Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. Ima l

poruka: 111
|
čitano: 26.122
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. Ima l".
13 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Master Mariner kaže...
Jehonan kaže...

Samo da prvo polje ne bude bijelo ...

 Pa i prvo bijelo je hrvatsko. Pogledaj u Vojno-povijesni muzej u Beču otvoren 1869. Ja snimio.

Da, toliko je reprezentativan s tih 30 polja da glava boli.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I

I... što je ovime pisac htio reći?

13 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Master Mariner kaže...

I... što je ovime pisac htio reći?

Referiram se na tvoje opravdavanje prvog bijelog polja na hrvatskom grbu.

A taj grbi kojim opravdavaš ima 30 polja.

Koji znamo kako je opisan i kakav mora biti.

Grb Republike Hrvatske je 25 polja s prvim crvenim poljem.

Točka.


Opravdavanje postojanja prvob bijelog polja je smiješno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I

opravdanje? zabrijao si... ili ne znaš.

-grb je grb.. postoje razni. Za ndh-grb nema opravdanja, to je zabranjeno-kažnjivo itd. i za njega se točno zna kao i za svaki službeni grb kako izgleda, dimenzije-odnos, oblik, uz ostale sadržaje kao text ili aktualni minigrbovi u krijesti službenog-važećeg grba.. svaka druga varijacija je moguć grb, kao što je to recimo tema u hr desu nogometne repke, od klasičnih 'kockica' (koji su kvadrati) do recimo vijugavih kao zastava na vjetru pri čemu polja mogu biti bilo koje boje-kombinacije itd.. a to što netko 'koketira' s bijelim poljem je ipak samo koketiranje, tj ili je nešto ndh-grb ili nije.. ako nije, tad nema veze s ndh, dok prvo polje crveno ili bijelo to ne određuje mada se time ne slučajno koketira.. no opet, ili je nešto nedozvoljeno, kažnjivo, ili nije.. sve ostalo osim ndh nije, pa tako to treba i tumačiti, pridržavati se, ne kako se kome sprdne jer pravila-zakoni moraju biti čisti od interpretacija ako se žele provoditi i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
sudy_freak kaže...

Referiram se na tvoje opravdavanje prvog bijelog polja na hrvatskom grbu.

A taj grbi kojim opravdavaš ima 30 polja.

Koji znamo kako je opisan i kakav mora biti.

Grb Republike Hrvatske je 25 polja s prvim crvenim poljem.

Točka.


Opravdavanje postojanja prvob bijelog polja je smiješno.

 u heraldici, koja se inače bavi grbovima, potpuno je nebitno je li prvo polje bijelo ili crveno, isto kao i koliko polja točno ima u šahovnici

nije šahovnica jedino prisutna u hrvatskom grbu niti je hrvatski grb jedini onaj službeni, postoje brojni hrvatski grbovi kroz povijest i većina ih je počinjala bijelim poljem

 

ideja da grb s bijelim poljem označava ustaštvo je bedastoća, jer se točno zna kakav je bio ustaški grb - imao je slovo 'u' uokvireno u pleteru, a jel prvo polje bilo bijelo ili crveno, potpuno je nebitno i ne označava ništa, ponajmanje ustaški znak

kad bi bilo tako, onda bi morali reći da su svi hrvatski grbovi u povijesti bili ustaški, uključujući i onaj na crkvi sv. marka u zagrebu, koji je napravljen još u 19. stoljeću, kao i drugi stoljećima stariji

 

kakav je službeni grb i kakav mora biti je propisano radi prikazivanja hrvatskog grba u službenom korištenju institucija rh, za sve ostale korištenje hrvatskog grba može biti kakvo god, bilo sa 20 ili 30 ili samo četiri polja, s bijelim ili s crvenim poljem početnim, sasvim nebitno

 

u krajnjem slučaju, niti u jugi nije bilo bitno s kojim poljem počinje hrvatski grb

evo ti dolje zvečevo vinjak koji se počeo proizvoditi 60-ih godina, prvo polje bijelo

11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I

Čovječe... pa jesi li ti svjestan što si napisao? Komedija. Jesi li ti uopće razumio o čemu sam ja pisao? Očigledno nisi čim pišeš ovakve nebuloze.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 0:18 (Master Mariner).
2 godine
offline
Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. Ima l

Mene su izbacili pijanog iz birtije jer sam donio šahovsku ploču s crveno bijelim kvadratićima..

 

Nisu bili ljuti što su kvadratići umjesto crnih crveni nego što mi je a8 bijelo polje..

 

Pa kako drukčije može biti ..hik..hikk.. 

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Zaporožac kaže...

..

 

Nisu bili ljuti što su kvadratići umjesto crnih crveni nego što mi je a8 bijelo polje..

 

...

 -veći problem je a1 :) ili neznanje, pa i namjerno kao koketiranje.

 

-ustaški grb, ndh, je zabranjen... ustaše-fašizam-nacizam itd.

-ostalo, ono što nije ustaški grb naprosto nije ustaški grb, dok iz neznanja ili namjerno ignorirajući ovisno 'za-protiv' (ili lijevo-desno, mi-oni, ustaše-četnici itd..) može biti i koketiranje, no ili je ustaški ili nije. Sve osim službenog ustaškog grba (u s pleterom..) nije.

 

-pri tome je i hr pleter samo pleter.. nalazi se na tisućama insignija-ukras kao što je slovo u samo jedno od slova abecede a šahovnica je samo šahovnica, u srednjem vijeku standardna oznaka raznih vojski, ne samo hr raznih kombinacija-rasporeda ovisno o dimenziji štita-zastave pa tako postoje npr 3-4 x 6-8 formati i apsolutno je nevažno prvo polje pogotovo za par-nepar, pri čemu je zastava u ratnom metežu bila vidljiva s lijeve i desne strane čime bi ovisno o pogledu imali 'razliku'.. što je kome lijevo-desno kao banalni primjer. nevažno.

-kao što je čest primjer križ, dok je uk-zastava spajanje nekoliko zastava-križeva u jednu, englesko-škotsko + ostali susjedi kao danci, pa i švica čiji je znak iskorišten i za crveni križ koji je zato pošto je crveni (križ) na bijelom platnu dok je švic zastava na crvenom bijeli križ..

-razne države imaju kockice, npr plavo-žute, plavo-bijele..

-usa zastava, od 13 početnih država (pruge) dok su zvjezdice promjenjive, ovisno o stanju-broju država koji je sad ako se ne varam 51.. tako da službenih usa zastava ovisno o broju država ima više, povijesnih kako se taj broj mijenjao i svaka je službena za svoj period dok je samo jedna-aktualna-današnja i tad se takva-službena koristi za službene potrebe itd. .. to nam je lako razumjeti, dok ove 'naše' teme, domaće, zbog mi-oni nije.. čak i kad znamo sve, naprosto je često važniji kriterij mi-oni nego činjenice, kako u nogometu tako u svemu ostalom, politici, grbovima itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 11:26 (ihush).
13 godina
offline
Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. Ima l

Ja sam svršio.

Daljnje produbljivanje ove ludosti od teme mi stvarno nema smisla na ovaj kišni pretopli petak.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
sudy_freak kaže...

Ja sam svršio.

Daljnje produbljivanje ove ludosti od teme mi stvarno nema smisla na ovaj kišni pretopli petak.

 -misliš da je objava svršavanja nešto bitno za temu-forum? .. post bez kojeg se može, spam, besmisleno.

-tj ili sudjeluješ u temi ili ne. ako je odgovor ne, ne moraš navoditi razlog, logično? kao što ne moraš navoditi razlog ni kad sudjeluješ..

 

petak ili kiša ili temperatura.. možda je važnije objasniti ljudima što je što, što je grb, što je povijest, što su činjenice a što je nedozvoljeno... ili svršavanje pretoplim kišnim petkom no tad to piši u odgovarajućoj temi. ok? nhf.

-ovaj post je beskoristan.. no istovremeno koristan, tj ukazuje na problem foruma, forumaša-tema i problem kako tko sudjeluje čak i kad je 'svršio' (s temom) ... odnosno kad ponestane argumenata u nekom stavu-mišljenju ili 'činjenicama'.

 

-tema, oznaka na repu aviona, na prvim slikama pogrešan grb, do sad već nevažna povijest jer je isporučen s pravim-službenim-važećim.. a tko što u tome vidi, mada je to osobna stvar istovremeno upravo to treba i vidjeti jer je to smisao insignija, vidjeti ih, tome služe, prepoznavanju-označavanju-razlikovanju .. pri tome će svatko selektivno vidjeti ono što želi, za-protiv, ustaše-četnici, mi-oni.. neovisno o činjenicama pa i tome da je tema odavno 'mrtva' jer naprosto nema nedozvoljen grb na repu aviona a kako se pojavio tko zna.. photoshop? možda i medijski ratovi ili čisto klikbajt za ove prostore gdje će takve teme imati praćenje-čitanje, dinamo-hajduk, sise starlete, kao mi-oni a time i profit...

 

-tko zna možda je galić tematski autor pogrešnog grba, čisto iz razloga zanimljivosti teme i posla kao i hobija.. dok bi prosječan prolaznik prošao neprimjetivši tj tek kad se 'digne buka' tad ostali bace pogled a hipotetski je tad moguće da je sve iz galićevog pera .. jer on je ipak profesionalac-znalac i novinar koji masi daje traženu kost, hipotetski-izmišljeno no moguće :) ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I

Dodajem još jedan koji se koristio cca 300+ godina.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Croatia_(Habsburg)
Bitno da se skače na prvo bijelo polje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 18:00 (evincar).
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
evincar kaže...
Dodajem još jedan koji se koristio cca 300+ godina.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Croatia_(Habsburg)
Bitno da se skače na prvo bijelo polje.

 -da .. i opet, jer ispada da je važno ponavljati (kao što se to kaže za mudrost-znanje i majku ponavljanja..) :)

 

-pa zbog onih koji ne znaju + mada ima onih koji znaju no ipak rade što rade, drugi interesi recimo suprotni, kao što dva odvjetnika uče na istoj katedri isti zakon no u parnici kad su suparnici ga tumače suprotno po potrebi.. i takvi su 'gori' jer znaju, tad znaju i kako manipulirati itd.. npr ako je prva slika istinita, tad je to možda neko podmetanje nekih tajnih službi nekih država-interesa, možda miki želi uvaljati plenkiju ili bulj želi naoružanje .. primitivne niske politizacije bilo čega jer se tako dobije par krezubih glasova šankerbojne ili mi-oni.. tj s neznanjem je relativno lako, problem su oni koji znaju pa opet rade što rade iz razloga koji imaju.. a tad nije stvar u pravom-krivom grbu nego u politici-interesu pa do karikirano interesa lakirera koji će tad pituranje (tunela-aviona...) naplatiti dva puta, jer dva put je dva put.. itd.

 

-npr znaju li 'oni drugi' da su ustaše i četnici zajedno završili na križnom putu u blajburgu.. zajedno. .. zna li to netko iz čačka ili zavidovića ili bibinja? .. ljudima je lako manipulirati, kao sad izrael-palestina i prosjvedi itd. dok u tome klasični lopovi koriste šansu pa netko otvori neku web stranicu za doniranje-pomoć i preko noći dobije milijune.. interes-novac postoji u svemu i čak je lako nači motiv, novac kao i politički bodovi za npr izbore koji se ciklično ponavljaju svakih nešto godina pa je to konstantno moguć razlog-motiv zašto se nešto takvog čini. npr jučer je izborno povjerenstvo upozorilo početnike u politici kao miletića da ne smiju još otvoriti račun za donacije, tj to se smije 6mj prije izbora-datuma.. koji još nije određen, tehnikalija no kažnjiva.. zašto se nešto radi? većina odgovora su sex-novac ili moć dok su to 'agregatna stanja' iste stvari, hedonizma-ega osobe-ljudi i nismo na to imuni-cijepljeni ni 'mi'.. tj svi 'mi' koji mislimo da smo ''ok-dobri'' .. kvarljiva roba s dobrim mamcem, kao što i politički prebjezi-žetončići to rade zbog novca-sexa-interesa.. itd.

-čemu musku služe milijarde? .. tome da (parafrazirano) može zgodnim djevojkama poklanjati ponyja.. (kao sredstvo-mamac za sex usluge..), tj mali konjić postane sinonim sexa milijardera kao što su popularne bile bugabuga berluskovijeve orgije s maloljetnicama.. 'zna se' .. sve se zna, no opet ništa.. pokojni bandić pijan pobjegao s prometne, ništa itd.. čemu služi moć-novac.. i po čemu su poznati bandić-belusconi itd.. a što pri tome naprave ih ne zabrinjava ponajmanje činjenice, kao što je to s odvjetinkom ovisno brani li ili tuži neku stranku.. i odvjetnik to radi za novac, kurva također, svi-sustav, kapitalizam-hedonizam-egoizam.. sex! .. do svršavanja :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
sudy_freak kaže...

Ja sam svršio.

Daljnje produbljivanje ove ludosti od teme mi stvarno nema smisla na ovaj kišni pretopli petak.

 Pa i bolje da si "svršio".

2 godine
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
ihush kaže...

 Možeš li nekada nekakav post prihvatiti kao šalu, bez suvišnog objašnjavanja nebitnog... ?

 

Ne moraš odgovoriti.

Postoji upitnik na koncu moje rečenice no u suštini je ovo retoričko pitanje, sofistički, ako razmeš retoriku...

 

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
13 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Zaporožac kaže...
ihush kaže...

 Možeš li nekada nekakav post prihvatiti kao šalu, bez suvišnog objašnjavanja nebitnog... ?

 

Ne moraš odgovoriti.

Postoji upitnik na koncu moje rečenice no u suštini je ovo retoričko pitanje, sofistički, ako razmeš retoriku...

 

Sve više sam uvjerenja da je ihush neki loše napisan chatbot kojem je jedini bitan format da su mu odgovori dugački i paragrafi označeni "-".

Ne kažem da čovjek nije pomogao x puta svima na forumu, ali brate slatki kako ti se da toliko pisati.

Volio bih imati toliko slobodnog vremena u životu. Iskreno.

 

Isprike na off topicu, ali svakako smo već zabrazdili previše.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Zaporožac kaže...
ihush kaže...

 Možeš li nekada nekakav post prihvatiti kao šalu, bez suvišnog objašnjavanja nebitnog... ?

 

Ne moraš odgovoriti.

Postoji upitnik na koncu moje rečenice no u suštini je ovo retoričko pitanje, sofistički, ako razmeš retoriku...

 

- naravno.. i ne vidim neki bitan promašaj u čitanju i sl.. šala, no pitanje je kad u kojoj temi (i razvoju teme kao ova) šale nisu primjerene, kao što nije na npr sporvodu, mada postoji i druga strana koja kaže da se sa svime treba znati našaliti .. no nije baš prigodno, tj nisam kriterij 'ja' nego misliti na ostale, kako će tko nešto prihvatiti, kao šalu ili uvredu, kao normalan način kolokvijalnog brbljanja ili kao neshvaćanje težine teme kao ustaštvo i koketiranje (kao što se u posljednjim utakmicama na stadionima primjeti.. dok iza stoje politički interesi, predizborne spike i sl.).

 

sudy_freak kaže...
Zaporožac kaže...
ihush kaže...

 Možeš li nekada nekakav post prihvatiti kao šalu, bez suvišnog objašnjavanja nebitnog... ?

 

Ne moraš odgovoriti.

Postoji upitnik na koncu moje rečenice no u suštini je ovo retoričko pitanje, sofistički, ako razmeš retoriku...

 

Sve više sam uvjerenja da je ihush neki loše napisan chatbot kojem je jedini bitan format da su mu odgovori dugački i paragrafi označeni "-".

Ne kažem da čovjek nije pomogao x puta svima na forumu, ali brate slatki kako ti se da toliko pisati.

Volio bih imati toliko slobodnog vremena u životu. Iskreno.

 

Isprike na off topicu, ali svakako smo već zabrazdili previše.

 -ja sam bot ili ovčar, bez prefixa-sufixa AI .. jer inteligencije naprosto tu nema, no ne vidim u tome problem, npr pravila foruma-teme.. dok svršavanje ipak nije prikladna tema, ako se i ovo može prihvatiti kao šaljiv razgovor? .. :)

no zapanjujuća je argumentacija 'druge strane'.. koja u ovom primjeru odustaje (ili svršava) ili postovi koji ne referiraju na temu nego na mene, način pisanja pa i točkice ... (koje znače recimo pauzu u govoru, ritam, ponekad važnije za naglasiti-izdvojiti, kao što većinom pišem mala slova jer su VELIKA online vikanje i ne prakticiraju se tj shift tipka je višak, tj forma vs sadržaj.. i čitaj što pišem, ne kako to formatiram jer nije važan 'font', ako se razumijemo. Ako se ne razumijemo tad pismo-jezik-komunikacija gubi smisao, dok se ponekad (ili većinom) ne želimo razumjeti što je recimo pravilo online fightova-warriorsa tj praktički nikad nikog nećemo uvjeriti u suprotan stav neovisno o činjenicama, dokazima i sl. .. a pogotovo za mišljenje koje nije čista suma činjenica, kao što je to primjer s (ne)primjerenim vicevima ovisno o temi-kontektstu, na groblju ili u kafiću, tj već samo mjesto određuje (ne)prikladnost sadržaja .. itd itd. -no to sve već znamo, zar ne? :)

 

-kako mi se da toliko pisati? .. a tebi? kao i slobodno-radno vrijeme.. opet, i tebi? ili što te boli kiki za moje vrijeme, stvarno pitaš ili to nešto mijenja.. + ni ne tražim pohvalu-podršku za neku pomoć u drugim temama, tj isključivo svaku temu (pa i post) čitam odvojeno, ne po kriteriju osobe-tko nego što piše, ne kako stilski nego sadržajno itd.. pa sad opet eto točkica u rečenicama-crticama.. no jesu li te točkice problem? jesu li vrijedne isticanja ili viši level-prigovora? jesu li u skladu s npr zakonima ili pravilima foruma? ako je tako, prijava i mod će reagirati.. ako nije, čemu tad? .. tj smisao je razumljiva komunikacija, u temi, mišljenja-ideje, brbljanje dok svatko bira temu i način učestvovanja pa i to da će tu provesti x-sati ili sekundi.. pri čemu je moj ritam-posao-obveze takav da to može biti satima a ponekad par dana ništa.. dok sam 99% na računalu kroz prosječan dan i neovisno što radim forum može biti upaljen što se ponekad u sadržaju pojedinog posta može primjetiti (skokovi u mislima pogotovo kad na neki post započnem pisati a u međuvremenu izađe x-novih... pa se na kraju dobije nešto teško razumljivo u tijeku misli osim meni iz prvog lica a to je teško dočarati drugoj strani smislenim textom), pogotovo kad većina želi kratke-sms poruke.. tj kad njurgaju o dužini pa je već ovo prevelika količina slova-texta i često se prigovara mada će moj odgovor na takve prigovore biti upravo suprotan kao i sad :)) ..

 

tj kome je tl;tr .. ili mu se ne sviđa forma, ima scroll, čita i sudjeluje kako želi, ne kako ja kažem pa sve prigovore uputite onom tko o tome odlučuje, tj sami sebi .. ok? :) + nhf.

.. uz klasičan disklejmer da odričem odgovornost za miša, duševne boli itd. .. (što se u pravilu na ugovorima piše sitinm slovima, ne VELIKIM) :)) ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
protjeran
offline
Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. Ima l

ihush izdominirao cijelu temu pa su poceli sa spinovima i "šalama" hahahahaha

 
5 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Tvpronlem kaže...

ihush izdominirao cijelu temu pa su poceli sa spinovima i "šalama" hahahahaha

Sve ok.

Razmijem da se kolega @ihaš veže za informatičke teme jer je tu dc.prof. doktor, iako nekad piše više teksta nego što je potrebno...

Njegov problem (moje shvaćanje) je nastao kad se počeo petljati u psihologiju, biokemiju, izvanzemaljske aktivnosti, atomsku fiziku, fuziju, biologiju, ekološki uzgoj itd. u područja znanosti o kojima malo zna ili znamalo više i jednostavno čovjek misli da je u svemu u pravu.

 

Najveći problem je što nikada nije napisao SORRY, zajebao sam se, pogriješio sam, nisam bio u pravu.

 

Neka bude čovjek i jednom napiše pogriješio sam, ispričavam se.

 

 

 

 

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 14:36 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Zaporožac kaže...
Tvpronlem kaže...

ihush izdominirao cijelu temu pa su poceli sa spinovima i "šalama" hahahahaha

Sve ok.

Razmijem da se kolega @ihaš veže za informatičke teme jer je tu dc.prof. doktor, iako nekad piše više teksta nego što je potrebno...

Njegov problem (moje shvaćanje) je nastao kad se počeo petljati u psihologiju, biokemiju, izvanzemaljske aktivnosti, atomsku fiziku, fuziju, biologiju, ekološki uzgoj itd. u područja znanosti o kojima malo zna ili znamalo više i jednostavno čovjek misli da je u svemu u pravu.

 

Najveći problem je što nikada nije napisao SORRY, zajebao sam se, pogriješio sam, nisam bio u pravu.

 

Neka bude čovjek i jednom napiše pogriješio sam, ispričavam se.

 

 

 

 

 -sorry.. :) a štaš, renesansni čovac (ovčar), na stranu to što sam najskromnjiji među skromnima i nepogriješiv, .. može o batmobilu? :) tj opet, nisam tema ja nego rafal-eroplovak i grb pa eto drugi sorry, za moderaciju teme kad to već modovi ne rade (na način da ponekad ne nužno sankcijama nego uputama-upozorenjima usmjere temu kako se inače moderiraju forumske teme na forumima..).

 

eto, treći (slavenska trilogija) sorry.. i u pravu si, zajebao si se, pogriješio, nisi u pravu itd.. :)) (kao u šali, potvrđujem sve što si natipkao u prvom licu, za drugo ako kome nije jasna forma-sadržaj..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
ihush kaže...

 Želiš li moju diplomu magistra psihologije ?

Znači li to što ?

 

Vjeruj mi, ništa...

 

Generacija sam početka osamdesetih, poštivavam tvoje postove u vezi informatike, jer si tu, koliko moj mozak može dokučiti najjači na forumu.

 

Stalno spominješ moderatore u kontekstu da si ti u pravu, svi drugi griješe, kme. kme..kad već moram pisati forumskim jezikom...

Nikada te nisam uvrijedio, većina ljudi te nije uvrijedila no ti većinu ljudi doživljavaš kao osobe koji, ne da te mrze, nego da na tvoje postove trolaju, doživljavaju pretjeranim (bit ću blag i neću koristiti tuđice).

 

U puno postova i kad misliš da si u pravu, ispričaj se, ljudi smo, komuniciramo...

 

Ostalo možemo na pm...

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
15 godina
offline
Re: Prvi puta u letu snimljen "hrvatski" Rafale. I
Zaporožac kaže...
..

 

Stalno spominješ moderatore u kontekstu ..

 -u kontekstu kako se na forumu moderira, što je tema, što offtopic i sl. .. ono što rutinski rade modovi na normalnim forumima, ne nužno sankcije nego baš moderiranje kao upozorenje i sl ako se skreće s teme, dok se unutar teme ne švrlja po drugim temama tj tad se otvori odgovarajuća tema u kojoj sudjeluje tko to želi itd itd. i zato se ne ispričavam odnosno često zazivam modove, dok ako možeš primijetiti pkza više nema jer je ono što je pisao ipak previše, suprotno pravilima igre.. ne zato što ja to kažem-tražim nego pravila-zakon i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice