Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.737
|
čitano: 10.858.355
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fanu kaže...

OnePlus Nord mi se cini kao dobar odabir (dosad sam naginjao ka S10e)

No koliko vidim ne dolazi sa slusalicama? Ako je tako, koje bi usb-c preporucili (a da imaju play/pause/volume kontrole na sebi) ili 3.5mm to USB-C dongle?

 Nord ti je najbolje kupiti preko njihove stranice. Dođe u roku 3 radna dana. I sada ima promociju gdje uz kupnju uređaja dobiješ sandstone case i bullets slušalice. Imam takve slušalice za 7T i jako su dobre. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fanu kaže...

OnePlus Nord mi se cini kao dobar odabir (dosad sam naginjao ka S10e)

No koliko vidim ne dolazi sa slusalicama? Ako je tako, koje bi usb-c preporucili (a da imaju play/pause/volume kontrole na sebi) ili 3.5mm to USB-C dongle?

OnePlus Nord je odličan, ali navodno ima nekakav problem sa displayom, pisao je tu kolega koji ga je kupio o tome. Treba provjeriti je li to serijska greška i jesu li je riješili u međuvremenu. Tagirao bi kolegu koji je to pisao, ali sad se nikako sjetiti nadimka, north nešto... 

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Evo me 😀. Vratio sam svoj Nord nazad zbog problema sa displejom.

Tu je zadnji update :
https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-10-5-7-for-the-oneplus-nord.1295711/

Čini se da još nisu to riješili pa ako ti se da vraćati uređaj nazad možeš probati vidjeti jel će te zapasti ispravan.
 
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trenutno je xiaomi mi note 9s na ekupi sa mastercard cca 1500 kn. Da li je to dobar deal ili je bolji protegnuti se na npr mi note 10 lite?
Da li se dobije nesto vise za tih cca 1000 kn?
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 3:44 (mimir).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa hvala vam na pomoci vezano za savjet oko mobitela, pao je izbor na Xiaomi mi 10, sad trebam savjet  uzeti 128gb ili 256?

Razlika je 500kn.

I ima li tko savjet sa koje stranice da narucim? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 8:30 (kapljica).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kapljica kaže...

Ekipa hvala vam na pomoci vezano za savjet oko mobitela, pao je izbor na Xiaomi mi 10, sad trebam savjet  uzeti 128gb ili 256?

Ako ti treba puno mjesta (slike, glazba, snimanje videa mobom), 256GB je bolji izbor, pogotovo ako ćeš snimati 4K. Ako ne, 128 je sasvim dosta. 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ovisi gdje kupujes, na aliju je razlika 100-150kn vise za 256gb, znaci nista.

 

HRK 3,431.12 | In Stock Global Version Xiaomi Mi 10 8GB 128GB / 8GB 256GB Smartphone 5G 108MP Mobile Phone Snapdragon 865 Octa Core AMOLED
https://a.aliexpress.com/_m0ZaHML

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 9:22 (user3468).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Fanu kaže...

OnePlus Nord mi se cini kao dobar odabir (dosad sam naginjao ka S10e)

No koliko vidim ne dolazi sa slusalicama? Ako je tako, koje bi usb-c preporucili (a da imaju play/pause/volume kontrole na sebi) ili 3.5mm to USB-C dongle?

 Nord ti je najbolje kupiti preko njihove stranice. Dođe u roku 3 radna dana. I sada ima promociju gdje uz kupnju uređaja dobiješ sandstone case i bullets slušalice. Imam takve slušalice za 7T i jako su dobre. 

 

Out of stock je na sluzbenoj stranici :\

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@user3468 -

A kud ga saljem na servis ako zatreba?

Na Mobisu su trneutno 15% popusta, pitam cisto radi servisa, ako tko ima kakva iskustva za ne daj Boze.

 @robogo - hvala!😊

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 10:11 (kapljica).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kapljica kaže...

A kud ga saljem na servis ako zatreba?

Na Mobisu su trneutno 15% popusta, pitam cisto radi servisa, ako tko ima kakva iskustva za ne daj Boze.

 Baš je bio razgovor o tome u drugoj temi.

Najbolje se slati u dućan gdje je mobitel i kupljen. Oni su dužni sve ostalo napraviti i vratiti ti popravljen mobitel ili ponuditi drugi.

 

Aaa, pitaš za Kineski dućan.

Trebalo bi k njima.

Ali se počelo pričati da ako uspiješ nabaviti pravi račun i mobitel ti je Globalna verzija, onda naši servisi prihvaćaju mobitel.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 10:12 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel se isplati prelaziti sa Samsunga s9+ na s10+ ?

 

Koliko bih trebao nadoplatiti ? Jel 1200kn previše za nadoplatu ?

 

Govorim o polovnim uređajima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mobitel do cca. 2000/2500kn. 

Trenutno imam Huawei Honor 8  treću godinu i osim baterije prezadovoljam sam. Ne znam kakva je njima situacija s Android i GooglePlay supportom na kraju, ako je sve uredu i "nenajnoviji" modeli imaju i dalje support ostao bih na Huaweiu. Čuo sam dobre stvari o Xiaomiu, pa bih to možda pogledao isto.

Ne bih Samsung ili LG, imam loša iskustva.

Neki budget-friendly i za normalnu upotrebu (Facebook, Insta, YouTube, surfanje).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Od xiaomia note9pro ili mi note10 lite..ak kupujes kod nas

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

Tražim mobitel do cca. 2000/2500kn. 

Trenutno imam Huawei Honor 8  treću godinu i osim baterije prezadovoljam sam. Ne znam kakva je njima situacija s Android i GooglePlay supportom na kraju, ako je sve uredu i "nenajnoviji" modeli imaju i dalje support ostao bih na Huaweiu. Čuo sam dobre stvari o Xiaomiu, pa bih to možda pogledao isto.

Ne bih Samsung ili LG, imam loša iskustva.

Neki budget-friendly i za normalnu upotrebu (Facebook, Insta, YouTube, surfanje).

 Realme X50 5G za 2240kn. Mislim da nema bolje za te novce kod nas. SD765G, 120 Hz ekran, dobre kamere, brzo punjenje i sigurna softverska podrška...

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-X50-6GB-128GB-5G-srebrno-ljubi%C4%8Dasta%2C-mobitel/p/EK000326642?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa , nije pitanje za odabir mobitela nego me interesira dali postoji pouzdan software koji će pokazati koliko je  sati sveukupno od prvog pokretanja radio mobitel ili tablet ,

ili postoji li možda neka šifra za pojedine proizvođače koja će to točno prikazati  konkretno za Samsung  jer reklamirati ću Samsung tab pod garancijom .

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...

 Realme X50 5G za 2240kn. Mislim da nema bolje za te novce kod nas. SD765G, 120 Hz ekran, dobre kamere, brzo punjenje i sigurna softverska podrška...

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-X50-6GB-128GB-5G-srebrno-ljubi%C4%8Dasta%2C-mobitel/p/EK000326642?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Hardware izgleda odlično stvarno, nadam se da je i njihov UI dobar. Postoji neka "kvaka" u čemu je slabiji, jer ovo mi se čini "too good to be true" za 2200?

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...
vepar kaže...

 Realme X50 5G za 2240kn. Mislim da nema bolje za te novce kod nas. SD765G, 120 Hz ekran, dobre kamere, brzo punjenje i sigurna softverska podrška...

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-X50-6GB-128GB-5G-srebrno-ljubi%C4%8Dasta%2C-mobitel/p/EK000326642?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Hardware izgleda odlično stvarno, nadam se da je i njihov UI dobar. Postoji neka "kvaka" u čemu je slabiji, jer ovo mi se čini "too good to be true" za 2200?

 Njihov software je odličan, probao ga na Realme x2. Kod ovoga mi jedino fali amoled.....tražim i čekam tako nešto od Xiaomija, Realmija do 2500,00kn a da ima konf. min 6/128 sa amoled ekranom, batkom od 4000 pa gore. Čekati ću vjerojatno Blacky Fryday ili sl. pa ako bude xiaomi mi 10 lite ili 10 note lite sa takvim hardwareom ....uzimam.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja se upravo dvoumim isto između ovog Realme i Mi Note 10 Lite
Mozda zvuci glupo ali headphone jack mi je i dalje prevaga nekako, a Xiaomi nudi jos uvijek

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@bodija
Čekaj malo, pa to sve ima i X2
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

Ja se upravo dvoumim isto između ovog Realme i Mi Note 10 Lite
Mozda zvuci glupo ali headphone jack mi je i dalje prevaga nekako, a Xiaomi nudi jos uvijek

Mi 10 Lite u Alo Alo je za te novce najbolji.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kolegi s posla hitno treba 400kn pa mi nudi mi 10 5g single sim star mjesec dana kupljen kod nas za poco f2 pro moj i 400 kn....jel no brainer? 

P.s. doma je mi10 5g single sim green

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:23 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Kolegi s posla hitno treba 400kn pa mi nudi mi 10 5g single sim star mjesec dana kupljen kod nas za poco f2 pro moj i 400 kn....jel no brainer? 

P.s. doma je mi10 5g single sim green

Mislim da je, ukoliko su uređaji u istom stanju, da nije jedan kao novi, a drugi kao da je stigao s ratišta. 

Novi Poco F2 Pro kod nas je 3000kn, Mi 10 4200kn, ako gledamo 128GB modele.

Kod polovnih će isto biti osjetna razlika, barem 1000kn u korist Mi 10.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moj je kao i njegov ko iz ducana.  ..vec sam mjenjao...e sad sam miran duze vrijeme..htio s poca na note 10 jer mi je falila kamera i jaca batka nesto a sad skoro imam sve sto mi treba za 400 kn vise..nakraju lega ostavio 100kn u birtiji na cugu i cevape...a trebalo je obrnuto..on je svojeg kupio 04.08 2020

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:47 (mariolla79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako nekoga zanima odličan kamera mob, najbolji za svoju cijenu sa super baterijom ima sad priliku za 2800kn:

https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-prikaz.aspx?gid=MI_NOTE_10_RASP

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mobitel do cca 2500 kn. Zasad mi se izbor sveo na:

 

Xiaomi Mi 10 Lite 5G,

Realme X50 5G i

OnePlus Nord koji je malo skuplji.

 

Ne igram igrice pa su prioriteti recimo kamera i baterija te da se može kupiti u RH zbog garancije, ali nije ni nešto drugo isključeno.

Koji bi preporučili od ova tri ili neki četvrti u tom cjenovnom rangu?

3 Xiaoomi Mi 10 Lite 5G
1 Realme X50 5G
1 OnePlus Nord
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ottokc kaže...

Tražim mobitel do cca 2500 kn. Zasad mi se izbor sveo na:

 

Xiaomi Mi 10 Lite 5G,

Realme X50 5G i

OnePlus Nord koji je malo skuplji.

 

Ne igram igrice pa su prioriteti recimo kamera i baterija te da se može kupiti u RH zbog garancije, ali nije ni nešto drugo isključeno.

Koji bi preporučili od ova tri ili neki četvrti u tom cjenovnom rangu?

Pogledaj moj post iznad tvoga, skupi još 300kn i uzmi si najbolji kamera uređaj za te novce i uz to ima izvrsnu bateriju, bolju od svih koje si nabrojao.

 

EDIT: prodano. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 18:21 (mzopg).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Upravo sam sebi kupio Xiaomi Mi 10 Lite, pa sam dosta čitao i gledao recenzije za njihove mobitele. 

Ako ti je kamera prioritet onda definitivno pogledaj Xiaomi Mi Note 10 Lite. Isti cjenovni rang, ali ima Sony kameru vidljivo bolju od Mi 10 Lite.

Ima nešto slabiji procesor i overall hardware, ali pošto ne igraš igrice nećeš niti osjetiti razliku.

 

Ono što je mene prodalo za Mi 10 5G jest što Note 10 ima zakrivljeni ekran koji jednostavno ne volim. Ako ti paše, a kamera ti je prioritet, preporucam da pogledas i njega!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 20:43 (ficosime).
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

evo zgodne stvarčice:

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/Poco-X3-6-128GB-NFC/p/300FIYI

 

ne znam kako imaju te poneke cijene dobre (laptopi im nikako nisu jeftini), ali sam s Abrakadabre uzeo Redmi Note 8T u veljači prošle godine za 1294 kn, za koliko se danas prodaju...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

Upravo sam sebi kupio Xiaomi Mi 10 Lite, pa sam dosta čitao i gledao recenzije za njihove mobitele. 

Ako ti je kamera prioritet onda definitivno pogledaj Xiaomi Mi Note 10 Lite. Isti cjenovni rang, ali ima Sony kameru vidljivo bolju od Mi 10 Lite.

Ima nešto slabiji procesor i overall hardware, ali pošto ne igraš igrice nećeš niti osjetiti razliku.

 

Ono što je mene prodalo za Mi 10 5G jest što Note 10 ima zakrivljeni ekran koji jednostavno ne volim. Ako ti paše, a kamera ti je prioritet, preporucam da pogledas i njega!

 Ni ja nisam pristaša zakrivljenih ekrana, pa mi je izbor zato i bio ova tri. Kako si zadovoljan s telefonom? Trenutno imam Mi 5 kojeg koristim već tri godine, a nakon te tri godine više se skoro i ne može naći mobitel manjih dimenzija, prihvatljive cijene i karakteristika.

U izbor mi sada ulazi i ovaj POCO X3 na Abrakadabri za 2000 kuna....

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hoćeš manje dimenzije, a gledaš Poco X3
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice