[Kupovina] HDD 1Tb

poruka: 6
|
čitano: 468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Kupovina] HDD 1Tb

Budući da je moj trenutni WD Blue počeo konstantno proizvoditi neki "šum" te jako vibrirati trebao bih neki privremeni HDD. Jedini uvjet je da je tih i da potraje par mjeseci dok je kupim nešto konkretnije. Budžet oko 200-250kn.

12 godina
offline
Re: [Kupovina] HDD 1Tb
Znam da je cilj što manje novca jer je privremeno rješenje ali za 270 uzmeš novu toshibu p300, imaš garanciju i ostane ti za kasnije kao backup.

Edit: naletio i na ovo na nabavi - https://www.nabava.net/cvrsti-diskovi/seagate-barracuda-st1000dm003-hdd-cijena-1tb-sata-sata3-5132061
vjerojatno ok kao privremeno rješenje, samo ne znam kakva je ta trgovina.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 13:48 (darkborg).
12 godina
offline
Re: [Kupovina] HDD 1Tb
darkborg kaže...
Znam da je cilj što manje novca jer je privremeno rješenje ali za 270 uzmeš novu toshibu p300, imaš garanciju i ostane ti za kasnije kao backup.

 Hmm..je li Toshiba donekle tiha u idleu?

12 godina
offline
Re: [Kupovina] HDD 1Tb
Nisam ju imao pa ne mogu reći iz osobnog iskustva ali vidim da ju svuda preporučuju tako da pretpostavljam da ne može biti loša.
6 godina
protjeran
offline
Re: [Kupovina] HDD 1Tb
FileFicho kaže...

Budući da je moj trenutni WD Blue počeo konstantno proizvoditi neki "šum" te jako vibrirati trebao bih neki privremeni HDD. Jedini uvjet je da je tih i da potraje par mjeseci dok je kupim nešto konkretnije. Budžet oko 200-250kn.

 nisi ni detektirao zbog čega je i kakav je to šum a već bi siroti disk mijenjao... imaš dosta softvera za testiranje zdravlja diska.. prvo to obavi pa onda traži nešto novo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: [Kupovina] HDD 1Tb
Razlog zamjene diska je taj što mu je trenutni postao preglasan i nikakvo testiranje to neće promijeniti.

Ja u drugom kompu imam neki stari WD od terabajta i to čudo je glasno za popizditi dok radi ali sve testove prolazi bez ikakve greške
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice