EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 272.185
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Bokovi su samo ako igras 3 ili 5 u obrani, ako igras ikakvu varijaciju sa 4 u obrani, nista ti se ne mijenja. Ovo je cisto da se oslabe te formacije koje su mogle povuci kontru i odmah nakon toga zapakirati 16erac.

15 godina
offline
EA Sports FC24

Osvrt Inceptiona na nadolazeći patch

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Neću srat po patchu dok ne probam, ali meni bi bilo draže da jednostavno maknu presing iz igre jer je to najveći problem po meni.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Najveci problem igre jr kaj nemas za kaj vise igrat. Mehanika igre ce uvijek bitnsjebane i svake godine bude neka meta... ali kad ti u 12mj imas ovakve ekipe, koji ce mi qurac TOTS. TOTS i TOTY moraju imat 120 rating da bi to imalo smisla.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Najveci problem igre jr kaj nemas za kaj vise igrat. Mehanika igre ce uvijek bitnsjebane i svake godine bude neka meta... ali kad ti u 12mj imas ovakve ekipe, koji ce mi qurac TOTS. TOTS i TOTY moraju imat 120 rating da bi to imalo smisla.

TOTW kartice već dvije godne nemaju nikakvog smisla osim kaj ih stavljamo u neki SBC. Doslovno ima pet TOTW kartica koje možeš koristiti u igri. Gledam ide neki novi icon promo. Gdje je tome kraj? Kada pogledaš kaj sve izlazi i TOTS gubi smisao. Mi smo u 11 mjesecu imali karticu ratinga 94. Nekada su TOTS kartice ratinga 94 bile rijetkost. Coinsi doslovno ništa ne vrijede. Kupiš dobru karticu iz ovog promoa a već sljedeći tjedan izlazi novi promo i ta ti kartica izgubi na vrijednosti bar 30%, u tjedan dana. Za dva mjeseca neće ništa vrijediti. I tako u krug. Stvarno bezveze. Ništa me više ne veseli. Dobio sam Ronalda i nisam pokazao nikakvu emociju osim kaj sam u sebi rekao, super. Sjebali su igru do temelja. O samoj igri nema smisla govoriti dok gledam kod prekida kako protivnikovi igrači stoje sami a moji na drugoj strani terena isto stoje sami. Nitko nikoga ne markira?

 

Danas igram i lik ima igrača na lijevoj strani terena na centru koji stoji sam. Od sredine terena pa na desno stoje tri moja igrača. Koga oni čuvaju? Lik ispuca loptu iz svojih 16 metara drito na svog igrača i gotovo je. Lik trči sam na gol a moja tri debila trče za njim. Smiješno za gledati. O čemu onda pričamo? AI igrača je na nivou amebe. Ramiresom pratim protivnikovo krilo. Istovremeno moj bočni igrač kako pomičem Ramiresa tako on trči van terena prema tribini. Zašto? Zašto ima na njega utjecaj to što Ramires prati krilo po bočnoj poziciji? Trčim s bočnim za likom koji se pomiče prema sredini. Moj stoper u toj situaciji trči unazad i otvara protivniku cijelu kontra stranu jer tamo nema mojih igrača a nema niti zaleđa jer se moj stoper povlači prema golu doks su svi ostali igrači dvadesetak metara naprijed? Koja je to logika? Pozicioniranje igrača i neka logika u ovoj igri ne postoje. Đaba svi patchevi kada kanađani ne razumiju osnove nogometa.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Najveci problem igre jr kaj nemas za kaj vise igrat. Mehanika igre ce uvijek bitnsjebane i svake godine bude neka meta... ali kad ti u 12mj imas ovakve ekipe, koji ce mi qurac TOTS. TOTS i TOTY moraju imat 120 rating da bi to imalo smisla.

TOTW kartice već dvije godne nemaju nikakvog smisla osim kaj ih stavljamo u neki SBC. Doslovno ima pet TOTW kartica koje možeš koristiti u igri. Gledam ide neki novi icon promo. Gdje je tome kraj? Kada pogledaš kaj sve izlazi i TOTS gubi smisao. Mi smo u 11 mjesecu imali karticu ratinga 94. Nekada su TOTS kartice ratinga 94 bile rijetkost. Coinsi doslovno ništa ne vrijede. Kupiš dobru karticu iz ovog promoa a već sljedeći tjedan izlazi novi promo i ta ti kartica izgubi na vrijednosti bar 30%, u tjedan dana. Za dva mjeseca neće ništa vrijediti. I tako u krug. Stvarno bezveze. Ništa me više ne veseli. Dobio sam Ronalda i nisam pokazao nikakvu emociju osim kaj sam u sebi rekao, super. Sjebali su igru do temelja. O samoj igri nema smisla govoriti dok gledam kod prekida kako protivnikovi igrači stoje sami a moji na drugoj strani terena isto stoje sami. Nitko nikoga ne markira?

 

Danas igram i lik ima igrača na lijevoj strani terena na centru koji stoji sam. Od sredine terena pa na desno stoje tri moja igrača. Koga oni čuvaju? Lik ispuca loptu iz svojih 16 metara drito na svog igrača i gotovo je. Lik trči sam na gol a moja tri debila trče za njim. Smiješno za gledati. O čemu onda pričamo? AI igrača je na nivou amebe. Ramiresom pratim protivnikovo krilo. Istovremeno moj bočni igrač kako pomičem Ramiresa tako on trči van terena prema tribini. Zašto? Zašto ima na njega utjecaj to što Ramires prati krilo po bočnoj poziciji? Trčim s bočnim za likom koji se pomiče prema sredini. Moj stoper u toj situaciji trči unazad i otvara protivniku cijelu kontra stranu jer tamo nema mojih igrača a nema niti zaleđa jer se moj stoper povlači prema golu doks su svi ostali igrači dvadesetak metara naprijed? Koja je to logika? Pozicioniranje igrača i neka logika u ovoj igri ne postoje. Đaba svi patchevi kada kanađani ne razumiju osnove nogometa.

 Da razumiju osnove nogometa nebi ih vodio trener ženske reprezentacije na SPu. Vidjeli smo tamo kako igraju obranu, ono je bilo smiješno za gledati.

He who is brave is free.
6 godina
offline
EA Sports FC24

Dobar dan gospodo, opet se pojavljujem sa idejom Bug.hr lige, idemo napraviti nesto da se podruzimo i zabavimo. Poruke u inbox tko bi htio takvo sto, mislim da bi bilo lijepo da nas ima barem 6-7, da ne moramo po uzoru na HNL igrati 4 tekme između tri igrača.

Mozemo i ubaciti nekakva pravila za timove, limit na OVR, minimalni broj igraca iz HR, maksimalni broj ikona i sl ako ce biti interesa za time.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Ima nas ovdje dosta na PC-u pa ne znam kako bi uopce mogli igrati onda...

Kovačić
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

PC i konzole su ove godine u Crossplay-u.

11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Nisu, ne. Stadia je trebala biti pa je propala, xbox i PS bi trebali biti u crossplayu... Ja nisam sa kolegama na PS mogao igrati do sad pa ne mogu ni dalje.

Kovačić
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24
acmilan2 kaže...

Nisu, ne. Stadia je trebala biti pa je propala, xbox i PS bi trebali biti u crossplayu... Ja nisam sa kolegama na PS mogao igrati do sad pa ne mogu ni dalje.

 Da, jesu, PS5, Xbox kojigod i PC su crossplay. PS4 i prosla generacija Xbox-a su svoj crossplay.

https://help.ea.com/en/help/ea-sports-fc/fc-cross-play/

11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
sexytoiletpaper kaže...
acmilan2 kaže...

Nisu, ne. Stadia je trebala biti pa je propala, xbox i PS bi trebali biti u crossplayu... Ja nisam sa kolegama na PS mogao igrati do sad pa ne mogu ni dalje.

 Da, jesu, PS5, Xbox kojigod i PC su crossplay. PS4 i prosla generacija Xbox-a su svoj crossplay.

https://help.ea.com/en/help/ea-sports-fc/fc-cross-play/

 Crossplay kao crossplay u rivalsima ili WL stoji, da.

Ja ne mogu igrati friendly sa frendom koji ne na PS.

Ako postoji nacin, mozes odmah podijeliti s nama.

Kovačić
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24
acmilan2 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
acmilan2 kaže...

Nisu, ne. Stadia je trebala biti pa je propala, xbox i PS bi trebali biti u crossplayu... Ja nisam sa kolegama na PS mogao igrati do sad pa ne mogu ni dalje.

 Da, jesu, PS5, Xbox kojigod i PC su crossplay. PS4 i prosla generacija Xbox-a su svoj crossplay.

https://help.ea.com/en/help/ea-sports-fc/fc-cross-play/

 Crossplay kao crossplay u rivalsima ili WL stoji, da.

Ja ne mogu igrati friendly sa frendom koji ne na PS.

Ako postoji nacin, mozes odmah podijeliti s nama.

 Sve ti to ide preko EA ID-a. Npr, kako sam igrao na PS4 dugo vremena, EAID mi je za to AmaziToiletPaper. Kako sam trenutno na kompu, EAID mi je SSTP. Frendove dodajes preko EA aplikacije i preko EAID-a.

Cisto reprezentativno, ako moze netko do PS igraca mi poslati privatno ili na forum EAID koji koriste da vas dodam i pokazem da je moguce, bio bih zahvalan.

14 godina
offline
EA Sports FC24

Jel imate problem zadnjih dana sa pingom na A1?

 

Iz nekog razloga Ping mi je 35-40 zadnji tjedan...obično bude 25-30. Baš rijetko preko 30.

 

Spojen na žicu.

PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 15:03 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Igram jutos WL i usred partije me izbaci iz igre s ovom porukom :)

Jebote, ne igram ni s presingom koji je maltene legalan cheat, a kamoli s pravim.

Nakon toga upalim igru ponovno i završim ostale utakmice bez ikakvog problema.

Vjerojatno je lik protiv kojeg sam igrao imao nešto pa mene sjebao jer drugog objašnjenja nemam.

 

Inače, katastrofa od WL i mojeg igranja generalno... jednostavno se ne mogu nositi protiv presinga i gubim sve što mogu i što ne mogu izgubit.

Npr. vodio sam jednu 3-0 do 70' i izgubio na kraju.

Više partija sam vodio 2-0 i opet izgubio.

Nije mi jasno kako netko tko nema blage veze i dobije 3 komada nekim čudom postane elite igrač i okrene partiju bez da mijenja način igre - jedina promjena je presing i nekim čudom on i njegovi igrači postanu bolji.

Zanimljivo je kad povedeš 2,3 razlike kako nakon toga odjednom dodaješ krivo, pucaš pored gola, padaš preko lopte, sudaraju ti se igrači... cijeli spektar idiotarija kako bi tvoja igra postala loša i protivnik došao do prilike za pobjedu.

Jadno i bijedno.

Često sam bio frustriran i nadrkan igrajući FIFU ovih godina, ali nikad mi nije dolazila ideja da ju prestanem igrati.

Ova FIFA bi mogla biti prekretnica u tome jer ako se nešto značajno ne promijeni, stvarno više neću imati volje i energije dalje jesti govna iz dana u dan.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Igram malo Rivals i nikak spojiti 2 pobjede...
Prvo me spoji s nekim ko ima momčad ko i ja ili slabiju, da bi me u idućoj na neki bijesni Squad sa 87+ igračima.

Vidim da skoro svi imaju Haalanda, imam ga i ja, još 90 tekmi ugovor.
Al osobno, nije baš nekaj u igri, puno više koristi imam od Viallia, kojeg imam još samo 15 tekmi.

BTW, kak složiti novi Squad?
Uspijevam doći samo do onog de staviš ST-a, a sva ostala mjesta su zaključana.

UPDATE: skužil kak napraviti novi Squad

Kad isteknu ugovori loan igračima, gotov sam :)
Best i Vialli su mi glavni.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 20:25 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Šta nadogradit od ovoga za 50k coinsa? Nemam ništa 83/84 foddera, jedan jedini TOTW je Lamptey i njega koristim. 83+ x10 mi doslovno nijednu korisnu karticu nije dao. Pack weight ove godine je užasan, osim tog Torresa što sam ne znam nisam kako dobio iz max 87 icon SBC-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Od kako sam počeo otvarati packove isključivo ujutro između 7 i 8 sati nadobivao sam se toga čudo jedno. Ovo mi je drugi acc na kojem uglavnom ne igram. Odigram na njemu dvadesetak tekmi mjesečno. Samo slažem SBC. Sve sam ove kartice dobio u SBC, samo sam tri kupio. Na glavnom acc sam nakon Ronalda ujutro dobio i radioaktivnog Valverdea. Znači, to kaj sam se nadobivao zadnjih mjesec dana otkako otvaram packove ujutro nisam dobio otkako igram fifu od 2011 godine. Dok sam otvrao packove kako sam ih dobijao nisam dobio karticu od 50k coinsa. Može se sada opet netko sprdati ali sve što sam dobio, dobio sam ujutro. Meni dovoljno da i dalje otvaram packove u tom periodu. Slažem na rez acc onaj TOTW pick SBC da imam koju TOTW karticu. Dobijem Benzemu, pa Valverdea, pa Belinghama, pa Salaha. Jedina ideja kod slaganja tog sbc bila mi je da dobijem neku totw kartricu da mogu slagati onaj 83+ x10 sbc. I na kraju nemam totw karticu jer mi je ove žao u sbc staviti a niti nemam više kartica da mogu složiti još koji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Od kako sam počeo otvarati packove isključivo ujutro između 7 i 8 sati nadobivao sam se toga čudo jedno. Ovo mi je drugi acc na kojem uglavnom ne igram. Odigram na njemu dvadesetak tekmi mjesečno. Samo slažem SBC. Sve sam ove kartice dobio u SBC, samo sam tri kupio. Na glavnom acc sam nakon Ronalda ujutro dobio i radioaktivnog Valverdea. Znači, to kaj sam se nadobivao zadnjih mjesec dana otkako otvaram packove ujutro nisam dobio otkako igram fifu od 2011 godine. Dok sam otvrao packove kako sam ih dobijao nisam dobio karticu od 50k coinsa. Može se sada opet netko sprdati ali sve što sam dobio, dobio sam ujutro. Meni dovoljno da i dalje otvaram packove u tom periodu. Slažem na rez acc onaj TOTW pick SBC da imam koju TOTW karticu. Dobijem Benzemu, pa Valverdea, pa Belinghama, pa Salaha. Jedina ideja kod slaganja tog sbc bila mi je da dobijem neku totw kartricu da mogu slagati onaj 83+ x10 sbc. I na kraju nemam totw karticu jer mi je ove žao u sbc staviti a niti nemam više kartica da mogu složiti još koji.

 Moguce i jer ti je "novi" acc.

Ja kad sam u Fifi 22 na PS5 krenuo igrat s friskim acc dobio mbappea i ronalda u preview packovima, aj ti reci.

 

Od tad na tom acc teska kurcina.

 

Inace koji me k silio na icon sbc, potrosio sav fodder 2x i dobio shevchenka i wrighta, pa jebem ti sve.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 7:37 (BioZZG).
11 godina
offline
EA Sports FC24

Ajde da razjasnimo sad na kraju što i kako sa Crossplayem. Znaci, ja igram na PC-u i nisam imao mogućnosti igrati s nekim ili protiv nekoga tko igra na PlayStationu ili Xboxu. Da li se to sada može, može li netko svoj odgovor potkrijepiti nekim primjerom kako je to napravio i sl.?

Ja nazalost nacin pronasao nisam...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Može se, osobno sam igral protiv PC igrača (ikona igrača je PC) i ove nove handheld konzole Sonya. Meni je ko PS igraču nacrtana PS ikona iznad igrača.
Još se može birati dal kod matchmakinga hoćeš dozvoliti da te spoji protiv co-op ili jednog igrača.
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Oprosti prijatelju, al ja ne znam da li ne napisem dobro ili mene nitko ne shvaca. Ocu igrat sa frendom koji igra ba Playstationu, a ja sam na PC-u. Znaci ocu igrat s kolegom koji je na drugoj platformi.

Kovačić
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Kad uđeš u main menu od UT-a stisneš R2, onda će ti EA App otvorit in game overlay i tu moraš dodat prijatelja preko EA ID-a, nakon što si ga dodao prikazat će ti ga Online, stisneš na njega i pokreneš Lobby. Inače je puno lakše nać YT video ili Googlat takve stvari, ali eto.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2023 16:40 (ray_OGF).
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ray_OGF kaže...

Kad uđeš u main menu od UT-a stisneš R2, onda će ti EA App otvorit in game overlay i tu moraš dodat prijatelja preko EA ID-a, nakon što si ga dodao prikazat će ti ga Online, stisneš na njega i pokreneš Lobby. Inače je puno lakše nać YT video ili Googlat takve stvari, ali eto.

 Gledao sam i ne skuzio nazalost. Pokusat cu ovako, hvala puno!

Kovačić
9 godina
offline
EA Sports FC24

Napravio sam Zidanea. Odlican je, preporucam. Agility mu je puno manji problem nego izgleda na papiru. Doduse, nisam neki veliki dribler. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Napravio sam Zidanea. Odlican je, preporucam. Agility mu je puno manji problem nego izgleda na papiru. Doduse, nisam neki veliki dribler. 

Čitam komentare igrača na netu i većina nije zadovoljna. Osobno, nije mi nikada odgovarala kartica Zidanea. Jednostavno ne znam s njim igrati. Kao traktor mi je.

Prošlu fifu imao sam onog na kraju igre rating 98 mislim da je bio i kurca nisam mogao s njim. Problem je i WR no kod ove kartice nije M/M već H/M što bi trebalo biti bolje.

Možda ga i napravim ako ne bude boljih opcija. Tražim dobar CAM. Do sada sam na toj poziciji vrtio Griezmanna i Bellinghamma ali previše toga promaše pa sam popizdio. Bacit ću ih u sbc koliko su me naživcirali zadnjih par dana. Sutra otvaram 50 packova pa da vidim hoće li što uletjeti da ga mogu složiti. Imam dosta toga u klubu ali nedovoljno.

Večeras na rezervnom acc otvorim 85+ pick i dobijem Barellu. Čak sam ga i uklopio u momčad tako da sam zadovoljan.

 

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
Čitam komentare igrača na netu i većina nije zadovoljna. 

 

Ja sam prvo složio loan karticu i isprobao ga.

Nije me impresionirao tako da sam odustao od slaganja.

Defenzivno je jako loš, unatoč mom dobrom postavljanju on duel ne može dobit.

Šutnuo sam par puta na gol - nije zabio, a mislim da čak nema niti jednu asistenciju.

Jedino što mi se svidjelo kod njega je bio točan pas i duga lopta u prostor - par puta je poslao baš jebačke pasove.

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
EA Sports FC24

Meni je ovaj puno bolji od onoga na kraju prosle Fife. Nekako je puno aktivniji u igri, otvara se, utrcava. Osjeti se i da je solidno brz. Sa Hunterom mi je odlican CAM u 352. Zasad ima cca gol i asistenciju po utakmici. Jako sam zadovoljan. Imao sam neki osjecaj da ce mi dobro leci ta kartica. Ima tih kartica koje nisu za svakoga. Recimo, meni Ferland Mendy na kojeg svi svrsavaju uvijek bude kriminalan. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Gledam ovih dana kaj ekipa dobija u ona dva promo packa od 450 i 500k coinsa pa rekoh da isprobam sreću. Naravno, ne može te pratiti svaki put i nisam dobio ništa posebno no opet nisam niti loše prošao. Dobio sam totgs Cancela i hrpu kartica visokog ratinga. Od duplića sam složio hero sbc i dobio sam jedinu karticu koja me interesirala a to je Lucio. Znači, potrošio sam 950k coinsa a samo ove dvije kartice vrijede 1.2 milijuna coinsa. Dobio sam nekoliko totw kartica ratinga 86. Kada se sve zbroji dobio sam blizu 2 milje u karticama koje će poslužiti za neki sbc a s ove dvije (Lucio i Cancelo) ću igrati. Nisam imao ideju kako zdrobiti coinse a na marketu više ne visim niti trgujem pa mi svejedno. Sad sam pokriven na svim pozicijama, jedino bih možda išao ne nekog jačeg CAM-a. I dalje me svrbi Zidane. Ne znam, pričekat ću još malo. Možda izleti neka bolja opcija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice