PCI ili USB wireless adapter?

poruka: 5
|
čitano: 3.286
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PCI ili USB wireless adapter?

Šta kupiti?

 

Dakle, situacija je sljedeća, prerano su mi prebacili telefonsku liniju na novu adresu pa sam sada osuđen na posuđivanje veze za internet od susjeda.

 

Do sada sam se na svom glavnom računalu spajao preko žice a ostala računala su išla bežično. Budući da želim imati vezu na svim računalima kupio bih wireless mrežni adapter.

 

Zanima me, koja varijanta mi ima jači signal, koja je stabilnija i ima li uopće razlike?

 

Dakle, je li bolje uzeti USB ili PCI wireless adapter?

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PCI ili USB wireless adapter?

sta se tice jacine nemam pojma. ja koristim PCI karticu... kad sam je stavija na jedno računalo nije imala nekako jak signal, al kad sam je staivja na drugi radi bez greske......

 

ovo je samo mala cinjenica sta se meni desilo HEH.... po meni to je sve isti djava.... samo je pitanje dali iz kompa zelis da ti viri nesto horizontalno kao USB ili vertikalno kao antena....

 

Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PCI ili USB wireless adapter?

za tvoj slucAJ bi ja radije usb verziju...mozes je zastekati u neki produzni kabel i namjestiti je da imAs bolji signal...ovako kada ima antenu u kompu, ogranicen si mjestom di se nalazi komp....cak mislim da su i usb nesto jeftinije...

Danas sam neodlučan, ili nisam?
16 godina
offline
RE: PCI ili USB wireless adapter?
Haha, lol toga se nisam ni sjetio.

Hvala na ideji, stavil budem na prozor taj dongle i bok. :D

THX
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
PCI ili USB wireless adapter?

razlike u cijeni između usb i pci su ti obično 10ak-20 kn. a kao što je gore rečeno, usb ti nudi veću univerzalnost, i lakše premještanje

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice