Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...

 Zasto ne? Nije da su ubacili botove nego umjesto gulaga playeri se spawnaju kao ombie po meni odlicna i orginalna ideja...

 ... da, nije tako u trejleru izgledalo... i da potpuno se slazem, imaju stvarno smisla napravit zabavan i originalan mod... nije da ce dugo trajat i da bi me zadrzalo, ali malo za promjenu svaka cast...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

igra napravljena za ps igrače, mislim da bi u ovoj narednoj im mogli dati osim aim assista da i puca samo pa onda još i da trči jer ovo sve skupa im nije dovoljno - blaženi mp di možeš isključiti to govno i taj degenerični izum zvan crossplay....

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Zato se konzolaši po bespućima interneta žale da PC igrači imaju prednost. Prvi su koji žele isključiti crossplay. Naime osim aim assista imaju šta? Manji FOV, lock na 60 frejma, lošiju grafiku i manju slobodu podešavanja puno toga drugog em na samoj konzoli em u igri. Dobar PC sa solidnim igračem će uvjek biti u prednosti.
مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 8:17 (Super64).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
Zato se konzolaši po bespućima interneta žale da PC igrači imaju prednost. Prvi su koji žele isključiti crossplay. Naime osim aim assista imaju šta? Manji FOV, lock na 60 frejma, lošiju grafiku i manju slobodu podešavanja puno toga drugog em na samoj konzoli em u igri. Dobar PC sa solidnim igračem će uvjek biti u prednosti.

 

ma imaju 101 stvar bez brige - zato apsolutno sve i jedan poznatiji streamer igra COD na gamepad -- možda sam tu malo išao preopširno pa sam rekao konzolaši, to ide na sve koji su na gamepad-u ...

 

- ovi kaj su na PC i gamepad su u abnormalnoj prednosti,, sad bude bilo "pa kaj ti ne igraš na gamepad" - pa zašto uopće ima bilo kakav assist kod aim-a, sad ja moram igrati na gamepad da bi bio uopće u istom rangu s njima, da mi ne skače ko zec na eksu a aim drži zaljepljen na mene sa recoil-om koji ne postoji za njega  ili me skine sa kalašom na 80m sa 5 metaka od kojih je svaki pogodio ..  ne znam čemu to..

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Astronaut kaže...

Par puta sam uletio gdje sam bio jedini Pc-jaš bome su me razguzili a za sebe smatram da sam solidan, sad dali je bilo čitera i kako netko to uspije na hebenom gamepadu nebi znao. Gleado sam videe kako radi taj aim asist i nebi rekao da im bas toliko pomaze da me toliko razvale.

Ne volim previše ovog lika, ali oko ovoga je u pravu i vjerovatno tu leži odgovor zaš te tolko guze 

. Jednostavno mehanika igre je za kurac, nije ni u MW najbolja i daleko je to od onoga kako je to bilo sa COD4: MW i MW2. Sve se svodi na neprestano skakanje, uklizavanje, izvirivanje iza nekog objekta, kuta mape...Meni se neda tako igrat jer bi mi igra trebala biti zabavna, a uz to sigurno nije.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

takvo kretanje je aktivno još od cod4, normalno da će ga nastavit forsirat jer eto... klinci to vole :D

meni je zadnji cod kojeg sam igrao je bio cod2 i moram priznat da sam se relativno lagano navikao na MW i warzone mada mi sad ovaj black ops cold war izgleda loše dosta, fali mu nešto :D

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

To i je taj problem kaj to jedino možeš na kontroleru izvest i kaj je igra rađena po kretnjama za kontroler a za m/k je prilagođena i onda imaš takve kalune koji ima cjeli game imaju slide, slide cancel, slide, jump, slide cancel, jump shoot ( naravno aim assist mu zaljepi točno na tebe probaj to s mišom izvest ciljanje ) pa opet slide, slice cancel pa cilja i prije nego kaj mu uđe u zoom skine nekog na 158m pa slide, slide, slide cancel, pa mi skoči iz ugla i vrati se natrag od kud je skočio prije nego je jednom pao na zemlju, pa mi legne i u toj animaciji dok iz uspravnog ide u ležeći niti jedn metak ne registrira a on mene uredno troši makar meni dok je u animaciji da legne ne mogu ništa raditi ( niti ciljati niti pucati )  - i tak 100 stavri..

 

Pa ono jel moraš svaki hebeni glich igre koristiti da bi ti se ne znam ego napunio !?!?!?!

 

o ovima sa hackom neću ni početi, nisu vrjedni niti jednog slova i postoji posebno mjesto u paklu nadam se za takve, vjerojatno nakon kaj nekome tak unište volju za igru odu nabijat nogom mačku ili psa pa poslje prebiju ženu doma da pokažu da su pravo muško jer to samo tak i mogu u nekom ozbiljnijem društvu su manji od makovog zrna...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
VooDooZg kaže...

To i je taj problem kaj to jedino možeš na kontroleru izvest i kaj je igra rađena po kretnjama za kontroler a za m/k je prilagođena i onda imaš takve kalune koji ima cjeli game imaju slide, slide cancel, slide, jump, slide cancel, jump shoot ( naravno aim assist mu zaljepi točno na tebe probaj to s mišom izvest ciljanje ) pa opet slide, slice cancel pa cilja i prije nego kaj mu uđe u zoom skine nekog na 158m pa slide, slide, slide cancel, pa mi skoči iz ugla i vrati se natrag od kud je skočio prije nego je jednom pao na zemlju, pa mi legne i u toj animaciji dok iz uspravnog ide u ležeći niti jedn metak ne registrira a on mene uredno troši makar meni dok je u animaciji da legne ne mogu ništa raditi ( niti ciljati niti pucati )  - i tak 100 stavri..

 

Pa ono jel moraš svaki hebeni glich igre koristiti da bi ti se ne znam ego napunio !?!?!?!

 

o ovima sa hackom neću ni početi, nisu vrjedni niti jednog slova i postoji posebno mjesto u paklu nadam se za takve, vjerojatno nakon kaj nekome tak unište volju za igru odu nabijat nogom mačku ili psa pa poslje prebiju ženu doma da pokažu da su pravo muško jer to samo tak i mogu u nekom ozbiljnijem društvu su manji od makovog zrna...

 zapravo lakše se kretat na tipkovnici i mišu, slide cancel je lakše izvest nego na kontroleru i đojstikaši ne mogu izvest drop shot :D

đojstikaši imaju prednost samo na aim locku, i to je manje više to. Igram i na mišu i na tipkovnici 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

takvo kretanje je aktivno još od cod4, normalno da će ga nastavit forsirat jer eto... klinci to vole :D

meni je zadnji cod kojeg sam igrao je bio cod2 i moram priznat da sam se relativno lagano navikao na MW i warzone mada mi sad ovaj black ops cold war izgleda loše dosta, fali mu nešto :D

 

 Ne bih se složio s tobom. Takvo kretanje je aktivno od Advanced Warfare-a, pa su onda to sve ubrzali na BO3, pa nakon toga su opet u Infinite Warfare-u napravili još veće sranje , pa se proteglo na BO4. Uglavnom su im mape iz serijala u serijal smeće te uz takvu mehaniku igre još više pogoršavaju situaciju. Dodaje se previše nepotrebnih objekata na koje se možeš popesti, uklizavati, pucati kroz njih, dodaje se dosta nepotrebnog zvuka (onak, zaboli me lijevo jaje šta se čuje zvuk zastave kako vijori), pa pozadinski zvukovi gdje stalno nešto eksplodira i urušava se a nitko od igrača nema veze s time. Da ne pričamo o tome kako žele svakom udovoljiti, tj. noobovima koji blage vze o igri nemaju titraju s perom po guzici pa se onda prikazuju razni bodovi na score listi, trebaš doktorirat da bi skužio gdje i kako se vide deathovi. Onak, ak si loš onda si loš, s praksom ćeš postat bolji, kao i u većini stvari u životu. Ali ne, mora svatko od klinaca imat osjećaj da je najbolji i najjači.... 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igram sa mišem i tipkovnicom na PC-u. Uopće se ne zamaram konzolama, gamepadovima, aim asistima i inim fičersima, ako me igra privlači. Što su neprijatelji žešči i bolji veći mi je gušt igrat. Ne volim lagane one-lane igre bez mozga za run and gun napucavanje, s time se valjda počinje.

 

Previše detalja i zvukova u igrama? Danas to i konzole i PC mogu isporučiti pa zašto ne. COD je po pitanju detalja za Tarkov mala beba. COD je po pitanju količine zvukova nerodjeno djete za SQUAD. Pa ti vidi.

 

Sve je to lagani offtopic. Zadnji modovi u COD-u su fenomenalni na čemu god igrali. A spomenuto samo jučer od par ljudi. Zombie Royale pun pogodak. Po ovom se zadnjem osobito vidi da su IW devovi doktori znanosti za Treyarch devove.

مرګ ژوبله
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hoce kupit tko ovaj Modern Camping ili da ga zdrobim nečime?Plate igru 50 eura,plate ps plus,cijeli game aim down sight iza zatvorenih vrata,64 claymorea oko njega...mora da mu je jako zabavno i da ima skill.Ne daj boze da igram na nekoj vecoj mapi,cim izadjem na prazan prostor sa svakog prozora rafali...presmijesno vise,dizem ruke od igre.Steta,ovako dobar cod necemo imati dugo vremena mislim...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...

 

...
Previše detalja i zvukova u igrama? Danas to i konzole i PC mogu isporučiti pa zašto ne...

 Pa jel stvarno potrebno staviti kutiju na kutiju, koja na sebi ima još jednu kutiju, a svaka od njih ima različitu teksturu ? Čemu dodavati pozadinske zvukove koji nemaju apsolutno nikakve veze s ičim osim da te dezorijentiraju, prevare ili nanerviraju. Zlatno pravilo, manje je više. Nažalost, ovo je najbolji cod kojeg smo dobili nakon 10 godina, ali sa najgorim mapama i dosta neshvaćenih "dječjih bolesti" za koje smo se godinu dana nadali da će biti riješeni. Pa nemojmo zaboraviti sva ona sranja sa zvukom prvih mjesec-dva i svo ono živo nerfanje oružja, vote system, sbmm, spawn system, premalo mapa od kojih ne znaš koja je gora, konstantno mijenjanje playliste modova, izbacivanje prestige-ava...ima toga. Da sad izbace DLC s mapama iz MW1 i MW2 za 60€ odmah bih kupio, radije nego Cold War.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...

 Zadnji modovi u COD-u su fenomenalni na čemu god igrali. A spomenuto samo jučer od par ljudi. Zombie Royale pun pogodak. Po ovom se zadnjem osobito vidi da su IW devovi doktori znanosti za Treyarch devove.

 ... jackfrags...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Molim za pomoć. Drko sam po graphics settingsima i odjednom imam problem da vidim nazubljene rubove sjena od objekata. Probo sam pojačavat Anti-Aliasing, kombinirat s raznim postavkama za Shadow & Lighting ali 0 bodova. Evo slika postavki i problema koji mi se događa:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 11:46 (Sickness).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Molim za pomoć. Drko sam po graphics settingsima i odjednom imam problem da vidim nazubljene rubove sjena od objekata. Probo sam pojačavat Anti-Aliasing, kombinirat s raznim postavkama za Shadow & Lighting ali 0 bodova. Evo slika postavki i problema koji mi se događa:

          

 Ne vide se slike...bar ja ne vidim.

 

nije dobro drkat...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Ne vide se slike...bar ja ne vidim.

 

nije dobro drkat...

 Ma nije mi htjelo uploudat...evo sad sam riješio pa vidi molim te ako znaš. Ne kužim u čemu je fora.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

a najbolje ti je napravit reset postavki pa onda vidi kako izgleda. uz to još jednom provjeri driver od grafičke...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
snake44 kaže...

a najbolje ti je napravit reset postavki pa onda vidi kako izgleda. uz to još jednom provjeri driver od grafičke...

Ma evo vrijeme bezveze, pokušavajući sve živo. Resetiro sve, podešavo postavku po postavku i opet sve isto. I po monitoru sam sad prčko, ali bolje da nisam, samo sam sve razjebo a poboljšanja nema. Zadnji driver za grafu sam instaliro kad je Cold War izašo tako da....

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Molim za pomoć. Drko sam po graphics settingsima i odjednom imam problem da vidim nazubljene rubove sjena od objekata. Probo sam pojačavat Anti-Aliasing, kombinirat s raznim postavkama za Shadow & Lighting ali 0 bodova. Evo slika postavki i problema koji mi se događa:

          

 Imao sam i ja isti problem, riješio sam ga na sljedeči naćin. Stavi igru na fullscreen, zatim isključi ambient occlusion, SSR i anti-aliasing te pojačaj filmic strength na 1.0. Ove ostale postavke neka ostaneju ovako, probaj meni je pomoglo.

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav. 

Imam glupo pitanje ali trebam pomoć. Dugo nisam igrao COD i sada sam nažalost upao u karantenu pa reko da se vratim u mladost ali mogu je pokrenut.

Skinuo sam igricu, mountao iso, instalirao i kada sam je pokrenuo kaže ne može bez nekakvog steama. I to sam instalirao ali i dalje ne radi.. 

Djeluje mi da se to zakompliciralo unazad 10 godina.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
bruncek kaže...

Pozdrav. 

Imam glupo pitanje ali trebam pomoć. Dugo nisam igrao COD i sada sam nažalost upao u karantenu pa reko da se vratim u mladost ali mogu je pokrenut.

Skinuo sam igricu, mountao iso, instalirao i kada sam je pokrenuo kaže ne može bez nekakvog steama. I to sam instalirao ali i dalje ne radi.. 

Djeluje mi da se to zakompliciralo unazad 10 godina.. 

pretpostavljam da je to neki torrent ako si mountao iso, nakon instaliranja vjv trebas kopirati crack u folder gdje si instalirao igru kako bi zaobisao zastitu

10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... odes na store i kupis igru ko svi ostali... ak nisi lopov, a jesi...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Crack? To moram zasebno skinut negdje?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

 

Sitni lopov 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
bruncek kaže...

Crack? To moram zasebno skinut negdje?

 Mislim da za MW nema crack, jedini nacin je da kupis igru. Iako ne znam zasto bi te prelazak campanje opce zanimo, jer siguran sam da MP neces moci igrati sa  verzijom.

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma velim ne kužim se u to.. Sad sam 2 tjedna u izolaciji i htio bi igrati neku pucačinu online. Ne želim ništa kupovati jer inače nemam vremena za to zato skidam. 

 

Pa jel ima nešto drugo osim MW?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
bruncek kaže...

Ma velim ne kužim se u to.. Sad sam 2 tjedna u izolaciji i htio bi igrati neku pucačinu online. Ne želim ništa kupovati jer inače nemam vremena za to zato skidam. 

 

Pa jel ima nešto drugo osim MW?

 Pa radije skini battle net, skini igru (250giga tho) i igraj besplatni warzone

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
bruncek kaže...

Ma velim ne kužim se u to.. Sad sam 2 tjedna u izolaciji i htio bi igrati neku pucačinu online. Ne želim ništa kupovati jer inače nemam vremena za to zato skidam. 

 

Pa jel ima nešto drugo osim MW?

 Warzone ti je besplatan. Battle Royal... skini i igraj legalno.

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel netko zna Jeli ova sezona zadnja?  A jer mi je ovo prvi cod nemam pojma kako ideto kad dođe zadnja sezona. Jel ovaj battle pass se napuni do kraja ili ga maknu?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Jel netko zna Jeli ova sezona zadnja?  A jer mi je ovo prvi cod nemam pojma kako ideto kad dođe zadnja sezona. Jel ovaj battle pass se napuni do kraja ili ga maknu?

 Nema informacija dolazi li sezona 7 bar ne potvrđenih, kruže špekulacije da ce biti jos jedna sezona jer bi se to poklopilo s pocetkom prve sezone novog CoD-a Cold War (sezona 1 ne pocinje s izlaskom igre nego mjesec dana kasnije) sto se tice nastavka progresa Warzone nece iamti nikakve veze s enginom od Cold War-a nego ce po pocetku prve sezone doci do integracije operatera i oruzja iz nove igre u Warzone (CoD 2019 engine) tako da ukoliko ne kupite novi CoD biti cete otprilike kao F2P Warzone playeri koji nisu kupili ovaj, ne mozete igrati MP ali imate pristup svom sadrzaju besplatno...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice