FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Debilna djeca. Kaj drugo. To je ono kaj je problem. Sad nekaj dobiju, odma EA dobar. Kak je dobar jebo ih on. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Iznenadio me EA dns Premium league players packovi za 11 bilo kojih rare gold igraca, nisam to ocekivao. Cini mi se da smo prosle godine dobili premium packove od liga ali ne premium players packove, dali se varam?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

riješim la ligu sa svim igračima i kaj mi padne u two player packu  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

New years player sink. Samo da uklone sto vise igraca sa marketa i iz kluba. Ja cu sloziti par PL paketa. Ovih untr. Sranja, mater im jebem zasranu sa tim. Pa kaj bude u petak. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

a kad izlazi sljedeća flashback kartica?kad istekne Neuer?

 

već vidim dropove sutra jer je totw vrh 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

New years player sink. Samo da uklone sto vise igraca sa marketa i iz kluba. Ja cu sloziti par PL paketa. Ovih untr. Sranja, mater im jebem zasranu sa tim. Pa kaj bude u petak. 

 Pa to je dobar value s obzirom sto ulazes. Isto ti je to ili 2 rare gold players pack.

 

 

Gledajte ovo... Srce mi vec stalo... Kad ono sranje. Ali kako je on walkout??

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 19:57 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Koji su im to pack weightovi, ja ne kontam. Odradim new year upgrade za španjolce, Gaya najači igrač. Napravim još tri obična upgrade-a, od toga 1 PL, i eto Bale, Canales, Otamendi. Sve skupa ništa posebno, ali... Ok ne bih trebao prigovarat jer su mi onomad na nekakvom bezveznom scream SBC-u uvalili baby Owena, pa ajde. 

 

Ali yebeš sve te kartice, i brojkice i bojice, i statitstike i gluposti, kad ja dobijem gol glavom nakon kornera od yebenog Inieste. Bolje me nisu mogli izyebat. 

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Iznenadio me EA dns Premium league players packovi za 11 bilo kojih rare gold igraca, nisam to ocekivao. Cini mi se da smo prosle godine dobili premium packove od liga ali ne premium players packove, dali se varam?

Ma prekrasno, jebeni packovi. Prva dva nisam snimao jer nisam vjerovao da me može tako ići. Super. Konačno nešto dobro i od EA.

Ne trebam napominjati što sam dobio u SBC mega packu.

Da stvar bude tragičnija bidam na 70k IF Jesusa ali kako im je aplikacija u banani netko je bidao 90k i meni potvrdi na 90 500 coinsa i kupim sranje koje nisam htio kupiti za tu cijenu. Zašto mi ne odbije moju ponudu jer je netko ponudio više kao nekada a ne da moju odmah prebaci na višu ponudu i potvrdi bez mog pristanka?

S obzirom da mu cijene stalno pada i tu ću sada spljugati bar 20k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 20:40 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

Ako smo danas zavrsili sa otkrivanjem cijele ekipe TOTY. Znaci li to da sutra dolazi TOTY Ronaldo + svi zajedno u paketu i neki moments ili FB? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Ovo i mene zanima

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

riješeno 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ajd nek mi netko od vas 'pro' igrača objasni.

Koju prokletu taktiku postavit da ti igrači imaju interesa za igrat nogomet. Znači šta god i kako god, player instructions, custom tactics, sve sam izmjenjao nula bodova. Ispucana lopta, protivnički igrači se lome za loptom, moj ide nezainteresirano SA MJESTA gdje pada lopta, on bježi, ide naprijed prema golu u ofsajd, ili ak je veznjak u pitanju, on trči bezveze prema mom golu, a lopta pada na centar. CB-e da ne spominjem, nema šta nisam probao, agressive interc., balanced, pa onaj treći setup, stay behind, cdm drop back, ma ništa, opet cdm leti naprijed, opet se cbi razmiču, a protivnici me ubijaju u pojam jer njemu neprebačeni cbi markiraju moje igrače da ja nemam kome lopte dodat. Napadački nemam šta, tu ni nemam problema, ali ne mogu ja zabit koliko ovi kreteni mogu napravit sranja iza, a rješenja nemam. Nisam glup nakon 25 godina igranja fife i pesa da ne znam igrat obranu, ovo se sve događa zadnjih tjedan dana da ja ne mogu spojit tri dodavanja iza ili pokrit jednog napadača i dva krila. TRI ranka sam pao, tri jebena ranka, već se stoput suzdržavam da ne roknem šakom u ekran i prelomim gamepad po pola, a nisam živčenjak uopće. Kako postavit igru, kako sad ništa jebeno ne radi kak je radilo 3-4 mjeseca. Ista formacija, isti setup i 5x bolji igrači.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igram sad protiv jednog malog sa fejs stranice. Posto sam uso u top 16, jel. 

Ekipa mu je topcina. Sve kartice kako treba. Kad sam ga dodal vidim da uredno udara 26-27 pobjeda.

 

Al u dvije tekme ja nisam uspio shvatit kako. Prvu sam ga dobio 3-2, druga zavrsila 1-1.

 

Ono kaj sam primjetio kod njega. Faza obrane, samo igra sa Allanom, nitlo drugi... Sve ostalo radi AI. On kontrolira Allana i trčkara. Cim ka probijem njegovog Allana, automatski s leđa nailazi Ferdinand i melje. Onda sam u prvoj tekmi odlucil pucat izvana i isplatilo se. Dva finessa sa Mbappeom i jedan sa Dembeleom za pobjedu. 

Druga tekma, malo je ocito opreznije igral i postavil se joa defanzivnije i tu stvarnp nisam nista mogo. Zabijem sa Sonom za 1-0,al krajem poluvremena me lik satro sa TOTGS Mbappeom, jebo te led... Otreso je Militaoa da je ovaj odletio u lorner zastavicu. 

 

Njegova faza napada je tipicna za sve. Na krilo i gas unutra. Ako nekde unutra, ide onaj McGeady spin ako se ne varam pa povratna. Tu sam moral bit dosta pazljiv jer ako stavi Messia na lijevu, gotovo je. Ako dode do Mbappea onda ce torpedirat TerStegena.

 

Znaci, mali je E1 igrac sa meta taktikom bez pol kurca prema leaderboardsima + kaj ima bogovsku ekipu. To je to momci. Evo vam recept. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Igram sad protiv jednog malog sa fejs stranice. Posto sam uso u top 16, jel. 

Ekipa mu je topcina. Sve kartice kako treba. Kad sam ga dodal vidim da uredno udara 26-27 pobjeda.

 

Al u dvije tekme ja nisam uspio shvatit kako. Prvu sam ga dobio 3-2, druga zavrsila 1-1.

 

Ono kaj sam primjetio kod njega. Faza obrane, samo igra sa Allanom, nitlo drugi... Sve ostalo radi AI. On kontrolira Allana i trčkara. Cim ka probijem njegovog Allana, automatski s leđa nailazi Ferdinand i melje. Onda sam u prvoj tekmi odlucil pucat izvana i isplatilo se. Dva finessa sa Mbappeom i jedan sa Dembeleom za pobjedu. 

Druga tekma, malo je ocito opreznije igral i postavil se joa defanzivnije i tu stvarnp nisam nista mogo. Zabijem sa Sonom za 1-0,al krajem poluvremena me lik satro sa TOTGS Mbappeom, jebo te led... Otreso je Militaoa da je ovaj odletio u lorner zastavicu. 

 

Njegova faza napada je tipicna za sve. Na krilo i gas unutra. Ako nekde unutra, ide onaj McGeady spin ako se ne varam pa povratna. Tu sam moral bit dosta pazljiv jer ako stavi Messia na lijevu, gotovo je. Ako dode do Mbappea onda ce torpedirat TerStegena.

 

Znaci, mali je E1 igrac sa meta taktikom bez pol kurca prema leaderboardsima + kaj ima bogovsku ekipu. To je to momci. Evo vam recept. 

Ok, očito sam glup ali kako igra obranu samo s jednim igračem i kako mu AI igra obranu umjesto njega? Ja kada kontroliram jednog igrača svi ostali mi stoje kao telci. Probao sam tako igrati i izrešetaju me u par minuta jer mi svi igrači kao roboti trčkaraju u krug bez logike i smisla. I ja se branim veznim igračima a kada me probiju prebacujem na prvog stopera do lopte. Drukčije ne mogu ako ne želim primiti gol. Nemam pomoć AI-a.

11 godina
offline
FIFA 20

Nagrade :

 

Rivals- Ništa vrijedno spomena

 Wl- neka 3 unknown crvene kartice i iz packova najvrednijie shadow kartica. .

 

Znači žešće sranje

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jedino kaj vrijedi je taj Gomez 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja za silver 1 dobio Sirigua crvenog.

Ostalo ću otvoriti kad dođem doma k'o čovjek u igri :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja za silver 1 dobio Sirigua crvenog.

Ostalo ću otvoriti kad dođem doma k'o čovjek u igri :)

 Ma isti kurac samo se još više onda izbediram. Ovako to preko aplikacije na brzinu i najbezbolnije je.  

11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jedino kaj vrijedi je taj Gomez 

 Pa i to je nešto ,bolje od svih mojih nagrada ukupno. Žalosno je ljudi napisati i reci da ti je najveća nagrada iz wl i rivalsa shadow kartica.

2020 godina na šta smo spali

14 godina
offline
FIFA 20

Silver 3 sa 6 pobjeda, pick 1 od 2 (Jesus i Corona)  igrao sam samo do 6 pobjeda u nedjelju čisto da dobijem pick.

 

Kad sam završio gold 3 dobio sam Sidibea...

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobio SIF Varanea, ali u pesu, te Ronalda po drugi put.

 

U fifi sam dobio ultimate obicnog ucl Kovacica.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 11:14 (TheMaverick).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Dobio SIF Varanea, ali u pesu, te Ronalda po drugi put.

 

U fifi sam dobio ultimate obicnog ucl Kovacica.

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri kaj ima 500 aktivnih ljudi.

Imas primjer Madden Ultimate team, gdje oni dobivaju legende ko na traci. Svakih nekoliko otovorenih paketa dobiju neki rare klinac. Igra ih nagraduje svakodnevno sa bespla paketima i ostalim benefitima. Al zato Madden ima vrlo uski player base koji treba zadrzat. 

Fifa to ne treba jer ovu igru igra 15milja ljudi. I boli ih tuki za poklone jer ce u 15milja ljudi uvijek netko nest dobit. Lova ide, player base imas, serveri se hoce razletit od igranja i tu je prici kraj. Igra koliko god da je u kurcu, sa financijske strane je uspjesna. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri 

Ma provocira mučko đubre :P

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri kaj ima 500 aktivnih ljudi.

Imas primjer Madden Ultimate team, gdje oni dobivaju legende ko na traci. Svakih nekoliko otovorenih paketa dobiju neki rare klinac. Igra ih nagraduje svakodnevno sa bespla paketima i ostalim benefitima. Al zato Madden ima vrlo uski player base koji treba zadrzat. 

Fifa to ne treba jer ovu igru igra 15milja ljudi. I boli ih tuki za poklone jer ce u 15milja ljudi uvijek netko nest dobit. Lova ide, player base imas, serveri se hoce razletit od igranja i tu je prici kraj. Igra koliko god da je u kurcu, sa financijske strane je uspjesna. 

Ne bih se više kladio o toj uspješnosti kada danas ujutro u vrijeme totya i vrijeme nagrada od rivalsa na marketu ima nešto više od 3 milje kartica. To je po meni čisti debakl. Prošle godine u ovo vrijeme ta cifra nije padala ispod 10 milja. Ne mogu zarađivati na 3 milje kartica kao prošle godine na 10 milja kartica. Nisam atomski fizičar ali jednostavna matematika mi govori da oni jako dobro moraju na novčaniku osjetiti taj pad na marketu. Inače od rivalsa i dalje ništa. Kramarić najbolja kartica.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri kaj ima 500 aktivnih ljudi.

Imas primjer Madden Ultimate team, gdje oni dobivaju legende ko na traci. Svakih nekoliko otovorenih paketa dobiju neki rare klinac. Igra ih nagraduje svakodnevno sa bespla paketima i ostalim benefitima. Al zato Madden ima vrlo uski player base koji treba zadrzat. 

Fifa to ne treba jer ovu igru igra 15milja ljudi. I boli ih tuki za poklone jer ce u 15milja ljudi uvijek netko nest dobit. Lova ide, player base imas, serveri se hoce razletit od igranja i tu je prici kraj. Igra koliko god da je u kurcu, sa financijske strane je uspjesna. 

Ne bih se više kladio o toj uspješnosti kada danas ujutro u vrijeme totya i vrijeme nagrada od rivalsa na marketu ima nešto više od 3 milje kartica. To je po meni čisti debakl. Prošle godine u ovo vrijeme ta cifra nije padala ispod 10 milja. Ne mogu zarađivati na 3 milje kartica kao prošle godine na 10 milja kartica. Nisam atomski fizičar ali jednostavna matematika mi govori da oni jako dobro moraju na novčaniku osjetiti taj pad na marketu. Inače od rivalsa i dalje ništa. Kramarić najbolja kartica.

 Svi bacaju kartice u ove uograde sbcove. Nitko normalan ne bi dao karticu na market za 1k coinsa ako je moze uvalit u sbc.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Ja sam sirigua i jos nekog.A od WL sam dobio coinse 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Svi bacaju kartice u ove uograde sbcove. Nitko normalan ne bi dao karticu na market za 1k coinsa ako je moze uvalit u sbc.

I prošle godine su bili sbc i to bolji od ovogodišnjih pa je bilo preko 10 milja kartica na marketu. Ove godine je market osjetno manji cijelo vrijeme.

Što znači uvaliti karticu u SBC? Ja sam ih uvalio oko 200 a nazad nisam dobio ništa. Da sam te kartice stavio na market za 1k coinsa sada bih bio bogatiji za 200k coinsa a vjerujem da bi takav slučaj bio kod 98% igrača.

15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam si složio Neuera. Čisto jer mi je De Gea postao čudan ovih dana, a skupljam ikone za S.Campbella tak da na golu može bit bilo tko uz njega i Ria na cb-ima.

Imam pitanje jedno, ak sad radim 86+ upgrejd od crvenih igrača, koji if-ovi su u igri za upgrejd, trenutni totw ili svi do sad?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
cicek kaže...

 Svi bacaju kartice u ove uograde sbcove. Nitko normalan ne bi dao karticu na market za 1k coinsa ako je moze uvalit u sbc.

I prošle godine su bili sbc i to bolji od ovogodišnjih pa je bilo preko 10 milja kartica na marketu. Ove godine je market osjetno manji cijelo vrijeme.

Što znači uvaliti karticu u SBC? Ja sam ih uvalio oko 200 a nazad nisam dobio ništa. Da sam te kartice stavio na market za 1k coinsa sada bih bio bogatiji za 200k coinsa a vjerujem da bi takav slučaj bio kod 98% igrača.

 To je istina, ali svatko proba barem 10 ovih PL sbc-a napraviti i zamisli to ti je 110 igraca po osobi(u nekom prosjeku). Prosle godine je bio BPL SBC ali je trebalo 11 rare prem liga igraca stavit unutra. Sad treba bilo kojih 11 samo da su rare. To su ti uvjeti ko za 2rare gold player upgrade. Znaci isplativo maksimalno. I normalno da je zbog tog market pao. Naravno da ima i veze to sto je igra za kurac vise manje i sto se osjecas prevareno i kad pobjedis. Ali veliku ulogu igraju i ovogodisnji SBC challenge-i, jer od pocetka su FB i ostali takvi SBC izazovi s untradable nagradama. Znaci vec od starta je jedna sekcija SBC-a koja pumpa market otisla u untradeble.

 

 

S ovim idem u lov na elite. Jedino ako me danas odluce iznenaditi s necim u MM.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 To je istina, ali svatko proba barem 10 ovih PL sbc-a napraviti i zamisli to ti je 110 igraca po osobi(u nekom prosjeku). Prosle godine je bio BPL SBC ali je trebalo 11 rare prem liga igraca stavit unutra. Sad treba bilo kojih 11 samo da su rare. To su ti uvjeti ko za 2rare gold player upgrade. Znaci isplativo maksimalno. I normalno da je zbog tog market pao. Naravno da ima i veze to sto je igra za kurac vise manje i sto se osjecas prevareno i kad pobjedis. Ali veliku ulogu igraju i ovogodisnji SBC challenge-i, jer od pocetka su FB i ostali takvi SBC izazovi s untradable nagradama. Znaci vec od starta je jedna sekcija SBC-a koja pumpa market otisla u untradeble.

 

 

 

Nije market zbog toga pao jer je pao već puno prije toga. Mislim da je neobranjivo to što pričaš jer za crni petak je market bio duplo manji nego godinu dana ranije a tada nije bilo untradeable sbc. Sada kada su skužili da su novčano u banani počeli su stavljati sbc s untradeable karticama pokušavajući podići prodaju pointsa. Danas je više isplativije nego prošlih godina uvaljati svaku karticu na market jer doslovno sve odlazi zbog tih upgrade sbc. Znači, market bi trebao biti veći jer svako govno koje do jučer nisi mogao prodati danas prodaješ bar za 800 coinsa. Doslovno se osjeti od početka desetog mjeseca da im igra štuca. Market je neusporediv s prošlim godinama, potražnja za karticama je nikakva. Apsolutno ništa ne vrijedi osim dvadesetak kartica. Jednostavno su se pogubili kada su vidjeli da ne pristiže onoliko novca na koliko su naučili.

 

Market pratim četiri dana u tjednu. Nedjelju, ponedjeljak, srijeda i četvrtak. Znači, tada se otvara osim nedjelje najviše packova. Ponedjeljkom i četvrtkom dolaze nagrade a srijedom novi totw. Od izlaska igre bilo kakva usporedba tih dana u odnosu na prošle tri godine je smiješna i ne drži nikakvu vodu. Nadam se da će im pad zarade biti shodan padu marketa. Samo bih dodao da je prošle godine prvi dan totya podignuo market na preko 12 milja kartica a ove godine je jedva prelazio 7 milja. Samo bih ti napomenio da taj dan nije bilo nikakvih sbc u koje su se masovno bacale kartice a u packovima su bile dvije kartice koje poželi imati svaki igrač fife, toty messi i mbappe a niti mane nije daleko od toga. I opet im je market bio u kurcu po veličini u odnosu na prošle godine. To sve govori da se otvaralo manje packova i da im igra gubi na važnosti kod velikog broja igrača

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 16:35 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice