Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 598.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uz malo dorade ovo će biti jako dobar COD u zanjih o hoho godina. Ali na žalost meni i dalje COD, tako da ništa s toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa koji ste uzeli preko ruske sheme jel sve prošlo?
Sad je dugo čekat 25tog, ali oće igra bit na ruskom ili se može prevuć eng lokalizacija za nju?

 

Znam da sam jednom dobio poljski ključ pa sam svaki update stavljao eng jezik.

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 13:10 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Ekipa koji ste uzeli preko ruske sheme jel sve prošlo?
Sad je dugo čekat 25tog, ali oće igra bit na ruskom ili se može prevuć eng lokalizacija za nju?

 

Znam da sam jednom dobio poljski ključ pa sam svaki update stavljao eng jezik.

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 

moj brat baca neke teorije zavjere kako ti svi "veliki" twitcheri igraju sa nekim botovima, odnosno ljudima kojima je plaćeno da budu loši itd itd.

mislim da je njemu prvenstveno jako teško priznati da je netko jednostavno bolji

 

meni je jasno kako netko može biti tak dobar, igraš te stvari svaki al svaki dan po 10-15 sati, ništa drugo ne radiš, to ti je posao i živiš od toga, moje bi pitanje bilo kako da netko ne bude tako dobar u takvim uvjetima? 

 

ne kažem ja da je njemu nešto poklonjeno, i da je on nezasluženo živi od toga, dečko se ozbiljno dao u to i uspjelo mu je, vjerujem da je iz dobrostojeće obitelji i da se nije morao previše brinuti o drugim stvarima, počeo streamati i pobijeđivati i svaka mu čast za to

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 13:24 (Cansee).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pitanje je hipotetsko, dečko je ljudski aimbot i to je to, ali siguran sam da ima tu par ljudi na forumu što pišu kilomtarske postove da bi ga oni razbili, jer su oni '91 nosili turnire u promodu. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 13:34 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa to je Shroud,najbolji je jos od CS.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

 navodno shroud pusti tuđi gameplay i onda na playback mišem igra. Baš sam mislio ili ti ili ovaj collossus s foruma. Nema ko drugi 

 

mržane jel uzimaš cod, ćemo mljeti skupa? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kupnja preko ruskog VPN-a je i dalje najpovoljnija?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 14:17 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
playjob kaže...

Kupnja preko ruskog VPN-a je i dalje najpovoljnija?

 29 evrića da, ali kažem, hoće igra bit zaključana na ruski jezik bez mogućnosti prebacivanja to me muči?

imao sam ruski bf3 ali svaki dlc smo stavljali eng lokalizaciju, ali to nema veze s blizzardom.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
playjob kaže...

Kupnja preko ruskog VPN-a je i dalje najpovoljnija?

 29 evrića da, ali kažem, hoće igra bit zaključana na ruski jezik bez mogućnosti prebacivanja to me muči?

imao sam ruski bf3 ali svaki dlc smo stavljali eng lokalizaciju, ali to nema veze s blizzardom.

 Nadam se da ima netko tko je kupio pa da nam objelodani tu informaciju.

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kupio sam u Rusiji, i na engleskom je igra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

 K/D mu je užas

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

 Ej odma sam rekao vidi ovo koda Mrskog gledam kako igra od neku vecer.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 Ko da sebe gledam kad igram

 Moj Mrski, ne znaju ovi mladići novi kako si ti rasturao nekad.... Shroud je mala maca.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da se podsjetim, hola vpn u chromeu -> odabir rusije -> odem na battle.net > kupim cod > gotova stvar.

 

Jel tako to ide? Ili negdje kiksam jer je meni cijena enormna

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
guls kaže...

Da se podsjetim, hola vpn u chromeu -> odabir rusije -> odem na battle.net > kupim cod > gotova stvar.

 

Jel tako to ide? Ili negdje kiksam jer je meni cijena enormna

 novi acc dok si na holi, ne možeš na svoj stari jer uvijek hvata eu regiju

 

moraš pod ruskom regijom novi acc napravit i onda ić kupit

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...
fila2208 kaže...

Ekipa koji ste uzeli preko ruske sheme jel sve prošlo?
Sad je dugo čekat 25tog, ali oće igra bit na ruskom ili se može prevuć eng lokalizacija za nju?

 

Znam da sam jednom dobio poljski ključ pa sam svaki update stavljao eng jezik.

 

 

 

kako je moguće da je netko ovako dobar...

 

moj brat baca neke teorije zavjere kako ti svi "veliki" twitcheri igraju sa nekim botovima, odnosno ljudima kojima je plaćeno da budu loši itd itd.

mislim da je njemu prvenstveno jako teško priznati da je netko jednostavno bolji

 

meni je jasno kako netko može biti tak dobar, igraš te stvari svaki al svaki dan po 10-15 sati, ništa drugo ne radiš, to ti je posao i živiš od toga, moje bi pitanje bilo kako da netko ne bude tako dobar u takvim uvjetima? 

 

ne kažem ja da je njemu nešto poklonjeno, i da je on nezasluženo živi od toga, dečko se ozbiljno dao u to i uspjelo mu je, vjerujem da je iz dobrostojeće obitelji i da se nije morao previše brinuti o drugim stvarima, počeo streamati i pobijeđivati i svaka mu čast za to

 Totalno si u pravu i slažem se sa zaključkom, samo u jednoj stvari ne, a to je da ima milijarda takvih klinaca koji čitav dan igraju FPS MP igre i kojima je dobro u životu, idu spavat u 4 ujutro a bude se u 14h popodne, eat,shit,game,sleep,repeat, pa neće nikada biti ni 20% kalibar igrača kao što je mali Shroud. Usput rečeno, ovo može bilo tko, isjeći najbolje killove po 3-4 komada u šutu nakon 7 dana 24-7 gameplaya igre i napraviti od toga youtube clip da izgleda kao aimbot ratnik. Sad kad sam to napisao, također treba otvoreno priznati i reći da je dečko fokusom, refleksom, i takozvanim muscle memorijom 2 levela iznad 90% igrača protiv kojih igra. 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 Totalno si u pravu i slažem se sa zaključkom, samo u jednoj stvari ne, a to je da ima milijarda takvih klinaca koji čitav dan igraju FPS MP igre i kojima je dobro u životu, idu spavat u 4 ujutro a bude se u 14h popodne, eat,shit,game,sleep,repeat, pa neće nikada biti ni 20% kalibar igrača kao što je mali Shroud. Usput rečeno, ovo može bilo tko, isjeći najbolje killove po 3-4 komada u šutu nakon 7 dana 24-7 gameplaya igre i napraviti od toga youtube clip da izgleda kao aimbot ratnik. Sad kad sam to napisao, također treba otvoreno priznati i reći da je dečko fokusom, refleksom, i takozvanim muscle memorijom 2 levela iznad 90% igrača protiv kojih igra. 

 ma i dalje mislim da ti malo se ušemiš i upucaš ruku da ga jedeš. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jel se može onda kasnije battle promijenit na englesku verziju? Ako opet budem kupovao, al idući, CoD, hoće bit problema budući da sam kreirao ruski acc pa mijenjao u englesku inačicu?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

 Totalno si u pravu i slažem se sa zaključkom, samo u jednoj stvari ne, a to je da ima milijarda takvih klinaca koji čitav dan igraju FPS MP igre i kojima je dobro u životu, idu spavat u 4 ujutro a bude se u 14h popodne, eat,shit,game,sleep,repeat, pa neće nikada biti ni 20% kalibar igrača kao što je mali Shroud. Usput rečeno, ovo može bilo tko, isjeći najbolje killove po 3-4 komada u šutu nakon 7 dana 24-7 gameplaya igre i napraviti od toga youtube clip da izgleda kao aimbot ratnik. Sad kad sam to napisao, također treba otvoreno priznati i reći da je dečko fokusom, refleksom, i takozvanim muscle memorijom 2 levela iznad 90% igrača protiv kojih igra. 

 ma i dalje mislim da ti malo se ušemiš i upucaš ruku da ga jedeš. 

 haha, prestar sam ja za ta sranja više što bi reko Danny Glover u Lethal Weapon, život radi svoje i nemaš više ni elana ni vremena za takve stvari, ali za kupiti na popustu negdje CoD ako šta pokrpaju, i doć malo na public kresat krilca egotriperima, i ovako hrđav nakon cca 10 godina neaktivnog FPS MP igranja, bez beda, jer bez starca nema udarca :D

 

Ako šta bude valjao final produkt, dečki vidimo se na serveru, i zapamtite, ko kempa taj dobije bash iza leđa :D 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Super mi je ekipa koja napiše kilometarski post, popljuje cijelu igru, ali istu će kupiti i igrati ladno kad izađe.

Koa takvi zavravaju ne znam, ali čemu mislim....ali dobro.

I dalje ne uspjevam uzet ruski, odbija na kupovini. Jel ima tko dobar proxy za ruski server neki da se preko soft ethera složi?

avira vpn mi ne radi, iako mi prebaci sve na ruski, ali izgleda da ne radi kako spada.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Super mi je ekipa koja napiše kilometarski post, popljuje cijelu igru, ali istu će kupiti i igrati ladno kad izađe.

Koa takvi zavravaju ne znam, ali čemu mislim....ali dobro.

I dalje ne uspjevam uzet ruski, odbija na kupovini. Jel ima tko dobar proxy za ruski server neki da se preko soft ethera složi?

avira vpn mi ne radi, iako mi prebaci sve na ruski, ali izgleda da ne radi kako spada.

 A dio di sam napisao AKO pokrpaju bitne stvari si preskočio  

 

I to je veliki "ako" jer record ove kompanije govori suprotno već godinama.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 A dio di sam napisao AKO pokrpaju bitne stvari si preskočio  

 

I to je veliki "ako" jer record ove kompanije govori suprotno već godinama.

 ja ti kažem da ćeš do 1.11. igrati igru i pisati nove postove kako su super složili i kako si samlio shoruda neku večer s pivom u ruci 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja pobrisao betu sa ps4 pro prije nego je završilo. Par stvari me živciralo. Ali sada mi nekak nedostaje. Odigrao bi koju partiju pa makar K/D omjer bio 0.01.

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Za kupovinu preko ruski cyka blat cheeki breeki not great not terrible:

 

1. Softether sa vpn pluginom connect na rusiju ili avira phantom VPN (oba easy to use)

2. buy modern warfare https://eu.shop.battle.net/en-us/family/call-of-duty-mw

3. napravit novi acc, specijalno za cod 

4. trebalo bi povuć rublje kao platežno sredstvo

5. preko paypala ne ide, ali ide direkt preko kartice

6. preporučam žiro račun ili nešto, podaci nebitno, samo da je kartica točna da mogu skinuti.

7. -211.38kn

8. čekat 25.10.

 

za sada nama trojici prošlo, s time da kolega Soldier977  nije u EU pa mu povuklo paypal, nama drugima išlo samo preko kartice žira.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 16:09 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

 A dio di sam napisao AKO pokrpaju bitne stvari si preskočio  

 

I to je veliki "ako" jer record ove kompanije govori suprotno već godinama.

 ja ti kažem da ćeš do 1.11. igrati igru i pisati nove postove kako su super složili i kako si samlio shoruda neku večer s pivom u ruci 

Piva pogoršava reakciju i aim, egotripanje također. Igranje dok konstantno čekiraš top score za screenshot ili hvaljenje, umjesto igranje čisto radi zabave i da bi bio bolji igrač nego što si TI bio jučer.. također. To što si bolji od 80% njubara na publicu ne znači kurca. Iskreno, Shroud je vrlo dobar igrač, ali on je prvenstveno CS:GO pro i PubG streamer igrač a ne Cod igrač to su 2 različite stvari, barem što se prijašnjih popularnih codova tiče, dok nisu usrali motku.

 

Top igrači koji su igrali isključivo Cod 1,2,4,MW2 kojih više nema ili nisu aktivni uopće bi ga pojeli u Codu u svojoj top formi. Pratim njega sporadično na youtube, a znam kako se igralo cod prije na top razini. Isto se može reći za Quake serijal. Odi na server pa naleti na staru školu ali koja je prešla 35godina li su još dnevno aktivni igrači, vidi kako noviji igrači što igraju pol godine ili oni što misle da su avion prođu protiv takvih, a nemaju godina koliko taj igrač možda ima godina staža igranja MP igara.

 

Dečko ima 25 godina, to je peak top forma, fizički i psihički na masu razina, dovoljno iskusan ako si utuko vremena i volje, a dovoljno mlad da ti mozak i refleksi rade u top, i dovoljno mlad da nemaš toliko obaveza osim što čitav dan rokaš po serveru i gaziš ekipu. 

 

A da li su stari FPSovi bili teži za igrati u MP protiv dobrih igrača ili ovo što imaš danas koje je napravljeno za što šire mase je toliko besmisleno uspoređivati, da se uopće neću ni truditi gdje krenuti a gdje stati objašnjavati. Tko zna, zna, tko nezna, a šta mu ja mogu. Znam samo da smo se mi svojevremeno na teamspeaku uvijek zajebavali između sebe pričom kako će budući codovi imati nešto tipa 1 button activation aimbote koji ubijaju sve po mapi, laserske puške,  gadgete i perkove sa kojima ćeš praktički imati wallhack, i zaista, bi tako. 

 

Ponavljam što se mene tiče, teško da ću igrati, jer neigram više nešto što mi nije zabavno i izazovno. Što je reko onaj kanađanin u onom videu, meh, it a new cod, been there done that, so many times. Hard pass.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znači šalio sam se, ali valjda likovi 40+ su vodootoprni na šalu izgleda.

 

Puca mi kifla za šrouda i tebe i bilo koga. Uzeo sam igru za 200kn i neće mi bit žao, jer sam dao i više za bf1 i bf5 i to su mi najžaliji novci koje sam ikad potrošio na hrpu bajtova.

Igrat ću opet s dečkima s kojima sam tukao bf3 5v5 esl i to me veseli. To mi je bitno, a ne ko je skill ko ne i ko je 99te u nt bio prvak decka 16.

 

Živiš u prošlosti, i veličaš neku ekipu koja više ni ne igra, dok neki novi klinci, mlađi, brži i jači, su vjerojatno tri put bolji radi svega što im se nudi danas u obliku hardvera, manjeg laga itd.

 

kako rekoh, vidimo se na terenu, uživaj dotad  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Znači šalio sam se, ali valjda likovi 40+ su vodootoprni na šalu izgleda.

 

Puca mi kifla za šrouda i tebe i bilo koga. Uzeo sam igru za 200kn i neće mi bit žao, jer sam dao i više za bf1 i bf5 i to su mi najžaliji novci koje sam ikad potrošio na hrpu bajtova.

Igrat ću opet s dečkima s kojima sam tukao bf3 5v5 esl i to me veseli. To mi je bitno, a ne ko je skill ko ne i ko je 99te u nt bio prvak decka 16.

 

Živiš u prošlosti, i veličaš neku ekipu koja više ni ne igra, dok neki novi klinci, mlađi, brži i jači, su vjerojatno tri put bolji radi svega što im se nudi danas u obliku hardvera, manjeg laga itd.

 

kako rekoh, vidimo se na terenu, uživaj dotad  

 Da, jer bolji hardver je mjerilo skilla, a tek ovi svi živi dodatci, perkovi i killstreakovi, pa onda mrki kad opališ 30:3 KD ratio  od čega je 15 killova uz 2 rocket i helić koji spreja preko cijele mape rokneš SS i staviš na forum, odmah da ukažeš svoju dominaciju i da te upišemo u hall of fame.  

 

Nisi se ti šalio, ti si krenuo sa pasivnim prcanjem *starog prdonje koji živi u prošlosti* kroz zadnja 3 posta ,u nekoj iluziji da si bolji igrač i Cod isus.

 

Samo pazi obavezno do tad nabavi 240hz monitor i najaču nvidia grafu, jer to nesmije štekati i padati ispod 100fpsa na max details dok dominiraš. Miš obavezno onaj bežični od 16000 dps, sa podlogom koja ga puni dok igraš, da ne bilo da je kriva prazna baterija. Stolica ergonomska pod default, za bolju cirkulaciju, eksterna zvučna 7.1 kanal obavezno, da čuješ njuba kad prilazi na 30 metara, te 32" ekran ultrawide da bolje vidiš svoje žrtve, kempera moraš vidjeti preko drugog kraja mape.

 

Podloga mora bit znaš već kakva, to si već doktorirao, jedno 5-6 ih stoji u ladici raznih, nisu pasale jebiga nekako ne leži baš, uvijek ima bolja u dućanu koja će odključati taj pro potencijal :D

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 

Sisaj kur*c gušteru forumski, takve poput tebe smo jeli za predjelo na serverima, misle da su FPS isus dok ne naleti na ekipu koja ga demontira.

 

 

 

 

 ..... imas srece.... meni 100 puta benignije ne prolazi..... imas pm.... da ne opterecujemo populaciju....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice