FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.717
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Koji je ovo kurac?!

Prvi put vidim ovakvu poruku.

Liku je pisalo 0 skill bodova, a ekipu je imao zajebanu... Ronaldo, Mbappe i ostala gamad.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
6 godina
offline
Re: FIFA 21

 Igramo od sada sa svojom loptom, fala kurcu. Dosta mi je ekipe koja forsira lopte bez sjene, to govno nema boga da pratis na terenu.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

 Igramo od sada sa svojom loptom, fala kurcu. Dosta mi je ekipe koja forsira lopte bez sjene, to govno nema boga da pratis na terenu.

Ja sam godinama igrao isključivo s crvenom loptom. Uvijek je jasno vidim ma kakvi uvjeti na terenu bili.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Koji je ovo kurac?!

Prvi put vidim ovakvu poruku.

Liku je pisalo 0 skill bodova, a ekipu je imao zajebanu... Ronaldo, Mbappe i ostala gamad.

 

 Zaboravio je ugasit neki od trainera. Predpostavljam legacy. Zato i stiscu pauzu na pocetku da to sve popale jer mora biti ugaseno kad fifa na pocetku tekme pregledava. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

Evo haland nakon wl... sve tekme su odigrane u wl nema nije imao ni jedne rivalsa. I danas magicno ne moze pogoditi gol a lopta se penje kad je pukne, jebeno se penje preko gola samo da ne ide nutra. Lopte glavom idu ili po sredini ili u aut izmedu nema. Zatvorise pipu kanađani. Vidim da sam krivu sliku stavio, evo jedne na zavrsetku wl.

 Lopte glavom su ti ove godine potpuno Manual kontrole ako igras online.

 Pa vise manje... ali kad moras zabiti i kante ce opalit šamarelicu.

 Nije vise-manje. Potpuno je manualno, Kante ce zabiti ako uspijes naciljati s njim i doci do lopte.

Eventualno pokusaj sa X-om "pucati" glavom, odnosno gumbom za dodavanje po podu. Tu i tamo zabijem nesto iz kornera otkako sam poceo to pokusavati.

 Bez brige nazabijao sam se ja i glavom kad sam gljivu stavio dolje pod 90. Igra glavom u korneru je cista volja fife i nemas utjecaj uopce. Iz igre je druga prica.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Do 70 vodis 4:0 i tekma zavrsi 4:4. Zicer. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Ljudi,kakva je to fora da suparnički igrači cijelu tekmu stoje tik ispred mojih. Gotovo nemoguće je dodati nekome. Presing 90min,moji mrtvi a njegovi kao da su počeli igrati.
Da li je kvaka u taktici ili?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ROXX kaže...
Ljudi,kakva je to fora da suparnički igrači cijelu tekmu stoje tik ispred mojih. Gotovo nemoguće je dodati nekome. Presing 90min,moji mrtvi a njegovi kao da su počeli igrati.
Da li je kvaka u taktici ili?

 Kvaka je u tome da su suparnicki igraci stalno navinuti i tvoji trce za njima, to je to. Jbg.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Posto radim Kaka-u trebaju i Fodderi. Al' jebo mu ja mater, kaj bas mora uvijek isto doletit. Nisam Hazarda povuko 100g i sad povucem dva u roku 5 dana.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Igram Neymara na ST, samo cu reci: bezobrazna kartica!

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Igram Neymara na ST, samo cu reci: bezobrazna kartica!

 Neymar,Mbappe i Kiki ...

Must have ko drzi do sebe ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 8:27 (PeroMilic03).
6 godina
offline
Re: FIFA 21
ROXX kaže...
Ljudi,kakva je to fora da suparnički igrači cijelu tekmu stoje tik ispred mojih. Gotovo nemoguće je dodati nekome. Presing 90min,moji mrtvi a njegovi kao da su počeli igrati.
Da li je kvaka u taktici ili?

 Stavi Depth na 10 i Press on possession Loss.

12 godina
offline
FIFA 21

Ne koristim presing pa ne znam, ali danas sam igrao protiv lika koji je većinu partije stiskao k'o idiot i nikakvu štetu to nije učinilo njegovoj ekipi, dapače.

Super je to što je EA svjestan problema s presingom, ali ne rade ništa po tom pitanju.

Otkad su uveli to govno u igru, skoro svaki drugi patch je nerfanje tog istog govneta, ali nikad se ništa konkretno ne mijenja.

Naime, neki igrači vjerojatno nikad ne bi dali gol da presing ne oduzme loptu za njih, a bogami bi ih se naprimali jer se vjerojatno drugačije ne znaju braniti.

Odličan je taj trend u gotovo svim novijim igrama, podilaženje njubarama i pravljenje igara na način da su svi ravnopravni, bilo da igraju tu igru godinama ili su je jučer kupili.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ne koristim presing pa ne znam, ali danas sam igrao protiv lika koji je većinu partije stiskao k'o idiot i nikakvu štetu to nije učinilo njegovoj ekipi, dapače.

Super je to što je EA svjestan problema s presingom, ali ne rade ništa po tom pitanju.

Otkad su uveli to govno u igru, skoro svaki drugi patch je nerfanje tog istog govneta, ali nikad se ništa konkretno ne mijenja.

Naime, neki igrači vjerojatno nikad ne bi dali gol da presing ne oduzme loptu za njih, a bogami bi ih se naprimali jer se vjerojatno drugačije ne znaju braniti.

Odličan je taj trend u gotovo svim novijim igrama, podilaženje njubarama i pravljenje igara na način da su svi ravnopravni, bilo da igraju tu igru godinama ili su je jučer kupili.

 Imaj jednu taktiku na duge lopte i brze kontre. Šusni loptu gore, takitak ne postoji CB jednako brz kao meta špice i krila i trci na njegov gol.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

 Imaj jednu taktiku na duge lopte i brze kontre. Šusni loptu gore, takitak ne postoji CB jednako brz kao meta špice i krila i trci na njegov gol.

Meh, ne da mi se uopće s time zajebavati jer da ja moram raditi kontra taktiku na broken taktiku, to znači da i ja postajem kao on koji mora koristiti manjkavosti igre da bi ostvario prednost.

Igram sa basic postavkama, sve na default i uobičajene instrukcije na igračima - to je to za mene.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
86+ i ja dobijem Davida Silvu 86, pa mater im jebem, mogli su mi i Onanu dat
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 21

Sad sam igrao protiv ovog nogometasa,zavrsilo 4-4 i budala je dobila crveni sa ovom svojom vlastitom karticom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

Sad sam igrao protiv ovog nogometasa,zavrsilo 4-4 i budala je dobila crveni sa ovom svojom vlastitom karticom

Cak nema neku ultra ekipu. Oni inace dobiju 5 ikona na biranje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel ima nekog tko se ne moze prijaviti u fut? Meni pise da se moram ici online na originu a online sam :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 21

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Tko je rekao da Alisson ne valja.

Obranio je na kraju 3-4 zicera liku sa 10m, ja bi opalio altf4 odmah da mi to golman napravi šta je njemu sve obranio.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Imate vi probleme sa appom?! Update ne radi..
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Belhanda i Audero, s tim da mi je Audero FM20 legenda Leedsa tako da ajde de.

Alisson, TOTW Zahavi i Wijnaldum iz packova.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Crveni pick - Danilo i Navas

 

4x rare mega pack i 2x jumbo rare players - Chiellini, De ligt, Milinkovic savic po treci put ( vec su mi dva u discard pileu, jos moram Hazarda spasit ) i Vardy. 

 

80+pp - Toto Ekombi

81+ double - Mane

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 10:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Daj neka mi netko pametan objasni to što se dogodilo...igram Rivalse i povedem,  lik pauzira tri puta, nakon toga moji su igrači kao i cijela igra usporeni, ne mogu dodati na više od par metara a najćešće dodam protivniku u noge, igrači se kreću kao da igraju po blatu, koji je to vrag bio...iznervirao sam se i naravno izgubio

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...

Daj neka mi netko pametan objasni to što se dogodilo...igram Rivalse i povedem,  lik pauzira tri puta, nakon toga moji su igrači kao i cijela igra usporeni, ne mogu dodati na više od par metara a najćešće dodam protivniku u noge, igrači se kreću kao da igraju po blatu, koji je to vrag bio...iznervirao sam se i naravno izgubio

 Nista... normalni tijek dogadanja. Nisi napiso na cemu igras, mozda ce tak bit lakse.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice