FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 22

Ekipa, trebam pomoć oko postavljanja FIFE 22 na PS5. Traži me da kreiram EA account ili koristim postojeći. Čitao sam upute na EA stranicama i nije mi u potpunosti jasan dio s PS Plusom. U slučaju da imam PS Plus na US računu, a želim online igrati na HR računu, mogu pomoću HR računa kreirati EA account pa da on automatski povlači PS Plus s US accounta?

Ili je nešto drugačiji proces - npr. da moram napraviti EA account i linkati ga s US računom pa nakon toga prijavu s EA accountom napraviti na HR računu?

 

Ili bi čak trebao raditi out-of-the-box bez linkanja PS Network računa na EA? Npr. da iskoristim postojeći Origin account koji nikad nije bio korišten na Playstationu?

 

Ovaj dio me zbunjuje iz uputa:

Can I link a sub-account?

Sub-accounts that share Xbox Live Gold or PlayStation®Plus won’t be able to connect to EA Accounts to play online.

If you made your EA Account using the same email address you use for your platform-specific account, load any EA game on your Xbox, PlayStation®, Switch, or Google Stadia and your accounts should automatically connect.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
mata94 kaže...

Ekipa, trebam pomoć oko postavljanja FIFE 22 na PS5. Traži me da kreiram EA account ili koristim postojeći. Čitao sam upute na EA stranicama i nije mi u potpunosti jasan dio s PS Plusom. U slučaju da imam PS Plus na US računu, a želim online igrati na HR računu, mogu pomoću HR računa kreirati EA account pa da on automatski povlači PS Plus s US accounta?

Ili je nešto drugačiji proces - npr. da moram napraviti EA account i linkati ga s US računom pa nakon toga prijavu s EA accountom napraviti na HR računu?

 

Ili bi čak trebao raditi out-of-the-box bez linkanja PS Network računa na EA? Npr. da iskoristim postojeći Origin account koji nikad nije bio korišten na Playstationu?

 

Ovaj dio me zbunjuje iz uputa:

Can I link a sub-account?

Sub-accounts that share Xbox Live Gold or PlayStation®Plus won’t be able to connect to EA Accounts to play online.

If you made your EA Account using the same email address you use for your platform-specific account, load any EA game on your Xbox, PlayStation®, Switch, or Google Stadia and your accounts should automatically connect.

US account ti koristi kao PS+ za sve ostale na konzoli, dok na HR racunu pokrenes igru i normalno sve poslozit. Ps+ se automatski prenosi na svaki account na tom PS5 ako je tom accountu taj PS5 primarni.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

pobacam boga i vraga znaci prakticki sve foddere da bi dobio ovo 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pobacam boga i vraga znaci prakticki sve foddere da bi dobio ovo 

Neki lik dobio 3 85 rating kartice, pa ti biraj. Sve tri ne vrijede valjda 200k coinsa tako da nisi loše dobio. I od goreg ima gore.

3 godine
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
ChelseaCFC kaže...

Ronaldinho iz pp, sta kazete W? Jel ko napravio

Preskup je taj pp... 

 

Ma kakvi, kaj bi bila 1m coina kartica ''W''... Ronaldinho. W

Pa nisam ga nikad jos koristio statsi baby ronaldinha nisu bas statsi kartice od 1m brat bratu, nego vise ime. Jel bi ti dao za njega 1m? Al evo koristio ga 10 utakmica i stvarno je lagan na lopti, odlican body tip, odlican udarac i finese, malo ga jebe pace al dobro moze proc taj pace za cam. Iznenadio me😁

15 godina
offline
FIFA 22

Igra baš nekad diže tlak, kao namjerno. Znači lik me pobjedi jer zabije 3 doslovno krumpira. Moj Pandev sa 90+ shooting fula 5 šansi, njemu Donarumma oprani 10 prilika, još pogodim 3 vratnice, jedna ped kraj i onda mi lik iz te iste kontre dobije penal.

Ono prvi gol igrači ne reagiraju ne žele izabaciti loptu, meni moj Handanovič ima dvije obrane i gol koji dobije išao udarac u njega, i na kraju penal na igraču koji nije imao loptu i kojeg nisam tacklea, nego se njegov AI s igračem zabije u mojeg koji tacklea i dobije penal. Doslovno sam pustio da zabije jer igra očito to želi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam kroz ovih par dana se svega nagledal. Al dvije tekme su mi ostale usjecene jbt led. 

 

Tekma u WL. Lik je tipicno smece koji nit ne pokusava igrat. Through ball spama koda su normalna dodavanja, Ginola koji ima 75 balance se ponasa koda je jebeni Sterling + Robinho + Vinicius u jednom... Jebe me cijelu tekmu sa Ginolom na nacin da gurne njemu po strani, tamo malo elastico, vrti se u krug, ceka... i onda odjednom moji stoperi ostavljaju rupu u obrani. Nabije trokut unutra na drugu stranu i zakucava sa Gelsonom koda je jebeni Klose. Pred kraj tekme dobije penal... Na koji nacin ga je pucao? Iso je panenku u 90. Tu je najbolje ne dirat nista i golman ju sam pokupi. 
Tocno vidis sta ce smece radit kroz tekmu. Ako se ponavlja youtuberska idiotarija svaki njegov napad, mozes ga citat kak hoces. 

 

 

Danas ujutro neki BiH, nickname Bosnianplayer. Isto to. Ginola, ginola, ginola... Svaki moj korner, on vadi golmana na penal. Probao sam ubacit par puta, al nema kruha iz toga. Zovem kratko Eusebia, zavucem se u 16m, ubacim i ferdinand zakucava za 4-2. Nakon toga je izaso van. 

 

 

Vidim ovaj tvoj Osimhen gada precku. Sad zamisli kad uletim sa mid Eusebiom u 16m, napunim manje od 1 crtice i frajer ju napizdi u precku koda sam ju htio odvalit u najblize selo. Idem lobat, nece funkcionirat uopce. Ispred mog gola, majstor uleti sa Viniciusom moj Cech stoji, ovaj loba. Cech ju samo treba ulovit u ruke, ali ne... majstor se baci u stranu koda topovska kugla ide prema njemu. 

 

 

Neki dan sam bio u Sancti. Na TVeu se vrti onaj trailer o FIFAi 22 di pokazuju sve one ''nove'' pizdarije. Od 22 igraca visoko precizno skenirani, pomicanje u obrani, udarci koji su razliciti, 6 odluka AIa u sekundi, razliciti nacini stopanja lopte, ne mogucnost linkanja skilova i jos brdo toga. Ja ne znam koga oni jebu, al ovo je zrelo za tuzbu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Sad sam odigrao tekmu nakon updatea, da li mi se to pričinjava ili su malo ubrzali igru? Kao da igrači lete terenom...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Neznam ako vec ko stavio ovo, ali admin na ea chatu potvrdijo je Dynamic Difficulty Adjustment (DDA). Evo linka ako koga zanima https://www.sportskeeda.com/amp/esports/ea-sports-bans-player-showing-proof-existence-dynamic-difficulty-adjustment-dda-fifa-22-ultimate-team

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Sad sam odigrao tekmu nakon updatea, da li mi se to pričinjava ili su malo ubrzali igru? Kao da igrači lete terenom...

Kod mene obrnuto. Kao da su usporili. 

 

DDA se zna odavno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Leakana TOTY ekipa

Donnarumma Cancelo Marquinhos Ruben Dias Hakimi KDB Jorginho KantéMessi Mbappe Lewandowski.

 

Koje je vaše mišljenje jesu li ovi igraci zaslužili?

 

5 igraca PSG-a koji nije osvojio ništa prošle godine me malo zacuđuje (iako su neki osvojili s drugim klubovima)

Pogotovo Mbappe prije Salaha (vidio sam da dosta ljudi glasa za Salah-Lewa-Messi napad) ali ipak je Mbappe igrac na naslovnici igre.

I ocekivao sam možda Trenta prije Hakimia.

 

Uglavnom više mi djeluje da su birali "meta" igrace nego one koji su zasluzili.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...

Leakana TOTY ekipa

Donnarumma Cancelo Marquinhos Ruben Dias Hakimi KDB Jorginho KantéMessi Mbappe Lewandowski.

 

Koje je vaše mišljenje jesu li ovi igraci zaslužili?

 

5 igraca PSG-a koji nije osvojio ništa prošle godine me malo zacuđuje (iako su neki osvojili s drugim klubovima)

Pogotovo Mbappe prije Salaha (vidio sam da dosta ljudi glasa za Salah-Lewa-Messi napad) ali ipak je Mbappe igrac na naslovnici igre.

I ocekivao sam možda Trenta prije Hakimia.

 

Uglavnom više mi djeluje da su birali "meta" igrace nego one koji su zasluzili.

 

Nema veze iz kojeg je kluba. Gleda se individualni rezultat. Messi je bio u Barceloni, Donnaruma u Milanu, Hakimi u Interu. Messi osvojio Copu, Donnaruma daleko najbolji pojedinac Milana i golman u Seriji A. Hakimi osvojio ligu i dozivio preporod nakon odlaska iz Reala. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

mogu reći da ovaj del piero nije nimalo loš ,5wf ,finese su mu bolesni, igra mi polušpicu i zasad je odličan ,baš me iznenadio a mislio sam da sam dobio sranje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Sad sam odigrao drafta nekoliko rundi za redom, nakon duugo vremena. To je smijeh.

1. čitera i dalje milijun

2. igra je namještena 150%. Igram 3 drafta za redom. SVAKI put kad sam uzeo formaciju bez krila, dobio sam minimalno 5 ikona krila u sastav. SVAKI put kad sam uzeo formaciju sa 1 napadačem, dobio sam cruyfa, pelea, ronalda, i još bar 3-4 igrača tipa otw c.ronaldo i slični. SVAKI put kad sam uzeo formaciju bez bekova, dobio sam maldinija, cafua, i slične. Uzmem zadnji draft 451, sa dva cama, jedan cdm, dobijem vieiru, essiena, gatusa, nijednu ikonu za cam-cf. Nevjerovatna razina jebanja u mozak.

3. jedina pozitivna stvar je što se mogu isprobati igrači koje mislim uzet, pa vidim da su preloši, npr ovaj if marquionos zadnji, katastrofa, nit pokriva prostor nit napadače. Spušio sam 2x zbog njega za redom.

4. ekipa i dalje igra ko i prije patcha, spama dribling za driblingom i driven passove, a meni kaka (ronaldinho, riquelme, maradona, nebitno, sve sam imao danas) ne može dodat sa 5m loptu u noge.

5. finesse sa rooneyem sa 35m?!?!? smiješno, ja imam 94 messija i to ne ulazi odavno, lik me danas pobijedio jer je zabio 3 komada sa rooneyem bez stamine maltene s centra.

6. igra je smeće. točka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

odigrao svoje najbolje kvalifikacije do sad 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Evo, da se ne hvalimo samo ovim onim ili da ne seremo uvijek protiv tekmi koje smo trebali dobit a nismo.

Znači, lik me rastavio na sastavne dijelove. Osim što mu svi igrači malo sumnjivo igraju pressing po cijelom terenu bez padanja stamine, lik igra s glavom i repom. Ovo još nisam vidio do sad, baš da me neko ovak lako razvali. Bez debilnih proslava, bez spamanja driblinga, baš ono, kombinacija svega pomalo, ali baš kad treba i kak treba. Gubim tekmu, ne mogu ništ, a ne živciram se uopće jer vidim da čovjek zna igrat i da nije govno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Through ball i gol. 7 komada laganih on meni da sa through ballom.

A ja nek izmisljam toplu vodu pred njegovim golom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Ja cekam TOTY, spremljeno 85 paketica u vrijednosti negdje 4 milijuna coinsa, vec sada premasio proslu godinu jer sam pronasao listu od prosle godine kad je bilo 3,7 milje coinsa u 75 paketica, prosle godine uletio Van Dijk, ove godine ista ocekivanja kao prosle, ne ocekujem nista, gustati i otvarati paketice i popiti koje pivo, sa svim duplicima prosle godine sam mislim bio budan do negdje 4 ujutro.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ja sam na 62 komada. Sad vec polako osjetim da sam u kurcu kaj se tice foddera jer skoro 2tj nisam paket otvoril. Nagrade od WL  od quali i od DR... bit ce oko 70 komada. 

 

Prvi put u 10g od kad.igram da ovi radim.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 18:29 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Znao sam da statistika laže, ali ne u toj mjeri...

Ugl. igram protiv lika i povedem 4:1 u 57. i majstor prestane igrat, doda svom iza i stoji, uzmem loptu, a on ništa. Ajde ok, neću pokušat zabit jer ću još fulat pa se onda on možda sjeti odugovlačit, ali idem se okolo dodavat.

U tom trenutku iskoči statistika 53-47 posjed za mene i onda sam od 60.minute pa do 90. kružio sa loptom koja je bila cijelo vrijeme u mom posjedu i tu sam skužio dvije stvari:

1. nakon nekog trenutka moji kao da su dobili moždani udar, nisu mogli loptu udarat, odbijala se od njih, nisu htjeli trčat i slično, trajalo je 2-3 min u igri

2. statitstika... na kraju posjed 60-40, a dodavanja je bilo 137 (dam se kladit da ih je bilo više)

 

Statistika mi ne igra neku ulogu, ali kad je već imaju neka bude točna. I prije sam imao osjećaj da imam loptu puno duže od protivnika pa na kraju minimalna razlika, sad sam si potvrdio da im ni to nije točno.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22

To se promijene slideri. Potpuno je jasno da toga u pocetku ove fransize nije bilo. 

 

Cim ti prijedes neki odredeni parametar da gazis protivnika, slider se pomice. Imas ogroman postotak tocnih dodavanja? Nece ici. Imas ogroman postotak posjeda? Neces vise imat. Isto tako sa svim tim glupostima. Ako imas srece i gazis lik pa izade van, to je to.

 

To se tocno vidi kad povedes 2-0 u prvom poluvremenu i do kraja tog poluvremena tekma bude 2-2 ili bas slucajno dobijes gol u 45+ za 2-3. Drugo poluvrijeme, ti si zaboravio igrat, ovaj samo nastavi tovarit koda nista nije bilo. 

 

 

Danas mi na 1901 SR doleti frajer sa gold ekipom. Vinicius, Diaby, Edouard MOTM i takvi igraci. Pola ih je na 7 chema. Pucao je kak je htio i od kud je htio... Cech ih je samo primal. Nema veze kaj sam ja vodil 2-0. Tekma je zavrsila 2-4 za njega. Vinicius ima ispod 80 shooting, ali je uredno gadal van 16m u raslje i voleje nakon ubacaja. Jebes ti Eusebia stari moj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Ma ja se isto mucim, ostao mi je jos ovaj 85 X 3 Def, a imam jednu 84 karticu, ne znam bi ubacio Morientesa koji je upao prije 2 tjedna ili da samo potrosim coinse, ali imam jos 20 sati, kako otvaram male paketice iz league sbca, nakupi se nekakvih gluposti, ali slabo ide hahah Mislim da sam sa danasnjim SBC-evima i kompletirao sam po zadnji put ove lige koje su otisle presao 90.

12 godina
offline
FIFA 22

Ja imam 22 packa - ove 83+, 85+, jedan ultimate, 2-3 rare players itd.

Minimum očekujem Mbappea i Kantea jer ove ostale ne znam kako bih u ekipu uklopio :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Koja ste divizija u rivalsima?

 

 

0 9
0 8
0 7
0 6
2 5
2 4
3 3
3 2
6 1
I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 20:41 (Shivi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Koja ste divizija u rivalsima?

 

 

 Dodaj i elite

3 godine
offline
FIFA 22

Ovaj toty smjesan opet, vazno da je tu pola psgja.. rezervni golman je u totyju e jebiga moj ea. I sta je to marquinos napravio u zadnjoj godini da zasluzi bit tu umjesto rudigera?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

To se promijene slideri. Potpuno je jasno da toga u pocetku ove fransize nije bilo. 

 

Cim ti prijedes neki odredeni parametar da gazis protivnika, slider se pomice. Imas ogroman postotak tocnih dodavanja? Nece ici. Imas ogroman postotak posjeda? Neces vise imat. Isto tako sa svim tim glupostima. Ako imas srece i gazis lik pa izade van, to je to.

 

To se tocno vidi kad povedes 2-0 u prvom poluvremenu i do kraja tog poluvremena tekma bude 2-2 ili bas slucajno dobijes gol u 45+ za 2-3. Drugo poluvrijeme, ti si zaboravio igrat, ovaj samo nastavi tovarit koda nista nije bilo. 

 

 

Danas mi na 1901 SR doleti frajer sa gold ekipom. Vinicius, Diaby, Edouard MOTM i takvi igraci. Pola ih je na 7 chema. Pucao je kak je htio i od kud je htio... Cech ih je samo primal. Nema veze kaj sam ja vodil 2-0. Tekma je zavrsila 2-4 za njega. Vinicius ima ispod 80 shooting, ali je uredno gadal van 16m u raslje i voleje nakon ubacaja. Jebes ti Eusebia stari moj. 

 To mi je enigma i dalje ovu fifu. Imam Donarrumu, ovog zadnjeg zelenog Maignana, Cecha. Svaki min 100 tekmi odigranih, donarruma 500. Znači 3 najpopularnija golmana u igri. Ali, kad igra krene srat, kad oni krenu padat na leđa za šuteve s 10m iz mrtvog kuta, kad oni krenu bacat se u stranu od lopte koja im ide posred prsa, kad njih lobuje lik s ruba peterca iskosa, ma ne znam šta bih rekao. Danas igram managerial masterpiece s englezima, areola rare gold na golu, obrani 10 zicera. Kontam, ja budala, imam puste pare u golmanima, a ovaj brani sve. Iduću tekmu, kak je ovaj puko po mom golu, moj areola na leđa....

12 godina
offline
Re: FIFA 22
ChelseaCFC kaže...

Ovaj toty smjesan opet, vazno da je tu pola psgja.. rezervni golman je u totyju e jebiga moj ea. I sta je to marquinos napravio u zadnjoj godini da zasluzi bit tu umjesto rudigera?

Messi - Barca/Arg

Donnaruma - Milan/ITA

Hakimi - Inter

 

 

Za Marquinhosa niti ja ne razumijem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

 

Nema veze iz kojeg je kluba. Gleda se individualni rezultat. Messi je bio u Barceloni, Donnaruma u Milanu, Hakimi u Interu. Messi osvojio Copu, Donnaruma daleko najbolji pojedinac Milana i golman u Seriji A. Hakimi osvojio ligu i dozivio preporod nakon odlaska iz Reala. 

 

 

Šime nemoj me hebat. Hakimi je unutra samo zato kaj igračkoj zajednici treba ta kartica a ne zato kaj je zaslužio. Po toj logici mogao je i Walker jer je osvojio englesko prvenstvo, igrao finale eura i finale lige prvaka. Kad daš ljudima da glasuju onda dobiješ upravo ovo. Nekada je TOTY bio ono što proglasi FIFA a zadnjih par godina se pretvorio u glasovanje dječurlije kojoj jutjuberi govore koga da zaokruže. Lijepo je Castro rekao prošle godine. Ne birate najbolje igrače godine već igrače koji će vam se dobro uklopiti u momčad.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Nema veze iz kojeg je kluba. Gleda se individualni rezultat. Messi je bio u Barceloni, Donnaruma u Milanu, Hakimi u Interu. Messi osvojio Copu, Donnaruma daleko najbolji pojedinac Milana i golman u Seriji A. Hakimi osvojio ligu i dozivio preporod nakon odlaska iz Reala. 

 

 

Šime nemoj me hebat. Hakimi je unutra samo zato kaj igračkoj zajednici treba ta kartica a ne zato kaj je zaslužio. Po toj logici mogao je i Walker jer je osvojio englesko prvenstvo, igrao finale eura i finale lige prvaka. Kad daš ljudima da glasuju onda dobiješ upravo ovo. Nekada je TOTY bio ono što proglasi FIFA a zadnjih par godina se pretvorio u glasovanje dječurlije kojoj jutjuberi govore koga da zaokruže. Lijepo je Castro rekao prošle godine. Ne birate najbolje igrače godine već igrače koji će vam se dobro uklopiti u momčad.

Hakimi je bio medu najboljim igracima Intera i osvojio je ligu sa njima. Ovo nisu ljudi glasovali... u to sam siguran. Nema sanse da tu nebi bilo Salaha. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice