Kupci i dalje žele "stari" iPhone

poruka: 46
|
čitano: 6.922
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupci i dalje žele "stari" iPhone".
12 godina
protjeran
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Istraživači iz CIRP-a, pak, misle da su stariji modeli i dalje dovoljno atraktivni za kupce i da nema razloga za lansiranjem novog modela u taj segment tržišta.

 

Slijedeci mob je vrlo vjerojatno 5S jer nemaju nist novo za ponuditi (osim novog UI-a okrljastenog bojama), pa sami sebe tjese ovakvim istrazivanjima.

Moj PC  
7 10 hvala 0
14 godina
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

 
14 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Da im dobro ide ne bi ih Rusi otkantali, ne bi pripremali jeftini nestatusni model i ne bi Verizon bio 12 milijardi dolara u minusu jer su uzeli vise iPhonea nego se moglo prodati. A i po stranim forumima su Apple trolovi vise-manje izumrli.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Cinjenica je da Apple na 2 godine starom mobitelu jos uvjek vise zaradi nego HTC,Nokia i LG zajedno......
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
sina-k kaže...

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

Dok se kraj njega ne stavi SGS4. Tek onda ponosni vlasnici iPhona shvate na kojoj su razini.

14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...
sina-k kaže...

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

Dok se kraj njega ne stavi SGS4. Tek onda ponosni vlasnici iPhona shvate na kojoj su razini.

...dok ne uzmeš u ruku jedan i drugi, ups! s4 ne možeš

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...
sina-k kaže...

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

Dok se kraj njega ne stavi SGS4. Tek onda ponosni vlasnici iPhona shvate na kojoj su razini.

 

oprostit ces, ovdje je rijec o STARIJIM modelima. uzmemo li u obzir da je za samsung najvaznije da ti uvali telefon i tu za njih svaka prica zavrsava, dok apple recimo ima razvijen svoj vlastiti app store sa 50 milijardi downloada i koliko znam je najveci svjetski distributer glazbe i samim tim puno dulje, kvalitetnije i temeljitije brine o podrsci i za starije modele.. i ne zaboravlja na kupca dva tjedna nakon sto sa mobitelom izadje iz ducana.. mislim da bi bilo u redu vratit se na temu i usporedit podrsku za jedan ip4, sa podrskom za sgs1 i onda reci nesto ontopic.. ako se ima sto, naravno..
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...
sina-k kaže...

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

Dok se kraj njega ne stavi SGS4. Tek onda ponosni vlasnici iPhona shvate na kojoj su razini.

Lol upravo ih imam.

 

Sve je to ok, ali meni osobno i dalje bolje (brze) lezi iPhone

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Svi koji su koristili poslje iphone-a neki drugi mobitel su sigurno vidili razliku. Većina ljudi koji pljuju po iphone-u ga nisu ni imali.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 21:43 (pertinax).
 
14 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
MdN kaže...
Da im dobro ide ne bi ih Rusi otkantali, ne bi pripremali jeftini nestatusni model i ne bi Verizon bio 12 milijardi dolara u minusu jer su uzeli vise iPhonea nego se moglo prodati. A i po stranim forumima su Apple trolovi vise-manje izumrli.

Motorola - ispravak

 


Verizon je jedini zastupnik u americi za Motorolu, zapravo za cijeli svijet, a njihov CDMA iPhone i dalje odlicno ide...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
pertinax kaže...

Svi koji su koristili poslje iphone-a neki drugi mobitel su sigurno vidili razliku. Većina ljudi koji pljuju po iphone-u ga nisu ni imali.

To je istina... znam ih puno koji ga pljuju i to samo iz razloga jer si ga nemogu priuštiti (nažalost).

Otkad sam presao na iPhone mogu o njemu reci sve najbolje... uredjaj je vrhunski, sve je ispeglano do bola, nema nikakvih lagova i zastajkivanja... da ne spominjem popratne sadrzaje poput clouda, appstora i sl.

 

Konkurencija je skontala da pored njega jedino sto mogu ponuditi jesu veci ekrani i xyz jezgreni procesori u nadi da ce to privuci pokojeg kupca... pa sad i imamo nakaradnosti poput telefona ispod kojeg se mozes sakriti u slucaju kise i sl.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 22:02 (sina-k).
13 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Mitch kaže...
KIKI3ooo kaže...
sina-k kaže...

Pih stari moj... njima tak dobro ide da nemaju potebu za nikakvim tjesenjem.... budi bez brige.

iPhone je bio i ostao statusni simbol... sve ostalo su samo smartfoni.

Dok se kraj njega ne stavi SGS4. Tek onda ponosni vlasnici iPhona shvate na kojoj su razini.

Lol upravo ih imam.

 

Sve je to ok, ali meni osobno i dalje bolje (brze) lezi iPhone

 

Jos uvijek mi je fascinantno da Mitchu u zadnje vrijeme cesto dam TU. {#}

 

on topic. Nije ni cudo sto su ti mobiteli i dalje trazeni, mnogi ne trebaju mobitele od par tisuca kuna, a iPhone 4/s se namece kao solidan izbor posto je to jedan brz i stabilan mobitel sa odlicnim eko sustavom i podrskom.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
14 godina
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Jednostavno je nepristojno izvuć SGS4 u prisustvu osobe sa iPhonom

{#}

 
2 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...

Jednostavno je nepristojno izvuć SGS4 u prisustvu osobe sa iPhonom

{#}

Zasto?

 

Kako kome, eto moj bratic ima S4 i svaki dan je gotovo imam kod sebe, moj iPhone naziva gejfon kako sam ga i ja nazivao dokle nisam uzeo 5-cu kod sebe.

 

 

Ako stvarno trebas nesto sto radi, a ne da ko on danas moras oslobadat storage jer imas 8gb bloatwarea i da je imo bootloop na stocku (sve stock), onda ces kao ja uzet iPhone.

 

Plus jos imas daleko bolje aplikacije, vjerujte SDK od Applea je daleko bolji, a samim time sto se placa 99$ godisnje u odnosu na besplatni Googleov, znaci da privlaci samo one koji misle ozbiljno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Ma ne trebaš se trudit objašnjavat. To je jedan od onih koji bez argumenata priča gluposti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Mitch kaže...
Plus jos imas daleko bolje aplikacije, vjerujte SDK od Applea je daleko bolji, a samim time sto se placa 99$ godisnje u odnosu na besplatni Googleov, znaci da privlaci samo one koji misle ozbiljno.

 

Daleko od toga da sam Apple hejter, nemam uopšte smartphone, znači niti Android, niti iPhone, niti Symbian, niti Blackberry, ništa, ali nikako mi nije jasna ova logika da je skuplje bolje?

13 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
r3bl kaže...
Mitch kaže...
Plus jos imas daleko bolje aplikacije, vjerujte SDK od Applea je daleko bolji, a samim time sto se placa 99$ godisnje u odnosu na besplatni Googleov, znaci da privlaci samo one koji misle ozbiljno.

 

Daleko od toga da sam Apple hejter, nemam uopšte smartphone, znači niti Android, niti iPhone, niti Symbian, niti Blackberry, ništa, ali nikako mi nije jasna ova logika da je skuplje bolje?

 

Stvar je u tome da na gplay svatko moze objavljivat sta hoce i zato je pun smeca a moze biti i raznih virusa i tako. Google se hvali sa ne znam koliko stotina tisuca aplikacija i pokusava se natjecati s applom ali im nejde bas pa im je to u neku ruku dobru jer onda mogu rec da ima je store pun.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Mitch kaže...
KIKI3ooo kaže...

Jednostavno je nepristojno izvuć SGS4 u prisustvu osobe sa iPhonom

{#}

Zasto?

 

Kako kome, eto moj bratic ima S4 i svaki dan je gotovo imam kod sebe, moj iPhone naziva gejfon kako sam ga i ja nazivao dokle nisam uzeo 5-cu kod sebe.

 

 

Ako stvarno trebas nesto sto radi, a ne da ko on danas moras oslobadat storage jer imas 8gb bloatwarea i da je imo bootloop na stocku (sve stock), onda ces kao ja uzet iPhone.

 

Plus jos imas daleko bolje aplikacije, vjerujte SDK od Applea je daleko bolji, a samim time sto se placa 99$ godisnje u odnosu na besplatni Googleov, znaci da privlaci samo one koji misle ozbiljno.

Zbilja navodiš stock bloatware kao nešto bitno? na ovom forumu ¸¸

Nisam radio sa SDK-om od Applea ili Googlea, mogu samo reći da može biti da je prvi bolji i lakši za radit, dodao bih, ali je žalosno što se cijena (rofl) navodi kao jedna od (u gorenjem postu kao i glavna) prednost nad potonjim.

15 godina
neaktivan
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Vecina ljudi koja govori za iPhone da je smece i da ne valja ga vjerojatno si ne moze priustiti pa tako govore. Dobar je S4 i android ali badavi ti osmerojezgreni procesor i 2Gb radne memorije ako ti nemas OS koji je optimiziran sa hardverom. Svi samo povećavanju procesor i ram umjesto da naprave optimizaciju gdje definitivno nema Apple nema konkurenciju jer je iOS najbolje optimiziran OS htjeli vi to priznati ili ne.

Moj PC  
11 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
r3bl kaže...
Mitch kaže...
Plus jos imas daleko bolje aplikacije, vjerujte SDK od Applea je daleko bolji, a samim time sto se placa 99$ godisnje u odnosu na besplatni Googleov, znaci da privlaci samo one koji misle ozbiljno.

 

Daleko od toga da sam Apple hejter, nemam uopšte smartphone, znači niti Android, niti iPhone, niti Symbian, niti Blackberry, ništa, ali nikako mi nije jasna ova logika da je skuplje bolje?

Nije skuplje bolje, ali to je način zaštite od malwarea i svojevrsna provjera.

 

Google npr. zahtjeva ako želiš objaviti aplikaciju na njihovom Storeu, moraš platiti jednokratno 20$ za account da postane developer account.

Kod Applea, za SDK licencu i Developer account moraš plaćati 99$ godišnje.

Ako želiš imat ozbiljnu aplikaciju/e, a znaš radit u Objective C, HTML5, Ruby, C+ pa čak i .NET, onda ćeš bez problema plaćati tu "pretplatu" od 99$.

 

No, ako se učiš, onda sigurno nećeš bacit 500 kn za prve aplikacije.

 

Android je također malo ograničen po pitanju jezika, jer se sve svodi na Javu (barem koliko sam ja upoznat), a kod iOS-a ima više jezika u igri, a najviše Objective C što je dobro jer je najrašireniji jezik.

 

 

Nisam toliko upoznat još s mobilnim programiranjem pa ne govorim sa sigurnošću, no mislim da ovo za cijenu od 99$ stoji.

Između ostalog, zato i ima manje besplatnih aplikacija na iOS-u nego na Androidu, ali su zato kvalitetnije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 23:30 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...

Zbilja navodiš stock bloatware kao nešto bitno? na ovom forumu ¸¸

Nisam radio sa SDK-om od Applea ili Googlea, mogu samo reći da može biti da je prvi bolji i lakši za radit, dodao bih, ali je žalosno što se cijena (rofl) navodi kao jedna od (u gorenjem postu kao i glavna) prednost nad potonjim.

Pa nisam naveo kao prednost za developere, pa naravno da je suprotno, već je bolje za same korisnike.

 

Očito se developeri vrlo lako isplate čim ima toliko aplikacija na App Storeu.

 

 

Ti shvaćaš da od recimo 22 milijuna prodana S4, možda milijun bude rootano (ako i toliko) jer korisnici nisu upoznati s time.

 

 

A kod iPhonea je brojka još još manja, jer JB teoretski običnom korisniku (pa čak i meni) uopće nije potreban, ako si siguran da dolaze update-ovi.

90% JB-a se radi isključivo zbog Installousa koji je Apple dao zatvorit.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
Mitch kaže...
KIKI3ooo kaže...

Zbilja navodiš stock bloatware kao nešto bitno? na ovom forumu ¸¸

Nisam radio sa SDK-om od Applea ili Googlea, mogu samo reći da može biti da je prvi bolji i lakši za radit, dodao bih, ali je žalosno što se cijena (rofl) navodi kao jedna od (u gorenjem postu kao i glavna) prednost nad potonjim.

Pa nisam naveo kao prednost za developere, pa naravno da je suprotno, već je bolje za same korisnike.

 

Očito se developeri vrlo lako isplate čim ima toliko aplikacija na App Storeu.

 

 

Ti shvaćaš da od recimo 22 milijuna prodana S4, možda milijun bude rootano (ako i toliko) jer korisnici nisu upoznati s time.

 

 

A kod iPhonea je brojka još još manja, jer JB teoretski običnom korisniku (pa čak i meni) uopće nije potreban, ako si siguran da dolaze update-ovi.

90% JB-a se radi isključivo zbog Installousa koji je Apple dao zatvorit.

Zaboravio sam najvažnije.

Premal mu je ekran. I točka.

Nakon toga se možda jednostavno može reći da guraju jedan uni mobitel u svijet mobilnih uređaja sa miljun dimenzija. Ali to je firma kojoj se moraš prilagodit.

10 godina
protjeran
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...
Mitch kaže...
KIKI3ooo kaže...

Zbilja navodiš stock bloatware kao nešto bitno? na ovom forumu ¸¸

Nisam radio sa SDK-om od Applea ili Googlea, mogu samo reći da može biti da je prvi bolji i lakši za radit, dodao bih, ali je žalosno što se cijena (rofl) navodi kao jedna od (u gorenjem postu kao i glavna) prednost nad potonjim.

Pa nisam naveo kao prednost za developere, pa naravno da je suprotno, već je bolje za same korisnike.

 

Očito se developeri vrlo lako isplate čim ima toliko aplikacija na App Storeu.

 

 

Ti shvaćaš da od recimo 22 milijuna prodana S4, možda milijun bude rootano (ako i toliko) jer korisnici nisu upoznati s time.

 

 

A kod iPhonea je brojka još još manja, jer JB teoretski običnom korisniku (pa čak i meni) uopće nije potreban, ako si siguran da dolaze update-ovi.

90% JB-a se radi isključivo zbog Installousa koji je Apple dao zatvorit.

Zaboravio sam najvažnije.

Premal mu je ekran. I točka.

Nakon toga se možda jednostavno može reći da guraju jedan uni mobitel u svijet mobilnih uređaja sa miljun dimenzija. Ali to je firma kojoj se moraš prilagodit.

To je po meni idealna veličina ekrana, šta će mi mobitel kojeg trebam s tri ruke koristit.

14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...

Zaboravio sam najvažnije.

Premal mu je ekran. I točka.

Nakon toga se možda jednostavno može reći da guraju jedan uni mobitel u svijet mobilnih uređaja sa miljun dimenzija. Ali to je firma kojoj se moraš prilagodit.

Da, to mu je najveća mana. Da je malo veći, bio bi daleko najbolji smartphone.

 

Imam HTC One i jedini razlog zašto sam izabrao njega umjesto iP5 je veličina ekrana(nekad sam mislio i da je 4.3" preveliko, ali sad vidim da je 4.7" savršeno), ali bio bi mi puno draži da vrti iOS. Daleko od toga da je Android loš, ali iOS ima puno bolje aplikacije i fludnije radi na znatno sporijem hardveru(iP5 je jednako brz kao i HTC1)

 

BTW; znam prednosti Androida, One je rootan i neko vrijeme je bio na CyanogenModu, ali ne vidim način korištenja na kojemu bi to nešto značilo. Eventualno USB OTG može biti jako koristan

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 23:56 (power_user).
14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...

Zaboravio sam najvažnije.

Premal mu je ekran. I točka.

Nakon toga se možda jednostavno može reći da guraju jedan uni mobitel u svijet mobilnih uređaja sa miljun dimenzija. Ali to je firma kojoj se moraš prilagodit.

 prije nego apple- u javim da si stavio tocku, bili nam recimo htio istraziti podatak koji se to smartphone iznad 4" prodaje bolje od ip5? 

 

 ili jos bolje, mozes li istraziti koliko je u zadnje 3 godine prodano mobova ispod i do 4" (dakle ip4/4s/5, neki androidi i drugo), a koliko ih je prodano iznad 4" (neki androidi, lumije,..), i onda nam objasniti ovdje sto to ta tvoja 'tocka' znaci..?:)

14 godina
offline
Kupci i dalje žele "stari" iPhone

Mislite da ste uhvatili boga za bradu jer imate iphone

{#}

 

 
2 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
power_user kaže...

Da, to mu je najveća mana. Da je malo veći, bio bi daleko najbolji smartphone.

 

Imam HTC One i jedini razlog zašto sam izabrao njega umjesto iP5 je veličina ekrana(nekad sam mislio i da je 4.3" preveliko, ali sad vidim da je 4.7" savršeno), ali bio bi mi puno draži da vrti iOS. Daleko od toga da je Android loš, ali iOS ima puno bolje aplikacije i fludnije radi na znatno sporijem hardveru(iP5 je jednako brz kao i HTC1)

 

BTW; znam prednosti Androida, One je rootan i neko vrijeme je bio na CyanogenModu, ali ne vidim način korištenja na kojemu bi to nešto značilo. Eventualno USB OTG može biti jako koristan

Mislim da većina ovdje ne zna neke dobre stvari iOS-a koje su tu prije nego na bilo kojem HTC-u.

 

 

Npr. DLNA mirroring, Apple već ima dvije godine od kad je izašao Airplay, a napravit ću tutorial kako da na Windowsima ili Macu ili pak Apple TV bežićno vidite sliku s iPhonea. Nikakav kabel. Nikakav jailbreak.

USB OTG - Jailbreakate uredaj, instalirate iFile i samo kupite USB OTG kabel za lightining ili pak lightining -> microusb adapter (original je 2.5$) i onda kabel za Androide.

 

Za ovaj mirroring nisam ni ja znao, znao sam da ima AV adapter za sve iPod/iPhone/iPad koji ide dalje na HDMI, ali ima i ova besplatna, bezicna metoda.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
protjeran
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
KIKI3ooo kaže...
Zaboravio sam najvažnije.

Premal mu je ekran. I točka.

Nakon toga se možda jednostavno može reći da guraju jedan uni mobitel u svijet mobilnih uređaja sa miljun dimenzija. Ali to je firma kojoj se moraš prilagodit.

 Ekran može biti nešto veći, ali svakako nije premali. Kaj se tiče prilagođavanja, uopće nije teško - dobivaš stroj koji radi - kao u reklami - i točka. I tako godinama i godinama, updatei stižu, aplikacije su uvijek na istom mjestu, seliš ih na koliko god uređaja hoćeš. facetime, imessage, icloud - stvar funkcionira savršeno, neprimjetno, u pozadini. ti kao korisnik samo zoveš, slikaš ili pišeš, boli te neka stvar da li druga strana to ima ili nema. si vidio test punjača? ekrana? baterija? vrh vrhova. jesam li spomenuo da uvijek radi, radi i radi. nema brejkanja, resetiranja ili čega već? takva pouzdanost i kvaliteta koštaju. Tko voli nek izvoli, tko je spreman dati veće novce za malo veći ekran na s3 ili 4 neka poslije ne pita zašto ekran ne vidi na suncu ili zašto neće dobiti novi android - sam si je odabrao.

 

i da, ništa oni ne guraju - oni su stvorili današnji smartphone i pokazali svima kako to treba izgledati i raditi. ostali samo pokušavaju profitirati na tom segmentu; gotovo svi neuspješno.

14 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone

i meni je četvorka najbolji do sad ovo sve dalje se radi na smanjenu troškova .... a onda i dođe takva sakata roba ...

12 godina
offline
Re: Kupci i dalje žele "stari" iPhone
MdN kaže...
Da im dobro ide ne bi ih Rusi otkantali, ne bi pripremali jeftini nestatusni model i ne bi Verizon bio 12 milijardi dolara u minusu jer su uzeli vise iPhonea nego se moglo prodati. A i po stranim forumima su Apple trolovi vise-manje izumrli.

U rusiji su ih otkantali operateri koji u rusiji prodaju nesto malo manje od 20% trzista. Sve ostalo je 

 

Verizon je u minusu iskljucivo svojom krivicom, sto potvrdjuju i mnogi lokalci, a ta je da njihovo sales osoblje forsira android jer na njemu imaju vece provizije. Nek ih malo discipliniraju s lovom, pa ce bolje prodavati ono na sto su se obvezali.

 

Jeftini model ce biti jednako skup kao i iPhone 4, samo sto nece biti baziran na SoCu u 45 nm. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice