Povezivanje mobitela s TV-om preko USB huba

poruka: 4
|
čitano: 1.656
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Povezivanje mobitela s TV-om preko USB huba

Bok!

 

Ima li itko iskustvo povezivanja mobitela s TV-om preko USB huba radi screen mirroringa?

 

Procitao sam da je moguce, ali nisam siguran da li to stvarno radi. USB hub bi trebao imati HDMI port, a ti su hubovi cca. 200-300 kn, pa ne zelim bacat novce ako je to samo prica.

 

Povezao bih Samsung J5 (2017) sa Samsung TV-om jer telefon ima potpuno crni ekran bez odziva na dodir, ali jos uvijek radi.

 

Spajanje preko USB kabla na PC nije moguce jer ne mogu dozvoliti prijenos podataka.

 

Prijenos podataka prek adb-a opet ima uvjet da imas ukljucen debug mode, sto nemam. Pokusao bih to prek TV-a ukljuciti pa se onda spojiti na PC.

 

Onih par aplikacija koje su dostupne za ekstrahiranje podataka (koje mi se ionak cine ko scam), u pravilu moraju biti instalirane na mobitelu, ali to trenutno ne mogu napraviti.

 

Backup podataka s mobitela imam, nesto sitno sam izgubio, ali htio bih probat ovo povezivanje s TV-om, ako je moguce.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Povezivanje mobitela s TV-om preko USB huba
10 godina
offline
Povezivanje mobitela s TV-om preko USB huba

a jesi li siguran da ti taj mobitel uopće podržava prijenos slike na TV preko hub-a? to si prvo provjeri da ne bacaš lovu bezveze... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitela s TV-om preko USB huba

Posto je to basic model, cisto sumnjam. Evo bas citam, neki kazu da ne moze, neki kazu da moze. Dodatni problem je sto J5 ima micro usb port and ne C-type. Vecina hubova su C-type.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice