Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 496.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Sada kreirao lika, ali mi onda baci gresku 300202

Blago tebi. Ti si došao do kreiranja lika. Ja dobivam connection error neki broj nakon authentication pending. Sad mi je queue 20 min.

 

 

13 godina
offline
Diablo 4

Takoder dosao do lvl 3 izbacilo me bez ikakvog errora , sad u queue 60 min .

Dojmovi su odlicni, 4k Hdr dsll quallity 120Hz non-stop

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

valjda cu je danas probati hehe. 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

ja sam na level 10. Jedno je sigurno story mod i kampanja su čudo, odmah sam se uživio u priču. stvarno su brutalno ovo napravili i atmosfera je mračna

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Diablo 4

igra radi uredno, evo rokam s controllerom, nazalost nema ' wasd ' movement pa zbog toga igram na controlleru od xbox one-a.

 

jako lijepo graficki izgleda, fluidno sve, ultrawide kida u ovoj igri, preordero sam ultimate edition, PS. ne znam dal ste znali ali ako u ovoj beti dodjete do levela 20 dobijate kozmetiku kao bonus. 

 

tako da cu se potruditi da roknem do levela 20 cim prije. btw, jel mi se to cini ili nece biti ovdje Demon Huntera? hvala.

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Pa, Rogue je recimo mix Demon Hunter-a i djelomice Monka po skillovima.

 

Meni je igra, onako OK, za sad, osim što sam popio drugi disconnect, pa čekanje preko sat vremena da se vratiš u igru...

 

Drugi disconnect, u dungeonu, na lvl 11, našao prvi legendary, vjerojatno ga neće biti dok se vratim u igru...

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 4

Usao u dungeon Maulwood. Cim sam cuo "fresh meat" odmah sam znao tko slijedi. Sredio me kao klinac vrecicu napolitanki

Bio je lvl8, jedva ga okrznuh lol. Em je bio brz, em dobro udara. Cim me skrko, eksplodirao sam od sebe i nestao.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Mislim da je ovo Deckard cain u obliku vuka! Spasio je nephalema na pocetku igre i sad ga doveo u tristram bas tu kod tog kaveza gdje je nekoc bio on spasen! Sto vi mislite?
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Sta je open beta vec dostupna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4

Ako se ne varam, samo za one koji su napravili pre-order. Oni mogu probat ovaj vikend.

Za sve ostale, iduci vikend.

15 godina
online
Re: Diablo 4
smajlee kaže...

Ako se ne varam, samo za one koji su napravili pre-order. Oni mogu probat ovaj vikend.

Za sve ostale, iduci vikend.

 Točno

5 godina
offline
Re: Diablo 4
smajlee kaže...

Ako se ne varam, samo za one koji su napravili pre-order. Oni mogu probat ovaj vikend.

Za sve ostale, iduci vikend.

 I za one koji su dobili kljuc za betu, a mogao se dobiti i preko KFC narudzbe, pa su neki ljudi narucivali samo da dobiju kod, odnosno jelo im nikada nije ni isporuceno

 

Inace, za sada, meni osobno je ovo daleko bolje od trice. Postoje neki problemi, ali za to i sluzi beta.

13 godina
offline
Diablo 4

Da li ima tko tu da će igrati diablo IV i zainteresiran je za group play?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

svidja mi se, dobra je. uzeo sam si ultimate, narokao do levela 20, cisto da dobijem tu neku kozmetiku da ju ne moram kupovat i eto. 

 

jako fino to sve radi i izgleda na ultrawide. 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Ja isto uzeo danas, igra je dobra.

Samo moram napraviti upgrade sa 1070, jer na 4K je koma... :)

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Meni Barbar nije sjeo najbolje...Bar u ovom early dijelu, mucim se s bossovima

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Vele da je najslabiji, pizda. Koji si level?  Isto igram s Barbom

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Vele da je najslabiji, pizda. Koji si level?  Isto igram s Barbom

 max

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Diablo 4

Ja sada počeo sa sorrcom, pa će da vidimo.

 

Treba još te sve buildove isprobati, a bude se to još i balansiralo

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Barb je najslabiji protiv bosseva kad  je na niskom levelu,

 dok Rouge i Sorcerer prolaze s lakocom na Veteran  tezini.

World boss Ashava po meni prelagan, samo mu stojis otraga.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Mekanika Bossova je katastrofa....samo se krećeš okolo dok ti se skillovi ne refrešaju i to je to. Zato beta i postoji da se vide takve stvari. Čeka se necro i druid da se probaju. ROgue je za sada najbolji što se tiće builda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 4
gamer88 kaže...

Mekanika Bossova je katastrofa....samo se krećeš okolo dok ti se skillovi ne refrešaju i to je to. Zato beta i postoji da se vide takve stvari. Čeka se necro i druid da se probaju. ROgue je za sada najbolji što se tiće builda.

 ja sam završio sve s Barbaron na veteran težini.

Sada sam već na pola puta s Rogue i moram reći da mi je toliko lakše da ti to ne mogu opisati....

Bnet: mNik987#2148
15 godina
online
Diablo 4

Oni zaključani chest-ovi daju ovakve stvari:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
gamer88 kaže...

Mekanika Bossova je katastrofa....samo se krećeš okolo dok ti se skillovi ne refrešaju i to je to. Zato beta i postoji da se vide takve stvari. Čeka se necro i druid da se probaju. ROgue je za sada najbolji što se tiće builda.

 A sta bi ti Lost Ark mehaniku boseva ?? Jesi li sredio Butchera mozda ? Ako jesi jel ti je lagan?! Ista mehanika kao u svakom diablu. 

Vidi se da su developeri krali ideje iz nekoliko igara. Nadam se da je drop chance za leg opremu namjerno povecan u beti.

Kraftanje je ok, sve mehanike su vrlo jednostavne. Podrska za kontroler je toliko dobra da mi ne pada na pamet igrati sa tipkovnicom na pc-u.

Nema vise izbacivanja iz igre niti cekanja. Ima nekih sitinih bugova,te dosta prostora da se mnoge stvari poboljsaju.

Uglavnom Diablo IV ce imati svijetlu buducnost pred sobom.

 

Eire
6 godina
offline
Diablo 4

probao sam igrati sa Rogue, da defitivno brzi charachter od Barbarina ali mislim da nije bolji, bar ne za mene. 

 

bas sam uzivao igrajuci betu, nego da li znate da li ostaje progress iz bete? 

 

hvala

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
_itsmoriarty kaže...

probao sam igrati sa Rogue, da defitivno brzi charachter od Barbarina ali mislim da nije bolji, bar ne za mene. 

 

bas sam uzivao igrajuci betu, nego da li znate da li ostaje progress iz bete? 

 

hvala

 Mozes nastaviti sljedeci vikend gdje si stao. Nakon izlaska startas od nule.

Eire
16 godina
offline
Diablo 4

kao "starac" koji je igrao sve Diablo igre i to od A do Ž više puta ... D4 je sasvim OK, topla preporuka svima 

Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
_itsmoriarty kaže...

probao sam igrati sa Rogue, da defitivno brzi charachter od Barbarina ali mislim da nije bolji, bar ne za mene. 

 

bas sam uzivao igrajuci betu, nego da li znate da li ostaje progress iz bete? 

 

hvala

 Mozes nastaviti sljedeci vikend gdje si stao. Nakon izlaska startas od nule.

 mislio sam kad full izadje, ali hvala u svakom slucaju :) 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
13 godina
offline
Re: Diablo 4

Nisam rekao da je loše štoviše igra je vrh, ali mislim da će POE 2 biti za diabla remek dijelo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice