FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.760
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FIFA 23
u biti treba cuvati pekove kad zavrsi TOTY. Jer dokazano mi najlošije kartice izlaze dok traje ovi promo.

Ali nećeš vidjeti moje pare. Ne dam :-)
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 18:11 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Petak najgori dan za igranje.

meni bude obično koliko-toliko dobar gameplay subotom od nekih 9 do 3-4, nedjeljom isto.

ne igram u one gluhe ure kad je odličan gameplay jer tad igraju samo mazohisti. Bolje malo lošiji gameplay s normalnim igračima, nego odličan gameplay s glitcerima.
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
15 godina
offline
FIFA 23

Na dva acc otvorim sada onaj 83+ pack iz daily login upgradea i u oba nositelj packa kartica ratinga 84. Kako me trolaju. Danas sam složio ovih raznih upgrade sbc nekih 40 komada i najbolja kartica koju sam dobio je bio Kovačić, tako da ne znam kako svi vi dobijete sve te foddere kojima se hvalite s kojima možete složiti nekog ramosa i slično. Ja s tim karticama mogu samo odigrati sljedeći upgrade sbc i tako dok ih sve ne potrošim. Dobitak je uvijek nula.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Ja danas iz objective packa dobio toty Courtoisa...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Doslovno bacam duple kartice Sona, Casemira i ostale u ove 83+ jer jednostavno nemam kuda sa njima... i igra mi ih samo vraca nazad. Slozio sam Xabi Alonsa od foddera. Sad otvorim 83+ defendere i Navas sa Rubenom Diasom mi je dupli. Pa jebo te led.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Onaj osjećaj kad s TOTY karticom ideš 1 na 1 na golmana i sa strahom stišćeš pucanje jer znaš da će promašit - i smrad promašuje li ga promašuje.

Jebeš mi sve ako uskoro ne sprdim na klupu Benza ili ga ubacim u neki SBC i vratim onog usranog Politana - s kojim me makar nije strah igrat.

 

Zlatni Mbappe jebe majku TOTY Benzu samo tako.

 

I još za kraj... uporan guram do ranka 5 zbog ultimate packa i svaki put ista priča - 84 kartica najjača u packu.

Sad i ultimate pack otvaram sa strahom, jebo im pas mater :)

Aj, bar me sere s crvenim pickovima - dobio Delighta i još nekog 88 rejtinga.

 

Pali me Pogba, al me strah bacit fodder jer mislim da mi ne bi odgovarao u ekipi.

Imam trenutno Tonalija i Verrattija - Pogba bi mi išao umjesto Tonalija.

A i Alonso mi izgleda zanimljivo, svakako sam se izguštirao Tonalija i vrijeme je da ga zamijenim.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

Skilledžija politano je sve samo ne loš, doktor mi i dalje igra ko rw

 

preporuka za toty alonsa, relativno jeftin a kvalitetan. Meni zamjenio ptg broza u vezi

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

Skilledžija politano je sve samo ne loš, doktor mi i dalje igra ko rw

 

preporuka za toty alonsa, relativno jeftin a kvalitetan. Meni zamjenio ptg broza u vezi

Znam da nije loš, samo na prvi pogled kad netko neutralan gleda kartice - svi bi prvo uzeli TOTY, a u stvarnosti, Politano promašuje manje od Benza.

Imao sam ga dugo na ST pored Mbappea i nisam imao problema s realizacijom.

 

Alonsa ću vjerojatno napraviti jer, kao što kažeš, nije skup pa ako ne valja, 'ko ga jebe :)

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
FIFA 23

Moram priznat da mi je taj Xabi na prvu izgledao kao meh kartica, ali eto imao sam viška foddera i napravio ga.

 

Ne znam jeo to neki boost na prvu ali zasad mi savršeno paše, malo je tromast, ali passing mu je savršen i odličan je obrambeno.

 

On i Vieira WC u kombi su armirani beton .

 

Btw ovaj vikend nikad više cheatera, dva poraza imam jer su mi došli neki bronze svi igraju ko prime R9, valjda su svi na sliderima 99  🙄

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Doslovno bacam duple kartice Sona, Casemira i ostale u ove 83+ jer jednostavno nemam kuda sa njima... i igra mi ih samo vraca nazad. Slozio sam Xabi Alonsa od foddera. Sad otvorim 83+ defendere i Navas sa Rubenom Diasom mi je dupli. Pa jebo te led.

 Nevjerojatno, a ja ne mogu dobiti karticu ratinga 84. 83+ dobijem 83 karticu. Potrošio sam jučer i danas oko 400 kartica a da nisam aposlutno ništa dobio.

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Onaj osjećaj kad s TOTY karticom ideš 1 na 1 na golmana i sa strahom stišćeš pucanje jer znaš da će promašit - i smrad promašuje li ga promašuje.

Jebeš mi sve ako uskoro ne sprdim na klupu Benza ili ga ubacim u neki SBC i vratim onog usranog Politana - s kojim me makar nije strah igrat.

 

Zlatni Mbappe jebe majku TOTY Benzu samo tako.

 

I još za kraj... uporan guram do ranka 5 zbog ultimate packa i svaki put ista priča - 84 kartica najjača u packu.

Sad i ultimate pack otvaram sa strahom, jebo im pas mater :)

Aj, bar me sere s crvenim pickovima - dobio Delighta i još nekog 88 rejtinga.

 

Pali me Pogba, al me strah bacit fodder jer mislim da mi ne bi odgovarao u ekipi.

Imam trenutno Tonalija i Verrattija - Pogba bi mi išao umjesto Tonalija.

A i Alonso mi izgleda zanimljivo, svakako sam se izguštirao Tonalija i vrijeme je da ga zamijenim.

Meni je Pogba mrak. Jedina mana stamina ali bez beda igra 70 minuta. Neki put i više od toga. Ne bih ga mijenjao za ništa. Igrat će mi u sastavu do TOTSa.

15 godina
offline
FIFA 23

Pa ne mogu vjerovati. Ovo sam dobio za 87 x 4 kartice i 4 totw kartice. Odigrao na dva acc. SBC 85+ napadači.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Znao sam da dolaskom PCa u cross play budemo samo cekali dan da nas pocnu jebat na PSu. Danas sam ostal bez R3 u WLu zato jer sam 3 tekme moral igrat protiv Ultimate AIa. AI igra fliper i ruga se iz tebe sa gold karticama koje zuje kroz Maldinia i Tomoria koda ih nema. Ugasim cross play i do daljnjega ga ne palim. Ovo je stvarno tuzno postalo.

 

Paketi za R4 su standardno losi. 84+ PP mi tek u zadnjem da TOTYHM Pedira, koji je katastrofalna kartica, jedino moze u SBCu zavrsit. 

 

 

Uvjerljivo najgori TOTY od kada je igram FIFAu, a igram ju od pocetka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Izgleda da fifa nastavlja svoj život u partnerstvu s 2K Games. Navodno je potpisan ugovor a igra se očekuje brže nego što mislimo, ma što to značilo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

i mene ovaj vikend bilo pun kufer čitera di me lik pretrčava sa džekom i suarezom jbt.

 

Inače dobio prime van der sara u sbcu i bome ne bi ga poželio ni najgorem neprijatelju, nevjerojatno kao se loše postavlja a ima 99 positioning sa chemom + lopte prolaze doslovce kroz njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

I ja sam očito naletio na cheatera ovu WL. 
Zadnja utakmica, gold igrači, stoperi sa 50 pacea, svi su išli ko TOTY kartice. 
Inače, imao sa score 6-0, pa 10-2, pa 13-3 da bi na kraju završio 13-7 :) 
4 zadnje tekme izgubljene, jedna sa 3 dobijena gola iz 3 udarca, protivnički golman 10ak obrana, pa zatim DC na mojem vodstvu 2:1, pa ponovno poraz i šećer na kraju cheater. 
Nagrade standardne. 84+ pickovi su 84 i 85 kartice, ultimate paket bez walkouta.. 
I još napravim 85+ 3x napadače i vezne - svih 6 kartica 85 rated. 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

evo pokenjalo me prvi put nakon hero lucia, dobih wc matthausa u sbcu

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...

I ja sam očito naletio na cheatera ovu WL. 
Zadnja utakmica, gold igrači, stoperi sa 50 pacea, svi su išli ko TOTY kartice. 
Inače, imao sa score 6-0, pa 10-2, pa 13-3 da bi na kraju završio 13-7 :) 
4 zadnje tekme izgubljene, jedna sa 3 dobijena gola iz 3 udarca, protivnički golman 10ak obrana, pa zatim DC na mojem vodstvu 2:1, pa ponovno poraz i šećer na kraju cheater. 
Nagrade standardne. 84+ pickovi su 84 i 85 kartice, ultimate paket bez walkouta.. 
I još napravim 85+ 3x napadače i vezne - svih 6 kartica 85 rated. 

 

 Znači gori si od mene, ja sam u svakom dobio samo po dva 85 rating igrača. Ovo je bezobrazno. Ubaciš im u sbc dvije 87 rating kartice i dvije totw a dobiješ karinu. Gledam na netu neki dobijaju po dvije toty kartice od tri a nekome ne daju veću karticu od ratinga 85. To fakat nije fer. Ja cijelo ovo vrijeme trajanja totya nisam dobio niti jednu plavu karticu. Makar bilo koje toty HM smeće. Ništa. Odradio sve sbc, pobrao sve packove koje se moglo pobrati i nula bodova.

 

 

 

edit: večeras sam otvorio četiri 85+ packa, dva 84+ packa i dva 83+ packa. Nisam dobio niti jednu obojanu karticu. Sve jebene rare kartice. U tri packa za redom dobijam Llorisa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 21:14 (movie).
12 godina
offline
FIFA 23

Alonso je stvarno iznenađujuće dobar, baš CDM kakav mi je trebao.

Oduzima lopte k'o od šale, čudnu neku animaciju ima, nitko s kim sam igrao ne oduzima lopte tako lako.

Osim toga, ono što mi je vrlo važno, pas ima odličan.

 

Moram i Benza pohvalit... otkad sam mu stavio catalyst počeo je manje promašivati.

Što, kako, zašto catalyst - ne pitajte, ali za sad funkcionira :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Evo moje price sa TOTY ove godine, krenuo sam sa 1300+ kartica, uradio sve sbc upgrade, tonu 75+ sa common igracima, sve objective sa dobrim karticama zavrsio, do sada najbolja kartica Kimmich 89, Navas 88 i par 87, ostao sam na 105 kartica i na 86squad da zavrsim za Mbappea, jedino cu njega izgleda dobiti  i da divizija 4 sam i kraj sezone sa 90 utakmica pa se potajno nadam bar Valverdeu u cetvrtak, taj dan cu odigrat i kvalifikacije za WL pa mozda me i tu nesto posreci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Ja sam neki dan usao u Elite i bolje da nisam, ljudi su gori nego u fut champsu vikendom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Elite je najgori slham koji postoji u svim MM igrama koje sam ikad igrao. LoL i CSGO su goli kurac za ovo.

 

Da ne pricam kak je u 550+ ELO ocito bilo djeljenje TOTY kartica.i TOTY ikona sa POTM Mbappeom. Jebo me svatko, jucer lik sa komplet TOTYem plus par ikona, kupio ih je jer u 90min nije uputio vise od 4.udarca, al TOTY Mbappeu nemres nista, pa je zavrsila 3-2 za njega. Mojih 15 udaraca je VDS obranil.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

vidim da nisam jedini koji nema srece sa packovima... evo bas otvorio 5x 84 i 3x 84 i dobio  Schika, Savica i ostalo 83- :) ... 

EDIT: pomjesao sam... nisu 83- nego su svi 84 ... al i dalje nema veze... mogao je bar Rodri... nisam ga vec tjedan dana dobio ... ili Muelller...

 

al nema veze... nego mene zanima jer sam jos relativno pocetnik.... sta znaci ovaj kraj sezone za WL? jel mogu danas zavrsiti quale ili da cekam "novu sezonu"...

 

 

 

i sobzirom da sam stvarno los... ako se kvalificiram, kad je najbolje igrati da ima protivnika s kojima se pocetnik moze nositi... tipa da nema sve ikone, owairana i vollera u ekipi... ako ja igram WL sa relativno losom ekipom... cca 87-88 i pola su gold, zar me algoritam ne moze spojiti sa nekim jednako losim?  ili sam ja potpuno zalutao u WL?

 

 

drugo pitanje... imam sad nesto foddera, jel smatrate boljim ici na Pogbu ili Richarlisona... treba mi i CM i ST... sto bi bio bolji value? vidim po netu da su neki odusevljeni sa pogbom, a neki kazu da je bezveze

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 12:41 (MarioArt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Idi na Pogbu.

 

Quali sad odradi, jer ako krenes sad a ne zavrsis do crtvrtka ujutro, resetira ti se quali.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23

a kvalifikacija za finale ostaje da se iskoristi sljedece sezone? samo kvalifikacije da sada odigram?

10 godina
offline
Re: FIFA 23

meni taj van der sar teško smeće, ne obranjuje ništa živo dok je na golu kakav god udarac bio.

 

al zato kad igram protiv yashina nece pa nece u gol i to čak ne ona prime verzija

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Knappa89 kaže...

I ja sam očito naletio na cheatera ovu WL. 
Zadnja utakmica, gold igrači, stoperi sa 50 pacea, svi su išli ko TOTY kartice. 
Inače, imao sa score 6-0, pa 10-2, pa 13-3 da bi na kraju završio 13-7 :) 
4 zadnje tekme izgubljene, jedna sa 3 dobijena gola iz 3 udarca, protivnički golman 10ak obrana, pa zatim DC na mojem vodstvu 2:1, pa ponovno poraz i šećer na kraju cheater. 
Nagrade standardne. 84+ pickovi su 84 i 85 kartice, ultimate paket bez walkouta.. 
I još napravim 85+ 3x napadače i vezne - svih 6 kartica 85 rated. 

 

 Znači gori si od mene, ja sam u svakom dobio samo po dva 85 rating igrača. Ovo je bezobrazno. Ubaciš im u sbc dvije 87 rating kartice i dvije totw a dobiješ karinu. Gledam na netu neki dobijaju po dvije toty kartice od tri a nekome ne daju veću karticu od ratinga 85. To fakat nije fer. Ja cijelo ovo vrijeme trajanja totya nisam dobio niti jednu plavu karticu. Makar bilo koje toty HM smeće. Ništa. Odradio sve sbc, pobrao sve packove koje se moglo pobrati i nula bodova.

 

 

 

edit: večeras sam otvorio četiri 85+ packa, dva 84+ packa i dva 83+ packa. Nisam dobio niti jednu obojanu karticu. Sve jebene rare kartice. U tri packa za redom dobijam Llorisa.

 Da ne bude sve tako sivo, nakon silne količine otvorenih paketa, 75+ pickova, league upgradea... Jučer je napokon uletio prvi TOTY - Courtious. Odigrao sam s njim 3 utakmice, vidi se razina više u odnosu na golmane koje sam koristio prije, ali kada igra odluči da moram dobit gol u 3. minuti nadoknade, onda se i on izmiče od udarca protivničkog igrača sa 13 metara koji je okrenut leđima od gola :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 16:55 (Knappa89).
14 godina
offline
FIFA 23

Veceras 3/4 meca u elite div hakeri ( pc ). Uopce ne igraju, budu afk i onda me izbaci kao da mi je puknuo net ... Gubljenje vremena, nema smisla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Kad vas uhvati tjeskoba što ne možete ništa dobiti u packu sjetite se Matta Craiga. Ima i gori od vas. Izgorio sam igrajući onih 100 tekmi SB da poberem i te packove i opet karina. Dakle ovo je više za popizditi. Sve što sam uspio s ovim promom oko TOTYa je složiti jednu momčad ratinga 88. Kad vidim da netko kaže da je dobio foddera iz ovih sbc i složio od njih Mbappea nije mi jasno, kako? Kako? Ja mogu složiti jedan od tih 10 zahtjeva za Mbappea. Imam coinsa za nešto kupiti ali ne znam što. Kartice su poskupjele za popizditi. Benzema je u jednom trenutku pao na 1.7 milijuna coinsa i nisam ga uzeo. Budala. Mislio sam da će možda još malo pasti cijenom a on je otišao na 3 milje. Ne dam tri milje za njega. Neka coinsi stoje. Mislio sam uzeti Van Dijka, De Bruynea i Cancela ali s ovim sadašnjim cijenama nemam toliko a na stare teško će se vratiti. Ništa, prvi TOTY iz kojeg izlazim totalno posran.

 

Matt je sve. Gori je i od mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23

:)

 

a otkud ti za njih i po starim cijenama?

 

ja pokusavam ne trositi prave novce i trosim samo sto zaradim u igri.... mislim da sam najvise imao  jednom trenutku oko 600k ...

 

kako imati par miliona ako se ne kupuju dodatni coini?  dajte neki savjet pocetniku :)

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice