Nezadovoljan životom

poruka: 16
|
čitano: 2.186
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Nezadovoljan životom

Pozdrav ekipa, ne pišem ovakve gluposti inače niti pretjerano surfam forumima/Redditom al tu i tamo znam bacit pogled.

Uglavnom kao što sam naslov govori sa svoje 22 godine sam nezadovoljan u životu.

Pitate se zašto, zdrav sam i ništa mi ne fali...e pa upravo to, moj život se svodi na neku rutinu i vikende koji su toliko postali basic.

Imam curu koja je mid (moro sam to naglasit jer ne znam ni sam zašto je to bitno LOL), onako cura je lijepa i top je za vezu i duži pogled al ono nije bas toliko fizički meni lijepa da bi ju mogao u 3 ujutro gledat Face2Face s onim ''zaljubljenim'' pogledom. Da me ne skužite krivo, cijenim ja nju i divim se njom al nije mi privlačna ko ona prva veza di sam curu gledao ko tele u šarena vrata(if u get my point)

Nedavno sam otvorio svoj j.d.o.o. i trenutno sam s dvoje zaposlenih, firma ide poprilično u redu i nema nekih težih zajebancija, sve po P.S-u. Lagani promet i nema neke muke...

Ja u firmi radim cca. 5-6 sati, koji dan se zna desit da bude 9-10 h al sve u svemu volim taj posao i brzo mi prolazi pon-pet

Skupa živimo u rentanom stanu koji je top moderan i fakat se nemam zalit.

Svaki dan sam na mma treningu poslije posla al ni tu nisam nešto pretjerano dobar da bi mogao razvit nešto ozbiljnije.

Vozim G30 3.0 koji mi je bio zabavan prvih mjesec dana a sad bi prešao na M5 al nemam toliko para jbga

 

Ovo su neke kratke natuknice o meni, vise se sve svodi na materijalni dio, imam dva frenda i to je ubiti to.

Sve je po špagi ali monotono kao ono u depresiji sam al nisam...

Ne znam, pretty much mi je dosadan ovakav lifestyle da živim idućih 50 godina.

Svaki put kad bi dosegao cilj mene to zasiti ubrzo i onda budem ovako u kurcu s razmišljanjem.

Nadam se da ste skužili moj point i nemoj te preveć judgeat, dajte actually neki dobar savjet tho

Cijenim sve, fala poy

7 godina
offline
Re: Nezadovoljan životom
Smatraj se sretnikom.

Lijep pozdrav od ekipe koja radi da ima takvu stabilnost u 40-ima.
13 godina
online
Re: Nezadovoljan životom

Otiđite na neko putovanje s vremena na vrijeme (očito bi si to mogli priuštiti), pronađite neki zabavan zajednički hobi

12 godina
offline
Nezadovoljan životom

Ja prekinuo dosta dugu vezu na daljinu prošle godine, prvi drugi mjesec. Bio dosta nezadovoljan jer šta je veza na daljinu, stalno se nadaš nečemu, tipa život zajedno, dječica, a to nikako da mi/nam osvane. I tako nakon prekida od par mjeseci u 8'mom mjesecu 2023 upoznao sam filipinku preko ok cupida, zaljubili se, odletio sam na filipine, oženili se tamo, bili tri mjeseca i vratili se nazad u hr prije dva mjeseca, sad ganjamo dječicu, u planu nam je Norveška za par mjeseci pošto je ona medicinska sestra i tamo je dobila posao. Znači razjebi sve i pravac na filipine . Šalu na stranu, po meni nije zdravo bit sa nekim sa kojim nisi zadovoljan, jer neće ti izać iz glave da si nezadovoljan sa njenim izgledom,  iskusio sam isto kao i ti, i prekinuo takvu vezu i našao ljepoticu sa kojom sam puno sretniji. Sretno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2024 0:50 (Cryogenic).
15 godina
online
Re: Nezadovoljan životom
domi321 kaže...

Pozdrav ekipa, ne pišem ovakve gluposti inače niti pretjerano surfam forumima/Redditom al tu i tamo znam bacit pogled.

 

 

Ma kakvi:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/cura-njezin-instagram-vol-2/288042.aspx

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/prijetnje-decka-moje-bivse/288672.aspx

 

A evo ti i odgovora, citirat ću sam sebe s tvoje druge teme:

 

fromcelltohell kaže...

"Opet ovaj specijalac u bezuspješnom pokušaju trolanja" 

Tigar Krezumica
3 godine
online
Re: Nezadovoljan životom
22g i još nemreš kupiti Bmwa, nepreostaje ti niš drugo nego da se objesiš.poy
10 godina
offline
Re: Nezadovoljan životom
Ako hoces razbiti monotoniju,imas izbora. Probaj opaliti curinu mater ako je dobra,pa i ako nije. Mani se MMA i pocni se lagano napusavat pa onda preci postepeno na koku. Pocni lokati vikendom i probaj bar svako drugi zavrsit na panduriji. Popisaj se ispred lokalnog vrtica dok te ne prijave. Udji nekome na semaforu u auto i nemoj izaci. Zatvori svoj jdoo i proglasi bankrot i budi rom par mjeseci. Udji u restoran ,naruci lijepo par plata,plati i pokenjaj se na njih nasred restorana. Jako bitno je sve to snimati pa editirati i podjeliti. Zivot ti sigurno nece biti dosadan a mi ostali ce mo se nasmijat od nase monotonije.
6 godina
offline
Re: Nezadovoljan životom
A mladi kolega, 98% ljudi bi ti zavidilo i mijenjali bi se s tobom odmah. Kako kažu većini ljudi je život kao ljestve u kokošinjcu, usran i kratak!

Jbt. 22 godine i život sređen, ja sam osijedio od brige za posao, ljubav, novac, kuću još nisam sredio a prošao sam pola života, na poslu stalno psihofizičke bancije.

A to ti je tako u životu, ljudska psiha je takva da nikad nismo zadovoljni potpuno (a neki od nas nikad), to nam je motiv za evoluciju za traganje, borbu. Shvati to, prihvati i bit će ti lakše. Savjetujem čitanje knjiga o psihologiji. Čovjeku bude puno lakše kad shvaća i zna zašto se tako osjećamo, zašto tako razmišljamo, puno je lakše kad naučiš trikove svog mozga. Život nema nekog višeg smisla, vidi životinje i to je to. Dok nas ljude hebe to što imamo višu inteligenciju pa više razmišljamo i tako tražimo neki veći smisao života.
[spoiler filma smisao života] Samo budi dobar u životu kako je zaključio film smisao života od Monty pyhton i to je to.

To stanje biti sa djevojkama koje vam nisu nešto ne razumijem ali uviđam da sve više momaka tako... životari sa partnericama. Ne znam možda je tako oduvijek bilo. Zanima me kako se osjećaš u blizini drugih lijepih cura, vidiš li što ekstra privlačno?
13 godina
online
Nezadovoljan životom

....

3 godine
offline
Nezadovoljan životom

a jesi nasao forum za traziti ovakve savjete, ovdje ti prevladavaju gejmeri drkadzije. dakle oni sta dodu doma iz skole (ili posla ako je stariji bato) i odma upale glupe video igrice i brinu brigu jel im ram radi na 2666 ili 3000mhz.

5 godina
offline
Nezadovoljan životom

Loš pokušaj trolanja. 

15 godina
online
Re: Nezadovoljan životom
Petar hw kaže...

a jesi nasao forum za traziti ovakve savjete, ovdje ti prevladavaju gejmeri drkadzije. dakle oni sta dodu doma iz skole (ili posla ako je stariji bato) i odma upale glupe video igrice i brinu brigu jel im ram radi na 2666 ili 3000mhz.

 Jebi ga... Taj sam.

14 godina
offline
Re: Nezadovoljan životom
domi321 kaže...

 

Svaki dan sam na mma treningu poslije posla al ni tu nisam nešto pretjerano dobar da bi mogao razvit nešto ozbiljnije.

Vozim G30 3.0 koji mi je bio zabavan prvih mjesec dana a sad bi prešao na M5 al nemam toliko para jbga

Tu me dobio, bem ti, pod stare dane postajem sentimentalna budala, eto suza suzu goni...

ako je reinkarnacija stvarna, želim da budem ti, čovek, drug, starešina, MMA borac ter vlasnik BeMWeja G30 3.0 - onda će konačno biti nešto od mene...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2024 19:35 (Stric_Jura).
6 godina
offline
Nezadovoljan životom

Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet. Vec pola godine djevojka mi se cudno ponasa. Kada god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobitelom, primljene poruke odmah brise i ne dozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavi ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu. Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci.. Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija skriven iza auta da se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auta, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu.
Dakle, treba mi Vas savjet:
Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastruzem koroziju, premazem blatobran spric kitom i sve to fino ofarbam??

NULL!=NULL
15 godina
online
Re: Nezadovoljan životom
VladRi kaže...

Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet. Vec pola godine djevojka mi se cudno ponasa. Kada god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobitelom, primljene poruke odmah brise i ne dozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavi ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu. Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci.. Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija skriven iza auta da se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auta, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu.
Dakle, treba mi Vas savjet:
Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastruzem koroziju, premazem blatobran spric kitom i sve to fino ofarbam??

Jedina opcija je da uzmeš novi BMW G30 3.0.

Have you tried turning it off and on again?
14 godina
offline
Re: Nezadovoljan životom
Ivan M. kaže...
VladRi kaže...

Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet. Vec pola godine djevojka mi se cudno ponasa. Kada god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobitelom, primljene poruke odmah brise i ne dozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavi ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu. Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci.. Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija skriven iza auta da se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auta, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu.
Dakle, treba mi Vas savjet:
Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastruzem koroziju, premazem blatobran spric kitom i sve to fino ofarbam??

Jedina opcija je da uzmeš novi BMW G30 3.0.

 s M paketom opreme, jer jeb'ga, nema se za pravi M5...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice