Iherb kupovina

poruka: 4
|
čitano: 5.951
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Iherb kupovina

Razmišljam kupiti nešto s Iherba, šalju overseasom iz Amerike u Europu. Vrijenost je 35 eura. Zanima me hoću li platiti dodatno porez i carinu? Oni u napomenama pišu da može doći do dadatnih troškova. Zanimaju me iskustva korisnika.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
6 godina
offline
Re: Iherb kupovina
Ne plaćaš ništa osim njihove cijene, jer sve dolazi preko Nizozemske. Mislim da je dostava besplatna za robu skuplju od 40$. Normalno se plati porez kod naručivanja i dobiva se pravovaljani invoice. Dođe u HR za max. 10 dana. Mislim da DPD dostavi.
najdix
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iherb kupovina
Alfredo nr.2 kaže...

Razmišljam kupiti nešto s Iherba, šalju overseasom iz Amerike u Europu. Vrijenost je 35 eura. Zanima me hoću li platiti dodatno porez i carinu? Oni u napomenama pišu da može doći do dadatnih troškova. Zanimaju me iskustva korisnika.

 

Porez (PDV) ti je već uračunat u sve cijene. Preko 38.68 eura ti je free shipping pa ti se isplati ubaciti još nešto za par eura.

 

Sve ti piše na samoj stranici, kod svakog proizvoda piše "Price includes VAT", a kod odabira shippinga ti piše "Prepaid import duties & taxes".

 

Znači ti nemaš više apsolutno nikakvih troškova osim tih koje ćeš njima platiti preko webshopa. Kupujem redovito kod njih tako da pišem iz prve ruke. 

15 godina
offline
Iherb kupovina

Super, hvala vam!

Dugo sam kupovao kod njih. Odustao sam kad su poskupili poštarinu i HR ukinula oslobađanje od PDV-ea do 22 eura. Drago mi je da se vratilo u normalu.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice