Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.634
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa oni ne mogu jednu dobru mapu napravit. Kakva je ovo sprdačina sa "The Cheshire Park". Užas !!

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nakon zadnjeg patcha nestala mi igra, moram je ponovno instalirati, dali je jos netko imao taj problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Meni je nestao MP i to vec drugi puta, nakon svakog updatea co-op ili mp moram nanovo skidati! Napredak ostaje, nista nije izbrisano, da smeta, smeta! Ali eto na " srecu " nisi jedini. ✌️☺️

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2020 14:42 (veseli007).
3 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Meni je nestao MP i to vec drugi puta, nakon svakog updatea co-op ili mp moram nanovo skidati! Napredak ostaje, nista nije izbrisano, da smeta, smeta! Ali eto na " srecu " nisi jedini. ✌️☺️

Ok skuzio sam da je igra i dalje na hardu pa sam je rucno locirao i sad je sve ok

13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

U storu ima kupiti novi operator pack balkan lighning unit . Baziran je na srpskoj CAJ postrojbi . Zanimljivo haha , cak moram priznati i mocno izgleda ali steta sto od nas nisu uzeli nekakav primjer . 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Phnemonen kaže...

U storu ima kupiti novi operator pack balkan lighning unit . Baziran je na srpskoj CAJ postrojbi . Zanimljivo haha , cak moram priznati i mocno izgleda ali steta sto od nas nisu uzeli nekakav primjer . 

 

 

I to sad kad se dovede u kontekst jučerašnjih prosvjeda u Beogradu di Srpska specijalna policija tuče prosvjednike a Activision je u slučaju prosvijeda u Americi imao priču da su uz prosvjednike i da je "važan život crnaca"  - pa čovijek više ne zna jel bi im se smijao ili bi vrištao ( naravno na Activision mislim ) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
VooDooZg kaže...
Phnemonen kaže...

U storu ima kupiti novi operator pack balkan lighning unit . Baziran je na srpskoj CAJ postrojbi . Zanimljivo haha , cak moram priznati i mocno izgleda ali steta sto od nas nisu uzeli nekakav primjer . 

 

 

I to sad kad se dovede u kontekst jučerašnjih prosvjeda u Beogradu di Srpska specijalna policija tuče prosvjednike a Activision je u slučaju prosvijeda u Americi imao priču da su uz prosvjednike i da je "važan život crnaca"  - pa čovijek više ne zna jel bi im se smijao ili bi vrištao ( naravno na Activision mislim ) 

 Hahah apsolutno istina , mislim da im je dva tri tvita nabaciti nebih se cudio da ga maknu iz stora 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2020 14:01 (Phnemonen).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

u biti je SAJ - sp'ecijalna antiteroristička jedina ako se na varam, C je S kod njih. Na leđima je pisano ćirilcom.

Slažem se za ovo iznad, i + zašto su maknuli OK znak rukom? Navodno je počeo na chanu da dignu foru da je OK znak, znak bjelačke nadmoći. I sad debili to maknu. S čime se zamaraju smiješno, a ljdi i dalje imaju problema s igrom...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 11:44 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

u biti je SAJ - sp'ecijalna antiteroristička jedina ako se na varam, C je S kod njih. Na leđima je pisano ćirilcom.

Slažem se za ovo iznad, i + zašto su maknuli OK znak rukom? Navodno je počeo na chanu da dignu foru da je OK znak, znak bjelačke nadmoći. I sad debili to maknu. S čime se zamaraju smiješno, a ljdi i dalje imaju problema s igrom...

 

 

Posao oko izrade operatera, bp, skinova, kartica, sprejeva 90%  a sama mehanika igre, serveri, hit-reg, lag ni 10%  isto je s financijama na kaj ulažu - servere ima bolje barbie online - strava..

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da li se isplati uzeti igru sad kad je već skoro godinu dana vani i da li ima dosta igrača (ne bi htio da izađe novi pa da svi prestanu igrati ovaj)?

Da li su ova stranica i broj legitimin:

https://playercounter.com/call-of-duty-modern-warfare/

 

 

EDIT:samo da još pitam,ako kupim to preko VPN-a iz Rusije,mogu li dobiti ban te da mi suspendiraju račun?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.7.2020 0:00 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Da li se isplati uzeti igru sad kad je već skoro godinu dana vani i da li ima dosta igrača (ne bi htio da izađe novi pa da svi prestanu igrati ovaj)?

Da li su ova stranica i broj legitimin:

https://playercounter.com/call-of-duty-modern-warfare/

 

 

EDIT:samo da još pitam,ako kupim to preko VPN-a iz Rusije,mogu li dobiti ban te da mi suspendiraju račun?

1. da

2. ne

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
3 godine
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ako netko trazi blizzard account posjedujem dvije igrice

1. Call of Duty - Modern Warfare
2. Call of Duty - Modern Warfare 2 Remasterd

Cijena: 250 Kuna
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa, dali ima negdje u postavka opcija da kada mi je neprijatelj od mene nekih 2, 3, 5m da ne koristi melee udarce. 

Imam metak u cijevi a on koristi meleeng, i naravno igrac se povuce a ja u prazno po zraku mlatim. Umjesto da ispali metak.

 

Mozda nesto nesvjesno radim, ali stvarno mi to smeta. Tako je bilo i za neznam eng naziv, kad ti se zaljepi na zid a ti pucas. To sam ugasio, i bolje mi je tako ne gubim fokus na metu. 

Thx !

Odmori se u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mogu uredno promjeniti ime igri u"Call of Hackers - Modern Hacks"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Ekipa, dali ima negdje u postavka opcija da kada mi je neprijatelj od mene nekih 2, 3, 5m da ne koristi melee udarce. 

Imam metak u cijevi a on koristi meleeng, i naravno igrac se povuce a ja u prazno po zraku mlatim. Umjesto da ispali metak.

 

Mozda nesto nesvjesno radim, ali stvarno mi to smeta. Tako je bilo i za neznam eng naziv, kad ti se zaljepi na zid a ti pucas. To sam ugasio, i bolje mi je tako ne gubim fokus na metu. 

Thx !

 Vjerujem da nešto nesvjesno u žaru borbe stisneš, vjerojatno tipku za melee. Primjerice meni je na melee na tipki sa strane miša i isto mi se par puta dogodilo da sam slučajno stisnuo kad sam zapravio htio pucati puškom. Promijeni možda tu tipku na neku na tipkovnici ako imaš stavljen melee na mišu.

 

Ovo drugo što si opisao ti je mount na engleskom. Po meni dosta koristan u igri. Recimo na long range puno lakše nekog ubiti i dosta smanjuje trzaj puške pa ti sugeriram da si to omogućiš.

 

Lp 

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Hvala ! 

 

Moguce je, da,  da nesto stiscem usput :) mount je uredu ali meni u MP se dogadja da kad se nadjem sa likom pored nekog zida, ugla, on ( Ja ) umjesto da puca ili napravi melee on mi se zaljepi, pa izgubim 1-2 secunde a onda je vec gotovo !  :)  Ali posto sam cackao po postavkama za controller u menu mislio sam da sam nesto krivo postavio. Ali na kraju ce biti da u zaru borbe stiscem sve i svasta!   Hvala jos jednom !

Odmori se u Istini! :-)
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

Malo zabave od sinoc,kako naslov kaze ''All you need is FAL''. Shipment naravno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

mislim da ću kupiti igru samo za online, napucava mi se nešto hehe. davno je prošlo vrijeme kako sam igrao battlefield bad company 2 online i ulovila me želja za nečime sličnim alaaaaaaaaaaa.

ali jel bolje kupiti preko steam-a ili battle.net? ili dođe na isto, spojeni serveri itd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Gdje najjeftinije uzeti key za Blizzard acc? Pretpostavljam da nije dozvoljeno stavljati oglašavati link pa ako se netko sjedi poslati u PM bio bih zahvalan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
John_Doe_11 kaže...

Gdje najjeftinije uzeti key za Blizzard acc? Pretpostavljam da nije dozvoljeno stavljati oglašavati link pa ako se netko sjedi poslati u PM bio bih zahvalan.

 direktno od njih sa ruskim vpn-om

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

uvijek se iznova fasciniram. Zasšto ne rade neki jebeni preload tjednima prije ppo regijama ili nešto? sad moram kemijat sa vpnovima i opet neće radit kako spada.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 12:32 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

počeo sam skidati igru preko battle.net negdje jučer u ovo vrijeme. još samo 30 giga. download padne na 100 kb/s... wtf i blizzard launcher

10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... valjda ne rade preload tjednima unaprijed jer nisu gotovi... a treba svako malo cmizdravoj klincadiji utrpat sadrzaja da se smire... pa se onda ta ista klincadija iscudjava kak je sporo i prenatrpano... i tak u krug... da, treba nabit placanje, vec sam reko - otjerat cmizdravce i usporit sa sadrzajem kojeg ionako ima dovoljno...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

 Ček je 225 samo warzone ili je to i full igra i jel samo jedan jezik?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

meni je danas ujutro skinulo tako brzo da nisam ni skuzio da je bio update sve dok mi frend nije rekao da mu skida po par kb..

kako to funkcionira, tko ce vise znati.

 

btw, bas sam isao pogledati koliko tezi igra - "samo" 225 GB

 Ček je 225 samo warzone ili je to i full igra i jel samo jedan jezik?

 full igra, imam samo EN od jezika

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

ovo je kretenizam. kupim igru i opet skida još 99 giga. pa zašto nema opcija da biramo želimo li samo modern warfare ili warzone? zašto moramo skidati oboje pas mater

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam pak jučer stavila skidat u dva navrata. Popodne je nakon par gigi palo na 100kb/s.

Pauzirala, pokrenula navečer, 0kb/s i stoji smrznuto i nakon nekog vremena javi "check your net connection" (nema veze s netom).

 

Vi ste svi uspijeli skinuti?

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 8:49 (Ukulele).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Stavi da ti je regija Azija pokreni skidanje i cekaš da se digne download i onda opet prebacis na EU dok sikda. Zna se zblesirat i opet past na 0 ili par kb ali moraš pazit. Prošli update sam skido 2 puna dana jer nisam znao za tu foru

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja već zadnja 2 update-a upalim launcher u pol 8 ujutro i do cca 10 mi skine sve uredno  - valjda budeš prvi u redu ili nešto na serveru pa skida normalno inaće frendu skida isto po 2 dana jer on naravno upali kasnije..

 

Imaju kalkulator za server, tak im se i igra ponaša sa hit-reg i desync-om od valjda 2-3.000ms  tak da ništ čudno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice