Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.854
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
A šteta..Znači slika je bila dobra u katalogu, nisu pileće nogice vec centralni stalak..sad mi je još više žao.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
tutanjkamen kaže...

Da vam ustedim bespotreban put.

 

Eurospin VG

 

Svi televizori rasprodani vec u 7:00. Dosao u 7:05 vec svi na blagajnama s  njima.

I bio je LG 43UM7400 a ne 43UM7100 kako je krivo pisalo u katalogu

 

Razmišljao sam da u Dubravu svratim i kupim ali imam doma već 42" bez h.265 a tako i tako bi htio novi od barem 50" tako da mi se nije dalo gombati za ovaj...

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sebi slušalice uzeo, Sennhesier HD300 PRO...

Ostalo je užas. Ima Xiaomi 55" 4K u tia za 3K, u future RTX 2080 za 3 ipo (i to jedna), megastore h110m za 200 kn (zadnji komad isto...),

U Chipoteke GO Pro.

S obzirom da sam prošle god. kupio novi PS4 za 999kn ovo je užas.

 

Vidio sam neko napajanje ali razmislim... Treba mi GPU, a grafičkih nigdje tako da ništa od toga možda.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ne vidim da je netko stavio ponudu od Vacom-a (cjelokupna ponuda - kod nekih cijena je vidljivo da nije obračunat popust, ali kad kliknete na pojedinačni proizvod onda ga obračuna). Isto tako nisu baš pravi popusti jer uglavnom izjednače najjeftinije ponude iz drugih trgovina, ali evo nekoliko proizvoda koji ili više nisu dobavljivi u drugim trgovinama ili su nešto povoljniji od onih najjeftinijih na nabavi:

 

Mob. Honor Play crni - 1100 kn

Mob. Honor 10 (crni / zeleni) - 1100 kn

AMD Ryzen 9 3900X - 3500 kn (samo Edigital povoljniji)

Stolica DXRacer Racing Shield R1-NB - 2400 kn

Multifunkcijski HP Officejet 8013 - 650 kn (nabava najjeftiniji 700 kn)

 

Besplatna dostava za proizvode iznad 300 kn.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Cipoteka web naravno ne radi... Amo momci, priznajte ko ih ddosa, loš vam je bot 

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ekupi opet krenuo s akcijama od ponoci, cijene iste kao i prosli vikend, isplativo vise-manje samo uz Zaba kartice.

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel netko možda usput vidio multipraktik gorenje sbr1000be ispod 800kn? 

https://www.tehnopolis.hr/product/multipraktik-gorenje-sbr1000be/

Našla sam ga samo na tehnopolisu po 830 i žutom kliku po 820kn al to im je redovna cijena. Ostali ih svi drže iznad 900kn.

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
spiderhr kaže...
tutanjkamen kaže...

Da vam ustedim bespotreban put.

 

Eurospin VG

 

Svi televizori rasprodani vec u 7:00. Dosao u 7:05 vec svi na blagajnama s  njima.

I bio je LG 43UM7400 a ne 43UM7100 kako je krivo pisalo u katalogu

 

Razmišljao sam da u Dubravu svratim i kupim ali imam doma već 42" bez h.265 a tako i tako bi htio novi od barem 50" tako da mi se nije dalo gombati za ovaj...

 bolje da nisi isa, isto ko i drugdje, bilo jedno 8tv otislo u roku keks isto ko perilice dvije palete mislim 16kom i dvije palete mikrovalni. Od sada isključivo gledam šta ima online.

4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
gamer34 kaže...

Ekupi opet krenuo s akcijama od ponoci, cijene iste kao i prosli vikend, isplativo vise-manje samo uz Zaba kartice.

 

Ekupi standarde vikend cijene, očekivano. Pikiram 4-5 proizvoda cijele godine i naravno, razočaran. Novčeki ostaju u džepu, da ima birtije, namjeno bi ih zapio tamo. 😒

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ako netko traži solidne slušalice -> JAYS headphones imaju Black friday akciju do 30.11.  -50% na sve modele sa kodom Black2020, shipping je 8€, 2-5 radnih dana

 

 

Ayee!
15 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kao što sam i predviđao, ona 2080 u futuri se nije ni pojavila. Ocito je bio jedan komad samo i ili je bot uzeo ili si je netko rezrvirao. Ja sam si uzel 3600x za 1400kn, zalosno al s obizirom na trenutno stanje cijena ovo ispada cak i ok.

12 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Cekam cijelu noc BF u Futuri i stavim sve trazeno u kosaricu (3600x, 5600 XT itd.), zavrsavam kupovinu i odem staviti napomenu i narudzba se resetira i naravno nestane vise manje ono sve sto sam zelio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 1:44 (monsieur).
5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ja sam u futuri kupio monitor , nije neki veliki popust, ali ajde nekakav je :D

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ove godine BF je koma. Nadao sam se novoj grafičkoj po nižoj cijeni. Izgleda da mogu biti sretan ako nađem ikakvu grafičku po full cijeni

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
monsieur kaže...

Cekam cijelu noc BF u Futuri i stavim sve trazeno u kosaricu (3600x, 5600 XT itd.), zavrsavam kupovinu i odem da stavim napomenu i narudzba se resetira i naravno nestane vise manje ono sve sto sam zelio. 

 Ja sam znao kak ce to izgledat, zato i nisam stavlji vise od jednog proizvoda. Jel ak se stignes u 5s od kad se pojavi bye bye. Al ekipa navalila ko da je dabe, meni je jucer na MF pobjego 2700x za 900kn za par sekundi, to je već bil popust ovo je drek. Btw 5600xt imas na amazon.de za cca 2000kn i to onu dobru sapshirre verziju, ovo u futuri je bil onaj gigabytov drek, valjda najgora kartica.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 9:22 (R4zOR229).
14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Znači tražim bilo kakvu tipkovnicu samo da je kvalitetna, jedini brendovi koji su sniženi su baš oni ne kvalitetni.... Ili one koje su mi van budžeta, sa 1000 na 750...

14 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Osobno vidio da ljudi pred Lidlom stoje u redu pola sata prije otvaranja, i to kad im izlazi ponuda iz onih tjednih kataloga. Za ove TV i perilice u Eurospinu vjerojatno je trebalo kampirati cijelu noć pred trgovinom.
14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Go pro sada dostupan u chipoteci na 50%

Markinho19
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

5 komada. To je već sve otišlo...

11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

U moru lažnih popusta ,ako netko slučajno kupuje bijelu tehniku jedino što sam do sada naletio da je zaista konkretan popust je na Midea asortiman u Santa Domenici.

Ako znate za još kakve šta se tiče bijele tehnike slobodno zakeljite jerbo opremam kompletnu kuhinju.

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ne znam, čini mi se da su kasno možda pustili proizvode jer u prvih pola sata ga nisam uopće mogao nać a sada jesam.

Ja sam platio i dobio broj narudzbe, nece me valjda sada zeznut i otkazat mi to.

Jedino još nisam dobio mail potvrde, al to je vjv jer su im serveri u banani.

EDIT: evo dobio sam i mail potvrde.

Markinho19
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 9:57 (markinho19).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
markinho19 kaže...

Ne znam, čini mi se da su kasno možda pustili proizvode jer u prvih pola sata ga nisam uopće mogao nać a sada jesam.

Ja sam platio i dobio broj narudzbe, nece me valjda sada zeznut i otkazat mi to.

Jedino još nisam dobio mail potvrde, al to je vjv jer su im serveri u banani.

EDIT: evo dobio sam i mail potvrde.

 Kako si uopce uspio stranicu otvorit, meni chipotekina stranica ne radi od jutra

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

uspio staviti gopro u chipoteci u košaricu,nekako uspio upisat sve podatke i dođem do zadnje stavke gdje treba samo pritisnuti naruči i to je to ali normalno več 45min ništa

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Masa refreshanja cim dobijes kod 500 ili 502, kad se spinner pocne vrtit tj loadat cekas i otvorit ce.
Narucivao sam sveukupno par minuta radi toga ali je narudzba prosla :D

Markinho19
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 10:10 (markinho19).
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Naručio iz future napajanje, no stigao mi je mail da "potvrdim* narudžbu da li je ispravna, napravio sam običan reply valjda je sve uredu??

Da li je netko još iz future naručivao te dobio isti mail??

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Evo i prijatelj mi je uspia narucit gopro, ja sam odusta jer Sam mislia da je otislo sve I zakasnin minut sad e opet ne moze stranica otvorit, nema 500/502 error samo je refused to connect

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da, ja sam isto napravio. Nisam prije u futuri kupovo pa pojma nemam, valjda je ok.

10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

mislim da ču morat odustat jer 5 komada je sigurno odavno otišlo

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

nab.i.em taj 502 i 500 error samo sam htio se ulogirat da vidim kako nestaju stvari iz kosarica bilo sta pocetnu stranicu ali nista od tog. Chipoteka tugo.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Kelam kaže...

Evo i prijatelj mi je uspia narucit gopro, ja sam odusta jer Sam mislia da je otislo sve I zakasnin minut sad e opet ne moze stranica otvorit, nema 500/502 error samo je refused to connect

Ista prica, cekam od 8 sati haha i odustanem u 9:40.

Jebiga

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice