Provjera preko paypala

poruka: 14
|
čitano: 3.756
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Provjera preko paypala

Želim naručiti neki komad elektronikel preko neta od neke engleske tvrke. Kažu da prihvaćaju paypal način plaćanja. E sad, zanima me kako mogu provjeriti nekakv njihov feedback (možda je tvrka lažna i ja njima pošaljem pare a oni meni rogove)? Da li paypal pruža ikakvu zaštitu ili refund ako su pare već poslane i ispostavi se da je bila prevara?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Provjera preko paypala

ako već taj site prima plaćanja preko paypala onda vjerojatno je normalna firma, jer ne možeš samo tako na site staviti da primaš plaćanja paypalom bez ugovora sa paypalom,a paypal je preozbiljna firma da bi si dopustila da se ljudi varaju . inače paypal ima zaštitu  do određene visine plaćanja

16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Wolverine kaže...

ako već taj site prima plaćanja preko paypala onda vjerojatno je normalna firma, jer ne možeš samo tako na site staviti da primaš plaćanja paypalom bez ugovora sa paypalom,a paypal je preozbiljna firma da bi si dopustila da se ljudi varaju . inače paypal ima zaštitu  do određene visine plaćanja

 Zbog cega mora biti ozbiljna firma? Zar ne mogu i najobicnije fizicke osobe imat account na paypalu i primati novac preko njega? Pa imam i ja account na paypalu i tko mi brani prodavati fiktivne stvari osobama i primati od njih novac, a zauzvrat im ne slati ništa. Dobro, u Hrvatskoj se ne mogu primati pare preko paypala, ali recimo da sam iz npr. Austrije?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Robiant kaže...
Wolverine kaže...

ako već taj site prima plaćanja preko paypala onda vjerojatno je normalna firma, jer ne možeš samo tako na site staviti da primaš plaćanja paypalom bez ugovora sa paypalom,a paypal je preozbiljna firma da bi si dopustila da se ljudi varaju . inače paypal ima zaštitu  do određene visine plaćanja

 Zbog cega mora biti ozbiljna firma? Zar ne mogu i najobicnije fizicke osobe imat account na paypalu i primati novac preko njega? Pa imam i ja account na paypalu i tko mi brani prodavati fiktivne stvari osobama i primati od njih novac, a zauzvrat im ne slati ništa. Dobro, u Hrvatskoj se ne mogu primati pare preko paypala, ali recimo da sam iz npr. Austrije?
 Naravno da moze Wolverine prvo provijeri jesu li tvoji izvori tocni a ne da vako siris dezinformacije...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Provjera preko paypala

Provjeri malo po internetu tu tvrtku. Ako je poznata nećeš imati nikakvih problema. Ako pak nitko nikada nije čuo za nju, osobno nebih ništa kupovao...

www.infinite-gamers-com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Provjera preko paypala

Kupi na Amazon.com. Provjerena tvrtka. Btw nadam se da imaju to što želiš, a i da nemaju čudio bih se da ne!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Danny_HR kaže...

Provjeri malo po internetu tu tvrtku. Ako je poznata nećeš imati nikakvih problema. Ako pak nitko nikada nije čuo za nju, osobno nebih ništa kupovao...

To je mail tvrtke, kaže čovjek da mogu provjerit na http://www.ukdata.com/. Tu čak i nađem dotičnu tvrtku ali nije mi jasno što bih tu trebao provjeritI?
16 godina
offline
RE: Provjera preko paypala

Gledam malo ove cijene, i neću reći da su mi sumnjive, ali ps3 za 200 dolara i neki TOP mobiteli za 1000 kuna, neznam stvarno, da  neko naruči od njih i kaže mi da je sve u redu, odmah bi kupio novi mob, ali onda bi me carina oderala.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Pačo kaže...

Gledam malo ove cijene, i neću reći da su mi sumnjive, ali ps3 za 200 dolara i neki TOP mobiteli za 1000 kuna, neznam stvarno, da  neko naruči od njih i kaže mi da je sve u redu, odmah bi kupio novi mob, ali onda bi me carina oderala.

 Ma ja nista nevjerujem sto je malo i iz sjene,jos sam ja navikao sve sam u kupio preko ruke
Laptop,mobitel,psp...
Ali eto na netu ne postoje pravila...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Provjera preko paypala

Smrdi mi tu nešto...stranica je koma...imaju proizvode naredane i bez slika...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Provjera preko paypala

Osobno ne bih tamo kupio ništa... Moguće da su u redu, ali nekako mi nisu primamljivi...

 

A da probaš naći to što tražiš na eBayu?

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Danny_HR kaže...

Osobno ne bih tamo kupio ništa... Moguće da su u redu, ali nekako mi nisu primamljivi...

 

A da probaš naći to što tražiš na eBayu?

 preskupoNeodlučan
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provjera preko paypala
Robiant kaže...
Danny_HR kaže...

Osobno ne bih tamo kupio ništa... Moguće da su u redu, ali nekako mi nisu primamljivi...

 

A da probaš naći to što tražiš na eBayu?

 preskupoNeodlučan
 nemozes nesto jeftinije kupit nego sto je vrijedno,mogao bi po oglasima preko ruke
amazon je izgleda najbolji ali neznam jel' salje u HR( u bosnu ne salje)...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Provjera preko paypala

...da bome je cudna stranica, vrlo malen broj posjetitelja, sve je sturo i nedostaje puno informacija!

 

Ali ako netko ima novaca za bacanje i m*da neka javi kako je proslo! :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2008 14:52 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice