Battlefield: Bad Company 2

poruka: 24.865
|
čitano: 2.856.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ako nekog zanima ova igran nek napise svoje komentar.

evo par slika

http://img3.imageshack.us/my.php?image=bfbcx2.jpg

http://img3.imageshack.us/my.php?image=bfbcx1.jpg

http://www.4players.de/4players.php/screenshot_list/360/15078/Screenshots/32263/0/Battlefield_Bad_Company_2.html

 

Izgleda predobro.

Jedva cekamSmijeh

Mislim da ce jako ugroziti poredak za najbolje igre.

METALLICA
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:07 (uljez).
 
22 2 hvala 10
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Pa neznam bas ipak je to i konzolaska igra. Ne ocekujem previse.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
1 28 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
hellraiser1110 kaže...

Pa neznam bas ipak je to i konzolaska igra. Ne ocekujem previse.

 Nije, rade je za PC.
BF BC (bez 2) je za konzole.
METALLICA
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:13 (uljez).
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Da, ali igra izlazi na 3 platforme PC, XBOX360 i PS3, a ne kao starije Batlletfield igre koje su bile PC exclusive. Tako da ce konzole pokvarit tu dobru igru, ali dolazi i Batllefield 1943 koji ce isto doc na konzole, ali od njega ocekujem nesto vise ipak.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
hellraiser1110 kaže...

Da, ali igra izlazi na 3 platforme PC, XBOX360 i PS3, a ne kao starije Batlletfield igre koje su bile PC exclusive. Tako da ce konzole pokvarit tu dobru igru, ali dolazi i Batllefield 1943 koji ce isto doc na konzole, ali od njega ocekujem nesto vise ipak.

 BF 1943 mi se cini ko mini igra od BF BC2.
Mislim da ce BF BC 2 razvliti sve.
METALLICA
15 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
hellraiser1110 kaže...

Tako da ce konzole pokvarit tu dobru igru

 zašto bi ju konzole pokvarile?
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Zato jer to jednostavno nece biti igra za PC. Ne kazem da oni nece napraviti dobru igru, ali ako budu prvo radili igru za konzole i po njoj budu radili za PC onda vrlo vjerovatno nece dobro ispast.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Gledaj te ovo, možeš srušiti skoro sve jbt. A neki dan sam gledao, rekli su iz ea-a da oni cjene mw2, ali da će bf:bad company 2 biti bolji.

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Jack Sparrow kaže...

Gledaj te ovo, možeš srušiti skoro sve jbt. A neki dan sam gledao, rekli su iz ea-a da oni cjene mw2, ali da će bf:bad company 2 biti bolji.

Jedva cekam BF: BC 2 Smijeh

Nadam se da bude bolji od COD MW 2 (nemojte mi sad zbog ovog dati palac dolje)

 

METALLICA!!!
15 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

ma samo neka ne bude sličan call of dutyu, neka se drže battlefield stila i bit će dobro.

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

bf:bc na x360 je bila preeeeeeeeeeedobra, zanimljivija od cod4 po meni. sve se moglo uništit, ooooogromni leveli, zanimljive klase i odlični upgradeovi, baš vrhunska igra. također jedva čekam nastavak!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Odlicna igra, pogledao sam neki demo ili kaj vec kada igra neki klinac.....brutala.

 

Najjaca izjava mi je developera: "svaka cast mw2 imamo samo respekt prema njima, ali bc2 ce biti puno bolji..."

 

Stavio bi link klipa, ali ne sjecam se gdje sam ga gledao, ne mogu ga naci ^^

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Sylar kaže...

Odlicna igra, pogledao sam neki demo ili kaj vec kada igra neki klinac.....brutala.

 

Najjaca izjava mi je developera: "svaka cast mw2 imamo samo respekt prema njima, ali bc2 ce biti puno bolji..."

 

Stavio bi link klipa, ali ne sjecam se gdje sam ga gledao, ne mogu ga naci ^^

Evo na ovim videu kažu, to što je pod žutim.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Imam sve bf-ove ikad izašle za pc,sve ekspanzije i sve patcheve,pa ću naravno i ovo nabavit.

http://vfrhr.forumotion.com/forum.htm Forum je nov pa nema baš puno matereijala niti članova...Tražim moderatore.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
btoneh kaže...

Imam sve bf-ove ikad izašle za pc,sve ekspanzije i sve patcheve,pa ću naravno i ovo nabavit.

Ja imam BF 2, BF SF, BF 2142 i jednostavno volim BF stil.

Smijeh

METALLICA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ja imam orginal battlefield 1942 sa svim expansionima i battlefield 2 complete collection tj. sa svim expansionima:.

Jedva čekam da izađe battlefield bad company 2:.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ali nije bio ni Bad Company 1 za bacit. :D

Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
AlienWare1 kaže...

Ali nije bio ni Bad Company 1 za bacit. :D

Uostalom, to je jedina igra u koje se sjećam da možeš tenkom uletit u kuću i usrat neprijatelje na mrtvo u multiju Cool. Isprobano. :D

Filip
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Evo jednog novijeg filmica

METALLICA!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ovaj video je bio nedavno predstavljen na nekoj konvenciji kad su rekli ovi iz Dice-a da poštuju Infinity Ward i Modern Warfare 2, ali da će Bad Company 2 bit bolji od Modern Warfare 2 :D

Filip
16 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

izasao je novi patch za bf2 (1.5 verzija) ima par novih mapa i ispravljene su brojne pogreske i bugovi

pa dodjite igrati Cool

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
crozoki kaže...

izasao je novi patch za bf2 (1.5 verzija) ima par novih mapa i ispravljene su brojne pogreske i bugovi

pa dodjite igrati Cool

Nisam skinul ali bum sigurnoSmijeh

METALLICA!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Nemojte bolje skinut ovaj novi, nego ostanite na 1.41 još pola godine dok razni modovi izdaju hotfixeve sa 1.41 na 1.50... Cool

Filip
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

"Svaka cast mw2 imamo samo respekt prema njima, ali bc2 ce biti puno bolji..."

neki bi rekli: In your face!Smijeh haha

METALLICA!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ljudi moji prvo i osnovno, nije nitko rekao da ce BF:BC2 biti bolji od mw2, covo lipo kaze da ce redefinirati igranje u multiplayeru ne spominjuci pritom tko ce biti bolji (cisto da se tema ne pritvori u moj B==D je veci od tvogCool)

 

Drugo, iskreno se nadam da nece napraviti los posao oko plasiranja igre na vise platformi, iako nazalost u vecini slucajeva pate ili konzole ili PCMršti se

 

I trece definitivno se veselim mogucnosti razvaliti gradjevinu u koju se ukempa covo s optikom 12xSmijeh Ova opcija ce po mom misljenju biti legendarna. Zamislite samo takticke mogucnosti... uf, ugl jedva cekamCool

Pozdrav svima koji uzivaju na ratistima od davne 1942

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

meni je žao što prvi nije bio za pc tako da jedva čekam dvojku

jednu stvar nemogu razumijet zašto konzole imaju eksluzive FPS žanra(nije valjda tolko piratsvo krivo)

STA me gledas kad mi NEDAS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Jednostavan odgovor: da bi se prodalo sto vise konzola (Metal Gear Solid - PS, Halo - x-box)

FPS nikad nije bio toliko zastupljen kod konzola, zadnjih par godina je nesto krenulo, jer jednostavno sustav kontrola kod konzola nije toliko precizan koliko za PC (moje misljenje).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Slap kaže...

Ljudi moji prvo i osnovno, nije nitko rekao da ce BF:BC2 biti bolji od mw2, covo lipo kaze da ce redefinirati igranje u multiplayeru ne spominjuci pritom tko ce biti bolji (cisto da se tema ne pritvori u moj B==D je veci od tvogCool)

 

Drugo, iskreno se nadam da nece napraviti los posao oko plasiranja igre na vise platformi, iako nazalost u vecini slucajeva pate ili konzole ili PCMršti se

 

I trece definitivno se veselim mogucnosti razvaliti gradjevinu u koju se ukempa covo s optikom 12xSmijeh Ova opcija ce po mom misljenju biti legendarna. Zamislite samo takticke mogucnosti... uf, ugl jedva cekamCool

Pozdrav svima koji uzivaju na ratistima od davne 1942

UUUU...ja sam u Multiplayeru tenkom uletio kamperu u kuću, a on se počeo na headset derat ko majmun da si ga za rep uhvatio.Cool..hahahha...igra je legendarna..vjerovatno će 2 biti još bolja zbog rafiniranijeg sustava uništavanja i boljih klasa...a dao bog da će biti i SP kao i u BC 1...a tek ako modove počnu raditi...ta igra ima ogroman potencijal...

Slap kaže...

Jednostavan odgovor: da bi se prodalo sto vise konzola (Metal Gear Solid - PS, Halo - x-box)

FPS nikad nije bio toliko zastupljen kod konzola, zadnjih par godina je nesto krenulo, jer jednostavno sustav kontrola kod konzola nije toliko precizan koliko za PC (moje misljenje).

Možda sustav kontrola nije toliko precizan kad se radi of FPS-ovima, ali vježba čini čuda. Namigiva..a uostalom, imaš specijalizirane miševe za PS3....

Filip
15 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
AlienWare1 kaže...

Možda sustav kontrola nije toliko precizan kad se radi of FPS-ovima, ali vježba čini čuda. Namigiva..a uostalom, imaš specijalizirane miševe za PS3....

PS3 podržava USB tipkovnice i miševe tako da kontrole nisu nikakav problem. A i sa kontrolerom se može normalno igrati, samo treba malo privikavanja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Točno..slažem se u vezi sa privikavanjem, ali osobno sam isprobao usb tipkovnicu i miš od logitecha i igre ne rade...jedino Browser... Namigiva

 

Imaš baš neki specijalni kit za igranje FragFX ili tako nešto...

Filip
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice