Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 63.119
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...
microman kaže...
grimyHR kaže...

to nije rjesenje, to je negiranje problema

 

A ti si vijerojatno isprobao tu gumenu navlaku pa znaš da to nije riješenje?

Ja osobno nisam pa ti nebi ni znao reči, al evo Apple kaže da riješava proble, a dal riješava il ne nije me briga jer niti trebam niti ču trebati.

ne, rjesenje moze biti samo nesto sto ce popraviti signal na nepromjenjenom originalnom proizvodu, znaci bez ikakvih usranih navlaka i da smijem ruku drzati gdje god zelim sa samo originalnim kucistem na njemu i definitivno bez kupovanja iceg dodatnog

A valjda ce ispravit problem prije nego dodje u RH. Ukoliko bude tako ja sam debelo zainteresiran za kupnju jednog.

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
tnakir kaže...

Ti si zao. Zasto ti je drago sto su ljudi popusili pare bezveze. Nisu oni svjesno kupili proizvod sa greskom.

Zašto bi mi bilo žao bud..a koji nemaju pametnijeg posla u životu nego kampirati pred trgovinom?

A da su pričekali prve recenzije onda bi ili kupili(svijesno) proizvod sa greškom ili bi ga zaobišli u širokom lugu.

Hebiga sada je ošla baba sa kolaćima.

I'll be back
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...
tnakir kaže...

Ti si zao. Zasto ti je drago sto su ljudi popusili pare bezveze. Nisu oni svjesno kupili proizvod sa greskom.

Zašto bi mi bilo žao bud..a koji nemaju pametnijeg posla u životu nego kampirati pred trgovinom?

A da su pričekali prve recenzije onda bi ili kupili(svijesno) proizvod sa greškom ili bi ga zaobišli u širokom lugu.

Hebiga sada je ošla baba sa kolaćima.

To je njihov problem. Ponasas se ko klinjo a ne ko neko ko ulazi u tridesete za koji dan.

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...

ne, rjesenje moze biti samo nesto sto ce popraviti signal na nepromjenjenom originalnom proizvodu, znaci bez ikakvih usranih navlaka i da smijem ruku drzati gdje god zelim sa samo originalnim kucistem na njemu i definitivno bez kupovanja iceg dodatnog

Ne, postoji više vrsta riješenja, privremeno,dijelomično,itd..... Uglavnom recimo da je gumena navlaka privremeno, a trajno če biti nova revizja.

I'll be back
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...
grimyHR kaže...

ne, rjesenje moze biti samo nesto sto ce popraviti signal na nepromjenjenom originalnom proizvodu, znaci bez ikakvih usranih navlaka i da smijem ruku drzati gdje god zelim sa samo originalnim kucistem na njemu i definitivno bez kupovanja iceg dodatnog

Ne, postoji više vrsta riješenja, privremeno,dijelomično,itd..... Uglavnom recimo da je gumena navlaka privremeno, a trajno če biti nova revizja.

aha, znaci po tvome je rjesenje nova revizija, i tko je kupio ovaj tu sad, trebao bi ponovo kupiti novi iphone? to je tebi rjesenje?

i necemo reci da je gumena navlaka privremeno rjesenje, jer to nije rjesenje

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 10:15 (grimyHR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
tnakir kaže...

1.To je njihov problem. 2.Ponasas se ko klinjo a ne ko neko ko ulazi u tridesete za koji dan.

1. Pa to smo več odavno ustanovili.

2. Kako pobogu trideset? od kud ti to?

   Dvadeset i devet nije isto kao tridesetNamigiva

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...

aha, znaci po tvome je rjesenje nova revizija, i tko je kupio ovaj tu sad, trebao bi ponovo kupiti novi iphone? to je tebi rjesenje?

i necemo reci da je gumena navlaka privremeno rjesenje, jer to nije rjesenje

Ne za ove smo več ustanovili da nema riješenja(osim privremenog). Gumena navlaka je(tako barem apple tvrdi) jedno od riješenja, drugo je da vratiš uređaj i tražiš povrat novca, treče(ako još nisi kupio) pričekaš novu reviziju i konačno zadnje(ako još nisi kupio) da iPhone4 zaobilaziš u širokom lugu.

 

Isus miki pa barem sve vrvi od riješenja.

 

 

EDIT: A evo ovi koji su kupili uređaj imaju i još jedno riješenje: Tužit Apple.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 10:21 (microman).
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...
grimyHR kaže...

aha, znaci po tvome je rjesenje nova revizija, i tko je kupio ovaj tu sad, trebao bi ponovo kupiti novi iphone? to je tebi rjesenje?

i necemo reci da je gumena navlaka privremeno rjesenje, jer to nije rjesenje

Ne za ove smo več ustanovili da nema riješenja(osim privremenog). Gumena navlaka je(tako barem apple tvrdi) jedno od riješenja, drugo je da vratiš uređaj i tražiš povrat novca, treče(ako još nisi kupio) pričekaš novu reviziju i konačno zadnje(ako još nisi kupio) da iPhone4 zaobilaziš u širokom lugu.

 

Isus miki pa barem sve vrvi od riješenja.

 

 

EDIT: A evo ovi koji su kupili uređaj imaju i još jedno riješenje: Tužit Apple.

niti jedno od tih "rjesenja" ne popravlja problem(makar s gumenom zastitom ne ostaje bez signala, ja to ne zovem popravljenim)

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...
microman kaže...

niti jedno od tih "rjesenja" ne popravlja problem(makar s gumenom zastitom ne ostaje bez signala, ja to ne zovem popravljenim)

Pa zar nije problem sa signalom riješen ako iPhone sasvim normalno funkcionira sa gumenom zaštitom?

 

I'll be back
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Nije stvar u riješavanju problema 3rd party toolovima.

Stvar je ponajviše u principu. Naime, ako platim novac za uređaj očekujem da radi bez moje intervencije.

Ali, kao što je iznad navedeno, postoje stvari koje se mogu napraviti (tražiti povrat novca npr.) i problem riješen do iduće revizije.

iPhone4 ću gotovo sigurno kupiti, ali ću pričekati rev.2 i recenzije.
Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Danny_HR kaže...
Nije stvar u riješavanju problema 3rd party toolovima.

Stvar je ponajviše u principu. Naime, ako platim novac za uređaj očekujem da radi bez moje intervencije.

Ali, kao što je iznad navedeno, postoje stvari koje se mogu napraviti (tražiti povrat novca npr.) i problem riješen do iduće revizije.

iPhone4 ću gotovo sigurno kupiti, ali ću pričekati rev.2 i recenzije.

E pa upravo to. Ako je princip u pitanju onda se uređaj vrati(rok od 30 dana) i traži povrat para, ono iz principa.Smijeh

 

A oni koji se nemogu odvojiti od ovog čeda neka kupe tu gumenu zaštitu i problem opet riješen.

 

Meni se ovaj iPhone uopšte ne sviđa, tako da ga nemam ni namijeru kupovat. Ja ču pričekat kraj ljeta pa da vidim što če SE napravit sa svojim Androidom i X10.

I'll be back
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

I ako treba navlaka zasto onda ne slikaju ga sa navlakom i stave takvu sliku na web. Ja navlaku ne bih kupio ni da je 1 cent a kamoli 30$.

 

A sta bi SE trebao napraviti sa X10? Doci ce upgrade na 2.1 i to je to. Ali i sada radi odlicno tako da nemas potrebe cekati.

I ne treba kurton ;)

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 11:07 (logic).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ma čekam deveti mjesec kad mi cura ima rođendan.Onda ču njoj dat ovaj svoj iPhone,a ja ču na SE X10.

Nego jel uopšte ima njega kod T-mobile-a ili se mora uzet u slobodnoj prodaji?

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...

Ma čekam deveti mjesec kad mi cura ima rođendan.Onda ču njoj dat ovaj svoj iPhone,a ja ču na SE X10.

Nego jel uopšte ima njega kod T-mobile-a ili se mora uzet u slobodnoj prodaji?

Koji si ti skrtac, curi polovni mobitel za rodjendan. Sramota!

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Sta si ti svojoj kupio za rodjendan ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
tnakir kaže...

Koji si ti skrtac, curi polovni mobitel za rodjendan. Sramota!

Još je dobro da če to dobit. zadnji put sam joj kupio potpuno novi Samsung D900i za 3200kn i za mjesec dana ga vozila na servis.

I'll be back
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Sta si ti svojoj kupio za rodjendan ;)

Laptop ako se dobro sjecam...

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Ooooooooooooooooooo

to je ljubav ;)

Kad se ozenis proci ce te volja za tim ;)

:)
16 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Ooooooooooooooooooo

to je ljubav ;)

Kad se ozenis proci ce te volja za tim ;)

Ja njoj kupujem tehnikalije (za bozic je dobila MX Revolution) a ona meni parfeme, odjecu i to :)

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

hahahahahhahaahah

Ako cemo tako vidi pod moj pc sta sam miseva ja svojoj kupio ;)

 

Hahhahahahahhahah

Najvise se odusevila kad sam kupio zvucnike ;)

:)
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

hahahahahhahaahah

Ako cemo tako vidi pod moj pc sta sam miseva ja svojoj kupio ;)

 

Hahhahahahahhahah

Najvise se odusevila kad sam kupio zvucnike ;)

 

Zar nisu prostitutke jeftinije od tih miseva?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Pricamo o mojoj supruzi cisto da znas prije nego nastavis dalje. A i ne bih znao. Ocigledno si upuceniji u to trziste ;)

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 11:38 (logic).
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Pricamo o mojoj supruzi cisto da znas prije nego nastavis dalje. A i ne bih znao. Ocigledno si upuceniji u to trziste ;)

 

Zaboravih da je supruga....

 

Mislio sam da je cura.

 

Ispricavam se svim silama.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Opusteno Nisi nista lose mislio.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
tnakir kaže...
logic kaže...

Mobitel ili smartPHONE bez signala nije nikakav phone a bez youtube jeste phone. Zdravo seljacki receno ;)

iPhone 4 na kraju dodje ko redizajnirani iPod :)

lol care

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

 

A sta bi SE trebao napraviti sa X10? Doci ce upgrade na 2.1 i to je to. Ali i sada radi odlicno tako da nemas potrebe cekati.

I ne treba kurton ;)

Ima ga brat i nije zadovoljan. Imao je SE P900 preko 5 godina (ili neki iz te serije) i kaže da se X10 može sakriti pred njim. Vjerojatno mu ne odgovara jer je X10 više orijentiran multimediji, a P900 više poslovnoj uporabi.  Ali dobro, platio ga samo 9 kn, pa je prožvakao neke stvari..

 

I ima čudan šum/zvuk na trenutke pri pozivima..  ne znam da li je do dotičnog primjerka ili standardna pojava modela..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Cime konkretno nije zadovoljan. Ja nemam nikakve cudne zvukove. Je li instalirao zadnju verziju softwarea?

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
tnakir kaže...
microman kaže...

Ma čekam deveti mjesec kad mi cura ima rođendan.Onda ču njoj dat ovaj svoj iPhone,a ja ču na SE X10.

Nego jel uopšte ima njega kod T-mobile-a ili se mora uzet u slobodnoj prodaji?

Koji si ti skrtac, curi polovni mobitel za rodjendan. Sramota!

haha, polovni, al gle, nije da je riječ o nekoj kanti, ipak je to ajfon.....XD , a vjerujem da je natrpan apovima kojima bi ona trebala biti zahvalna što neće morati downlodati cijeli dan sa ajtjunsstora Smijeh

 

Još ako su neki i kupljeni.....XD

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Zapravo moj 3GS nit je jailBreak-an nit ima bilokakve dodatne programcice. Nema niti jednu igricu.
Jedino sto ima jest hrpa slika,mp3-ica, i tonova za zvono. Naprosto nemam nikakve potrebe za nekakvim dodatnim glupostima.Bitno je da ima mail,SMS,3G,pozive,dobar svirac i kameru.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
microman kaže...
Zapravo moj 3GS nit je jailBreak-an nit ima bilokakve dodatne programcice. Nema niti jednu igricu.
Jedino sto ima jest hrpa slika,mp3-ica, i tonova za zvono. Naprosto nemam nikakve potrebe za nekakvim dodatnim glupostima.Bitno je da ima mail,SMS,3G,pozive,dobar svirac i kameru.

a sta ce tebi smartphone onda uopce? i takva je vecina korisnika i onda nije ni cudo sto iphoneu tako dobro ide...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice