FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 562.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 17

Vi koji ste kupili fifu 17 jeftinije preko onih stranica, na kojoj stranici ste dobili odmah ključ za igru da možete preloadati?

8 godina
offline
FIFA 17

Ja san sad preorderovao fifu za 39 eura.

 

Ovu trial verziju mogu da brisem?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...

Ja san sad preorderovao fifu za 39 eura.

 

Ovu trial verziju mogu da brisem?

 Nemoj brisati ,trial ti je isto sto i full igra !

 Mislim da ce je samo preimenovati 29.9 iz trial u full

ako si kupio naravno ! :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 10:08 (goust78).
8 godina
offline
FIFA 17

Netko je valjda krivo kliknuo u moju korist, utopio sam Afellaya za 3,5k coinsa

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Vi koji ste kupili fifu 17 jeftinije preko onih stranica, na kojoj stranici ste dobili odmah ključ za igru da možete preloadati?

 Ja sam uzeo na cdkeys.com. Pitao sam hoću li stići preloadati i evo što su mi odgovorili:


Daniel F
(cdkeys.com)

27 Sep, 3:56 am GST

Hi,

We are expecting to send the keys for FIFA 17 PC out at around 12pm BST / 1pm CEST on the 28th in time for the European release on the 29th September.

12 godina
offline
FIFA 17

napokon je izašla full igrica za nas smrtinke bez acessa..:)

Zas mi pise da moram otključati transfer market u web appu a sve ostalo mogu normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
playjob kaže...

Am I wrong ili šta? Preloadao sam igricu i sad je netko spomenuo da igra ima 43GB, zašto ju ja nemam na Originu?

 Zato što je to PS4 verzija igre. PC verzija igre je teška oko 30GB.

 

TheDarkSide kaže...

Sve to stoji sta ti govoris, al sa tim ea acessom im je dodatna prilika, a i patch 1.1 koliko znam vec je izasao, i valjda 1.2 se sprema, i to sve u ovih 7 dana. Znaci ipak ima koristi od tog EA acessa, sa njihove strane.

FIFA svake godine izlazi s patchem 1.01. Tako je bilo i prošle godine, i onu godinu prije i... a tada nije bilo fife na ea access.  Naravno da se sprema jer svaku godinu izađe nekih 6 patcheva pa ako kažeš da se sprema patch 1.2 nisi fulao. Obično izađe mjesec dana od izlaska igre i nikada nije donio ništa dobrog.

8 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
playjob kaže...

Am I wrong ili šta? Preloadao sam igricu i sad je netko spomenuo da igra ima 43GB, zašto ju ja nemam na Originu?

 Zato što je to PS4 verzija igre. PC verzija igre je teška oko 30GB.

 

TheDarkSide kaže...

Sve to stoji sta ti govoris, al sa tim ea acessom im je dodatna prilika, a i patch 1.1 koliko znam vec je izasao, i valjda 1.2 se sprema, i to sve u ovih 7 dana. Znaci ipak ima koristi od tog EA acessa, sa njihove strane.

FIFA svake godine izlazi s patchem 1.01. Tako je bilo i prošle godine, i onu godinu prije i... a tada nije bilo fife na ea access.  Naravno da se sprema jer svaku godinu izađe nekih 6 patcheva pa ako kažeš da se sprema patch 1.2 nisi fulao. Obično izađe mjesec dana od izlaska igre i nikada nije donio ništa dobrog.

 Zato sta je taj community pun klinaca koji kmece i onda EA slusa i podilazi njima... Cuvaju i paze na svoje svete krave...

I am over 9000!!!
10 godina
offline
FIFA 17

Gdje to ja mogu pisat svoje komentare na igricu?

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Upravo di sad pises. Hahaha
9 godina
offline
FIFA 17

Promijenio sam VPN i igrao sat-sat i pol na PC-u, jedino što me sekira je golmanova reakcija, pola golova što sam zabio me nasekiralo, bezvezni udarac Diega Coste na ubačaj Edena Hazarda u uvodnoj utakmici FA Emirates Cup-a protiv Manchester Uniteda završi u rašljama, golman leti po podu... Idući gol na utakmici Borussie Dortmund protiv Reala je djelo Aubameyanga na ubačaj Reusa iz kornera, glavom u same rašlje, golman opet leti gotovo po podu...
Što se tiče golova, lagano ga je zabit jer su golmani smuvani, bolji su bili u prethodnoj FIFI.
Također, primjetio sam da nema lakih golova 1 v 1 s golmanom kada hoćete finessu, golman mi je u 90% šansi obranio.
Što se tiče lica igrača zbilja su se potrudili, ali jedina zamjerka u tom dijelu jest što su lice Zinedina Zidana napravili neprepoznatljivo, pokušat ću vam slikat danas/sutra i objavit ovdje, znači lice mu nema veze s vezom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ekipa, kakva su očekivanja cijena igrača, hoće porasti ili pasti sutra s izlaskom igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

ma kak nema lakih golova 1v1 , samo napunis do polovice u prvi kut i uvijek ulazi

9 godina
offline
FIFA 17

Probat ću pa javim, hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Jedan na jedan su najlaksi golovi u fifi, gadjas uvijek dalji kut sa jacom nogom fines i uvijek ce uc, naravno odes uvijek pod kutem na golmana, ne bas ravno ravno i to je to. Sablonizirano zabijanje golova su ti 1 na 1 postali.

 

Znaci ako ides sa ljeve strane sa desnjakom, diagonalno prema desnoj daljnjoj logicno stativi, gadajs nju sa finesom i to je to. Moze se desit ili promasaj, ili ako si prerano sutirao, ili ako si previse cekao golmana pa onda on kad se bacio, rasirio je uspio zakacit loptu, al ima taj neki hod di uvijek lopta ulazi...ni preblizu ni predaleko od golama sa tocnom jacinom suta.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
FIFA 17

pozdrav, hoće li cijena fife porast nakon izlaska 29.? Il je sad najbolje uzet..dosad sam uzimao preorder al me sad nekak ne privlači odmah uzet pod muss 

origin id: guzda2 steam id: guzda22 rockstarclub: guzda22
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
playjob kaže...

Promijenio sam VPN i igrao sat-sat i pol na PC-u, jedino što me sekira je golmanova reakcija, pola golova što sam zabio me nasekiralo, bezvezni udarac Diega Coste na ubačaj Edena Hazarda u uvodnoj utakmici FA Emirates Cup-a protiv Manchester Uniteda završi u rašljama, golman leti po podu... Idući gol na utakmici Borussie Dortmund protiv Reala je djelo Aubameyanga na ubačaj Reusa iz kornera, glavom u same rašlje, golman opet leti gotovo po podu...

 E, o tome ja pričam a onda mi je netko objašnjavao kako sam uputio dobar udarac, neobranjiv. To nema veze kakav je udarac. Problematična je reakcija golmana. Ne može na udarac koji ide pod prečku reagirati kao da je udarac upućen gotovo po podu. I to mi smeta. Svaki golman se proba ispružiti što više može za loptom. Gdje će ona potom završiti manje je bitno. Bitna je reakcija. Neki puta obrani, neki puta ne obrani i sve pet.

 

Nego, otkako mi je prošlo 10h više ne mogu igrače iz kluba baciti na market? Ima li još tko ovakav problem? Naravno na PS4 mi je web app normalan tj funkcionalan.

Mislio sam prodati sve igrače dok nešto vrijede pa kasnije ako se odlučim za kupnju PC verzije da imam coinsa za slaganje nove momčadi.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Cordas kaže...

Ekipa, kakva su očekivanja cijena igrača, hoće porasti ili pasti sutra s izlaskom igre?

 Svake godine su do sada igrači rasli cijenom i to dosta tako da ne vidim što bi se ove godine moglo promijeniti? No nikada ne znaš, možda se trendovi promijene..

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Jel se isplati na Kinguinu uzet igricu ili ima negdje jeftinije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

vamo kod nas vec rasprodali danas fifu,kad trgovini posaljes poruku i pitas..''u cetvrtak'' je odgovor..

a mnogi kupili vec danas i rasprodalo se ....idu mi na kurac,svake godine isto..pa ako imas igru i prodajes malo po malo...onda daj stavi ju javno i amen,prodavaj...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Hrvek1909 kaže...

Jel se isplati na Kinguinu uzet igricu ili ima negdje jeftinije?

 http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-17-cd-key-compare-prices/

15 godina
offline
FIFA 17

ESPN objasnio kako EA ocjenjuje igrače u fifi

 

http://www.hcl.hr/vijest/fifa-17-ocjene-igraca-97781/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17

Jel netko uzeo odavde igru? Par eura vise,a dobije se onaj bonus za FUT.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
JohnnyBlaze kaže...

Jel netko uzeo odavde igru? Par eura vise,a dobije se onaj bonus za FUT.

 Da navedeš izvor, možda bi ti netko i odgovorio?

 

Igra tek što je izašla ili još nije izašla na većini teritorija a lik ima interesantnu momčad? I nije jedini, gledam masa ekipe već ima strašne momčadi.. Pada u vodu mackova teorija o cheaterima s dobrom momčadi s obzirom da nije imao gdje natuči coinse do sada..

13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Jel netko uzeo odavde igru? Par eura vise,a dobije se onaj bonus za FUT.

 Da navedeš izvor, možda bi ti netko i odgovorio?

 

Igra tek što je izašla ili još nije izašla na većini teritorija a lik ima interesantnu momčad? I nije jedini, gledam masa ekipe već ima strašne momčadi.. Pada u vodu mackova teorija o cheaterima s dobrom momčadi s obzirom da nije imao gdje natuči coinse do sada..

 http://www.gameladen.com/fifa-17-key-fut-standard-gold-packs-pc.html?a_aid=allkey&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Igra tek što je izašla ili još nije izašla na većini teritorija a lik ima interesantnu momčad? I nije jedini, gledam masa ekipe već ima strašne momčadi.. Pada u vodu mackova teorija o cheaterima s dobrom momčadi s obzirom da nije imao gdje natuči coinse do sada..

 Jaoo sastava ovo je bruka i sramota sto su dopustili,ja sam izgubio volju sa igranjem online vise uzivam na offline carrer mode pogotovo jedva cekam novi offline mod :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
soul_eclipse kaže...
movie kaže...

Igra tek što je izašla ili još nije izašla na većini teritorija a lik ima interesantnu momčad? I nije jedini, gledam masa ekipe već ima strašne momčadi.. Pada u vodu mackova teorija o cheaterima s dobrom momčadi s obzirom da nije imao gdje natuči coinse do sada..

 Jaoo sastava ovo je bruka i sramota sto su dopustili,ja sam izgubio volju sa igranjem online vise uzivam na offline carrer mode pogotovo jedva cekam novi offline mod :)

 Ucim druga da igra ,ima 45 god ali je za 4-5 dana savladao bar osnovne komande ! :)

 Meni je trebalo godinu i opet ,onako ....

 Jos ne moze bas da mi parira ali duga je zima !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Jel netko uzeo odavde igru? Par eura vise,a dobije se onaj bonus za FUT.

 Da navedeš izvor, možda bi ti netko i odgovorio?

 

Igra tek što je izašla ili još nije izašla na većini teritorija a lik ima interesantnu momčad? I nije jedini, gledam masa ekipe već ima strašne momčadi.. Pada u vodu mackova teorija o cheaterima s dobrom momčadi s obzirom da nije imao gdje natuči coinse do sada..

 Mozda je otvarao packove ?Ima lik lovu....

 Imam i ja 2 golden tima ! :)

 Dosad sam na fifu 17 spiskao preko 100 e ,super deluxe +4400 pointsa ! Oko 115 e !

 Koliko si ti Movie spiskao na fifu 16 kuna ?

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 7:41 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
soul_eclipse kaže...

 Jaoo sastava ovo je bruka i sramota sto su dopustili,ja sam izgubio volju sa igranjem online vise uzivam na offline carrer mode pogotovo jedva cekam novi offline mod :)

 Dopustili su prodaju fifa pointsa. Ništa nelegalnog. Čitam, ljudi u startu potroše po soma i više eura na pointse.

 

goust78 kaže...

 Mozda je otvarao packove ?Ima lik lovu....

 Imam i ja 2 golden tima ! :)

 Dosad sam na fifu 17 spiskao preko 100 e ,super deluxe +4400 pointsa ! Oko 115 e !

 Koliko si ti Movie spiskao na fifu 16 kuna ?

 A kako drukčije? Naravno da je otvarao packove i naravno da je kupio fifa pointse. Na svaku fifu potrošim 200 eura. U tri dana igranja na PC sam složio ovu momčad. Znači samo od onih boost coinsa da se složiti jako lijepa momčad. Tamo ima sveukupno 80k coinsa. Ja sam ih igrajući uspio povući 25k. Još me čeka 65k pa malo market i eto lijepo zaokružene momčadi.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
s

 A kako drukčije? Naravno da je otvarao packove i naravno da je kupio fifa pointse. Na svaku fifu potrošim 200 eura. U tri dana igranja na PC sam složio ovu momčad. Znači samo od onih boost coinsa da se složiti jako lijepa momčad. Tamo ima sveukupno 80k coinsa. Ja sam ih igrajući uspio povući 25k. Još me čeka 65k pa malo market i eto lijepo zaokružene momčadi.

 

 Imam dosta coins bostova ,svaku tekmu dobijem cca 1500 coinsa bilo pobjeda ili poraz .

 

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 8:57 (goust78).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice