Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

poruka: 5
|
čitano: 2.559
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 mjeseci
offline
Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

Događa mi se nešto jako čudno na Pro Maxu i mislim da je to počelo nakon instalacije ios17.

Znaci kad idem u memoriju pokaze mi da mi aplikacija telefon (dokumenti i podaci) zauzima dosta gb, trenutno 3. Ono sta je najcudnije kad idem izbrisat slike i postere nekih kontakata ili cak cijeli kontakt pa ga ponovno upisem - memorija telefona umjesto da se smanjuje jos vise se poveca.

Definitivno nesto ne stima.

Imate ideju sta bi to moglo bit?

U kontaktima imam oko 1500 brojeva bez slika, nema sanse da to zauzuma 3 gb.

A uopce ne mogu vidit na sta se odnose ta 3 gb jer kad kliknem na dokumente i podatke ne otvara.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

Onako na prvu, čini mi se da je "nešto" se zblesiralo, no ništa prestrašno! 

Obzirom nikada osobno nisam imao takav problem, nekako saveati imenik, kažem nisam nikada imao takvih problema ali nebi trebalo predstavljati tlaku, recimo preko Gmail aplikacije, deinstalirati samu aplikaciju"Phone " pa ju ponovno instalirati, pa pozvati kontakte u iPhone! 

 

Upravo sada dok pišem post, sjećam se da je i moj prijatelj na iPhone X imao ISTI TAKAV problem, pa me je upitao za savjet što, kud i kako! 

Da je brojeve povratio je no nismo iskomunicirali na koji način, makar ne sumnjam u ispravnost postupka! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

Problem je sta se aplikacija Phone ne moze izbrisat nikako, jedino se moze maknit s pocetnog zaslona u medijateku. 

Meni su brojevi svi sacuvani na icloudu. 

Nemam pojma kako da rijesim ovo. Sta je jos najlude od svega memorija aplikacije Phone se povecava i sa svakim obavljenim razgovorom. 

 

13 godina
offline
Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

Kolega, jedno pitanje i samom sebi prije svega iskren odgovor! 

Jeste gdje bilo kako i pod bilo kojim uvjetima posjetili i/ili bili u doticaju sa sumnjivim siteovima, da ste unijeli bilo kakav ”nesiguran” broj ili mail u listu kontakata?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Iphone 14 pro max - aplikacija Telefon

Ne. Kako to veze sad ima s ovime?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice