HTC Desire najnoviji Android OS ?

poruka: 17
|
čitano: 5.774
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?

Nedavno sam kupio Htc Desire i zanima me koji je najnoviji official Android OS za skinuti i naravno ako mi može netko pomoći pa staviti link

da ga download-am {#}

 

Moj prvi smartphone što drugo reći {#}

 

Hvala puno !

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?
@Mustangx10, do dolaska ICS-a i Sense 4.0.X????, kod mene na DHD-u je
Gingerbread 2.3.5 uz Sense 3.0!!
Ako kada i poželiš, moguće je skinuti druge verzije, ali o tome neka divane drugi, ja sam samo na stock/originalnim postavkama, barem za sada, dok ne sklepam love za neki noviji, X recimo he he he he !!!! ;D
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?

Kod mene je još uvijek 2.2 ako se ne varam,... Gdje bih mogao skinuti Gingerbread 2.3.5 uz Sense 3.0 ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
ATJLučko kaže...
@Mustangx10, do dolaska ICS-a i Sense 4.0.X????, kod mene na DHD-u je
Gingerbread 2.3.5 uz Sense 3.0!!
Ako kada i poželiš, moguće je skinuti druge verzije, ali o tome neka divane drugi, ja sam samo na stock/originalnim postavkama, barem za sada, dok ne sklepam love za neki noviji, X recimo he he he he !!!! ;D

Ne širi čovjeku dezinformacije.

 

 

Za Desire je najnoviji potpuni OS official 2.2.

 

2.3 je development ROM, koji je okljaštaren i bez pola aplikacija i sa malo mjesta za aplikacije. 

 

Mustang, najbolje ti je skinuti neki Custom ROM, jer njih imaš u 2.3.7 verziji recimo. Preporuka za MIUI, koji je zaista najbolji ROM za Desire. Za to ti je potrebno rootat mobitel, a upute proguglaj, nije teško, a za taj mobitel je to zaista enorman napredak. HTC ga nije dobro iskoristio, kad pogledam One V sa sličnim hardverom, a dolazi out of box sa 4.0 Androidom, pa možda dobiješ i kakav noviji port.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 19:06 (Mitsuoka).
13 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?
@Mitsuoka, pa zar vjeruješ da bih ja nekoga namjerno krivo informirao, i to još javno objavio, Mitsuoka man????

Pa i naveo sam doduše da ja imam DHD, a čovjek valjda poznaje što ta kratica znači, a i istina, ja sam tanak oko Desire moba, pa nisam niti pretpostavio da "oni" nisu dobili upgrade, nažalost!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
ATJLučko kaže...
@Mitsuoka, pa zar vjeruješ da bih ja nekoga namjerno krivo informirao, i to još javno objavio, Mitsuoka man????

Pa i naveo sam doduše da ja imam DHD, a čovjek valjda poznaje što ta kratica znači, a i istina, ja sam tanak oko Desire moba, pa nisam niti pretpostavio da "oni" nisu dobili upgrade, nažalost!

Ma znam da ne bi, ali razlika ti je između svakoh HTC-a. DHD je imao sreće poprilično, ali ostali iz te serije nisu dobivali puni 2.3.

 

A čovjek je očigledno novi u tome, pa ne razumi ipak sve te puste brojeve i zavrzlame oko verzija softwarea{#} 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?

Da meni je i ovaj Desire odličan, a i ne kupujem često mobitele :) Našao sam stranicu sa miui romom samo ne znam dal je ok evo link :

 

http://www.miui.us/

 

E sada tu sam našao sa Htc Desire 1.11.18 verziju i 1.11.25 također

12 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
To nije za europsku verziju odnosno GSM
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
Mustangx10 kaže...

Da meni je i ovaj Desire odličan, a i ne kupujem često mobitele :) Našao sam stranicu sa miui romom samo ne znam dal je ok evo link :

 

http://www.miui.us/

 

E sada tu sam našao sa Htc Desire 1.11.18 verziju i 1.11.25 također

Ja bi ti preporučio ovaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957291 pošto je noviji, a ni CM7 nije loš... 

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628&order=desc

 

Tu istražuj malo pa vidi što ti najviše paše.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?

E tu sam baš bio maloprije hvala :)

12 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?

Da skužio sam {#}

12 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?

Moram priznati da je ovo dosta komplicirano {#} Ali instalirati ću nekako {#}{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
Mustangx10 kaže...

Moram priznati da je ovo dosta komplicirano {#} Ali instalirati ću nekako {#}{#}

Rootanje je teži dio, nakon toga ostaje instaliranje preko recovery-a. Otiđi u HTC Desire temu, tamo bi trebalo biti uputstava.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
HTC Desire najnoviji Android OS ?

Eh da još sam amo zaboravio pitati nešto važno prije nego išta počnem. Pošto imam još 9mj. garanciju na uređaj dal se ona gubi nakon instaliranja miui-a, te da li se može sve vratiti na početak kako je i bilo ?

 

Hvala na odgovoru !

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?
Mustangx10 kaže...

Eh da još sam amo zaboravio pitati nešto važno prije nego išta počnem. Pošto imam još 9mj. garanciju na uređaj dal se ona gubi nakon instaliranja miui-a, te da li se može sve vratiti na početak kako je i bilo ?

 

Hvala na odgovoru !

Gubi se garancija, ali samo dok ne vratiš opet stock RUU, koji ti vraća mob na tvorničke postavke.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: HTC Desire najnoviji Android OS ?

Evo danas mi je bratić pomogao rootati Desire i uspjeli smo te sam stavio MIUI XJ ROM zasada sve radi odlično {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice