FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.053.724
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Idem u pm, a ne igrat ovo smece. Vodim 2-1 ubijam lika koji je prelazi centar cijelo poluvrijeme i cim sam zabio za 3-1 u 70.oj lik mi zabije odmah sa kick offa i kasnije igraci ne znaju vise igrat.  Alt f4 i zdravo. Igram samo seasons od sad. Smece skriptirano.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Upalio companion nakon 5 dana, vidim irske sbcove. 200k u dvije minute.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Smece smece i smece prokleti gličo smrdljivi uzmem mu loptu ne uzmem mu uzmem mu loptu lopta se odbije u zrak moj obranbeni udari loptu glavom tako da njemu namjesti na volej i on zabije gol. Sto sam ja trebao u toj situaciji napraviti gdje je tu skill ako je moja odluka da mu uzmem loptu bila kriva sto sam ja trebao napraviti pustiti da ode naprijed?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Igram tekmu, ubijam lika 75 minuta, nije centra presao, vodim 1 0, ma derem mu guzove, nisam vidio svog golmana. Elem u 75 min najednom se moja dvojica igraca pojebase i sudarise i tu je nastao pakao, svi moji igraci su zaboravili kako se dodaje lopta i kome je trebaju dodati, neko im je zavezao pertle kopacki jednu za drugu da ne mogu da potrce, i prestali su biti fudbaleri.

 

Do 80 min covjek imao 3 suta i dao mi 3 gola, samo se usetao lagano.

 

Niko me nikad nije ovoliko napravio budalom kao ea smecari odvratni sa svojom skriptom jebenom.

 

Nadam se da ce goriti, i ozbiljno to mislim.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Ja ne igram ima cca 2-3 tjedna...Nemoj igrat par dana , neces je vise nikad upalit

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FIFA 20

Vec sam bio prestao, i poceo kako sam u kuci...

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Ja ne igram ima cca 2-3 tjedna...Nemoj igrat par dana , neces je vise nikad upalit

 Bas ne funckionira. Nisam igral tjedan i pol dana, zazelio se nogometa. Upalio i jbg. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

90min mi igra neda zabit jebeni gol. Zabijem sa Gattusom u 78min, produzeci i onda kaos.... Sve se otvorilo. Nisam napiso, gubio sam tekmu 1-0 :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 0:23 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Ja ne igram ima cca 2-3 tjedna...Nemoj igrat par dana , neces je vise nikad upalit

 Slazem se, citam tu vase postove i kad se svega prisetim drago mi je da sam zavrsio sa tim sranjem od igre. Da mi nisu vezane jos neke igre na tom nalogu gde je fifa davno bih je prodao. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 20

Nakon kaj nas je spizdio potres kak treba i izvuko me ig kreveta u 6 ujutro. Sad ova govna jebu isusa. Samo lost conenction to EA i gotovo. Poraz. Pa zasto jebem ti zivot. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Decki kako ste? Svi ste zdravi i svi na broju? 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Moja ekipa od 3K coinsa rastura ove milionere 😂😂
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

radi potresa je slab internet i sve šteka i izgleda da neću moći završiti wl jer je totalno neigrivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20
Zapeo mi za oko Drogba prime moments? Ima li smisla potrošiti toliko coinsa za njega? Prvo sam se zagledao u prime moments Raula no nekako mi Drogba draži. Oba imaju neke minuse ali s obzirom da se ne znam gurati nekako mi se čini da će mi Drogba više leći. Ne znam ni sam, neodlučan sam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

radi potresa je slab internet i sve šteka i izgleda da neću moći završiti wl jer je totalno neigrivo.

 Koma je općenito sve, meni multimedia na viberu ne radi uopće već 4h, a nećaci su u ovoj hrpici djece preseljnih u inkubatorima iz petrove jutros....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nadam se da je sve ok jebo fifu 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
FIFA 20

Pozdrav ekipa.


Fifu 20 nisam igrao od studenog. Zanima me jesu li popravili onaj bug u player career kad vaš igrač izgubi sav skill i ne može niti fejkati udarac, a kamoli nešto više od toga? 
Molim odgovor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

kakvo prokleto skriptirano smeće od igre.

pun mi je k više ove mutave igre, neda gol zabit da si bog isus ,a protivnik iz nekih poluprilika i odbijanaca zabija.

smeća prokleta točno se kuži kad te igra jebe u zdrav mozak

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

smeće od igre.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 22:17 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

neznam zašto ali neće mi uploadat slike ugl prve dvije tekme imam 17 udaraca nemogu zabit gol da se postavim na trepavice ,mrtvace fulam , i onda kad me igra izjebala ko mladog majmuna nakon takve dvije uzastopne tekme odjenom sve ulazi ,

lik na 4-0 u 35 minuti izlazi van jer nema smisla, svaki odbijanac ide meni ,svaki šut gol ,ma mislim da ovo stvarno više nema smisla igrat i grindat i gubit živce,

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 22:55 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Evo jedan "pro". Za mene je to stoka kurceva exploiterska a ne pro. MichasFIFA mu je nick. Ekipa, topcina. Kaj on radi. Nabija po boku dok ne prode. Dode poluvrijeme. Kent + traore unutra i udara dalje. Mid Ronaldo i ostala ekipa samo ceka odbitke. Na drugoj strani ja gadam njegove igrace koda su siroki ko jebeni gol. Jedna pobjeda do G1 i hvala lijepo. Kakva je pro scena, niti ne cudi da je 99% communitia govna. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Šteta, rezultat je puno lošiji od igre bio.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...

Pozdrav ekipa.


Fifu 20 nisam igrao od studenog. Zanima me jesu li popravili onaj bug u player career kad vaš igrač izgubi sav skill i ne može niti fejkati udarac, a kamoli nešto više od toga? 
Molim odgovor.

Netko?

10 godina
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...
playjob kaže...

Pozdrav ekipa.


Fifu 20 nisam igrao od studenog. Zanima me jesu li popravili onaj bug u player career kad vaš igrač izgubi sav skill i ne može niti fejkati udarac, a kamoli nešto više od toga? 
Molim odgovor.

Netko?

 Sumnjam da netko igra player career da bi znao odgovor na to pitanje. Morat ces sam istraziti

15 godina
online
FIFA 20
Znaju kako zadržate ljude uz igru. Otvorio dva rare mega packa i rare player pack. U ovom trećem packu gdje piše 4 duplića bila je i kartica ratinga 81 milner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ostao mi jos jedan token za prime icon pack. Idem uzeti taj pack jer me nista ne interesira od ikona osim Maldinija i Puyola i to si razmisljam jos koju bi od njih dvojice. Puyol mi je najdrazi stoper ikada i imao sam ga prosle godine gdje mi se pokazao dosta dobar. A Maldini mi je uvijek bio drag i jedan je od najboljih stopera svih vremena ako ne i najbolji. A za ovaj pack njih stavljam na kusnju ako dobijem Zanettia, Hernandeza ili Nakatu brisem igru. Imaju 88 ikona i sansa da dobijem jednu od tih troje ikona je 0,03%. Znaci sve je na njima da li oni zele da ja nastavim da igram ovo smece ili ne. Sve tri ikone su untradable i ako dobijem opet jednu od njih znaci moram raditi discard a to ne zelim raditi to jest napravit cu discard igre iz svog zivota

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Ostao mi jos jedan token za prime icon pack. Idem uzeti taj pack jer me nista ne interesira od ikona osim Maldinija i Puyola i to si razmisljam jos koju bi od njih dvojice. Puyol mi je najdrazi stoper ikada i imao sam ga prosle godine gdje mi se pokazao dosta dobar. A Maldini mi je uvijek bio drag i jedan je od najboljih stopera svih vremena ako ne i najbolji. A za ovaj pack njih stavljam na kusnju ako dobijem Zanettia, Hernandeza ili Nakatu brisem igru. Imaju 88 ikona i sansa da dobijem jednu od tih troje ikona je 0,03%. Znaci sve je na njima da li oni zele da ja nastavim da igram ovo smece ili ne. Sve tri ikone su untradable i ako dobijem opet jednu od njih znaci moram raditi discard a to ne zelim raditi to jest napravit cu discard igre iz svog zivota

Imao sam ovog maldinija 92 i meni je to bio najbolji stoper kojeg sam ove godine probao.

12 godina
offline
FIFA 20

Ovo je previse komicno. 2-2, 85min, draft. Samo dode poruka da sam izgubio konekciju sa FUTom, izbaci do menia i DNF. Pa oni nisu jebeno normalni ljudi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ne znam da li je do t-coma ili EA-a, ali zadnja dva dana je katastrofa.

U meniju sve sporo, kliknem pa čekam 2-3 sekunde da uđe, a u igri me spaja sa Rusima i Ukrajincima, stisnem dodavanje, a igrač ništa.

Nakon toga stisnem opet dodavanje, ovaj doda nakon 3 sekunde.

Mogu se ja jebat sa takvim lagom, a ne igrat jebenu pokvarenu igru.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Mislim da nije do interneta, i kod mene u Sarajevu je tako bilo, 150mbps konekcija, i isti problem.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice