Izrada PC kucista

poruka: 161
|
čitano: 56.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada PC kucista
rooswelt1991 kaže...

Evo jedan brzi kvadratni od mene {#}

 

Ovo prvo je kučište, ovo drugo sa strane je gornji poklopac, eventualno pored venta možeš staviti i plexyglas {#}

 

Staviš recimo zrak ulazio kroz gornji 200mm vent, a da kroz ove 120mm izlazi van...

 

 

edit, pošaljem ti naravno još i skp file, pa da još malo doradiš :-D

Oho. Hvala kolega {#}.. Nego, daj mi reci, hoce ventilator od 200mm biti dovoljan i za graficku ? Jer imam graficku Ati Radeon 5450, i ima samo hladnjak na sebi bez venta i jako se grije. A sada nebih htjeo stavljati i jos na nju ventilator je ce ih previse biti.

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
14 godina
offline
Izrada PC kucista

Dal ima tko pristup laserskoj gravirci, da mi izreže nešto od pleksiglasa?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izrada PC kucista
Karlovac_047 kaže...

Oho. Hvala kolega {#}.. Nego, daj mi reci, hoce ventilator od 200mm biti dovoljan i za graficku ? Jer imam graficku Ati Radeon 5450, i ima samo hladnjak na sebi bez venta i jako se grije. A sada nebih htjeo stavljati i jos na nju ventilator je ce ih previse biti.

200mm vent je točno iznad nje, tako da će direktno u nju puhati hladni zrak, i nemoraš se brinuti, imat će ona sasvim solidno hlađenje {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Izrada PC kucista
Diablo86 kaže...

Dal ima tko pristup laserskoj gravirci, da mi izreže nešto od pleksiglasa?

 Imam ja-moj prijatelj ju posjeduje,što trebaš?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
15 godina
offline
Re: Izrada PC kucista
Diablo86 kaže...

Dal ima tko pristup laserskoj gravirci, da mi izreže nešto od pleksiglasa?

http://www.bug.hr/forum/user/izith/1134.aspx

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Izrada PC kucista
Pranja kaže...
Diablo86 kaže...

Dal ima tko pristup laserskoj gravirci, da mi izreže nešto od pleksiglasa?

 Imam ja-moj prijatelj ju posjeduje,što trebaš?

Imam jednu ludu ideju, da napravim prozirni poklopac za hard. Trebalo bi izrezati oblik poklopca i rupe za šerafe.

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
odjavljen
offline
Re: Izrada PC kucista
Diablo86 kaže...

Imam jednu ludu ideju, da napravim prozirni poklopac za hard. Trebalo bi izrezati oblik poklopca i rupe za šerafe.

 Nije problem. {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
13 godina
neaktivan
offline
Izrada PC kucista

Napokon, napokon, napokon.. 16h rada, 4 pauze. Postigao sto sam htjeo, a to je da sam smanjio za duplo teperaturu svih komponenata, ugradio led- ventilatore, i najbolje, sve radi! Nisam nista sje*ao!  {#}

 

Jos imam par sitnica za doraditi. Nemojte gledati ostatke drveta oko kucista, jer malo prije sam zavrsio sa radom. Sada cu samo staviti par slika da vidite kako to izgleda, i sliku iz CPUID-a !

 

Jos samo da kazem. Graficka mi se prije jako grijala, u neradu je dostizala i do 63°C, a sada 32..Uf   

 

Ugrađen je dodatni HDD, i oba dvojici je sada temepratura od 19-21°C, al' im je hladno. {#}

 

 

A ostale temperature su prilozene dolje. {#}

 

 

 

 

Gumbic za neonke, pokazuje strelica :) Gumbic za neonke, pokazuje strelica :)
(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izrada PC kucista

Jos 4 slike. Ne mogu vise staviti slika u postu iznad.

 

 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 6:35 (Karlovac_047).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Izrada PC kucista

Svaka čast, odlično izgleda, a i komponente se dobro hlade, sada ajde van snijeg čistit.{#}

Valentin
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada PC kucista
Valentin17 kaže...

Svaka čast, odlično izgleda, a i komponente se dobro hlade, sada ajde van snijeg čistit.{#}

Pc slozen, snijeg ociscen..Jos cajic i na jutranje spavanje.. {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice