FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Baš ste me nasmijali s ovim branjenjem usranog communityja.... HAHAHAHHAHAAH

99% usranog communityja su obični idioti koji nemaju pojma o ničemu, a najmanje o nogometu i kako bi se trebao igrati da oba protivnika uživaju.

Svi gledaju samo gličeve, metu i kako najbrže doći do cilja i ne prezaju ni pred čime.

Ovo što vi pišete da je borba communityja protiv EA-a je običan bulšit - to je samo šortkat do tokena.

Dečki nemojte se zavaravati.

Isti taj papak koji vam je izašao na 0-1 će vam sutra opaliti presing, upaliti lag switch, igrati preko mobitela da se može disconectat i sve ostale pičke materine koje koriste, jebo im pas mater i comunitiyju.

Pogotovo mi koji se patimo na PC-u... mi dobro znamo kakav je to community... usrana gamad, a ne community.

 Tocno to. Ekipa uopce ne zeli igrat igru, jer tehnicki je igra govno jer 99% ljudi igra identnicno i tako je kako je. Vecina si samo zeli skinut s kurca tokene i otvorit one pakete ili ikonu koju grinda. Evo nam borbe protiv EA... Kurt je krenuo, pa mu je community okrenuo leda. Nabijem ja na kurac taj community.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Baš ste me nasmijali s ovim branjenjem usranog communityja.... HAHAHAHHAHAAH

99% usranog communityja su obični idioti koji nemaju pojma o ničemu, a najmanje o nogometu i kako bi se trebao igrati da oba protivnika uživaju.

Svi gledaju samo gličeve, metu i kako najbrže doći do cilja i ne prezaju ni pred čime.

Ovo što vi pišete da je borba communityja protiv EA-a je običan bulšit - to je samo šortkat do tokena.

Dečki nemojte se zavaravati.

Isti taj papak koji vam je izašao na 0-1 će vam sutra opaliti presing, upaliti lag switch, igrati preko mobitela da se može disconectat i sve ostale pičke materine koje koriste, jebo im pas mater i comunitiyju.

Pogotovo mi koji se patimo na PC-u... mi dobro znamo kakav je to community... usrana gamad, a ne community.

 Pa nitko ni nije govorio da comunity ide direktno protif ea ili sto vec. Za to treba preskociti jedan jedini naslov fife, sto nitko od nas ovdje nije ucinio...

Šortkat do tokena, naravno da je to. Ali se comunity dogovorio sam da ce taj sortkat koristit. I prakticki metnuo ea-u jer ea-u je bitno vrijeme koje se provede u igri radi sponzora. Više vremena igras=vise para od sponzora. Sponzorima se jebe za paketice jer tu nema mjesta reklami. Reklame su po terenu di je gameplay. Comunity je to vrijeme skratio. I to je jedina dobra stvar koju je ovaj comunity napravio u zadnje 4 godine. Ne pada mi na pamet braniti comunity jer je comunity nakupina kukolja i to ne mislim zbog nacina na koji igraju vec sve ukupno. Dosta ti je kad netko pocne plesati po terenu nakon sto zabije gol... Comunity je katastrofa, ali ovo im je bio dobar nacin da u sto manje vremena skupe sto vise tokena.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Za to treba preskociti jedan jedini naslov fife, sto nitko od nas ovdje nije ucinio...

 

 Ja sam to ucinio

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
The_K kaže...
cicek kaže...

 Za to treba preskociti jedan jedini naslov fife, sto nitko od nas ovdje nije ucinio...

 

 Ja sam to ucinio

 Dobar potez. Al teorecki da nitko iz hr ne kupi fifu, opet to bi bio mali ili nikakav udarac ea-u. 

Takvi problemi se ne rjesavaju unutar comunitya vec zakonski. 

Prvi korak je igru staviti na pegi 18. Cisto da maknes priljev klinaca svake godine. Drugi je jasno definirati mogucnosti u packovima. (Manje od 1% nije definicija vec beskonacno veliki raspon)

Trece spustiti ocjenu proizvoda s AAA igre na znatno nize zbog kvalitete servera. 

Tu mi ko comunity imamo jako malo za uciniti tocnije samo jednu stvar. Ne kupiti igru. Jer ako recimo ti bisi kupio kupilo je barem 1000 novih klinaca koji su dobili novi komp... tocnije kupili su im roditelji. 

Veci problem su jutuberi koji promoviraju otvaranje packova. Doduse ove godine se vise otvara "besplatnih" paketica i najveca moguca glupost je dati jutuberu da otbara tvoje paketice. Pa zasto bi pobogu nekome pomagao da stvara kontent i zaradujen na tebi? Ako nema love za kupovat fifa pointse nek nađe "normalan" posao. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Koji igrac u fifi ima onaj jockey stil kao Kante?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel mozda netko zna tocan datum izlaska la liga potm sbca? Cekam ga da napravim benzemu i tim s kojim cu si kupit volje za jos 2 mj igranja, bar se nadam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Jel mozda netko zna tocan datum izlaska la liga potm sbca? Cekam ga da napravim benzemu i tim s kojim cu si kupit volje za jos 2 mj igranja, bar se nadam.

 Trebo bi ovaj tjedan. Felix je istekao, tako da samo kaj nisu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jel mozda netko zna tocan datum izlaska la liga potm sbca? Cekam ga da napravim benzemu i tim s kojim cu si kupit volje za jos 2 mj igranja, bar se nadam.

 Trebo bi ovaj tjedan. Felix je istekao, tako da samo kaj nisu.

 Jes, to znam. Samo sto mi se neda igraticdok ne izađe. A ako messi dobije onda cu morat kupit if benza. 

Cim dode vracam el capitena u sastav.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 15:00 (cicek).
15 godina
offline
FIFA 21

Interesantno izgleda Stones. Da se složiti za 130k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Interesantno izgleda Stones. Da se složiti za 130k coinsa.

 Gomez je 3x jeftiniji, a bolji. Sulud sbc.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Gomez je 3x jeftiniji, a bolji. Sulud sbc.

Imam gomeza i kaj taj lik može zasrati to nije normalno.  Ta kartica da ima pace recimo 70, nitko ga ne bi niti spomenio a kamo li rekao da je ta kartica u nečemu dobra . Stoga ne kužim po čemu je bolji osim što ima veći pace? Gledam, apsolutno niti jedan stats nema veći od stonesa osim pacea.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 22:49 (movie).
5 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

 Gomez je 3x jeftiniji, a bolji. Sulud sbc.

Imam gomeza i kaj taj lik može zasrati to nije normalno.  Ta kartica da ima pace recimo 70, nitko ga ne bi niti spomenio a kamo li rekao da je ta kartica u nečemu dobra . Stoga ne kužim po čemu je bolji osim što ima veći pace? Gledam, apsolutno niti jedan stats nema veći od stonesa osim pacea.

 Workrate

Leo
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

 Workrate

Što s njim? Godinama isti ima ramos i godinama je ponajbolji CB u igri. Nisam nikad imao problema s tim. Rado sam imao ramosa i ove godine i opet mi je bio čudo na CB

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

 Gomez je 3x jeftiniji, a bolji. Sulud sbc.

Imam gomeza i kaj taj lik može zasrati to nije normalno.  Ta kartica da ima pace recimo 70, nitko ga ne bi niti spomenio a kamo li rekao da je ta kartica u nečemu dobra . Stoga ne kužim po čemu je bolji osim što ima veći pace? Gledam, apsolutno niti jedan stats nema veći od stonesa osim pacea.

 Ne znam kaj bi ti rekao, meni je Gomez već 300 tekmi tu, i nemam nekih problema s njim, to je na kraju balade najkorišteniji cb iz PL uopće. Da ne valja, ne bi bilo tako.

A znaš i sam koliko je pace bitan ovu fifu u obrani....

 

Probaj, pa nam javi kakav je, eto, pošteno, da ne pričamo o nečem čega nemamo ni jedan :D

Meni ga je suludo pravit kad imam VVD-a još i Koundea na klupi kraj Gomeza i AWB-a.

 

@simekz da ne linkam onaj post di si me prco za packluck, za swapse sam dobio 87 Zanettia. Nemam kud s njim kraj Adame.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Ne znam kaj bi ti rekao, meni je Gomez već 300 tekmi tu, i nemam nekih problema s njim, to je na kraju balade najkorišteniji cb iz PL uopće. Da ne valja, ne bi bilo tako.

A znaš i sam koliko je pace bitan ovu fifu u obrani....

 

Probaj, pa nam javi kakav je, eto, pošteno, da ne pričamo o nečem čega nemamo ni jedan :D

Meni ga je suludo pravit kad imam VVD-a još i Koundea na klupi kraj Gomeza i AWB-a.

 

@simekz da ne linkam onaj post di si me prco za packluck, za swapse sam dobio 87 Zanettia. Nemam kud s njim kraj Adame.

Baš sam bacio pogled, ja sam s gomezom odigrao 291 tekmu. Meni osim pacea ta kartica nema ništa. Pada preko igrača, popikava se, dodaje krivo, u skoku za kurac. Doduše kada dođe vrijeme sve to isto napravi i van dijk tako da je to očito više do igre nego do određene kartice. Stones mi se lijepo linka s de bruyneom pa mi je zbog toga interesantan. Uz to ima odlične statse i minus to ubrzanje. Razmislit ću, sbc je 6 dana. Na silu hoću uz van dijka ubaciti novog stopera. Mislio sam na ovog fabinha ali pace mu je stvarno kriminalan a neće dobiti tako brzo nekoliko nadogradnji da se to popravi. Bojim se da neće niti jednu dobiti. Laporte mi je preskup. Imao sam ga i stvarno je bio dobar ali kada mu je cijena skočila nisam izdržao i prodao sam ga. Sada ne dam za njega 520k coinsa. Nadao sam se nekom stoepru iz PL i došao je stones. Stvarno me privlači.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

 Ne znam kaj bi ti rekao, meni je Gomez već 300 tekmi tu, i nemam nekih problema s njim, to je na kraju balade najkorišteniji cb iz PL uopće. Da ne valja, ne bi bilo tako.

A znaš i sam koliko je pace bitan ovu fifu u obrani....

 

Probaj, pa nam javi kakav je, eto, pošteno, da ne pričamo o nečem čega nemamo ni jedan :D

Meni ga je suludo pravit kad imam VVD-a još i Koundea na klupi kraj Gomeza i AWB-a.

 

@simekz da ne linkam onaj post di si me prco za packluck, za swapse sam dobio 87 Zanettia. Nemam kud s njim kraj Adame.

Baš sam bacio pogled, ja sam s gomezom odigrao 291 tekmu. Meni osim pacea ta kartica nema ništa. Pada preko igrača, popikava se, dodaje krivo, u skoku za kurac. Doduše kada dođe vrijeme sve to isto napravi i van dijk tako da je to očito više do igre nego do određene kartice. Stones mi se lijepo linka s de bruyneom pa mi je zbog toga interesantan. Uz to ima odlične statse i minus to ubrzanje. Razmislit ću, sbc je 6 dana. Na silu hoću uz van dijka ubaciti novog stopera. Mislio sam na ovog fabinha ali pace mu je stvarno kriminalan a neće dobiti tako brzo nekoliko nadogradnji da se to popravi. Bojim se da neće niti jednu dobiti. Laporte mi je preskup. Imao sam ga i stvarno je bio dobar ali kada mu je cijena skočila nisam izdržao i prodao sam ga. Sada ne dam za njega 520k coinsa. Nadao sam se nekom stoepru iz PL i došao je stones. Stvarno me privlači.

 Yes, to stoji, u skoku je koma. Ja imam VVD-a na klupi a igram sa AWB-om i Gomezom u prvoj, to je smiješno ko sve njih dvojicu u sredini nadskače. Ali ih zato vrlo vrlo rijetko netko pretrči, a to je 90% ekipa koje idu na duge lopte, zato mi je i suludo igrat s ikim osim sa high pace cb-ima. Možda ga i ja složim, jer imam foddera pun k, a ionako igram s englezima, ionako slažem 90% sbc-a, a od icon sbc-a sam odustao jer ne dam 4 ekipe tako visokog rejtinga za pitajboga kakvu ikonu u packu, radije si kupim šta mi se sviđa, jer mi je pol foddera trejdabl, pa mi žao.

 

Part2 - sad sam odigrao 2 drafta, u prvom tragedija od ekipe, ali dobijem igrom slučaja onog high pace Kanea. Isusekristebože kakva kartica, je okreće se ko tenk,ali okreće se i werner pa ima 2 gola min. po tekmi prosjek, a ovaj Kane je strava, odakle pukne, gol, a u skoku nenadjebiv. Odličan igrač za PL ekipe, ali preskup malo. Idući draft sam imao daleko bolju sreću, pa mi je napad bio - Neymar-Mbappe-IF Ronaldo, i složit ću se sa konstatacijom pojedinaca nedavno - Ronaldo je za špicu nenadmašan, najbolja špica u igri poslije ovih top ikona. Šut, skok, glava, druga noga, sve. Mbappe mi je zabijao po gol, ovaj po 4 u tom draftu. Nisam ga osvojio jer sam na kraju dobio nekog retardiranog francuza koji mi je laggao na očigled, warpali su mu se igrači, a ping naravno 45. Katastrofa. S tim da mi je u prvoj tekmi lik na 0-0 kvitao brzinski kad je lopta išla u gol, pa sam prvu igrao 2x.

 

Part3 - igram sad nakon drafta ove zadatke za Cunhu - taj friendly challenge je odraz stanja communitya- nešto tako kancerogeno nisam vidio ni u wl sve ove godine, kako ekipa ovdje igra. Problem je što je challenge max chem, ja to nisam odmah vidio nego složio brazilce iz 7 liga i stavio na klupu bundesliga napadače i vezu da imam za drugi dio zadatka. Kad ono, ekipa igra sa mbappe-ronaldo-maradona i sličnim ekipama, većinom loan, igram protiv točno takvog retarda, nema pojma o pojmu ali ima 88 rating ekipu, i odigram mu 3-4 povezana dupla pasa, izađem sam pred golmana, puknem i lopta tik prije ulaska u gol, lik opali altf4, meni piše 0-0.... U jebenoj friendly tekmi di je statistika nebitna. Eto kakvo smeće je community ove igre, svaka čast onom manjinskom dijelu koji igra fer plej i bez loan igrača, ali takvi se u promilima broje a ne u postotcima. Ako naletim na još par takvih kvitat ću, jer nemam živaca za takve govnare, a jedan 84 fodder ko Cunha se kupi za manje od 10k, krenuo sam igrat ovo samo iz fore jer nemam šta drugo igrat, sve sam riješio.

6 godina
offline
FIFA 21

Ne kuzim zasto bi se trebalo te ćelindže igrat bez loan igraca kad je to dozvoljeno?! 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

jel došao kome fifa 21 update za ps5,imam disk verziju,prošlo mjesec dana od kad je puštena ta verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jutro decki.

Ubaciti ove igrace za Stonesa, te onda prodati Varanea i Mendya.. obrana bi bila Telles-Stones-VVD-Walker.. s time da bih dobio lovu od Varanea, i Mendy. Svi sta su u sbc su und.. sta kazete vi?! Jel ga netko probo?! Da se ne zaljecem u prazno :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Jutro decki.

Ubaciti ove igrace za Stonesa, te onda prodati Varanea i Mendya.. obrana bi bila Telles-Stones-VVD-Walker.. s time da bih dobio lovu od Varanea, i Mendy. Svi sta su u sbc su und.. sta kazete vi?! Jel ga netko probo?! Da se ne zaljecem u prazno :)

 Nikako ne. H/M. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 21

Bome zanimljiva godina kad se sve skupi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
trube kaže...

jel došao kome fifa 21 update za ps5,imam disk verziju,prošlo mjesec dana od kad je puštena ta verzija

Do sada su bila dva updatea i nakon toga ništa.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Neznam sta se desava sastavio sam full manchester city u formaciji 442 sve je na balanced i i taktiku i instrukcije momci razvaljuju!Od 800 skill sam dosao na 1270 bez ijednog poraza.Pokusao sam i draft 1 tekma i pobjeda 6:0 pa dokle ce ici nemam pojma 🤭🤭 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Jutro decki.

Ubaciti ove igrace za Stonesa, te onda prodati Varanea i Mendya.. obrana bi bila Telles-Stones-VVD-Walker.. s time da bih dobio lovu od Varanea, i Mendy. Svi sta su u sbc su und.. sta kazete vi?! Jel ga netko probo?! Da se ne zaljecem u prazno :)

 Nikako ne. H/M. 

 A nije to razlika od M/M na CBu. A Reaction i Def Aw mu je debelo iznad Gomeza. Pace je jedino realno pitanje.

6 godina
offline
FIFA 21

Uzeo sam Henrya, izbacio pare za Bergkampa, uzeo dresove, grb i na klupu Artetu i sad sam veseo Arsenalovac :D

Henry je dobar, Bergkamp mozda i bolji od njega, Henry igra ST a Bergkamp CAM u 4231, na krilima Flashback Aguero i IF Salah i snazno me boli pipi sto postoje bolje opcije od Henrya i Bergkampa :D

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jos malo pa TOTY, ko po vama zasluzuje dobit karticu?

 

Po mom misljenju

 

Neuer

 

TAA

Van Dijk

Ramos

Davies

 

Kimmich

Bruno

KDB

 

Messi

Lewa

Ronaldo

 

12 igrac Mbappe/Neymar/Thiago/Muller

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

12 godina
offline
FIFA 21

Igram sad zadnju utakmicu što mi je ostala od rivalsa jer mi je prifalilo bodova za gold 1 i naletim na ljepotana o kojem smo neki dan pisali.

Pravi prototip igrača FIFE... nema blage veze, ima crvenog Messija, Vardyja, Kimpembea i još jednog, zaboravio kojeg, pritisak od prve minute i to onaj pritisak igrač na igrača, uklizavanje bez pardona, bilo gdje na terenu, nema veze - na kraju je dobio samo 2 žuta, a trebao je završiti s 3 igrača manje.

Doduše, ove godine mi je protiv takvih idiota puno lakše nego lani, često ih ubijem bez problema.

Ali idu mi na kurac baš jako i svaki put se zbog njih iznerviram bezveze.

 

Zašto pišem?

Ja igram cijelu utakmicu bez presinga, a moji igrači u 60' ostaju bez stamine i to zbog usrane pokvarene igre.

To što majmun cijelu utakmicu igra presing troši i moje igrače jer valjda moraju bježat od idiotovih?!

 

Evo slika da vidite staminu mojih u 80'.

Inače kad igram protiv protivnika koji ne igraju takav presing nego ga povremeno pale ili čak ne pale, moji budu sa staminom u zelenom na kraju partije.

Super je EA to smislio... ajmo svima trošit staminu, boli nas kurac.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Ovaj RB je sjeo ko budali samar. Robben strong link i ako dobije upgrade, najjaci RB u igri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice