Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.877.175
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poco F2 na akciji u ekupi...3239,10kn
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, dvoumim se između Redmi Note 8 Pro i Note 9s pa ako bi mi netko mogao preporučiti neki.. Vidio sam i da se spominje po nekim recenzijama i forumima problem pregrijavanja pa ne znam koliko je to pregrijavanje izraženo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Snapdragon 720G u Note 9s ne bi se smio pregrijavati. To je učinkovit i moderan proc, možda i najbolji u srednjoj klasi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne grije se ni G90T u Note 8 Pro
4 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Aha, hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 19:43 (Wizzard).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji je best buy do 1000 kn, treba mi za stariju osobu koja će ga uglavnom koristiti za pozive, poruke i Viber.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 5i
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xiaomi Redmi 9 4GB/64GB jel ovo ok telefon za jednostavnog korisnika, znači youtube, viber face i slične stvari?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@mzopg

Brate na G.O sam i tipkam s A3, imam samo opciju odgovori..nikakaw quote , nista.. Meni je modernizacija pobjegla..
Ne znam , lood sam vise od trazenja.. Mislim ova 2-3 sto ssm naveo sve u kini i sve rizik slanja hoce li zapet na carini.. Ne vjerujem ja njima nista,njima bitno pa prodaju,a ti se kasnije slikaj carina/no carina.. Možda da sacekam A4 ? lol
R33mba#2892
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li bolje opcije od Xiaomi POCO F2 Pro za ~3000kn?

 

Najbitniji mi je fotić, baterija i ekran obavezno Amoled. 

 

Gledao sam kao alternativu xiaomi mi note 9 pro, jel velika razlika u fotografijama između ta dva? 

 

Jel na oba podrška za gcam ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 11:57 (toshiba12345).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme X2 Pro zbog superbrzog punjenja, telefoto kamere i stereo zvučnika, nešto je lakši, ima 90Hz zaslon i 8GB RAM-a...Meni osobno Realme UI bolje leži od MIUI-a.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, koji mobitel biste mi preporučili do 2000kn? Svakodnevna upotreba ništa posebno. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Realme X2 Pro zbog superbrzog punjenja, telefoto kamere i stereo zvučnika, nešto je lakši, ima 90Hz zaslon i 8GB RAM-a...Meni osobno Realme UI bolje leži od MIUI-a.

 Ako triba kome ima u mene 12/256 star 2mj garancija 24mj za 3000kn i 3 maskice a njime pa se javite u inbox. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
toshiba12345 kaže...

Ima li bolje opcije od Xiaomi POCO F2 Pro za ~3000kn?

 

Najbitniji mi je fotić, baterija i ekran obavezno Amoled. 

 

Gledao sam kao alternativu xiaomi mi note 9 pro, jel velika razlika u fotografijama između ta dva? 

 

Jel na oba podrška za gcam ?

RN9 Pro je srednja klasa, Poco F2 Pro je viša klasa i u svemu je bolji.

Ima i bolji set kamera. Za 3000kn nema bolje. GCam radi odlično.

 

Ako ti je kamera na prvom mjestu onda vidi Mi Note 10, on ima flagship set kamera, odličnu bateriju, jako dobar AMOLED ekran, jedino ima slabiji SoC od Poco F2 Pro.

Imaš i primjere fotografija u temi Mi Note 10 i smartphone kamere, pa vidi što je sve u stanju.

GCam radi odlično na njemu.

 

Realme X2 Pro je isto odličan uređaj, ali je i 20% skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 16:25 (mzopg).
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jučer sam uspio razbiti mob pa gledam da uzmem neki novi srednjeg ranga i Poco F2 Pro za 442€ s dostavom se ne čini loš izbor,

 

je li netko naručivao sa te stranice eu.etoren.com, piše eu vat included, znači nebi trebali zaustavljati na carini i naplaćivati još nešto?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa na ekupi je jeftinije ako se požuriš...
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

On je linkao 8/256 verziju koja je kod nas najjeftinija 4350 kn.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
toshiba12345 kaže...

Ima li bolje opcije od Xiaomi POCO F2 Pro za ~3000kn?

 

Najbitniji mi je fotić, baterija i ekran obavezno Amoled. 

 

Gledao sam kao alternativu xiaomi mi note 9 pro, jel velika razlika u fotografijama između ta dva? 

 

Jel na oba podrška za gcam ?

RN9 Pro je srednja klasa, Poco F2 Pro je viša klasa i u svemu je bolji.

Ima i bolji set kamera. Za 3000kn nema bolje. GCam radi odlično.

 

Ako ti je kamera na prvom mjestu onda vidi Mi Note 10, on ima flagship set kamera, odličnu bateriju, jako dobar AMOLED ekran, jedino ima slabiji SoC od Poco F2 Pro.

Imaš i primjere fotografija u temi Mi Note 10 i smartphone kamere, pa vidi što je sve u stanju.

GCam radi odlično na njemu.

 

Realme X2 Pro je isto odličan uređaj, ali je i 20% skuplji.

 X2 Pro na njuškalu s garancijom 2600kn global, kolega thebatman prodaje 12/256 za 3000kn. Kojih 20% ?

 

F2 Pro 6/128  u Kini 2600kn, kod nas 3200kn. X2 Pro nedavno u Sancta 3200kn....🤔

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 17:05 (vepar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
mzopg kaže...
toshiba12345 kaže...

Ima li bolje opcije od Xiaomi POCO F2 Pro za ~3000kn?

 

Najbitniji mi je fotić, baterija i ekran obavezno Amoled. 

 

Gledao sam kao alternativu xiaomi mi note 9 pro, jel velika razlika u fotografijama između ta dva? 

 

Jel na oba podrška za gcam ?

RN9 Pro je srednja klasa, Poco F2 Pro je viša klasa i u svemu je bolji.

Ima i bolji set kamera. Za 3000kn nema bolje. GCam radi odlično.

 

Ako ti je kamera na prvom mjestu onda vidi Mi Note 10, on ima flagship set kamera, odličnu bateriju, jako dobar AMOLED ekran, jedino ima slabiji SoC od Poco F2 Pro.

Imaš i primjere fotografija u temi Mi Note 10 i smartphone kamere, pa vidi što je sve u stanju.

GCam radi odlično na njemu.

 

Realme X2 Pro je isto odličan uređaj, ali je i 20% skuplji.

 X2 Pro na njuškalu s garancijom 2600kn global, kolega thebatman prodaje 12/256 za 3000kn. Kojih 20% ?

 

F2 Pro 6/128  u Kini 2600kn, kod nas 3200kn. X2 Pro nedavno u Sancta 3200kn....🤔

To ti hoćeš svoj utopiti. 

 

Njuskalo ne gledam iz više razloga, tko želi tamo kupiti valjda će provjeriti što ima. Ja prvenstveno ne navodim cijene sa njuskala jer su to uglavnom privatne prodaje i bude po jedan primjerak, uz to ima polovnih i novih uređaja, ima prevaranata i poštenih trgovaca... tako da tko voli nek izvoli. I tu se ponuda mijenja na dnevnoj bazi, tako da dok nešto napišeš toga možda više nema.

 

Trenutno tamo ima 1 realme x2 pro, polovni za 2600kn.

U trgovini je koliko vidim najpovoljniji 3800kn.

 

F2 Pro je kod nas u trgovini, novi, najpovoljniji 3160kn. Znači novi Realme X2 Pro je 20% skuplji.

 

Sutra će se na njuskalu možda pojaviti Realme za 2000kn ili Poco za 1500kn, ali to nije previše bitno za ovu temu.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
To što ti ne gledaš njuškalo potpuno je nebitno. Mnogi ne gledaju kineske shopove zbog vrlo upitne garancije i nesigurnosti koje takva kupnja donosi.
F2 Pro je na akciji, kao što je do neki dan bio X2 Pro za 3200kn. Dakle, sve je to trenutno.
Ja sam moj upecao na eBay-u s Amazon garancijom za 370€ star mjesec dana u tip top stanju. Ko se potrudi, pronađe ga povoljno. 3800kn dati za X2 Pro je previše....

Imamo izbor, to je najvažnije.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
To što ti ne gledaš njuškalo potpuno je nebitno. Mnogi ne gledaju kineske shopove zbog vrlo upitne garancije i nesigurnosti koje takva kupnja donosi.
F2 Pro je na akciji, kao što je do neki dan bio X2 Pro za 3200kn. Dakle, sve je to trenutno.
Ja sam moj upecao na eBay-u s Amazon garancijom za 370€ star mjesec dana u tip top stanju. Ko se potrudi, pronađe ga povoljno. 3800kn dati za X2 Pro je previše....

Imamo izbor, to je najvažnije.

Jedno je novi uređaj iz trgovine, drugo je polovni sa njuskala. Kineski shopovi imaju promet malo veći i ozbiljniji od njuskala i većina ih ima bolje osiguranje i garanciju.

Njuskalo ne gledam za druge, jer ne želim nekome preporučiti kupovinu kod nekoga o kome ništa ne znam, dok je preporuka provjerene trgovine nešto potpuno drugo.

Ebay za razliku od njuskala daje garanciju na kupovinu i može se platiti paypalom, tako da je to potpuno druga priča.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Njuskalo nije trgovina ako nisi znao, jer cijelo vrijeme tako impliciras u postu

Tebi je na izbor od koga ces kupiti uredjaj, nekoga bez papira ili nekoga tko prodaje nov zapakiran uredjaj sa valjanim IMEI-jem, racunom i garancijom
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Njuskalo nije trgovina ako nisi znao, jer cijelo vrijeme tako impliciras u postu

Tebi je na izbor od koga ces kupiti uredjaj, nekoga bez papira ili nekoga tko prodaje nov zapakiran uredjaj sa valjanim IMEI-jem, racunom i garancijom
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, 

 

Koristim Galaxy note 9 vec skoro dvi godine i nesto me zadnjih dana pocelo kopkat da bi moga ic na novi mobitel (a1 salje poruke da triba produzit ugovor haha). 

E sad nesto san se zamiria A1 kad san skuzia da me vezu na dvi godine a uredaj me izade par sto kuna jeftiniji nego u otkljucan ducanu. Tako san malo gleda sta se nudi i sad se mislin dali da uzmen u kesu Poco F2 pro, Realme x50 Pro iliiii da mozda na rate uzmen nesto vise klase (note20, O+ 8, Mi 10...).

 

Fotograf sam dosta slika obradujen na mobitelu tako da mi ekran dosta znači ali i kamera u vidu da mi dopusta da slikajen raw format (za auto mode me najmanje briga) tako da ubiti moje pitanje je dali da uzmen jedan od ova dva ili ce mi veliku razliku radit da oden na nesto od ovih. 

 

Thank youuu

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze savjet sta bi napravili da vam se nudi ista opcija, trenutno imam Mate 20 pro koje me sluzi odlicno al eto vise je neka zelja za promjenom a i nemoram. 

Za sitnu razliku u cijeni nudi mi se trenutno ili P40 obicni ili One Plus 7pro.  Isplati li se ic na ista od toga, koliko toga dobijem ili gubim ili skupit jos sta love za sta drugo. Koristim dvi kartice tako da mi je bitno moram imat mogunost 2 whats upp-a da instaliram i kamera da je jednako dobra ili bolja nego na mate 20 pro. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Smretko kaže...

Moze savjet sta bi napravili da vam se nudi ista opcija, trenutno imam Mate 20 pro koje me sluzi odlicno al eto vise je neka zelja za promjenom a i nemoram. 

Za sitnu razliku u cijeni nudi mi se trenutno ili P40 obicni ili One Plus 7pro.  Isplati li se ic na ista od toga, koliko toga dobijem ili gubim ili skupit jos sta love za sta drugo. Koristim dvi kartice tako da mi je bitno moram imat mogunost 2 whats upp-a da instaliram i kamera da je jednako dobra ili bolja nego na mate 20 pro. 

 Ne diraj ništa. 

Imao sam sve navedene telefone i mate je najkompletniji. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
3 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

dvojba

6 mi note 10 lite - 2500kn
3 huawei p40 lite - 2000kn+band4
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kelam kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

Koristim Galaxy note 9 vec skoro dvi godine i nesto me zadnjih dana pocelo kopkat da bi moga ic na novi mobitel (a1 salje poruke da triba produzit ugovor haha). 

E sad nesto san se zamiria A1 kad san skuzia da me vezu na dvi godine a uredaj me izade par sto kuna jeftiniji nego u otkljucan ducanu. Tako san malo gleda sta se nudi i sad se mislin dali da uzmen u kesu Poco F2 pro, Realme x50 Pro iliiii da mozda na rate uzmen nesto vise klase (note20, O+ 8, Mi 10...).

 

Fotograf sam dosta slika obradujen na mobitelu tako da mi ekran dosta znači ali i kamera u vidu da mi dopusta da slikajen raw format (za auto mode me najmanje briga) tako da ubiti moje pitanje je dali da uzmen jedan od ova dva ili ce mi veliku razliku radit da oden na nesto od ovih. 

 

Thank youuu

 Imaš za relativno sitnu lovu Mi Note 10. Pogledaj na temi o kamerama u mobitelima, stvarno odličan za foto iako nije specifikacijama rang čak tvog Samsunga.

Čak ni 2-3 puta skuplji mobiteli nemaju hardver kamera kao taj Xiaomi

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz...

Imam jedno pitanje za prijatelja. Koji smartphone bi bio best-buy do 500 eura? Čovjek je biznismen, dosta koristi mobitel, ali isto tako nije sklon promjeni. Svaki mobitel mu je dosad služio 4-5 godina. Non stop ima pozive, poruke, slika, koristi internet i navigaciju. 

Najvažniji kriterij je stabilnost i "dugovječnost". 

Šta ima odabrati za te novce?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Neuk kaže...

Pozz...

Imam jedno pitanje za prijatelja. Koji smartphone bi bio best-buy do 500 eura? Čovjek je biznismen, dosta koristi mobitel, ali isto tako nije sklon promjeni. Svaki mobitel mu je dosad služio 4-5 godina. Non stop ima pozive, poruke, slika, koristi internet i navigaciju. 

Najvažniji kriterij je stabilnost i "dugovječnost". 

Šta ima odabrati za te novce?

 S10 Lite za 3590kn. Tri godine minimalna softverska podrška, Snapdragon 855 i 4500mAh baterija, HR garancija. Predlažem ga upravo zbog Snapdragon 855, a ne onaj krš od Exynosa.

 

https://www.mp-elektronika.hr/index.php?route=product/product&product_id=2676&utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 13:59 (vepar).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice