carry u tom elo i boli ih k  za ostalo a da jungler budem o tome uopce ni ne pomisljam jer to jednostavno ne mozes biti koliko  got da se ja tryhard da skinem pritisak s lane uvijek solo lik gubi lane

15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

Hyfe updatea svoj nasus guide na solo midu ( must try :D ) 

 

http://www.solomid.net/guides.php?g=151

To je napravio prije 2 tjedna na leaguecraft guideu. I nažalost, ne isplati se gledati većina "premium" guideova jer se vidi da high ELO igrači ( većina njih ) ne voli ili ne želi pisati dobre guideove.

Guide za Warwicka: http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/3252 Guide za Xin Zhaa:http://leaguecraft.com/strategies/guide/7326 Warbringer007 ( EU ) te moj brat Chomet ( EU )
14 godina
offline
Re: League Of Legends
ploxrain kaže...

bio sam jedno vrijeme na 1.3k elo al jbga solo que i sami trollovi  i sad pao na 870 mislim i sad vise ne mogu van moram igrati tankove cijelo vrijeme zelim li pobjedu, uglavnom  svi biraju carry u tom elo i boli ih k  za ostalo a da jungler budem o tome uopce ni ne pomisljam jer to jednostavno ne mozes biti koliko  got da se ja tryhard da skinem pritisak s lane uvijek solo lik gubi lane

  u modi je 4 AP i 1 AD carry :P

Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Blizek kaže...
hari85 kaže...

Hyfe updatea svoj nasus guide na solo midu ( must try :D ) 

 

http://www.solomid.net/guides.php?g=151

To je napravio prije 2 tjedna na leaguecraft guideu. I nažalost, ne isplati se gledati većina "premium" guideova jer se vidi da high ELO igrači ( većina njih ) ne voli ili ne želi pisati dobre guideove.

Ne bi se u tome slozio npr theoddone je za svaki guide napravio i video guide   koji je dosta poduzi ( npr za olafa imao je 2 parta oko 20 minuta )   . 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
Blizek kaže...
hari85 kaže...

Hyfe updatea svoj nasus guide na solo midu ( must try :D ) 

 

http://www.solomid.net/guides.php?g=151

To je napravio prije 2 tjedna na leaguecraft guideu. I nažalost, ne isplati se gledati većina "premium" guideova jer se vidi da high ELO igrači ( većina njih ) ne voli ili ne želi pisati dobre guideove.

Ne bi se u tome slozio npr theoddone je za svaki guide napravio i video guide   koji je dosta poduzi ( npr za olafa imao je 2 parta oko 20 minuta )   . 

VEĆINA... a i njegov WW guide samo pokazuje kolko je jungling WW underestimated u high ELO-u.

Guide za Warwicka: http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/3252 Guide za Xin Zhaa:http://leaguecraft.com/strategies/guide/7326 Warbringer007 ( EU ) te moj brat Chomet ( EU )
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo par buildova za Ireliu nemorate ovim redosljedom ici.

Btw jos nije lose mozda umjesto nekoga itema ubaciti hextech gunblade odlicno funkcionira sa ultiem :D

 

LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: League Of Legends
scarface797 kaže...

Evo par buildova za Ireliu nemorate ovim redosljedom ici.

Btw jos nije lose mozda umjesto nekoga itema ubaciti hextech gunblade odlicno funkcionira sa ultiem :D

 

Ovo je sve ok, ali naravno da ovisi o situaciji, onaj moj build je drugačiji zbog toga kaj ne treba tak puno golda da počne stvarno ownati. Iako su ovo moćni buildovi za gotovo svakog tanky dps-a...

 

LoL username: UnimatriX (EU) HoN username: ArmageddonX
14 godina
offline
League Of Legends

neznam ja idem na philo pa Hog pa mercs trinity Fon > randuin  >  shurelia > atma :D  za balanciran team ako nisu balancirani po vrsti dmg mjesto da upgradeas HoG  kupis banshee    i Fon( magic vise ) a ako je physical onda naravno sunfire  ili guardian mjesto FoN-a .

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Dodajte me svi :

EnforcerManiaQ

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Unimatrix 007 kaže...
scarface797 kaže...

Evo par buildova za Ireliu nemorate ovim redosljedom ici.

Btw jos nije lose mozda umjesto nekoga itema ubaciti hextech gunblade odlicno funkcionira sa ultiem :D

 

Ovo je sve ok, ali naravno da ovisi o situaciji, onaj moj build je drugačiji zbog toga kaj ne treba tak puno golda da počne stvarno ownati. Iako su ovo moćni buildovi za gotovo svakog tanky dps-a...

 

To si u pravu ali otkako su je retardi iz riota 2 puta nerfali (ikako nije bilo toliko potrebno) idem samo solo lane ili mid i samo moras farmati u pocetku je malo tesko zbog mane ali cim uzmes sheen samo farm.

LoL-scarface797(EU)
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 22:12 (scarface797).
14 godina
offline
Re: League Of Legends
null kaže...

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

Sta s njima ? nerf ? buff ? remake ?  skinovi ?  

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
14 godina
offline
Re: League Of Legends
null kaže...

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

Nerf za malzu je preocekivan -,-

Sta mislite zasto su stavili Vladimir i Malza skin na sale...

LoL username: prokletbio (EU)
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 22:45 (cut-paste-waste).
14 godina
offline
Re: League Of Legends
cut-paste-waste kaže...
null kaže...

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

Nerf za malzu je preocekivan -,-

Sta mislite zasto su stavili Vladimir i Malza skin na sale...

Nasa sam nerfaju ih jeb*nti moralla mutavog Nunu nerf BUAHHAAHAHAH  koji retaji lika nisu dirali 2 godine i odjednom nerf ahaaahhhh . 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Your position in queue: Over 9000

Approximate wait time: 1 hr 28 min..... {#}

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
cut-paste-waste kaže...
null kaže...

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

Nerf za malzu je preocekivan -,-

Sta mislite zasto su stavili Vladimir i Malza skin na sale...

Nasa sam nerfaju ih jeb*nti moralla mutavog Nunu nerf BUAHHAAHAHAH  koji retaji lika nisu dirali 2 godine i odjednom nerf ahaaahhhh . 

jbt nekuzim sta imaju nerfat nunu-a ajde vlada i malzu... oni su op tj malzin ulty je pre op.... ali moraju biti oni uvjek u necem glupi pa nerfaju nunutica -.-

LoL acc TkaŁŁe(pro gamer imam 4kh na xf-u ali od svih igrica koje sam igro)
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
hari85 kaže...
cut-paste-waste kaže...
null kaže...

Nunu and Malz are in this patch.

 

 

Nerf za malzu je preocekivan -,-

Sta mislite zasto su stavili Vladimir i Malza skin na sale...

Nasa sam nerfaju ih jeb*nti moralla mutavog Nunu nerf BUAHHAAHAHAH  koji retaji lika nisu dirali 2 godine i odjednom nerf ahaaahhhh . 

jbt nekuzim sta imaju nerfat nunu-a ajde vlada i malzu... oni su op tj malzin ulty je pre op.... ali moraju biti oni uvjek u necem glupi pa nerfaju nunutica -.-

joj daj kak nebi lik je isus ulti i ona gruda njegova i jedan carry je gotov samo tak treba izbalansirat al ne onda samo ove jace nego sve odjednom izbalansirat i bok a ne svaki lik koji izadje 2 mj je op dok ne izbalansiraju...

" Nad izdahnulim pogonima termomehanike i etanola vrane šestare epitaf" \Mundus Vult Decipi!
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ovaj morello je stvarno glup, vidi se da lik nema nikakvog iskustva u jednoj velikoj firmi, nezna poslovat, a bogami nezna ni balansirat igru, on nerfa vlada kojeg i ovako više niko ne koristi i nerfa nunua koji uopće netriba nikakav nerf al eto očito ga je neko owna pa je malo popiizdija

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 23:25 (slimyyy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
slimyyy kaže...

ovaj morello je stvarno glup, vidi se da lik nema nikakvog iskustva u jednoj velikoj firmi, nezna poslovat, a bogami nezna ni balansirat igru, on nerfa vlada kojeg i ovako više niko ne koristi i nerfa nunua koji uopće netriba nikakav nerf al eto očito ga je neko owna pa je malo popiizdija

Ma retaj on je dosa  s Arenaneta u Riot samo zbog para {#}

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Ja nisam isao tako nisko ka haris :D al najnize mi je bio 1200 a trenutno je 1459 ak se nevaram... al bas kako haris kaze bokte zareda ti se par dobrih gaymova di dobijas totalno dobar team i onda dobijes takve retarde da se ubijes :Sono najvise mi je bio 1466 pa je momentalno u par gaymova pao na 1420 :( dzubrad mucka :D

 

hehe harise ja sam jarana poceo picit :D totalno op govno :D al sada cu neko vrijeme samo njega :D predobar je :D

 

 

Edit :D

 

posto mi nije quotalo ovo je vezano ha onaj harisov post o elo hellu :D

League Of Legends EU : KeiichiAssassin
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 23:35 (Keiichi).
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Keiichi kaže...

Ja nisam isao tako nisko ka haris :D al najnize mi je bio 1200 a trenutno je 1459 ak se nevaram... al bas kako haris kaze bokte zareda ti se par dobrih gaymova di dobijas totalno dobar team i onda dobijes takve retarde da se ubijes :Sono najvise mi je bio 1466 pa je momentalno u par gaymova pao na 1420 :( dzubrad mucka :D

 

hehe harise ja sam jarana poceo picit :D totalno op govno :D al sada cu neko vrijeme samo njega :D predobar je :D

 

 

Edit :D

 

posto mi nije quotalo ovo je vezano ha onaj harisov post o elo hellu :D

Pa u tome je bit ja sam imao 40 win spree u rankedu i tkao dosao s 1100 na 1430 podrucje i onda sam opet dobivao debile  ffs . I sad pokusavam opet na isti elo ali uvijek hebeni 1350 Range {#}

 

Jedva j*beno cekam da vidim Kako ce   ispast Hi-rez studios-ov Smite   .Ako bude ista dobar kao sto si im prijasni projekt bili  ( bivsi Global agenda no life :D )   .

 

Cak  za   vas sve koje spadaju u "graphic wh*re " kategoriju   bit ce nesto . Evo  model jednog Champa :D

 

 

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223402_210609702292467_187573977929373_706870_4155432_n.jpg

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 23:50 (hari85).
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

kad izlazi taj smite

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...
Keiichi kaže...

Ja nisam isao tako nisko ka haris :D al najnize mi je bio 1200 a trenutno je 1459 ak se nevaram... al bas kako haris kaze bokte zareda ti se par dobrih gaymova di dobijas totalno dobar team i onda dobijes takve retarde da se ubijes :Sono najvise mi je bio 1466 pa je momentalno u par gaymova pao na 1420 :( dzubrad mucka :D

 

hehe harise ja sam jarana poceo picit :D totalno op govno :D al sada cu neko vrijeme samo njega :D predobar je :D

 

 

Edit :D

 

posto mi nije quotalo ovo je vezano ha onaj harisov post o elo hellu :D

Pa u tome je bit ja sam imao 40 win spree u rankedu i tkao dosao s 1100 na 1430 podrucje i onda sam opet dobivao debile  ffs . I sad pokusavam opet na isti elo ali uvijek hebeni 1350 Range {#}

 

Jedva j*beno cekam da vidim Kako ce   ispast Hi-rez studios-ov Smite   .Ako bude ista dobar kao sto si im prijasni projekt bili  ( bivsi Global agenda no life :D )   .

 

Cak  za   vas sve koje spadaju u "graphic wh*re " kategoriju   bit ce nesto . Evo  model jednog Champa :D

 

 

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223402_210609702292467_187573977929373_706870_4155432_n.jpg

 

a cek to nesto na semu dote ili ? izgleda super :D

League Of Legends EU : KeiichiAssassin
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Keiichi kaže...
hari85 kaže...
Keiichi kaže...

Ja nisam isao tako nisko ka haris :D al najnize mi je bio 1200 a trenutno je 1459 ak se nevaram... al bas kako haris kaze bokte zareda ti se par dobrih gaymova di dobijas totalno dobar team i onda dobijes takve retarde da se ubijes :Sono najvise mi je bio 1466 pa je momentalno u par gaymova pao na 1420 :( dzubrad mucka :D

 

hehe harise ja sam jarana poceo picit :D totalno op govno :D al sada cu neko vrijeme samo njega :D predobar je :D

 

 

Edit :D

 

posto mi nije quotalo ovo je vezano ha onaj harisov post o elo hellu :D

Pa u tome je bit ja sam imao 40 win spree u rankedu i tkao dosao s 1100 na 1430 podrucje i onda sam opet dobivao debile  ffs . I sad pokusavam opet na isti elo ali uvijek hebeni 1350 Range {#}

 

Jedva j*beno cekam da vidim Kako ce   ispast Hi-rez studios-ov Smite   .Ako bude ista dobar kao sto si im prijasni projekt bili  ( bivsi Global agenda no life :D )   .

 

Cak  za   vas sve koje spadaju u "graphic wh*re " kategoriju   bit ce nesto . Evo  model jednog Champa :D

 

 

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223402_210609702292467_187573977929373_706870_4155432_n.jpg

 

a cek to nesto na semu dote ili ? izgleda super :D

Da samo ce biti actijski naskrojena da qoutam deva " As if DoTa and God of war  made a baby " :D

 

Samo sto e igra u ranom razvoju pa kad dobiemo ista vise od slika champova ce dosta proci .

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 0:45 (hari85).
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma svih nerfaju, evo čitam i da će Malzahara. Ono wtf?

LoL (EU): Aerendyl
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends
haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Buduci da Slimyyy nije htio stavit sliku na forum jer ragea a potpuno ga razumijem stavit cu ja. Nek mi netko kaze da nije bitan tim dokle god ti dobro igras pobjedit ces i te spike nek si zabije šaku u zube da ja ne moram. Katarina se zali na lagove ( bila solo lane protiv Jarvana i 0/4 score imala, i onda jos pi*di na Slimyyy-a sto je rekao da preuzme solo lane). Vayne rusha philosopher stone i madreds bloodrazer, feeda i onda optuzi katarinu. Vlad - nemam komentara samo pogledajte score. Moram rec da se njihov Jarvan DC-o, dakle 4v5 al ovi nasi su i dalje feedali. Žalost, meni nije jasno tko sve igra ovu igru i to ranked game.

 

LoL EU : pr1mus
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 2:31 (makaweli).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
League Of Legends

J3bo im isus krist raspeti mater u picku... pa ovo više nije normalno, Janna (ap), kog s bloodrazorom, amumu, orianna nafeedana i master yi jedini physical, i onda mi morde u mom timu prodaje foru da kog ne radi magic... i opravdava to što naš garen ima 200 armora, 60 magic resista.... Morde pita Kog-a da li je AD ili AP, ovaj kaže AD i meni morde kaže da sam noob, da je ipak AD. OMFG, AD je, ali bloodrazor i svi skillovi su mu magic..., ne mogu više ovo igrat solo ili duo Q, javite mi kad ste inače online, ali vi malo bolji, koji taktizirate, a ne ono tipa, imamo 3 carryja, uzel bum i ja jer neću tanka... tako da složimo neki dobar tim koji nije retardiran, ne trolla i ne liva. 

LP ekipa. 

LoL username: UnimatriX (EU) HoN username: ArmageddonX
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice