EA Sports FC24

poruka: 801
|
čitano: 282.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EA Sports FC24

78 player pick.

Ustvari sam to grindao u nadi da ću dobiti IF kako bih složio ovog beka što su danas stavili.

Probao ga jednu tekmu i nisam oduševljen, voli mašit više nego majku poljubit, a svaki put sam ga štelao na lijevu nogu.

Morat ću ga još malo trenirat izgleda?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Nemoj forsirati okretanje na tocnu nogu.

Kako god ides na gol, imas dvije opcije koje ce u 80% slucajeva zavrsiti sa golom.Ž

Ako sa tipa desnog krila ides sa igracem koji ima lijevu nogu i zelis u dalji kut - Finesse. Ako zelis u blizi kut - Trivella.

Isto funkcionira na drugoj strani i po defaultu na sredini. Npr, juris sa Haalandom, okrenuti si tako da ti lijeva noga gleda prema tvom desnom krilu? Trivella u blizi kut. Sjest ce ko budali samar.

12 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC24

upao Maldini u Base Icon upgrade-u

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže...

78 player pick.

Ustvari sam to grindao u nadi da ću dobiti IF kako bih složio ovog beka što su danas stavili.

Probao ga jednu tekmu i nisam oduševljen, voli mašit više nego majku poljubit, a svaki put sam ga štelao na lijevu nogu.

Morat ću ga još malo trenirat izgleda?!

Ja sam odigrao tih 78+ pickova oko sto puta. Nisam dobio karticu ratinga 86. Nekoliko 85 i nekoliko totw kartica ratinga 83. Nemam kamo više s duplim karticama i odigrao sam hero pick sbc. Dobijem dvije 86 kartice.  Uzmem Govou-a, manje zlo ali opet s njim neću odigrati niti jednu tekmu. Stvarno me neće ti pickovi.

Inače taj Haaland niti meni ne odgovara. Kreće se kao traktor. Jednostavno mi neke kartice ne odgovaraju. Do ove godine mi niti Benzema nije odgovarao ali ove godine su ga tako složili da se s njim može još uvijek igrati s rare karticom. Baš samm bio iznenađen. Kompletna kartica. Imao sam i IF i samo riječi hvale za Benzemu ove godine.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
sexytoiletpaper kaže...

Nemoj forsirati okretanje na tocnu nogu.

Kako god ides na gol, imas dvije opcije koje ce u 80% slucajeva zavrsiti sa golom.Ž

Ako sa tipa desnog krila ides sa igracem koji ima lijevu nogu i zelis u dalji kut - Finesse. Ako zelis u blizi kut - Trivella.

Isto funkcionira na drugoj strani i po defaultu na sredini. Npr, juris sa Haalandom, okrenuti si tako da ti lijeva noga gleda prema tvom desnom krilu? Trivella u blizi kut. Sjest ce ko budali samar.

Ma to radim sa ovima koji imaju traitove, ali Haaland nema ništa od tih pizdarija pa ga nisam htio forsat.

Baš sam ga htio testirat sa jačom nogom da vidim jel čemu.

Poslije sam bacio par utakmica i pokazao se bolji, ali nije me oduševio moram priznat.

Čak i desnom zna zabit :P

 

Ovo što kolega movie piše za Benza - ja kad sam ga kupio je koštao 30k coinsa, nitko ga nije htio, vjerojatno su ga u SBC trpali nemilice.

Ima slab pace pa ljudi bježe od njega k'o od noža, a ustvari je najbolja kartica u igri - od zlatnih je vjerojatno jedino Mbappe bolji od njega, nisam probao pa ne znam.

Još ima trait finess pored svega ostaloga, ja sam odmah uzeo IF, a mislim da sam vidio da uskoro izlazi njegova kartica u nekom promou - e ta bi mogla biti jebačka.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže...

Ovo što kolega movie piše za Benza - ja kad sam ga kupio je koštao 30k coinsa, nitko ga nije htio, vjerojatno su ga u SBC trpali nemilice.

Ima slab pace pa ljudi bježe od njega k'o od noža, a ustvari je najbolja kartica u igri - od zlatnih je vjerojatno jedino Mbappe bolji od njega, nisam probao pa ne znam.

Još ima trait finess pored svega ostaloga, ja sam odmah uzeo IF, a mislim da sam vidio da uskoro izlazi njegova kartica u nekom promou - e ta bi mogla biti jebačka.

Izgleda da izlazi danas su ovom novom nakareadnom promou. Dvije rare kartice koje su svima pristupačne a stvarno dobre si Griezmann i Benzema.  Benzema na ST a Griezmann na CAM. Stvarno dobra kombinacija. Oba imaju playstyle+ finesse što je u ovoj igri poželjno. No imaju i ostale koje su potrebne za te pozicije. Stvarno dobre kartice. Pace im nije nikakav minus. Solidno mmogu potegnuti, pogotovo Griezmann. Benzemi se cijena poduplala kada je s njim počeo igrati Inception koji je rekao da je to meta kartice za sve nas koji se ne možemo priuštiti Mbappea. Hvalio je i Griezmanna i Benzemu i na neki način utjecao je na market što nije bio njegov cilja kako je naglasio. No eto, dogodilo se. preko noći je s 27k coinsa skočio na 60k coinsa i nije ga bilo na marketu neko vrijeme jer mu je max cijena bila tih 60k coinsa.

6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Nema veze, playstyle ili ne, Trivella je suludo dobra.

Dodatno, razlika izmedu Black Friday promo-a i ovog novog je nebo i zemlja. Kao da je odjednom pustinja sto se tice SBCeva i igraca koje bi htio iz ovog.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 19:58 (sexytoiletpaper).
16 godina
offline
EA Sports FC24

Otvorio sam večeras 53 packa. Hrpa dobrih packova je bila. 6 packova 83+x10, 6 rare player packova itd.  Nisam dobio niti najgoru TOTW karticu a kamo li bar jednu ovu žutu. Niti Velu koji vrijedi 11500 coinsa. Ništa. Dobio sam Silvu 88 i Kimmmicha 88 i to je to. Hrpa kartica ratinga 83/84 te nešto 85.

Složio sam i basic icon sbc ali nisam ga otvorio. Nema smisla kada je večer užasana. Budem probao sutra ujutro iako brijem da nema veze, kada neće onda neće. No čarobiram i nadam se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Nakon ovakva 2 wina u draftu, treći gejm me spaja sa smrdljivim kancerogenim čiterskim smećem koje ne mogu ni reportat jer je napravio onaj disconnection cheat di meni piše poraz na 0-0 i pušim draft, a meča vidi čuda, JEDINOG nema nigdje zabilježenog, čak niti tamo u ea match quality reportu, niti u recent players imam tog protivnika odigranog meča od prije par minuta. Zanimljivo nadasve do kojih krajnosti jadni kancerogeni retardi mogu ići da bi 'pobjeđivali' u online igrama.

Zadnja 3 dana sam igrao doslovno 9 od 10 tekmi protiv čitera, i danas konačno krenu normalne tekme protiv normalnih ljudi, nisam ni na jednog naletio u 20-30 tekmi danas, i onda uđem ne znam ni sam zašt u draft, da iskoristim token, i nakon 2 normalna panja, naletim na iskompleksirano čitersko smeće. Ooo kako ću kad dođe vražja plejka i napravim novi account otić na ea chat olakšat dušu i jebat im nane tamo s ovog pc accounta

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Imas na EA stranicama Draft Token request ili tako nesto gdje mozes zatraziti da ti daju token jer je njihovom greksom doslo do DCa. Prode svaki put.

Dragi moji, ja sam maloprije odradio jedan Base Icon SBC, cisto jer sam u onom 83 x20 dobio dve 87ice duplikat.

Izvukao Carlosa Alberta.

Reko idem ga probati, takitak sam dobio sve tekme za onaj Thunderstruck kup, odigram jednu i dam liku s druge strane win, da ga testiram na CBu.

Bog ti mater, lik je apsolutna zvijer. 97 pace, Anticipate+, visok strength, agility... Lik sa druge strane je imao 92 Henrya u napadu. Jednom je zabio u toku cijele tekme, kada je pretrcao Blanc-a na RCB, sve ostalo je Carlos zaustavio ko iz picke.

Ja sam zaljubljen <3

16 godina
offline
EA Sports FC24

Danas sam po oprobanoj recepturi u 7h 30min otvorio bas icon pack. Znači, sve što sam ove godine dobio dobio sam ujutro u to vrijeme. Uglavnom, do kraja ove igre više neću plakati o sreći u packovima. Ovo mi je od 2011 godine najbolja kartica koju sam dobio.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Danas sam po oprobanoj recepturi u 7h 30min otvorio bas icon pack. Znači, sve što sam ove godine dobio dobio sam ujutro u to vrijeme. Uglavnom, do kraja ove igre više neću plakati o sreći u packovima. Ovo mi je od 2011 godine najbolja kartica koju sam dobio.

Ajde da i tebe posere, baš mi je drago.

Uživaj sad s njim i nemoj više kukat jer nema smisla :P

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže..

Ajde da i tebe posere, baš mi je drago.Uživaj sad s njim i nemoj više kukat jer nema smisla :P

 Neću, časna pionirska.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Svaka čast!
To je sigurno jako dobar osjećaj...
12 godina
offline
EA Sports FC24

Da li netko zna ili je već probao ovaj evolution za crvenu karticu?

Ne znam koga da odaberem, da se ne zajebem?

Što se ustvari time dobije?

Vidim da kartica ne dobiva nikakv upgrade pa mi ništa nije jasno, još piše da nekakve nagrade ovise od igrača do igrača??

Pretpostavljam da bi trebalo odabrati karticu s kojom mislim igrati ubuduće, ali npr. ako odaberem RTTK Haalanada i on zbog toga ne dobije upgrade onda sam se gadno zajebo :)

Kad smo već kod Haalanda... ne znam što da mislim o toj kartici.

Ide mi na kurac kad promaši potpune zicere ili nedajbože lob s njim pucat... to ili je kratko ili ide pored gola.

A s druge strane, ubode svako malo nešto čemu se uopće ne nadam da će ući :)

Ne znam da li je do njega ili mi EA danas daje njubove, ali WL do sada nisam nikad počeo sa 7-2.

Jedanput sam došao do 11 pobjeda, ostalo sve guženje do 9 i to na knap.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže...

Da li netko zna ili je već probao ovaj evolution za crvenu karticu?

Ne znam koga da odaberem, da se ne zajebem?

Što se ustvari time dobije?

Vidim da kartica ne dobiva nikakv upgrade pa mi ništa nije jasno, još piše da nekakve nagrade ovise od igrača do igrača??

Pretpostavljam da bi trebalo odabrati karticu s kojom mislim igrati ubuduće, ali npr. ako odaberem RTTK Haalanada i on zbog toga ne dobije upgrade onda sam se gadno zajebo :)

Kad smo već kod Haalanda... ne znam što da mislim o toj kartici.

Ide mi na kurac kad promaši potpune zicere ili nedajbože lob s njim pucat... to ili je kratko ili ide pored gola.

A s druge strane, ubode svako malo nešto čemu se uopće ne nadam da će ući :)

Ne znam da li je do njega ili mi EA danas daje njubove, ali WL do sada nisam nikad počeo sa 7-2.

Jedanput sam došao do 11 pobjeda, ostalo sve guženje do 9 i to na knap.

 Ne znam šta bi ti rekao a da već ne znaš, osim da imam istu problematiku :D

Imam od početka igre jedan tim engleza drugi talijana. Igrao sam s drugim 90% vremena jer sam imao sreću pa dobio Osimhena, Vlahovića, Lautara, R.Leaa, T.Hernandeza, u prvih 10ak dana. Čim se mogao Vlaović upgrejdat na evolutionima, napucao sam ga do kraja. 100 tekmi rivalsa, 130ak golova bez jebemti.

Sve dok nisu izašle one smeđe kartice prije koliko, 2 tjedna (forlan i ekipa). Kao da ga je netko ugasio, kriva dodavanja, šutevi koje je zabijao iz mogućih i nemogućih pozicija, počeo je fulat svaki drugi,treći put. Enigma totalna, al jednostavno nisam imao izbora, igrao sam s njim i dalje jer sam se navikao na talijane i paše mi tim. I tu mi uleti taj smeđi Lukaku. Znači sve što sam imao prvi period s Vlahovićem+ kao bonus Lukakuova još jača fizikalna strana. Do jučer.... Jučer sve isto, fula šuteve namještenom lijevom nogom, sve ide oko gola, u gol svaki peti.

Reko ajd da vidim iz fore, probam složit novog zelenog Aubu, trpa sve....

Znači nastavlja se priča od lani da se kartice namjerno sakate kako bi se navukli na packove, na otvaranje, slaganje, čitaj ulaganje u igru again and again.....

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže...

Da li netko zna ili je već probao ovaj evolution za crvenu karticu?

Ne znam koga da odaberem, da se ne zajebem?

Što se ustvari time dobije?

 Govoriš o crvenim karticamma koje se dobiju u WL?

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Da li netko zna ili je već probao ovaj evolution za crvenu karticu?

Ne znam koga da odaberem, da se ne zajebem?

Što se ustvari time dobije?

 Govoriš o crvenim karticamma koje se dobiju u WL?

Za 16 pobjeda u WL se dobije token za poseban evolution.

Kartica koju odabereš postane crvena, ali za sada nema nikakvih upgradea na statse.

Jedino što piše je da nagrade ovise od igrača do igrača.

Pitaj Boga što su smislili, a ja kolike sam sreće ću pogrešnu karticu odabrati.

Ako stavim RTTK Haalanada onda možda na njega ne dobijem upgrade, a ako stavim golmana, možda ne dobijem nagrade jer ovaj ne zabija.

Kad bih znao u čemu je fora, lakše bih odabrao koju karticu želim crvenu.

 

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
EA Sports FC24

Ne mozes na golmana stavit crvenu karticu ,tako da te taj dio ne treba mučiti ..  :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
manipulator kaže...

Ne mozes na golmana stavit crvenu karticu ,tako da te taj dio ne treba mučiti ..  :)

Taražio sam jučer što ustvari znači ta kartica i nisam našao.

Jedino što sam našao za ove aktivne kartice na EA forumu je da su neki ljudi stavljali EVO na njih i da više na njima nemaju progres, baš je jedan lik napisao da je obojao RTTK Haalanda kojeg sam i ja planirao obojati.

Onda nađem neki tik-tok video gdje su se javili iz EA i rekli da će te kartice svejedno imati progres bez obzira ako ih pobojamo u crveno.

Uglavnom, što znači crvena kartica, pojma nemam, koga ću obojati, još manje :)

Da mi je Benzema untradable, njega bih momentalno pobojao, ali od ovih ostalih s kojima igram stvarno ne znam, svi su zamjenjivi.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kak skupite tolko coinsa da otvarate tolke packove, pogotovo ove skupe?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Kak skupite tolko coinsa da otvarate tolke packove, pogotovo ove skupe?

 Sumnjam da itko otvara s coinsima packove. To su uglavnom nagrade vikend lige, rivalsa, drafta i objectivsi. 

VISCA BARCA
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Jack Black kaže...
Armor kaže...
Kak skupite tolko coinsa da otvarate tolke packove, pogotovo ove skupe?

 Sumnjam da itko otvara s coinsima packove. To su uglavnom nagrade vikend lige, rivalsa, drafta i objectivsi. 

Istina, danas sam skupio 16 packova, od svega po malo. Otvarat ću ih ujutro. Toliko toga ima u igri za pobrati da mi je već muka. Ne želim nešto propustiti a već mi je igre preko glave.

12 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC24

Kolege pomoć. Moram zbog operativnog zahvata ležati doma i nabavim si Ps5 i FC24.

 

Pitanje :

 

Kako/gdje mogu odigrat klasicnu utakmici protiv nekog online random igrača bilo gdje u svijetu. Ja izaberem klasičan klub Liverpool a on Barcelonu a da su igrači pravi. Ja nikako da to nađem.

Doslovno klasičan Kick Off ali s nekim online.

Ne zelim igrat karijeru, a niti s ženskom ekipom.

 

Imam Ps pretplatu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 8:02 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
R36 kaže...

Kolege pomoć. Moram zbog operativnog zahvata ležati doma i nabavim si Ps5 i FC24.

 

Pitanje :

 

Kako/gdje mogu odigrat klasicnu utakmici protiv nekog online random igrača bilo gdje u svijetu. Ja izaberem klasičan klub Liverpool a on Barcelonu a da su igrači pravi. Ja nikako da to nađem.

Doslovno klasičan Kick Off ali s nekim online.

Ne zelim igrat karijeru, a niti s ženskom ekipom.

 

Imam Ps pretplatu...

 Posto ces uc u oporavak, stres je najmanje kaj ti treba. Uzmi neke SP igre i igraj... ovo ti ne treba.

 

Ja nisam odigrao prvu WL ovaj vikend i uopce me ne vuce nazad. Igra doslovno nema.vise ono nesto. 2mj je igra vani, ja imam 90 rated ekipu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;amp;page=24
16 godina
offline
EA Sports FC24

Kaj su pet nekaj shebali? Odbija mi se spojiti s protivnikom. Stalno izbacuje " The connection to your opponent has been lost"?

Imam li još netko trenutno takav problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ja sam maloprije odigral prvu online tekmu, u Rivals.
Prvi put me nije spojilo, drugi put je.
16 godina
offline
EA Sports FC24

Dolazi nam veće praznično ažuriranje igre tj patch broj 6. Ako sam dobro shvatio sada će napadači još više presingom silovati obranu jer se ovim patchem ide na ruku napadačima?

 

https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/news/fc-24-holiday-update

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Krivo. Slabije ce raditi man-mark u sredini i biti ce manji pritisak na krilima iz ovoga sto sam ja procitao.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
sexytoiletpaper kaže...

Krivo. Slabije ce raditi man-mark u sredini i biti ce manji pritisak na krilima iz ovoga sto sam ja procitao.

Bočni igrači će mi se sporije vraćati u obranu nakon što su krenuli u napad. Sredina će manje pomagati u obrani kako bi se stvorilo prostora za kombinatoriku kroz sredinu terena. I do sada su mi se stoperi razmicali a sada kada vezni prestanu pratiti napadača bit će još teže igrati obranu pored imbecilnih stopera.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice