Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.529
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Black Friday 2023

Bio ja danas direkt tamo, znaci normalno 24mj (ja sam uzeo M, 23€, nemrem magentu jer nemam internet njihov) no mobitel se mora uzet preko weba, konkretno me mobitel odma ispadne 163€ i tarifa 23€ na 24mj... Top ponuda za mobitel koji je inace 500€.

18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
MasterYX kaže...

Evo što nudi Santa Domenica

 

Sancta Domenica je postala porilicno smece sa cijenama otkako su ih slovenci preuzeli.

Jos i prije nego se inflacija zahuktala, oni su znacajno digli cijene velikog broja proizvoda

14 godina
offline
Black Friday 2023

ima li di popusta na hladnjake i stednjake

 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
MasterYX kaže...

Evo što nudi Santa Domenica

Ovdje ima nešto jeftinije?

7 godina
offline
Black Friday 2023

Aliexpress najavljuje "popuste" za 11.11. link

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Trebao bi neki mob. za mamu do cca 500€ s cim duzom software podrzkom,ima li sto pametno

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Najdužu podršku od mobitela koji se prodaju kod nas, u tom rangu ima jedino Samsung.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Bit će sad hrpa novih S21 FE na njuškalu ako je to opcija. Već sad ih ima oko 400 eura
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
Bit će sad hrpa novih S21 FE na njuškalu ako je to opcija. Već sad ih ima oko 400 eura

 Zasto ce ih bit sad

8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Jer trenutno traje promocija gdje se dobiju uz kupnju bilo kojeg mobitela iz S23 serije. Tako da bi i cijena po oglasnicima trebala ići na dolje.
2 godine
offline
Re: Black Friday 2023
Jer se daju gratis uz S23 u t-comu, FE ce ljudi prodavati cim im dode
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...
Hexfire kaže...
Bit će sad hrpa novih S21 FE na njuškalu ako je to opcija. Već sad ih ima oko 400 eura

 Zasto ce ih bit sad

 S21 FE je bio poklon ako kupis S23/Flip5/Fold5, tj. jos traje ponuda (do 12.11)

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Ma ima ih i za 300€ vec, a ima da jos padne cijena. 400€ ne vrijedi nikako
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
4 godine
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Ma ima ih i za 300€ vec, a ima da jos padne cijena. 400€ ne vrijedi nikako

 Bome istina, imam službeni S21 FE na koji sam prešao s Huawei P30 Pro i nikako se naviknut na tu lošu bateriju i očajne kamere...

13 godina
offline
Black Friday 2023

Gledam malo Sanctu Domenicu (opet) i vidim da oni na svim proizvodima postave cijenu veća nego što bi trebala bit. Onda kažu da je proizvod na popustu, na određeno vrijeme i tu "akciju" produžuju cijelo vrijeme. Kad iskoristiš kod za popust, nemaš nikakav popust nego dobivaš cijenu koja bi trebala bit iliti cijena koja je u svim drugim trgovinama. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 18:58 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
odavno se izbjegava sancta domenica, bilo koji proizvod da uzmes i usporedis na nabava.net naci ces jeftinije
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
14 godina
offline
Black Friday 2023

Pa to je normalna praksa, izmisle cijenu i bubnu X posto na to. Neki trgovci čak lažu za onaj podatak o najnižoj cijeni u zadnjih 30 dana...

marching up and down the squaaare
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Mislim, kad iskoristiš "promotivni" kod, cijena se ne razlikuje puno od konkurencije. Od njih naručujem jer nude besplatnu dostavu, dobro spakiraju narudžbu da se ne ošteti i iskreni su što se tiče stanja proizvoda (vraćene artikle ne prodaju kao nove nego pod outlet, te napišu o čemu se radi).

 

Ali da, prvo gledam cijenu na nabava.net, kao i povijest cijene i prema tome kupujem tehniku. 

10 godina
offline
Black Friday 2023

Pa ja ne znam jesam ista kupio kod nas za black friday,ako i nadem nesto sta mi izgleda ok prvo idem istu stvar provjeriti na amazon i idealo 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
Planiram uzet ryzen 5600, matičnu, rame i hladnjak.


Nisam pametan da li da čekam ako bude kakva akcija za black friday ili ne. Imate vi kakvih iskustva od prethodnih godina?

Jer kakve sam sreće, da čekam blek frajdej, ziher će nestat ili proc ili matična ili nešto od ovoga što planiram ubost :D.

Za sad kako stvari stoje mogu sve uzet u Protisu
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
klem kaže...
Planiram uzet ryzen 5600, matičnu, rame i hladnjak.


Nisam pametan da li da čekam ako bude kakva akcija za black friday ili ne. Imate vi kakvih iskustva od prethodnih godina?

Jer kakve sam sreće, da čekam blek frajdej, ziher će nestat ili proc ili matična ili nešto od ovoga što planiram ubost :D.

Za sad kako stvari stoje mogu sve uzet u Protisu

5600 uzmes tray verziju u protisu za 127€ (nema na nabavi nego idi direkt na protis stranicu), rame si isto uzmi tipa 2x8 Corsair Vengeance LPX 3600 CL16 (donekle su ok, CL16-19-19, izbjegavaj one CL17-21-21 ili CL18-22-22) koji su 59€, plocu mozes uzet ili najjeftiniju ili koja god ti pase, ak hoces malo bolju zvucnu uzmes B550M Pro4 za 112€ i hladnjak ima LC CC 120 za 27€ (ako zelis jos bolje hladjenje, uzmi si Pearless Assassin 120 sa njemackog amazona za 52€ sa dostavom). Mislim da nemas potrebe cekat BF jer mislim da cijene nece ic bas dolje ovih komponenti, ova cijena 5600 je vec tak odlicna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2023
hahhaajaads kaže...
klem kaže...
Planiram uzet ryzen 5600, matičnu, rame i hladnjak.


Nisam pametan da li da čekam ako bude kakva akcija za black friday ili ne. Imate vi kakvih iskustva od prethodnih godina?

Jer kakve sam sreće, da čekam blek frajdej, ziher će nestat ili proc ili matična ili nešto od ovoga što planiram ubost :D.

Za sad kako stvari stoje mogu sve uzet u Protisu

5600 uzmes tray verziju u protisu za 127€ (nema na nabavi nego idi direkt na protis stranicu), rame si isto uzmi tipa 2x8 Corsair Vengeance LPX 3600 CL16 (donekle su ok, CL16-19-19, izbjegavaj one CL17-21-21 ili CL18-22-22) koji su 59€, plocu mozes uzet ili najjeftiniju ili koja god ti pase, ak hoces malo bolju zvucnu uzmes B550M Pro4 za 112€ i hladnjak ima LC CC 120 za 27€ (ako zelis jos bolje hladjenje, uzmi si Pearless Assassin 120 sa njemackog amazona za 52€ sa dostavom). Mislim da nemas potrebe cekat BF jer mislim da cijene nece ic bas dolje ovih komponenti, ova cijena 5600 je vec tak odlicna.

 Ma tak će i bit, ne bum čeko. 

Tray verziju sam ionako htio ubost, jedino za matičnu bum msi tomahawk b550, hladnjak xilence m705D a rame sam mislio Kingston FURY Renegade - DDR4 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB  - 3600 MHz CL16 (valjda će bit ok i 750kn su kod njih)

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
klem kaže...
hahhaajaads kaže...
klem kaže...
Planiram uzet ryzen 5600, matičnu, rame i hladnjak.


Nisam pametan da li da čekam ako bude kakva akcija za black friday ili ne. Imate vi kakvih iskustva od prethodnih godina?

Jer kakve sam sreće, da čekam blek frajdej, ziher će nestat ili proc ili matična ili nešto od ovoga što planiram ubost :D.

Za sad kako stvari stoje mogu sve uzet u Protisu

5600 uzmes tray verziju u protisu za 127€ (nema na nabavi nego idi direkt na protis stranicu), rame si isto uzmi tipa 2x8 Corsair Vengeance LPX 3600 CL16 (donekle su ok, CL16-19-19, izbjegavaj one CL17-21-21 ili CL18-22-22) koji su 59€, plocu mozes uzet ili najjeftiniju ili koja god ti pase, ak hoces malo bolju zvucnu uzmes B550M Pro4 za 112€ i hladnjak ima LC CC 120 za 27€ (ako zelis jos bolje hladjenje, uzmi si Pearless Assassin 120 sa njemackog amazona za 52€ sa dostavom). Mislim da nemas potrebe cekat BF jer mislim da cijene nece ic bas dolje ovih komponenti, ova cijena 5600 je vec tak odlicna.

 Ma tak će i bit, ne bum čeko. 

Tray verziju sam ionako htio ubost, jedino za matičnu bum msi tomahawk b550, hladnjak xilence m705D a rame sam mislio Kingston FURY Renegade - DDR4 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB  - 3600 MHz CL16 (valjda će bit ok i 750kn su kod njih)

Jedino ce se mozda morat napravit bios update (ako uzimas tu tomahawkicu to mozes i sam onda, ima gumbic iza za bios flashback), a za ove ostale koje to nemaju vjerovatno treba napravit update...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
klem kaže...
hahhaajaads kaže...
klem kaže...
Planiram uzet ryzen 5600, matičnu, rame i hladnjak.


Nisam pametan da li da čekam ako bude kakva akcija za black friday ili ne. Imate vi kakvih iskustva od prethodnih godina?

Jer kakve sam sreće, da čekam blek frajdej, ziher će nestat ili proc ili matična ili nešto od ovoga što planiram ubost :D.

Za sad kako stvari stoje mogu sve uzet u Protisu

5600 uzmes tray verziju u protisu za 127€ (nema na nabavi nego idi direkt na protis stranicu), rame si isto uzmi tipa 2x8 Corsair Vengeance LPX 3600 CL16 (donekle su ok, CL16-19-19, izbjegavaj one CL17-21-21 ili CL18-22-22) koji su 59€, plocu mozes uzet ili najjeftiniju ili koja god ti pase, ak hoces malo bolju zvucnu uzmes B550M Pro4 za 112€ i hladnjak ima LC CC 120 za 27€ (ako zelis jos bolje hladjenje, uzmi si Pearless Assassin 120 sa njemackog amazona za 52€ sa dostavom). Mislim da nemas potrebe cekat BF jer mislim da cijene nece ic bas dolje ovih komponenti, ova cijena 5600 je vec tak odlicna.

 Ma tak će i bit, ne bum čeko. 

Tray verziju sam ionako htio ubost, jedino za matičnu bum msi tomahawk b550, hladnjak xilence m705D a rame sam mislio Kingston FURY Renegade - DDR4 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB  - 3600 MHz CL16 (valjda će bit ok i 750kn su kod njih)

 Nemoj dati nikako 60 eura za samo 16GB rama, ma kako bili brzi . Kad rama "fali", nikakva brzina to ne može nadoknaditi. Rađe si kupi 32GB nek je i 3200 Mhz jer svakako nećeš ni znbati koji su rami u kompu po brzini, ali hoćeš po problemima ako ti fali rama. Ako novih za 60 eura nema 32GB, polovnih ima sigurno. 

13 godina
offline
Black Friday 2023

Gledam uzet nešto alata, uglavnom ručnog. Pratio sada Amazon de i ima dosta bolje cijene nego mi ovdje.

Kakvo je bilo stanje prošlih godina što se tiče Amazona i alata. Isplati li se pričekati?

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dv14 kaže...

Gledam uzet nešto alata, uglavnom ručnog. Pratio sada Amazon de i ima dosta bolje cijene nego mi ovdje.

Kakvo je bilo stanje prošlih godina što se tiče Amazona i alata. Isplati li se pričekati?

 

Pratis ovdje:

https://www.amazon.de/blackfriday

 

Inace sto se tice Amazona, Prime Daysi imaju bolje dealove, a to je bilo pred cini mi se mjesec dana.

Mozda bude nesto i za BF.

 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
dv14 kaže...

Gledam uzet nešto alata, uglavnom ručnog. Pratio sada Amazon de i ima dosta bolje cijene nego mi ovdje.

Kakvo je bilo stanje prošlih godina što se tiče Amazona i alata. Isplati li se pričekati?

 I ja pratim tu tematiku, tražim neki jednostavniji komple za sitne, kućne popravke.

Amazon trenutno nudi OVO i čini mi se ok za ono što meni treba .

WHITE STONES VARAŽDIN
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Trle96 kaže...
mp3david kaže...
Ma ima ih i za 300€ vec, a ima da jos padne cijena. 400€ ne vrijedi nikako

 Bome istina, imam službeni S21 FE na koji sam prešao s Huawei P30 Pro i nikako se naviknut na tu lošu bateriju i očajne kamere...

 

Ja ne znam gdje vi gledatw kad kažete da obih s21fe ima novih zapakiranih ali svi traže 400e.

Kamere očajne naa s21fe? Kakve su onda na telefonima koje možeš kupit nove u dućanu za cca 350-400e za koliko se taj s21 može dobit? Npr. edge 40, a54 i poneki Xiaomi.

Ja mislim da ti pričaš gluposti.

Sve od recenzija što se da naći na internetu za taj s21fe govore da su kamere top topova za te pare.

E sad....

14 godina
offline
Black Friday 2023

Kakvi amateri, alat se kupuje u Lidlu!

 

A Amazon je zlo. I dosta glup. Danas mi je ponudio lonac kao alternativu za LG oled TV 🤦

marching up and down the squaaare
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Tincha kaže...

 I ja pratim tu tematiku, tražim neki jednostavniji komple za sitne, kućne popravke.

Amazon trenutno nudi OVO i čini mi se ok za ono što meni treba .

 Ima si nedavno takvih setova od Parksidea u Lidlu. Mislim da je jeftiniji bio bez gedore, skuplji sa gedorom i nastavcima. Za to barem znaš da je pouzdano.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice