HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 349.414
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HTC Sensation

Jesi na vip mrezi ?

Pogledaj u postavkama, imas cell broadcast info ili tako nesto. Nije mi u funkciji sad sensation pa ne mogu na pamet.

ja
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation

Ne. U BiH sam na Mtel mrezi. Telefon je bio na ORANGE mreži.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

Pozdrav!

 

Nakon zafrkancije sa stavljanjem custom roma, ali jos uvik s-on, sad ga zelim prodat i vratit stock rom, vip mreža....

 

Molim što jednostaviji tutorijal, jer di god da pogledam na xda - samo se u krug okrećem...

 

Dakle, skinuo sam  RUU_PYRAMID_ICS_HTC_Europe_3.33.401.53_Radio_11.76A.3504.00U_11.24A.3504.31_M_release_280871_signed

 

Nakon što upalim debbuging, spojim ga da "samo puni", pokrenem exe RUU, ali ne prepoznaje mobitel....

 

NE DA MI SE.... Help!

 

Jel ovo kako pomaže? http://blog.michaelnoshy.net/how-to-return-to-stock-android-for-htc-sensation/

MSI GX630
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 17:12 (monkeymoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Sensation

E, ma samo ti njega ugasi, izvadi bateriju. Vrati bateriju, drzi tipku za smanjivanje glasnoce i drzi power dok se ne upali.

 

Onda probaj pokrenuti ruu..

 

 

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation
moras prvo zakljucati bootloader.. ugasis mob pa stisnes tipku volume down+power udjes u recovery i odaberes fastboot sa power tipkom,spojis mob sa pc-om i ako imas sve potrebne drivere pisat ce ti fastboot usb, nakon toga preko pc-a udjes u cmd i preko adb upises komandu "fastboot oem lock" pisat ce ti relocked,,nakon toga samo pokrenes ruu file koji si skinio i instalira ce ti se stock rom.
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation
To sto sam ti napisao se odnosi ako si rootao mob preko htc dev stranice,,znaci ako si otkljucavao BL.
13 godina
odjavljen
offline
HTC Sensation

Pozdrav!

 

Zamolio bih vas da mi linkate neki dobar jelly Bean custom rom, da je stabilan i brz, nema nikakvih bugova i sl.

 

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation

Dali se uopce isplati kupovati sensation kad citam tu po temi i vidim da se dobivaju svakakvi kvarovi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Sensation

Kod mene nikakvog kvara.

ja
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation

nema ni kod mene nikakvog kvara već 10 mjeseci, jedino mi je malo prašine ušlo ispod ekrana 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation

Prašinu ispod ekrana pokriva garancija. Promjene cijeli ekran. Provjereno osobno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation
nikakvi kvar ni kod mene..uredno radi
dado
14 godina
offline
HTC Sensation

dvije godine ga imam, samo malo prasine uslo ispod ekrana i promjenio bateriju. ostalo sve radi. custom rom, ofkors

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC Sensation

Prodajem HTC SENSATION star godinu i pol u odličnom stanju (čuvam stvari) :-) Sa svim što ide uz njega plus još neke stvari tipa dodatna baterija. Za dodatne info molim zainteresirane da se jave na PM :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation

Bok daj :)

 

Ovaj...

Ok je ovaj mob, samo Android sam po sebi je nakrcat meni nepotrebnim stvarima koje ne koristim.

 

Jel postoji koji provjereni ROM koji dolazi sa najosnovnijim stvarim da cijelokupan mob funkcionira ? - u smislu da kamere rade kao i wifi i sl...

Appovi tipa facebook, messenger i igre bi izbacio jer su mi to nepotrebne bedastoce.

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 4:59 (Batista).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

po meni je najbolji HyperNonSense i to verzija HyperNonSense_130325,sve nepotrebne gluposti izbacene,sve radi kao i na stock romu,s njim koristim faux kernel,sve leti i baterija mi je super...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Sensation

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2115520  ovaj bi ti trebao biti ok.

 

Svakako pricekaj viperS JB rom kad fixaju kameru itd.

 

A skines si anttek appmanager ili titanium backup i pobrises nepotrebne stvari. A i imas u aroma installeru da oDznacis sta neces instalirati od bloatware'a.

ja
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC Sensation

DAkle, koji rom na sensation...stavio jučer vipera i tak, neznam...danas mi malo počela laggat dok nisam restartao mob...razmišljam o ahrd, ima ko kakvih iskustava?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
bender_007 kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2115520  ovaj bi ti trebao biti ok.

 

Svakako pricekaj viperS JB rom kad fixaju kameru itd.

 

A skines si anttek appmanager ili titanium backup i pobrises nepotrebne stvari. A i imas u aroma installeru da oDznacis sta neces instalirati od bloatware'a.

U potpunosti mogu garantirati za taj rom. Koristim ga od kada sam kupio mobitel i nikakih problema s njim. Sve radi,ultra brz,još nisam okusio lagg + redovno flashanje nove verzije sa ota updaterom. Stock android mi puno bolje leži nego sense i te stvari. Tople preporuke!!

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
11 godina
offline
Re: HTC Sensation
Jebasu123 kaže...
bender_007 kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2115520  ovaj bi ti trebao biti ok.

 

Svakako pricekaj viperS JB rom kad fixaju kameru itd.

 

A skines si anttek appmanager ili titanium backup i pobrises nepotrebne stvari. A i imas u aroma installeru da oDznacis sta neces instalirati od bloatware'a.

U potpunosti mogu garantirati za taj rom. Koristim ga od kada sam kupio mobitel i nikakih problema s njim. Sve radi,ultra brz,još nisam okusio lagg + redovno flashanje nove verzije sa ota updaterom. Stock android mi puno bolje leži nego sense i te stvari. Tople preporuke!!

 

koji, ovaj viper ili ovaj cm u linku? :)

12 godina
offline
HTC Sensation

Ovaj non-sense :)

 

i + nema laga u ivicinom 4.0.4 inspiration romu definitivno. To sto ga neki napune fejsbukom i slicnim shitovima to je druga stvar.

 

A ovaj iz linka od albinomana..definitivno #1, takodjer codename lungo, taj sam dugo koristio.

ja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 18:47 (bender_007).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Sensation

Iiii...konacno :)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2349756

 

 

Info
Based on HTC Ville C2 3.19.401.101
Android 4.1.1 with Sense 4+
Kernel 3.4.10 ported from Ville C2 by me
Stock as possible
All apps updated to newest versions
SuperUser
BusyBox

 

 

Features
Smoothness
Performance
Great battery life
Hardware image composition using MDP
Hardware V-Sync
Beats effect realized by aDSP
LPA (Low Power Audio)
USB OTG without external power connector
Added support for overclocking (maximum CPU frequency 1836 MHz, maximum GPU frequency 320 MHz)
Working camera including: slow motion recording (120 fps), Panorama, HDR, Taking photos while recording

 

 

ja
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

Pozdrav,uzeo sam si sensation xe,i gledam po mobu,odem u aplikacije,vidim superuser,znaci mob je rootan,i skinuo sam si sad goo manager,te si planiram staviti CM,znaci skinem si cm10 nightly i g apps i sve bi mi trebalo sljakat?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation
cim imas superuser bit ce da je rootan, preko goo managera mozes uci u recovery mod i odatle ucinis wipe data/cashe i onda ga flešaš i sve bi trebalo šljakat...

Sam da ti kazem svi jelly bean romovi su dost iscrpljujuci za bateriju. Preporucio bih ti neki rom koji je na 4.0 androidu i na to si pljusnes HQ camera mod (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1533238)

Ja osobno imam HyperNonSense rom, i super je, baterija traje po 3 dana a perfomanse su super

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1581619
dado
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
dado16 kaže...
cim imas superuser bit ce da je rootan, preko goo managera mozes uci u recovery mod i odatle ucinis wipe data/cashe i onda ga flešaš i sve bi trebalo šljakat...

Sam da ti kazem svi jelly bean romovi su dost iscrpljujuci za bateriju. Preporucio bih ti neki rom koji je na 4.0 androidu i na to si pljusnes HQ camera mod (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1533238)

Ja osobno imam HyperNonSense rom, i super je, baterija traje po 3 dana a perfomanse su super

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1581619

Evo stavio sam rom,i sad imam problem,izbacuje mi nazalost android tipkovnica je prestala sa radom i tako cijelo vrijeme,sta da radim?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 22:03 (nbafan).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation
Uh, takav problem nisam imao. Znaci bitno je da ti je mob rootan i da ima s-off, a sad neznam koji si rom stavljao a npr kod ovog mog je bitno da imas firmware 3.33 te da napravis wipe dalvik cashe te formatiras sve particije osim sd kartice...

probaj jos jednom sve napraviti pa vidi dali ce ti opet to pokazivat
dado
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
dado16 kaže...
Uh, takav problem nisam imao. Znaci bitno je da ti je mob rootan i da ima s-off, a sad neznam koji si rom stavljao a npr kod ovog mog je bitno da imas firmware 3.33 te da napravis wipe dalvik cashe te formatiras sve particije osim sd kartice...

probaj jos jednom sve napraviti pa vidi dali ce ti opet to pokazivat

Bokte sve mi se crasha,nez sta da sad napravim,znaci otvorim galeriju,galerija se crasha,google play,sve...

15 godina
offline
Re: HTC Sensation
jesi flashao još sta osim roma? npr g apps? U najgorem slucaju mozes promjeniti rom pa vidit dali cete zezat kod drugog...ako nemozes preko restart opcije uci u recovery mod, onda ugasi mob i kad ides upalit mob stisnes volume down tipku i power tipku i onda ce ti uci
dado
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
dado16 kaže...
jesi flashao još sta osim roma? npr g apps? U najgorem slucaju mozes promjeniti rom pa vidit dali cete zezat kod drugog...ako nemozes preko restart opcije uci u recovery mod, onda ugasi mob i kad ides upalit mob stisnes volume down tipku i power tipku i onda ce ti uci

Da,g apps i rom sam fleso,probat cu navecer nesta

15 godina
offline
Re: HTC Sensation
Probaj sad kad budes flashao rom, nakon toga udi u mobitel normalno pa kad sve ocita onda tek fleshaj g apps
dado
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice