Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika zaključana tema

poruka: 61
|
čitano: 13.609
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Pupo kaže...

nemogu postati zbog vulgarnih riječi iako ih nenalazim u svom postu

 

Ovaj post ti je prošao, tako da ipak sve uredno radi. Možda ipak imaš blaže kriterije prema prostotama od automatskog filtera? {#}

...
14 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Ok,ja već od njuškala imam debele fobije pa ono,ovaj frajer me podsjeća na onog šupka Željka Bjelića,sve se poklapa,SB,nevoli davati svoje informacije niti jednoj živoj duši i da ono,ima sada sto komada 4s i 4,uglavnom,neki faker zesci...

Tko treba info o Željku Bjeliću netka mi se javi na PM ako imate nerjesenih racuna
12 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Nadovezujem se na post kolege Sunburna.

 

S "kolegom"(ako ga se tako moze nazvati) hazz-om sam dogovarao razmjenu mog Athlona64 sa coolerom za multimetar.

Poslao sam svoj paket par dana kasnije, i uredno sam ga obavijestio o tome. On slanje svog paketa odgada vec 2 tjedna, prvo zbog gripe.

Povjerujem covjeku, napisem nema problema, neka posalje kad stigne.

 

Proslo je tjedan dana od slanja moje posiljke, koja je njemu sigurno dosla. A ja danas fino dobijem pp: "Ne moras slati, nabavio sam ja drugi cooler i proc."

Kladio bih se da je moj paket odavno dobio, a da ja svoj necu vidjeti nikad.

 

Radi se o pisljivih 60kn, ali hazz, imaj na pameti da se neki ljudi za svoje novce dobro narade!

 

Za moderatore- Zasto je ovo izbrisano iz one teme? Zar je ovo offtopic?!

 

Ocjena 0/5

 

Toliko od mene.

Ofc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Ono sa kolegom sunburnom je bila greska poste, i paket je ponovo poslan i jos mu je prilozen scan potvrde, i reko sam mu da ako mu sada ne dode da mu vracam novce. A ti si tu odugovlacio i neznam sve kaj nisi, prvo su se procesoru nogice svinule il kaj vec, kazes da si paket poslao u utorak, ja nisam nis dobio, zato ti nisam nis poslao jer paketu sigurno ne treba tolko da dode pa sam zakljucio da ti nisi poslao i u meduvremenu. sam vec nabavio drugi hladnjak. Meni nije namjera tebe ili bilo koga prevarii jer sam na ovom forumu vec i prodao puno stvari cija je vrijednost dapeko v
14 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Veca od vrijednosti tvog procesora, i obavio puno razmjena i kupovina. Ako mi skeniras potvrdu da si poslao oke, onda cu ti ja poslat multimetar tako da sad ti nebudes ostecen. Ps, na mobu sam pa zato ima dva posta
15 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Evo za sve koji kupuju/prodaju, ukoliko niste u mogućnosti izvršiti primopredaju s nekim, pročitajte ovu temu: http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/posredovanje-razmjeni-anti-scam/134333.aspx


Na ovaj način. šanse da ćete biti prevareni su smanjene za 80% 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
16 godina
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Mene zanima zašto postoji tema u Oglasniku Igre i Acc u igrama ako se ne mogu prodavati keyevi? Koji je smisao onda tog podforuma?

 

Iako vidim da ima oglasa gdje se prodaju Steam i Origin acc, ali ja recimo ne mogu prodati key za neku igru koja nije vezana za nešto od toga? Koja je razlika između toga?

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
16 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Može neki odgovor na ovo moje iznad?

WOW se može prodavati, ostalo ne. Super ste!

 

P.S. imam COD4 viška {#}

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
12 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

zašto ivan_hacker,liverpool i bimbo na svaki komentar oglasa TD. Al doslovce svaki.

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 7:50 (Volvox).
16 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Zbog zato što nitko ne linka oglas ili prodavača, nego samo napiše nešto i to je to, pročitaj prvi post u toj temi pa ćeš vidjeti.

 

Ali fora mi je da nitko nikada ne čita prvi post i onda se svi čude {#}

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
12 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Volvox kaže...

zašto ivan_hacker,liverpool i bimbo na svaki komentar oglasa TD. Al doslovce svaki.

nemoj se uopce obazirat na td-ove neki ti daju stvarno sa razlogom a neki imaju fetiš na to

D.P
16 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Pero Dinamit kaže...

Mene zanima zašto postoji tema u Oglasniku Igre i Acc u igrama ako se ne mogu prodavati keyevi? Koji je smisao onda tog podforuma?

 

Iako vidim da ima oglasa gdje se prodaju Steam i Origin acc, ali ja recimo ne mogu prodati key za neku igru koja nije vezana za nešto od toga? Koja je razlika između toga?

Kad si ovo pitao pravila su bila u procesu izmjene. Podforum je sada preimenovan i sva pravila su jasno zabilježena u odgovarajućim temama.

 

Nije dozvoljeno prodavanje nikakvih accounta ni CD keyeva. Veći dio toga smo počistili, ali teško je u jednom šusu počistiti nekoliko godina materijala.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Pero Dinamit kaže...

Zbog zato što nitko ne linka oglas ili prodavača, nego samo napiše nešto i to je to, pročitaj prvi post u toj temi pa ćeš vidjeti.

 

Ali fora mi je da nitko nikada ne čita prvi post i onda se svi čude {#}

Pa ja npr. sam trgovao na forumu a nisam otvorio temu prodaja. Nego sam pitao gdje ima najjeftiniji key za kupti, javila mi se gospoda.

I sve je super prošlo,a opet su mi dali TD-ove.

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
protjeran
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Ja sutra ako ne dobijem proc, poludit ću, morat ću podič prijavu ! Zna forumaš o kojem je riječ ! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
i na kraju to ti dođe kao da si meni dao FX 8120 za 0kn :)
hahahahaha
Um caruje, DOK SNAGA NE POPIZDI :)
12 godina
protjeran
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Hahahaha

16 godina
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

@KIKI3000

 

Taj lik kojem si prodao miša nije aktivan od sredine 6.mj prošle godine. Zašto tek sada stavljaš iskustvo?

Sve je moguće... ako ne znate o čemu pričate.
16 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Ma taj lik je vec na crnoj list zbog misa i ovo je vjerovatno jos dodatni komentar na doticnog prevaranta.
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
protjeran
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Hoce li ovaj Doc Holiday doc  vise na tu crnu listu. Vara ljude gdje stigne i nikakva suspenizja ni nista za njega.

13 godina
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

@Liverpool1892

 

Pa broj racuna je cudan jer je to broj racuna hypo banke

 

http://www.hypo-alpe-adria.hr/home.nsf/id/535

13 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
gamer34 kaže...

@Liverpool1892

 

Pa broj racuna je cudan jer je to broj racuna hypo banke

 

http://www.hypo-alpe-adria.hr/home.nsf/id/535

Al ne kužim šta je vamo tu čudno?
Ja isto svima dajem broj računa moje banke.
Evo primjer:
Splitska Banka 2330003-100000013
Model:xx
Poziv na broj:xxxxxxxxxxx

Ovaj broj banke ti treba ako uplaćuješ iz neke druge banke, npr iz hypo ( u splitsku), a model i poziv na broj je broj vlasnika računa.
Nadam se da si me skužio. 

13 godina
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Tek sad skuzio {#}

13 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Jao Lucky pa mogo si mene pitat.. dao bih ti ja za 50kn {#}

www.key-storm.com
16 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Liverpool1892 kaže...

Al ne kužim šta je vamo tu čudno?
Ja isto svima dajem broj računa moje banke.
Evo primjer:
Splitska Banka 2330003-100000013
Model:xx
Poziv na broj:xxxxxxxxxxx

Ovaj broj banke ti treba ako uplaćuješ iz neke druge banke, npr iz hypo ( u splitsku), a model i poziv na broj je broj vlasnika računa.
Nadam se da si me skužio. 

A šta se upisuje pod model? Gdje to piše?

 

Ja kada dajem svoj broj računa, dam onaj koji piše na kartici, i onda samo ispred upiše VBDI banke (2360000npr) i broj računa, pod model i poziv ostavim prazno.

Koja je razlika između ta dva načina?

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Samo da se zna, za slučaj da se zaboravilo...

Forumaš Jazika je od mene kupio napajanje OCZ gamextream 700W koje je savršeno radilo.

On je u temi tvrdio da samo mu poslao pokvareno napajanje i da ga nisam poslao na dan koji smo se dogovorili.

Na to sam ja postao slike napajanja u radnom stanju i sliku onog listića od HP expressa na kojem se vidio datum slanja.

Jazika je cijelo vrijeme lagao jer je raskopao napajanje i pokvario ga, pa je htio mene okriviti da sam mu poslao pokvareno i na temelju toga htio povrat novaca ili će me ocrniti u temi za iskustva.

Sve moje postove su modovi bili obrisali, a Jazika je protjeran.

I da, još uvijek mi "kolega" Liverpool1892 nije ispravio bodove na 35/35 x7, odnosno u ovom trenu 40/40 x8.

Oni koji su trgovali sa mnom znaju da ne lažem i da sam potpuno fer i pošten kupac/prodavač i to je ono što je bitno.

To je sve što imam za reći. LP.

http://bux.ratovi.net/?r=plahy Ja sam Hrzan zagorski Tarzan teri išče po huste ljude, teri navek ti veli ŽIVELI i hodi bume si spili!
13 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Plahi kaže...

Samo da se zna, za slučaj da se zaboravilo...

Forumaš Jazika je od mene kupio napajanje OCZ gamextream 700W koje je savršeno radilo.

On je u temi tvrdio da samo mu poslao pokvareno napajanje i da ga nisam poslao na dan koji smo se dogovorili.

Na to sam ja postao slike napajanja u radnom stanju i sliku onog listića od HP expressa na kojem se vidio datum slanja.

Jazika je cijelo vrijeme lagao jer je raskopao napajanje i pokvario ga, pa je htio mene okriviti da sam mu poslao pokvareno i na temelju toga htio povrat novaca ili će me ocrniti u temi za iskustva.

Sve moje postove su modovi bili obrisali, a Jazika je protjeran.

I da, još uvijek mi "kolega" Liverpool1892 nije ispravio bodove na 35/35 x7, odnosno u ovom trenu 40/40 x8.

Oni koji su trgovali sa mnom znaju da ne lažem i da sam potpuno fer i pošten kupac/prodavač i to je ono što je bitno.

To je sve što imam za reći. LP.

Piše u 1. postu kad je zadnje dodano na listu, ako je to tvoje riješeno naknadno, red je obavjestit me da znam/o.
I Napominjem, tko nije linkao prema pravilima, a naknadno je to obavljeno neka mi samo pošalje u poruci koja stranica i koji post pa ću dodati na listu.

12 godina
odjavljen
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

Niti nakon već 5 pozitivnih iskustava nisam dodan na listu,a Liverpool se pravi mutav i ne odgovara na PM u vezi toga.

 

Zašto uopće postoji tema ako je njen autor nije sposoban održavati i ako ima selekciju tko ide a tko ne ide na listu?

 

I još mi je pobrisan uredan post zbog kao lošeg linkanja (a iznad mog je bio post čovjek koji je od mene kupio predmet).

 

Ono,WTF?

SK crew
13 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Pranja kaže...

Niti nakon već 5 pozitivnih iskustava nisam dodan na listu,a Liverpool se pravi mutav i ne odgovara na PM u vezi toga.

 

Zašto uopće postoji tema ako je njen autor nije sposoban održavati i ako ima selekciju tko ide a tko ne ide na listu?

 

I još mi je pobrisan uredan post zbog kao lošeg linkanja (a iznad mog je bio post čovjek koji je od mene kupio predmet).

 

Ono,WTF?

Ja se pravim mutav? Pa Hvala lijepa!

Od tebe sam dobio 2PM, Odgovorio sam ti na jedan PM, i ne mislim ti non-stop jedno te isto odgovarati.
Lijepo sam ti rekao da nije predmet linka, tj. linkan je ali neki divlji link, nije pred prodaje/kupnje.
I da već u temi piše da će se svaki post obrisati koji nije linkan prema pravilima i neće biti dodan na listu.
Slušaj, pravila su za svakoga ista, sve piše na 1.postu, pa tko nije dostojan toga se pridržavati onda nemamo o čemu više pričati.
I opet ti kažem da nećeš i ti i ostali koji nisu linkali predmet na listu.
I ja nisam sposoban održavati temu? Pa koliko vidim da VI koji postavljate iskustvo niste sposobni linkati 3 linka, toliko o tome tko je sposoban a tko ne!

I evo zadnje iskustvo, pogledajte link predmeta: KLIK pa će te vidjeti tko je u pravu a tko ne!

Tvoj PM: Zašto mene nisi stavio na listu? zašto mi već 5. put izbjegavaš dati ocjene, i zašto je kvragu moja ocjena kupca izbrisana?
Moj PM:  Pročitaj 1.post i pravilo postavljanja i linkanja. Nije linkano prema pravilu. (tj. predmet)
Tvoj PM:  Daj,molim te,kakve su sad to gluposti?I zbog toga me nečeš staviti na listu?

I uvijek kažem, treba pogledati obadvije strane, a ne samo jednog forumaša.

12 godina
odjavljen
offline
Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika

I opet nisi odgovorio zbog čega nisam na listi. I opet se praviš mutav.

 

Ne izbjegavaj odgovor.

SK crew
13 godina
offline
Re: Komentari i diskusije na iskustva iz oglasnika
Liverpool1892 kaže...
Pranja kaže...

Niti nakon već 5 pozitivnih iskustava nisam dodan na listu,a Liverpool se pravi mutav i ne odgovara na PM u vezi toga.

 

Zašto uopće postoji tema ako je njen autor nije sposoban održavati i ako ima selekciju tko ide a tko ne ide na listu?

 

I još mi je pobrisan uredan post zbog kao lošeg linkanja (a iznad mog je bio post čovjek koji je od mene kupio predmet).

 

Ono,WTF?

Ja se pravim mutav? Pa Hvala lijepa!

Od tebe sam dobio 2PM, Odgovorio sam ti na jedan PM, i ne mislim ti non-stop jedno te isto odgovarati.
Lijepo sam ti rekao da nije predmet linka, tj. linkan je ali neki divlji link, nije od prodaje/kupnje.
I da već u temi piše da će se svaki post obrisati koji nije linkan prema pravilima i neće biti dodan na listu.
Slušaj, pravila su za svakoga ista, sve piše na 1.postu, pa tko nije dostojan toga se pridržavati onda nemamo o čemu više pričati.
I opet ti kažem da nećeš i ti i ostali koji nisu linkali predmet na listu.
I ja nisam sposoban održavati temu? Pa koliko vidim da VI koji postavljate iskustvo niste sposobni linkati 3 linka, toliko o tome tko je sposoban a tko ne!

I evo zadnje iskustvo, pogledajte link predmeta: KLIK pa će te vidjeti tko je u pravu a tko ne!

Tvoj PM: Zašto mene nisi stavio na listu? zašto mi već 5. put izbjegavaš dati ocjene, i zašto je kvragu moja ocjena kupca izbrisana?
Moj PM:  Pročitaj 1.post i pravilo postavljanja i linkanja. Nije linkano prema pravilu. (tj. predmet)
Tvoj PM:  Daj,molim te,kakve su sad to gluposti?I zbog toga me nečeš staviti na listu?

I uvijek kažem, treba pogledati obadvije strane, a ne samo jednog forumaša.

 

Pranja kaže...

I opet nisi odgovorio zbog čega nisam na listi. I opet se praviš mutav.

 

Ne izbjegavaj odgovor.

Pa ako se netko pravi mutav to si ti jer sam ti već napisao!
Nije predmet linka, tj. linkan je ali neki divlji link, nije od prodaje/kupnje. 
I neznam je tko izbjegava odgovor, jer sam ga jasno dao (napisao) 

EDIT: I stavio sam ti link od zadnje tvoje prodaje koju je stavio kupac pa klikni na predmet pa ćeš vidjeti gdje će te link uputiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 12:37 (Liverpool1892).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice