Novi sjaj

poruka: 3
|
čitano: 1.898
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Novi sjaj
znaci imam staro kuciste, mislim da je iz 99. Nocas sam sve rastavio i poceo skidat farbu sa smirglom 80 te cu potom prijeci sa 100 i onda nanjet boju (za koju se jos nisam odlucio) .. Slike cu sutra uploadati.

Sad me zanima da li je netko probao farbati sa kompresorom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi sjaj

u kompresora je boja puno kvalitetnija cuo sam i citao puno ... ali ni sprejom nije lose, iam 2 sedmcie kak osam farbao svoje untura je bilo sivo, uzeo sam smirgl p600 skino staru boju , uzeo mat crnu prvo sam mislio uzet za auspuh , ona visoko temperaturna, ali su otisla uzeo sam obicnu onu na 80 il 100 stepeni nisam siguran koja spada i , farbao kuciste citav dan polako da se boja nebi slijevala, i tako ispalo je fino i dok farbas sprijem dobro muckaj i polako , strpljen budi i bice extra, i kad osmirglas kuciste operi ga .....  i mene je mucilo prvih puta, pa znam kako je

11 godina
offline
Re: Novi sjaj
nix2811 kaže...
znaci imam staro kuciste, mislim da je iz 99. Nocas sam sve rastavio i poceo skidat farbu sa smirglom 80 te cu potom prijeci sa 100 i onda nanjet boju (za koju se jos nisam odlucio) .. Slike cu sutra uploadati.

Sad me zanima da li je netko probao farbati sa kompresorom?

  Nikako ne smirglat sa tako grubim smirglom jel ces si samo napravit s*anje...Napravit ces si duboke riseve...Uzmes P800 znaci sa njim prvi put presmirglas i uzmes p1000 za finish..Ako ces radit sa sprejem onda nemoj naljevat jel ce ti se boja sljevat...Radije idi polako pa prijedji i 2 puta ako treba...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice