FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.532
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Neces mi vjerovati da sam sinoc igrao sa tipom sve icone i u zamjeni 😂
12 godina
offline
FIFA 20

Ode elite 2. Idem po 3 pa spavat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Idemo! Rekord karijere, Elite2 je u džepu Arminovom.

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Veli seljacina poljska Pravda Nogometu. Di je pravda u ovoj formaciji i debilizmu. 23-6 zavrsavam. Steta, moglo je puno bolje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Ma može i 26. pobjeda za malobrojne navijače, zašto ne? 

 

Na kraju četiri poraza, jedan na penale, jedan jedan razlike uz moj crveni od 30. minute i dva u kojima sam bio lošiji igrač. Dobio jednu tekmu na penale u kojoj sam bio lošiji, u preostalih 25 pobjeda rutinski. Možda je još jedna bila 50-50, ali sam mu toliko izmorio Roberta Carlosa da je u produžecima bilo jasno kako nema šanse. Primio je 2-3 komada preko te strane u dodatnih 30 minuta, bilo mi je bitno samo dovući se do produžetaka.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

AAAAAAAAAAAAAA, movie vidi ovo.

Meni se isplatilo odustajanje od rankupanja dalje od s1 u WL, i prelazak na grindanje sq.battleova na što više bodova danas.

Milju i osamsto vrijedi, a igram s englezima, prodat ga pa kupit ikonu na cam, or what would you guys do? Predobro izgleda da bi ga prodao, a opet, morao bi prodat Aguera 90, Kanea 92, i još par igrača da složim neki smislen tim la lige. 

Doduše imam motm inaki williamsa 84, uefa tott benzemu 89, winter refresh correu 88, plus 4-5 ikona+tott ter stegen, ne moram ni kupovat nešt posebno da bi složio solidan tim oko ovog Marcela, jedino mi krivo što nisam složio zubatog suareza kad je bio prošli mjesec :/.

Šta da radim, da uzmem milju i osamsto i pojačam si engleze do jaja s ikonom/ikonama ili da se prebacim na španjolce, kasno mi je sad za mozgat....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

AAAAAAAAAAAAAA, movie vidi ovo.

Meni se isplatilo odustajanje od rankupanja dalje od s1 u WL, i prelazak na grindanje sq.battleova na što više bodova danas.

Milju i osamsto vrijedi, a igram s englezima, prodat ga pa kupit ikonu na cam, or what would you guys do? Predobro izgleda da bi ga prodao, a opet, morao bi prodat Aguera 90, Kanea 92, i još par igrača da složim neki smislen tim la lige. 

Doduše imam motm inaki williamsa 84, uefa tott benzemu 89, winter refresh correu 88, plus 4-5 ikona+tott ter stegen, ne moram ni kupovat nešt posebno da bi složio solidan tim oko ovog Marcela, jedino mi krivo što nisam složio zubatog suareza kad je bio prošli mjesec :/.

Šta da radim, da uzmem milju i osamsto i pojačam si engleze do jaja s ikonom/ikonama ili da se prebacim na španjolce, kasno mi je sad za mozgat....

 Prodaj i slozi jednu postenu ekipu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

AAAAAAAAAAAAAA, movie vidi ovo.

Meni se isplatilo odustajanje od rankupanja dalje od s1 u WL, i prelazak na grindanje sq.battleova na što više bodova danas.

Milju i osamsto vrijedi, a igram s englezima, prodat ga pa kupit ikonu na cam, or what would you guys do? Predobro izgleda da bi ga prodao, a opet, morao bi prodat Aguera 90, Kanea 92, i još par igrača da složim neki smislen tim la lige. 

Doduše imam motm inaki williamsa 84, uefa tott benzemu 89, winter refresh correu 88, plus 4-5 ikona+tott ter stegen, ne moram ni kupovat nešt posebno da bi složio solidan tim oko ovog Marcela, jedino mi krivo što nisam složio zubatog suareza kad je bio prošli mjesec :/.

Šta da radim, da uzmem milju i osamsto i pojačam si engleze do jaja s ikonom/ikonama ili da se prebacim na španjolce, kasno mi je sad za mozgat....

 Prodaj i slozi jednu postenu ekipu.

 Pa što podrazumijevaš pod poštenu ekipu pobogu? Teško napisat?

Imam totyn Kantea, Desaillya, Koemana, Ria, Zambrottu, tott T.Stegena, itd itd, 1380 igrača u klubu, cca 3/4 svih player sbc-ova složenih, itd itd. 88 rated tim sa 100 chem je valjda pošten tim majku mu staru.

Uostalom evo vidi samo šarene, imam još 88 na niže i 'običnih' rare gold igrača, tipa ederson, dybala....

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Pa što podrazumijevaš pod poštenu ekipu pobogu? Teško napisat?

Imam totyn Kantea, Desaillya, Koemana, Ria, Zambrottu, tott T.Stegena, itd itd, 1380 igrača u klubu, cca 3/4 svih player sbc-ova složenih, itd itd. 88 rated tim sa 100 chem je valjda pošten tim majku mu staru.

Uostalom evo vidi samo šarene, imam još 88 na niže i 'običnih' rare gold igrača, tipa ederson, dybala....

 

Ne znam što uopće razmišljaš kad imaš tolike ikone + Andersona Brazilca.

Uzmeš samo Mendyja na LB i Marcelo na lijevi CM.

Mislim da je Marcelo kartica koja radi prevagu jer ga možeš držati na više pozicija i na svakoj bi trebao biti odličan.

Ja bih ga u svakom slučaju prvo probao pa onda odlučio da li na bubanj s njim.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Brutalno dobre imaš igrače u klubu isto tako imaš i dosta viška za koje se da izvuć nešto coinsa plus marcelo i složiš si jednu brutalnu prvu momčad,tak bi ja na tvom mjestu....

da te pitam kakav je Foyte jer vidim da ti je u klubu?

ostalo mi je za rijesit os shefielda dva igrača oba st koji su skupi na marketu i od norwicha još tri igrača i onda sam složio premier league ali neznam kaj da uzmem shaqurija ili foyta, prije bi na foyta da ga uparim sa vvd a varane na klupu.

malo sam promjenio formaciju za ovu wl i uopće nije loše, sa krilima sa oduvijek igrao ali ovo mi je još bolje jer se cam fino rastegnu na stranu i nema rupe da me probijaju po krilima.

kupnja firminha mi je bila pun pogodat čim sam ga stavio na cm/cam puno je bolji nego st/cf, jako dobro puca, dodavanje mu je odlično,jak i što je najbitnije dobro uzima lopte.

Jel još netko probao Akea?i in mi se čini jako dobar za uparit za vvd....

golmane sam mijenjao prvo ter stegen on mi brani već dosta dugo , pa sam uzeo allison da ga isprobam i totyn 90 i frajer je rupa, toliko je loš da su to drame, sad sam stavio de geu jer mi stoji u klubu a uopće nije igrao i nije ni loš mogu priznati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Marcelo je meni top, imao sam ga Loan i brutalan je na camu

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Arminho kaže...

 

Moraš znati s povratnim loptama. I ja sam tek sad naučio. Fol je u gledanju kretnji svojih igrača i pravilnom biranju između dodavanja i ubačaja. 

 

Gledao sam neki video gdje su u % bile šanse koliko će gdje lopta proći. Nešto ovako: 

Ja ne znam u čemu je fora ali od 2012 do 2018 sam se bez problema dodavao. 2019 i 2020 godinu imam s tim problema. Je li u pitanju lag pa kasne kontrole ili nešto drugo, nemam pojma. Recimo ova jednostavna situacija. Igrača gurnem u prazan prostro i stisnem jednostavno dodavanje a ono se pretvori u jednostavno sranje koje meni nema logike. Koji je razlog? Ne znam. Ne priznajem sada pametovanja tipa stisnuo si prejako ili prekoso ili ne znam što. Stisnuo sam koliko treba stisnuti kako bih igrača izbacio u zicer. No igrač napravi još koji korak i doda posve krivo. Kažem, s ovim nisam imao problema do zadnje dvije fife kada mi se ovakva sranja događaju kada trebam zabiti gol. Meni je ovo neshvatljivo. Onda ova situacija s ove dvije fotke. Gađam u gol a lopta ide pola metra pored gola? Je li problem u meni? Da pomaknem još strelicu prema golmanu onda bi išla drito u golmana a ne u kut a kada nanišanim kut onda ide pola metra van gola. Oprosti ali meni ovo izgleda kao zajebavanje. Reus stoji okrenut licem prema golu, lopta mu je na jačoj nozi i ide u 3pm. S druge strane idioti mi pucaju iz nemogućih okreta lošijom nogom gdje im igrači padaju na leđa jer fizika je fizika ali to im ne smeta da zabiju. Izgleda da je lakše zabiti iz nemoguće situacije nego iz neke normalne kakva je ova.

 

 Sjetio sam se tebe sinoć pa snimio. Prvi gol je 2x, drugi trokut, treći X 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

AAAAAAAAAAAAAA, movie vidi ovo.

Meni se isplatilo odustajanje od rankupanja dalje od s1 u WL, i prelazak na grindanje sq.battleova na što više bodova danas.

Milju i osamsto vrijedi, a igram s englezima, prodat ga pa kupit ikonu na cam, or what would you guys do? Predobro izgleda da bi ga prodao, a opet, morao bi prodat Aguera 90, Kanea 92, i još par igrača da složim neki smislen tim la lige. 

Doduše imam motm inaki williamsa 84, uefa tott benzemu 89, winter refresh correu 88, plus 4-5 ikona+tott ter stegen, ne moram ni kupovat nešt posebno da bi složio solidan tim oko ovog Marcela, jedino mi krivo što nisam složio zubatog suareza kad je bio prošli mjesec :/.

Šta da radim, da uzmem milju i osamsto i pojačam si engleze do jaja s ikonom/ikonama ili da se prebacim na španjolce, kasno mi je sad za mozgat....

Pet packova otvorio, banega i albiol najbolje kartice. Skoro 5k coinsa zajedno. Od početka igre uzmem svaki tjedan od SB 30k coinsa i dva rare mega packa i nikad ništa nisam dobio. Danas sam dodao dva packa od Kimmicha i jedan od sinočnjeg SBC. Rezultat uvijek isti, karina. Vidim igraš s jamesom i andersonom a ja ih stavio u SBC.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 12:22 (movie).
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Mislim da mi za Elite1 treba dosta jača ekipa, uglavnom igram protiv puno jačih ekipa od svoje. Ne znam šta bi sljedeće napravio? Mbappe umjesto Stoičkova i neki ofanzivniji vezni od Kantea. 4-2-3-1 igram.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Jel za Acunu treba zabit bas sa argentincima ili samo treva imat jednog u ekipi? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jel za Acunu treba zabit bas sa argentincima ili samo treva imat jednog u ekipi? 

Zabit s Argentincem i pobijedit.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

AAAAAAAAAAAAAA, movie vidi ovo.

Meni se isplatilo odustajanje od rankupanja dalje od s1 u WL, i prelazak na grindanje sq.battleova na što više bodova danas.

Milju i osamsto vrijedi, a igram s englezima, prodat ga pa kupit ikonu na cam, or what would you guys do? Predobro izgleda da bi ga prodao, a opet, morao bi prodat Aguera 90, Kanea 92, i još par igrača da složim neki smislen tim la lige. 

Doduše imam motm inaki williamsa 84, uefa tott benzemu 89, winter refresh correu 88, plus 4-5 ikona+tott ter stegen, ne moram ni kupovat nešt posebno da bi složio solidan tim oko ovog Marcela, jedino mi krivo što nisam složio zubatog suareza kad je bio prošli mjesec :/.

Šta da radim, da uzmem milju i osamsto i pojačam si engleze do jaja s ikonom/ikonama ili da se prebacim na španjolce, kasno mi je sad za mozgat....

Pet packova otvorio, banega i albiol najbolje kartice. Skoro 5k coinsa zajedno. Od početka igre uzmem svaki tjedan od SB 30k coinsa i dva rare mega packa i nikad ništa nisam dobio. Danas sam dodao dva packa od Kimmicha i jedan od sinočnjeg SBC. Rezultat uvijek isti, karina. Vidim igraš s jamesom i andersonom a ja ih stavio u SBC.

 James je odličan, bolji i od headliners Adame i od Sterlinga. Imam desno i Dembelea, Politana, winter ref. Correu, storyline Kalua, futmas Boulayu..., ali James je najprobojniji po boku i najbolje zabija iskosa kad mu se otvori. A Politano mi ulazi s klupe svaku tekmu na desnog st-a. Adama je bukva koji je dobar samo kad treba u drugom poluvremenu namučit protivničke bekove kad se malo izmore, ali loš pas i neprecizan šut su mu ogromni minusi.

Anderson mi je tak tak, Sane mi je bio bolji, ali prodao sam ga zbog chema, a Andersona uvijek lakše mogu uparit jer je brazilac, a Sane-a sam prodao kad i Wernera. Imam i Trossarda i onog brazilca iz winter refresha J.Victora, te storyline Perišića za lm/lw, tak da sam tu pokriven. Oršića ne računam jer taj može igrat samo špicu koliko zabija i kak se otvara, mrak igrač. Ali sve u svemu 4 lijeva krila imam koja su podjednako dobra.

Tak da s krilima nemam frke, vodio sam bitku oko bekova, ali to sam riješio Zambrottom desno, a lijevo kombiniram kak mi paše Futs Tierney ili liga sbc Dalbert, odlični su oba.

Sad ako odlučim ostavit Marcela, a čini mi se da hoću jer mi je drag igrač, kombinirat ću nešto u napadu pa presložit malo, jedino mi žao Kanea prodavat, a i Aguero mi se budi, zadnjih 10 tekmi 12 golova i pet asistova, i to u wl. Možda ih ostavim obojicu, imam drugih igrača za prodat, pa ću kupit nekog drugog naprijed za spojit s Marcelom zbog chema i dobro. Razmišljao sam čak o if G.Jesusu, brazilac je, imat će full chem sa Andersonom i Marcelom, a onda desno mogu ostavit engleze bez problema, dok ne skupim lovu za neko top pojačanje iz la lige u napadu.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Stigla je kartica fernandesa man utd i maloprije je vidim za 9k i upecam inače cijena joj je cca 21-22k mozda ga cak i isprobam

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Radim ovaj objective Acune. U vecini slucajeva kaj se ljudi jave, pokusavaju prevarit. Kaze meni like, daj mi da zabijem sa Gomezom,ja mu odgovorim da moze ako ni pusti dva gola. Lik izade van iz igre. Ja onak, kakav supak moras bit da pecas ljude na tu foru.

Jos je vece htjenje supaka sa atomskim ekipama da te zajebe. Zabije za 1-0 pa vrti loptu po zadnjoj liniji 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Radim ovaj objective Acune. U vecini slucajeva kaj se ljudi jave, pokusavaju prevarit. Kaze meni like, daj mi da zabijem sa Gomezom,ja mu odgovorim da moze ako ni pusti dva gola. Lik izade van iz igre. Ja onak, kakav supak moras bit da pecas ljude na tu foru.

Jos je vece htjenje supaka sa atomskim ekipama da te zajebe. Zabije za 1-0 pa vrti loptu po zadnjoj liniji 🤣

Viđao sam takve debile i već sam ranije o tome pisao. Zato odrađivanje zadataka kroz rivalse za mene nema smisla. Naiđeš na dobre ljude ali kakvih govana ima to je strašno.

10 godina
offline
FIFA 20

Koliko mi je velika zelja da imam onog Kovacica tolika mi je mala zelja da igram ovo smece. Vec tri dana pokusavam igrati ovo smece ali evo vec tri dana za redom to jest tri tekme za redom oni mene jebu u mozak. Sve tekme su isto izgledale ja zabijem gol relativno rano prije 15min. prijetim citavo poluvrijeme ne mogu zabiti gol u ta tri dana promasio sam 4 puta prazan gol i onda dodje 45min i ja uzimam loptu po 3 do 5 puta ali ne mogu uzeti loptu svaki put se odbije njemu nazad klasika i onda ja primim gol i onda ja stisnem alt+f4 jer ne mogu vise to trpiti. Treba mi hladjenje od smeca bar nekih tjedan dana.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Radim ovaj objective Acune. U vecini slucajeva kaj se ljudi jave, pokusavaju prevarit. Kaze meni like, daj mi da zabijem sa Gomezom,ja mu odgovorim da moze ako ni pusti dva gola. Lik izade van iz igre. Ja onak, kakav supak moras bit da pecas ljude na tu foru.

Jos je vece htjenje supaka sa atomskim ekipama da te zajebe. Zabije za 1-0 pa vrti loptu po zadnjoj liniji 🤣

Viđao sam takve debile i već sam ranije o tome pisao. Zato odrađivanje zadataka kroz rivalse za mene nema smisla. Naiđeš na dobre ljude ali kakvih govana ima to je strašno.

 Problem je kaj doslovno nemas kuda stavit te objective. A slucajno ih ne mozes napravit kaj je najgore od svega. Stavis u SB, onda im ne pase kaj radimo objective i dobijemo free ngrade od SB. Stavis u rivals, opet ne pase jer je previse kompetetivno. U WL jednostavno nema smisla stavljat. 

Najbolje bi bilo staviti u sve tri. Hoces preko SBa radit, ok, svaki challenge se povecava za 1,5x. Rivals je 1.0x a WL nek bude 0,5x. Mislim, kaj im je toliko bitno hocu ja imat tu karticu ili necu kad je untr. i meni tehnicki ne znaci nista. No, uvjeren sam da bi velika vecina ekipe htjela imati tu karticu jer im je zapravo pojacanje. 

 

Evo James kartica. Poceo sam ga koristit u Rivalsima umjesto Bernarda Silve cisto da ju probam od prve minute. Kartica je cudo. Odradio sam grind SBa i jbg... sad imam odlican supersub. Acunu radim jer mi je dosadno a uz put nabijem DR bodove za nagrade u cetvrtak. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Radim ovaj objective Acune. U vecini slucajeva kaj se ljudi jave, pokusavaju prevarit. Kaze meni like, daj mi da zabijem sa Gomezom,ja mu odgovorim da moze ako ni pusti dva gola. Lik izade van iz igre. Ja onak, kakav supak moras bit da pecas ljude na tu foru.

Jos je vece htjenje supaka sa atomskim ekipama da te zajebe. Zabije za 1-0 pa vrti loptu po zadnjoj liniji 🤣

Viđao sam takve debile i već sam ranije o tome pisao. Zato odrađivanje zadataka kroz rivalse za mene nema smisla. Naiđeš na dobre ljude ali kakvih govana ima to je strašno.

 Problem je kaj doslovno nemas kuda stavit te objective. A slucajno ih ne mozes napravit kaj je najgore od svega. Stavis u SB, onda im ne pase kaj radimo objective i dobijemo free ngrade od SB. Stavis u rivals, opet ne pase jer je previse kompetetivno. U WL jednostavno nema smisla stavljat. 

Najbolje bi bilo staviti u sve tri. Hoces preko SBa radit, ok, svaki challenge se povecava za 1,5x. Rivals je 1.0x a WL nek bude 0,5x. Mislim, kaj im je toliko bitno hocu ja imat tu karticu ili necu kad je untr. i meni tehnicki ne znaci nista. No, uvjeren sam da bi velika vecina ekipe htjela imati tu karticu jer im je zapravo pojacanje. 

 

Evo James kartica. Poceo sam ga koristit u Rivalsima umjesto Bernarda Silve cisto da ju probam od prve minute. Kartica je cudo. Odradio sam grind SBa i jbg... sad imam odlican supersub. Acunu radim jer mi je dosadno a uz put nabijem DR bodove za nagrade u cetvrtak. 

 Mislim da će ti Bernardo uskoro biti supersub, vidjet ćeš da je James korisniji. Šteta što ne mogu obojica igrati jer imaju bolesnu staminu. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Problem je kaj doslovno nemas kuda stavit te objective. A slucajno ih ne mozes napravit kaj je najgore od svega. Stavis u SB, onda im ne pase kaj radimo objective i dobijemo free ngrade od SB. Stavis u rivals, opet ne pase jer je previse kompetetivno. U WL jednostavno nema smisla stavljat. 

Najbolje bi bilo staviti u sve tri. Hoces preko SBa radit, ok, svaki challenge se povecava za 1,5x. Rivals je 1.0x a WL nek bude 0,5x. Mislim, kaj im je toliko bitno hocu ja imat tu karticu ili necu kad je untr. i meni tehnicki ne znaci nista. No, uvjeren sam da bi velika vecina ekipe htjela imati tu karticu jer im je zapravo pojacanje. 

 

Evo James kartica. Poceo sam ga koristit u Rivalsima umjesto Bernarda Silve cisto da ju probam od prve minute. Kartica je cudo. Odradio sam grind SBa i jbg... sad imam odlican supersub. Acunu radim jer mi je dosadno a uz put nabijem DR bodove za nagrade u cetvrtak. 

Neka otvore neko novo natjecnje u kojem bi se koristile momčadi koje su potrebne za to. Neka recimo to bude neko kup natjecanje kakvo smo imali u prošlosti. Znači, nitko ništa ne gubi. Mislim da bi to bilo logično i jednostavno rješenje. Ja složim momčad da odradim objectives i niti jedan igrač mi nema veći che od 8 i onda nekoliko puta zaredom dobijem protivnika sa 7 icona. Naravno da me lik strga i naravno da počnem gubiti volju. Na kraju ispadnem 3 divizije dok to ne riješim. Da sada ne pričam koliko ima likova koji namjerno ispadnu nekoliko divizija da to lakše riješe i onda ubijaju u pojam ove lošije igrače na koje nalete pa se na njima iživljavaju. Nitko od ovog nema koristi. Gotovo svaku drugu tekmu dobijam poruke tipa ti pusti meni a ja ću tebi. Koja je onda uopće svrha rivalsa? Obično kažem liku da ću mu pustiti ali da ja zabijem 7 golova tako da dobijem što više bodova. I onda krene komedija zabijanja 15 golova u jednoj tekmi. Od igre su napravili jebeni cirkus.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 20:44 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

https://twitter.com/kurt0411fifa/status/1232049683213770752?s=21

 

Ne znam jeste svjesni kolika je ovo tiranija i usranost jedne firme. To nije moguce. Da e oni vise bave jednim likom sa Malte nego svojim polu proizvodom to je meni van svake pameti. Doslovno ga udaraju na svim poljima. Ja se iskreno nadam da ce barem netko reagirat na ovo, jer ovo znaci da mogu kak hoce. Samo pogledaj za kaj je dobio ban :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

https://twitter.com/kurt0411fifa/status/1232049683213770752?s=21

 

Ne znam jeste svjesni kolika je ovo tiranija i usranost jedne firme. To nije moguce. Da e oni vise bave jednim likom sa Malte nego svojim polu proizvodom to je meni van svake pameti. Doslovno ga udaraju na svim poljima. Ja se iskreno nadam da ce barem netko reagirat na ovo, jer ovo znaci da mogu kak hoce. Samo pogledaj za kaj je dobio ban :D 

 Ja se nadam da kurt krece u punu ofenzivu nakon ovoga. Da ce napraviti video i isprozvat svakoga imenom i prezimenom. Neka jebeno predaju prava za fifu ocito nogomet nije za njih skandal za skandalom vezu. Ponasaju se koda su indie studio po kolicini obavljenog posla

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

https://twitter.com/kurt0411fifa/status/1232049683213770752?s=21

 

Ne znam jeste svjesni kolika je ovo tiranija i usranost jedne firme. To nije moguce. Da e oni vise bave jednim likom sa Malte nego svojim polu proizvodom to je meni van svake pameti. Doslovno ga udaraju na svim poljima. Ja se iskreno nadam da ce barem netko reagirat na ovo, jer ovo znaci da mogu kak hoce. Samo pogledaj za kaj je dobio ban :D 

 Ja se nadam da kurt krece u punu ofenzivu nakon ovoga. Da ce napraviti video i isprozvat svakoga imenom i prezimenom. Neka jebeno predaju prava za fifu ocito nogomet nije za njih skandal za skandalom vezu. Ponasaju se koda su indie studio po kolicini obavljenog posla

 Na redditu su zatvorili svaki thread otvoren na tu temu ( hate speech ). Jebem ja vrijeme u kojem mi zivimo. Snowflakes i picke materine. Nisu svjesni koliko su sami sebi puknuli u nogu sa ovim postupkom. Ja se samo nadam da ce YT eksplodirat radi ovoga. Jer ako se svi ujedine, onda si EA moze damfat... da i taj jebeni community moze stat protiv ovih govana.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Džabe meni sve top kartice u timu i 88 momčad, kad je vrhunac adjustmenta ove retardacije kad mi lik sa jebenim lengletom koji ima šut 45 zabije finesse u suprotne rašlje lijevom nogom sa 16m. A meni igrači sa 99 finishingom i 90+ šutem pogađaju stative ili pucaju 5m od gola sa 10m udaljenosti baš tu utakmicu.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Barem mu je lijeva jača, ako ništa drugo :D

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Najbolji sbc do sada

Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice