Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Zna li netko zamjenu za crowarez po pitanju sinkroniziranih crtića? Hvala

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VirtUoso kaže...

Trazim pozivnicu za TorrentHR.

 please 

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

2x IPT

http://www.itrevolucija.org/
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 3 pozivnice za revolutiontt! dajem ih bespla prvoj trojici koji mi jave mail na koji da ih šaljem.

 

 

 

podjeljene sve. otisla i jedna vise.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2015 22:11 (sheff).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
VirtUoso kaže...
VirtUoso kaže...

Trazim pozivnicu za TorrentHR.

 please 

 Ne budi lijen pročitati par postova unazad, na skoro svakoj stranici ti jasno piše da nema THR pozivnica do daljnjega!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2015 17:07 (StoneKeeper).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
anelko kaže...

2x IPT

Hvala lipa na pozivnici!

Pozdrav! :)

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
StoneKeeper kaže...
 Ne budi lijen pročitati par postova unazad, na skoro svakoj stranici ti jasno piše da nema THR pozivnica do daljnjega!!!!

 Ima, nemaš pojma.

Ali, sistem dijeljenja nije isti kao prije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
sheff kaže...

Imam 3 pozivnice za revolutiontt! dajem ih bespla prvoj trojici koji mi jave mail na koji da ih šaljem.

 

 

 

podjeljene sve. otisla i jedna vise.

 Puno hvala

Trust me - I know what I'm doing!
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

zna netko koji trackeri imaju recruitment threadove za BTN, osim PTP?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
luka.miskovic kaže...

zna netko koji trackeri imaju recruitment threadove za BTN, osim PTP?

 Nema ni jedan više. Svugdje su ukinuti.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

imam jedno pitanje u vezi torrenta i seedanja(znam da ovo nije pravo mjesto za to ali bezveze mi je otvarati novu temu zbog ovako necega)... danas sam imo raspravu sa  jednim kolegom na faxu, on tvrdi da "vlasti" nemaju nista protiv toga sto se torrenti skidaju, ali da oni hvataju ljude kada oni seedaju sadrzaj (navodno su mu zbog toga susjedu uzeli hardware i da li mu kaznu)... sad me zanima da li netko zna sa sigurnoscu da li je to stvarno tako ili on samo lupa gluposti 

 

 

P.S. bas da ne bude offtopic post, TL jos uvijek ima otvorene registracije pomocu njihovg koda HAPPY2016 , pa tko jos nije napravio acc jos uvijek stigne

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Imsovcanin kaže...

imam jedno pitanje u vezi torrenta i seedanja(znam da ovo nije pravo mjesto za to ali bezveze mi je otvarati novu temu zbog ovako necega)... danas sam imo raspravu sa  jednim kolegom na faxu, on tvrdi da "vlasti" nemaju nista protiv toga sto se torrenti skidaju, ali da oni hvataju ljude kada oni seedaju sadrzaj (navodno su mu zbog toga susjedu uzeli hardware i da li mu kaznu)... sad me zanima da li netko zna sa sigurnoscu da li je to stvarno tako ili on samo lupa gluposti 

 

 

P.S. bas da ne bude offtopic post, TL jos uvijek ima otvorene registracije pomocu njihovg koda HAPPY2016 , pa tko jos nije napravio acc jos uvijek stigne

http://www.zakon.hr/z/106/Zakon-o-autorskom-pravu-i-srodnim-pravima

 

Pročitaj članak 82. Sve će biti jasno.

Pozz

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ikarus01 kaže...
Imsovcanin kaže...

imam jedno pitanje u vezi torrenta i seedanja(znam da ovo nije pravo mjesto za to ali bezveze mi je otvarati novu temu zbog ovako necega)... danas sam imo raspravu sa  jednim kolegom na faxu, on tvrdi da "vlasti" nemaju nista protiv toga sto se torrenti skidaju, ali da oni hvataju ljude kada oni seedaju sadrzaj (navodno su mu zbog toga susjedu uzeli hardware i da li mu kaznu)... sad me zanima da li netko zna sa sigurnoscu da li je to stvarno tako ili on samo lupa gluposti 

 

 

P.S. bas da ne bude offtopic post, TL jos uvijek ima otvorene registracije pomocu njihovg koda HAPPY2016 , pa tko jos nije napravio acc jos uvijek stigne

http://www.zakon.hr/z/106/Zakon-o-autorskom-pravu-i-srodnim-pravima

 

Pročitaj članak 82. Sve će biti jasno.

Pozz

 

trebalo bi mi malo pojasnjenje xD koliko sam shvatio, mogu raditi sto zelim dok god je  to samo za moje privatno koristenje, ali zar seedanje ne bi spadalo u reproduciranje za siru javnost? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Imsovcanin kaže...

trebalo bi mi malo pojasnjenje xD koliko sam shvatio, mogu raditi sto zelim dok god je  to samo za moje privatno koristenje, ali zar seedanje ne bi spadalo u reproduciranje za siru javnost? 

 tehnički seed je dijeljenje ali to je trivijalnost.Dok god nije neki profit ostvario ne mogu ti ništa,zar misliš da policajci ne skidaju. :-)

Možda se nešto promijeni ako uđemo u eurozonu,ali za sad jedino isp može throttlati

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ali opet imaju torrentu koji su legalni, tipa linux distribucije. Sve linux distribucije su free (okej cast iznimkama) i moguce ih je skinuti preko torrenta, ali nije ilegalni djeliti jer je to sluzbeno stavljeno od vlasnika te samim time nije ilegalno seedati.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

https://www.facebook.com/THRadioLiveShow/

 

Djele se pozivnice, tko hoće nek se priključi

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Trazim torrenthr pozivnicu ako ima neko iz splita mozemo se dogorit platia bi jer nemam sta za ponudit...bia sam power user na thr-u
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
zdgrunf kaže...

Zna li netko zamjenu za crowarez po pitanju sinkroniziranih crtića? Hvala

 yuwabits.net   meni naaaaj domaci tracker, imas sinhro crtanih jako puno i uglavnom su na CRO jeziku

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Rolling1950 kaže...
Trazim torrenthr pozivnicu ako ima neko iz splita mozemo se dogorit platia bi jer nemam sta za ponudit...bia sam power user na thr-u

1. Zabranjeno je nudit novce za pozivnicu, piše u prvom postu na početku teme.

 

2. Sinoć su podjeljene pozivnice, post iznad tvog.

 

3. 1 dan registracije... teško da ćeš dobit. Al možda se netko smiluje tko ima :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ico2005 kaže...
Rolling1950 kaže...
Trazim torrenthr pozivnicu ako ima neko iz splita mozemo se dogorit platia bi jer nemam sta za ponudit...bia sam power user na thr-u

1. Zabranjeno je nudit novce za pozivnicu, piše u prvom postu na početku teme.

 

2. Sinoć su podjeljene pozivnice, post iznad tvog.

 

3. 1 dan registracije... teško da ćeš dobit. Al možda se netko smiluje tko ima :)

 4. Sve je reko ovime da je BIO power user na thru :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Hrvek1909 kaže...
Ico2005 kaže...
Rolling1950 kaže...
Trazim torrenthr pozivnicu ako ima neko iz splita mozemo se dogorit platia bi jer nemam sta za ponudit...bia sam power user na thr-u

1. Zabranjeno je nudit novce za pozivnicu, piše u prvom postu na početku teme.

 

2. Sinoć su podjeljene pozivnice, post iznad tvog.

 

3. 1 dan registracije... teško da ćeš dobit. Al možda se netko smiluje tko ima :)

 4. Sve je reko ovime da je BIO power user na thru :)

 

kakve to veze ima? Mozda mu je acc otisao zbog neaktivnosti gje nigdje ne stoji da se on opet moze registrirati... Ali opet mozda je i bannan, sto je isto lako moguce...

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Računalo rikne,neki period neaktivnosti,prijaviš se sa Grenlanda ako treba i no problemo.

Dakle većina ljudi bude banana i banana zbog ne držanja jednostavnih pravila.Thr je prilično strog

ali i sa razlogom jer puno ljudi iz meni nepoznatih razloga se ne drži osnovnih pravila koja za razliku

od nekih drugih trackera nisu tako zahtjevna (seedbox uvjet bla bla).Ima stvari koje se mogu skinuti

i negdje drugdje ali neke nigdje osim kod njih i to vrlo vrijedne.Dao nedavno jedinu pozivnicu

i lik banan.Tako da nema pravila,možeš ocijeniti možda, kome dati ali možeš i pogriješiti.Ali iako sam

se u početku bunio zbog ovih što se prvi dan ulogiraju pa im se ne da pozivnica sada se u potpunosti

slažem s tim.

 

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dali netko ima pozivnicu za Torrent HR

 

Speed test prilozen

http://www.speedtest.net/result/4941485361.png


13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
blenton kaže...

Računalo rikne,neki period neaktivnosti,prijaviš se sa Grenlanda ako treba i no problemo.

Dakle većina ljudi bude banana i banana zbog ne držanja jednostavnih pravila.Thr je prilično strog

ali i sa razlogom jer puno ljudi iz meni nepoznatih razloga se ne drži osnovnih pravila koja za razliku

od nekih drugih trackera nisu tako zahtjevna (seedbox uvjet bla bla).Ima stvari koje se mogu skinuti

i negdje drugdje ali neke nigdje osim kod njih i to vrlo vrijedne.Dao nedavno jedinu pozivnicu

i lik banan.Tako da nema pravila,možeš ocijeniti možda, kome dati ali možeš i pogriješiti.Ali iako sam

se u početku bunio zbog ovih što se prvi dan ulogiraju pa im se ne da pozivnica sada se u potpunosti

slažem s tim.

 

 

ne brini ja jednom trackeru od 50 pozvanih ljudi oko 40 ih je bannano zbog neaktivnosti. Mislim koji je smisao onda uopce trazit invite i onda bit bannan zbog neaktivnosti. To ko da kupis auto koji nikad neces vozit... 

Da nebude off:

 

BalkanElite x10

BCG x7

BitSpyder x10

AnimeBytes x10

CBT x6

IPT x3

 

Ne trazim nista, samo neki dokaz da znate seedat...

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
BeWake756 kaže...

Dali netko ima pozivnicu za Torrent HR

 

Speed test prilozen

http://www.speedtest.net/result/4941485361.png


 Eto ga hebi

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
BeWake756 kaže...

Dali netko ima pozivnicu za Torrent HR

 

Speed test prilozen

http://www.speedtest.net/result/4941485361.png


 Zakasnio si, prošla baba s kolačima...

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gam3r kaže...
blenton kaže...

Računalo rikne,neki period neaktivnosti,prijaviš se sa Grenlanda ako treba i no problemo.

Dakle većina ljudi bude banana i banana zbog ne držanja jednostavnih pravila.Thr je prilično strog

ali i sa razlogom jer puno ljudi iz meni nepoznatih razloga se ne drži osnovnih pravila koja za razliku

od nekih drugih trackera nisu tako zahtjevna (seedbox uvjet bla bla).Ima stvari koje se mogu skinuti

i negdje drugdje ali neke nigdje osim kod njih i to vrlo vrijedne.Dao nedavno jedinu pozivnicu

i lik banan.Tako da nema pravila,možeš ocijeniti možda, kome dati ali možeš i pogriješiti.Ali iako sam

se u početku bunio zbog ovih što se prvi dan ulogiraju pa im se ne da pozivnica sada se u potpunosti

slažem s tim.

 

 

ne brini ja jednom trackeru od 50 pozvanih ljudi oko 40 ih je bannano zbog neaktivnosti. Mislim koji je smisao onda uopce trazit invite i onda bit bannan zbog neaktivnosti. To ko da kupis auto koji nikad neces vozit... 

Da nebude off:

 

BalkanElite x10

BCG x7

BitSpyder x10

AnimeBytes x10

CBT x6

IPT x3

 

Ne trazim nista, samo neki dokaz da znate seedat...

 

 

hvala na razumijevanju

 

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za  YUWABiTS.net  u zamjenu nudim iPT,CB ili THR.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2015 22:40 (livada111).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

3x IPT

6x CB

 

PM!

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
livada111 kaže...

Tražim pozivnicu za  YUWABiTS.net  u zamjenu nudim iPT,CB ili THR.

 

 

 

Rijeseno dobio pozivnicu!!!

Hvala dobroj dusi na pozivnici!!!!  

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice