Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

poruka: 13
|
čitano: 4.244
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag".
15 godina
offline
Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

Kad bi računali,na dnevnoj bazi ima sigurno preko 1000 takvih fejk projekata na razno raznim blokčejnovima.

Samo je jedna mala razlika,rjetko kad se zna ko je "autor" takvih skemova.

Lova samo nestane i to je to.

 

 

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

Meni je fascinantno da ima ljudi koji vjeruju ovakvim sociopatima

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Santana kaže...

Meni je fascinantno da ima ljudi koji vjeruju ovakvim sociopatima

 

Tužno je to kako su ljudi u banani. To primarno mislim zbog utjecaja kakav taki "influenceri" imaju na prosjčenog čovjeka. Evo slučajno znam da susjedu sin gnjavi da mu kupi taj Prime, taj energetski napitak od tog Paula. Mali ima 9 godina, a ova će mu kupiti, vidim kako se priprema za to. 

 

S druge strane ako si mali sam ne može kupiti to je dobro, jer znači da trgovine ne prodaju ta sranja direktno djeci.

8 godina
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Cansee kaže...
Santana kaže...

Meni je fascinantno da ima ljudi koji vjeruju ovakvim sociopatima

 

Tužno je to kako su ljudi u banani. To primarno mislim zbog utjecaja kakav taki "influenceri" imaju na prosjčenog čovjeka. Evo slučajno znam da susjedu sin gnjavi da mu kupi taj Prime, taj energetski napitak od tog Paula. Mali ima 9 godina, a ova će mu kupiti, vidim kako se priprema za to. 

 

S druge strane ako si mali sam ne može kupiti to je dobro, jer znači da trgovine ne prodaju ta sranja direktno djeci.

 Jos i kužim da klinci puše te fore, al da odrasli ljudi "ulažu" tisuce dolara u takvo sranje to mi nije jasno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

Sad je decko negdje iz karlovacke zupanije ulozio 26 tisuca eura. Navodno scam. Covjek od 20 i sitno godina. Jbg, samo naslov sam procitao, ostalo u magli.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

Kad ce youtube stati na kraj prevarama poput BetterHelp ciji "teraputi" nemaju nikakve kvalifikacije? Cak ih je i FTC klepnuo zbog prodaje povjerljivih podataka pcijenata.

https://www.ftc.gov/news-events/news/press-releases/2023/03/ftc-ban-betterhelp-revealing-consumers-data-including-sensitive-mental-health-information-facebook

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Vid'ga!
Inteligencija doslovno curi iz njegove pojave...
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Gallu kaže...
Vid'ga!
Inteligencija doslovno curi iz njegove pojave...

 Bez brige dovoljno je on pametan za svoju korist

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
ekipa koja drka na ovakve ljude nisu ništa različiti od onih koji drkaju na druge "selebritije", poput keanu reevsa kojem se pol društvenih mreža klanja jer je "cool guy". boli obojicu i ostale "selebritije" kuki za druge.
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Santana kaže...
Gallu kaže...
Vid'ga!
Inteligencija doslovno curi iz njegove pojave...

 Bez brige dovoljno je on pametan za svoju korist

 na nesreću svih oko njega koji ne vide kakav je scammer...

16 godina
moderator
offline
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
Santana kaže...

Meni je fascinantno da ima ljudi koji vjeruju ovakvim sociopatima

U vrijeme kad se to dogodilo, ljudi još nisu bili na čisto to što su kripto coinovi (i koja je razlika između stable i meme coinova), nije im baš bilo jasno što su to NFT-ovi - "znali" su samo ono što su primali preko društvenih mreža, a to je da se na tim stvarima može brzo zaraditi novac.

 

A to kakav je pojedini čovjek stvarno, zapravo ne možeš znati sve dok ne počne raditi svinjarije (a to se u digitalnom kripto svijetu, nažalost, pokaže prekasno - kad je sve već gotovo). Nakon Coffezillinih videa, svatko tko je uložio u tako nešto i izgubio pare, sam si je kriv. Prije toga - neznanje, neinformiranost, naivnost, pohlepa, želja da se bude dio moderne ekipe (to su ljudi koji su zakasnili na bitcoine)...

 

Svim tim ljudima koji su popušili pare na tome, ovo je bila skupa škola. Cjelokupna situacija u konačnici će dovesti i do pozitivnih stvari, a to je da će ljudi biti oprezniji, da će se bolje informirati o tome u što ulažu i kome daju novac, a i postat će svjesniji toga da među njima žive osobe totalno lišene (emocionalne) empatije, koje nemaju osjećaj krivnje i/ili srama za svoje postupke, čak štoviše, smatraju da ono što je tvoje, da je to njihovo. Psihopate nimalo nije briga za druge ljude, a narcisi druge ljude uopće ne doživljavaju kao ljude. I jedni i drugi, kad ih uhvate s prstima u pekmezu, najčešće glume nevine žrtve.

 

Glavni problem normalnog, empatičnog, suosjećajnog čovjeka, je što si teško može zamisliti da netko drugi nema ni trunkicu emocionalne empatije. Čak i kad si dovoljno upućen u poremećaje osobnosti, i dalje te to "drmne". Evo recimo kad je Coffeezilla totalno raskrinkao Logana Paula, i kad je ovaj obećao da će vratiti pare, unatoč tome što sam trebao znati bolje, očekivao sam da će vratiti pare (ili barem većinu para) i progurati razvoj igre do kraja da se spasi od potencijalnog zatvora (mada bi tu umjesto "potencijalnog" trebalo stajati "vjerojatnog", ali čini se da se takve prevare i dalje nedovoljno kažnjavaju zatvorskim kaznama), što je i sam obećao. Ono, zašto to ne bi napravio? Zašto bi nepotrebno riskirao zatvor? Zašto bi javno dokazao da ne stoji iza svojih riječi? Pa sam bio malo šokiran kad sam vidio da od toga neće biti ništa. Zar se doista ne želi osigurati da ne završi u ćuzi? Onda kad se sjetiš kakvi su ti likovi - sebe doživljavaju ko žrtvu, ne prihvaćaju odgovornost za ništa, stoga ni ne vjeruju da bi mogli završiti u zatvoru - nisu oni niš' krivi, ne? A ako nisu niš krivi, zašto bi trošili "svoje" pare na refunde da se spase od zatvora? Takvi ljudi neće napraviti ispravnu stvar za druge ljude (ponovno - psihopate apsolutno nije briga za druge ljude, kao da su druga vrsta ili kao da su stvari, a narcisi druge ljude ne doživljavaju kao ljude, nego proširenje samih sebe; i jednima i drugima, i kombiniranima, drugi ljudi su samo sredstva za postizanje njihovih ciljeva - to uključuje ne samo njima strance, nego čak i njihove prijatelje i obitelj). Napravit će ispravnu stvar samo ako je ono što je ispravno za druge ljude, ujedno korisno i za njih. I to pod uvjetom da nisu hardcore poremećeni - ako jesu, tad će ići do kraja.

9 godina
online
Re: Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama
bruno1026 kaže...
ekipa koja drka na ovakve ljude nisu ništa različiti od onih koji drkaju na druge "selebritije", poput keanu reevsa kojem se pol društvenih mreža klanja jer je "cool guy". boli obojicu i ostale "selebritije" kuki za druge.

 

Tako je. Toga je bilo uvijek. Pogledaj one krembile obožavatelje britanske kraljevske obitelji, koji kampiraju tamo tjedan dana da ih vide u prolazu. 

 

Moja tetka kupuje Gloriju, ne godinama nego desetljećima, svaki tjedan, u kojoj čita o životima celebritya. Debili na kvadrat.

6 godina
offline
Logan Paul isplaćuje odštetu u kriptovalutama ulag

Da, doslovno mi nije jasno kako danas ljudi idu ulagat u išta što pročitaju na društvenim mrežama. Ako i pročitaš oglas, daj probaj prokopat po našim forumima, ima i tu na bugu dosta dobra tema o kriptu i kako se te gdje trguje. Da ne govorim o specijaliziranim forumima, isto balkanski. Još možeš otvorit temu i pitat jel scam ili legit, ima hrpa ljudi ovdje kojima je jednostavno žao tebe i imaju unutarnji bijes prema scammerima. Ako znaju engleski, YT. Hrpa solidnog sadržaja je na internetu. Također, tko želi štedit, kupi si zlato, fizičko, ne investicijsko gdje dobiš samo papir. Sa certifikatom o čistoći i računom. To je trenutno bolje od oročene štednje. Dionice tehnoloških tvrtki tko ima hrpu love. Stvarno je suludo da netko ulaže novac u nešto što je vidio kao oglas na facebooku. Nije potpuno tema, ali ovo je isti princip. Nisu ni loše ovakve stvari, dodatno poraste svijest o tome. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 13:54 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice