Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

danas sam otkrio novu dimenziju koliko je broken wanted system. igrom slucaja sam pregazio nekoliko pjesaka i rekoh, ajd da vidim koliko mogu izdrzat sa lokalnom milicijom, da vidim sta ce se dogoditi. ispada da se policija spawna u valovima i na kraju kad pobijes svu ekipu sta se spawnala to je u biti to... nema ih uopce, wanted level se resetira i prijatelji k'o sto smo i bili. ali to nije sve... policija ne baca nikakav loot. znam da je ekipa govorila da se tako moze nafarmat gro stvari ali ovo zaista nisam ocekivao. 

uz more glupih odluka i dizajnerskih rjesenja jos nesto sam otkrio. za one koji su presli igru, tijekom igre dobijete iteme "odredene osobe", ukljucujuci i njegov auto (oni koji su presli znaju o kome se radi). i kazem ja sebi, ajd da ja napravim legendary verzije tih itema i slucajno craftam dva ista itema (dva para hlaca). i normalno, imam sta vidjeti, mod slots na tim itemima nisu fiksni nego se dodjeljuju random. dakle, mozes imati outer torso sa jednim slotom, a mos i sa 4 slota. najveca tragedija u tome je sto craftanje legendary itema kosta za popizdit. primjerice, outer torso aka jaketa kosta nevjerojatnih 18 legendary, 93 epic i 49 rare components. bog te maza ako su ovi ih cdpr-a pametni, odnosno gdje je QA tim bio, sta su ti ljudi testirali, odnosno je li netko uopce odigrao cijelu igru sa naglaskom na crafting da bi vidio o kakvoj se debilani radi. 

 

edit: ako se sjetimo sto je bilo u onom navodnom leaku o underground djelovima grada jedan igrac je naletio na takvo podrucje. galerija se nalazi u nastavku

 

https://imgur.com/gallery/ktrGPUi

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 0:22 (Obi Wan).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Uspio sam modat osjetljivost misa, pa sad mogu mjenjati za 0.10% a ne 1%

Fpsove sam ukljucio u nvidia programu

A na mom slabasnom laptopu dobivam do 30fps na i5 8300h procesoru i nvidia 1050 4gb na low postavkama
Moze li se kako dobiti jos jos vise?

 tu grafičku je vrijeme pregazilo. ne očekuj ništa više od low

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa da to kontan,ide cak i na Medium na manjoj rezoluciji.
Jbga, sa tom grafickom je bila vecina laptopa 2018.godine,kad sam kupovao laptop,a i dosta povoljno sam ga dobio,na ekupi akciji...ali eto, ja ipak mogu igrati i ovakvu,zahtjevnu igru.

Evo bas sam snimao video kakvi su fpsi na lenovo legion y530 sa tom grafickom.

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

46 minuta plakanja od smijeha, a pjesma na kraju videa je epic

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
i kazem ja sebi, ajd da ja napravim legendary verzije tih itema i slucajno craftam dva ista itema (dva para hlaca). i normalno, imam sta vidjeti, mod slots na tim itemima nisu fiksni nego se dodjeljuju random. dakle, mozes imati outer torso sa jednim slotom, a mos i sa 4 slota. najveca tragedija u tome je sto craftanje legendary itema kosta za popizdit. primjerice, outer torso aka jaketa kosta nevjerojatnih 18 legendary, 93 epic i 49 rare components. bog te maza ako su ovi ih cdpr-a pametni, odnosno gdje je QA tim bio, sta su ti ljudi testirali, odnosno je li netko uopce odigrao cijelu igru sa naglaskom na crafting da bi vidio o kakvoj se debilani radi. 

 

 Da, kako je kolega @DrNasty već pisao, imaš pun you tube o lokacijama legendary odjeće i fora je da se save-aš prije nego pokupiš/lootaš legenedry odjeću, jer kada prvi puta pokupiš, dobiješ jedan slot, a kad load-aš zadnji save i ponovno pokupiš, dobiš 4 slot-a i kad tom forom se odjeneš od glave do pete i nakrcaš sve slotove, postaneš skoro besmrtan, evo you tube-r je uspio postići 6460 armor sa kojim se može slobodno prošetati kroz protivnike, nitko mu ništa ne može

Ali da uglavnom ako se save-aš prije nego šta pokupiš legendary item, pokupiš ga, razočaraš se, te load-aš i ponovno pokupiš, dobiš max slotove

X-Wind kaže...

46 minuta plakanja od smijeha, a pjesma na kraju videa je epic

 

 Vidi se da ne pratiš temu...

Taj video je bio postan u ovoj temi isti tjedan nakon release-a igre


BTW:

Off topic:
Zgodan neki detalj

 

Počitala je novine, piše naslov:
Mexico"s best keep secret...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 10:52 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...
Obi Wan kaže...
i kazem ja sebi, ajd da ja napravim legendary verzije tih itema i slucajno craftam dva ista itema (dva para hlaca). i normalno, imam sta vidjeti, mod slots na tim itemima nisu fiksni nego se dodjeljuju random. dakle, mozes imati outer torso sa jednim slotom, a mos i sa 4 slota. najveca tragedija u tome je sto craftanje legendary itema kosta za popizdit. primjerice, outer torso aka jaketa kosta nevjerojatnih 18 legendary, 93 epic i 49 rare components. bog te maza ako su ovi ih cdpr-a pametni, odnosno gdje je QA tim bio, sta su ti ljudi testirali, odnosno je li netko uopce odigrao cijelu igru sa naglaskom na crafting da bi vidio o kakvoj se debilani radi. 

 

 Da, kako je kolega @DrNasty već pisao, imaš pun you tube o lokacijama legendary odjeće i fora je da se save-aš prije nego pokupiš/lootaš legenedry odjeću, jer kada prvi puta pokupiš, dobiješ jedan slot, a kad load-aš zadnji save i ponovno pokupiš, dobiš 4 slot-a i kad tom forom se odjeneš od glave do pete i nakrcaš sve slotove, postaneš skoro besmrtan, evo you tube-r je uspio postići 6460 armor sa kojim se može slobodno prošetati kroz protivnike, nitko mu ništa ne može

Ali da uglavnom ako se save-aš prije nego šta pokupiš legendary item, pokupiš ga, razočaraš se, te load-aš i ponovno pokupiš, dobiš max slotove

X-Wind kaže...

46 minuta plakanja od smijeha, a pjesma na kraju videa je epic

 

 Vidi se da ne pratiš temu...

Taj video je bio postan u ovoj temi isti tjedan nakon release-a igre


BTW:

Off topic:
Zgodan neki detalj

 

Počitala je novine, piše naslov:
Mexico"s best keep secret...

 

 

nisam ja govorio u kupljenju itema, nego o craftanju. malo bolje procitaj sto sam pisao, al evo, ponovit cu. itemi koje craftas na legendary verziju ne bi smjeli imati situaciju u kojoj se mod slotovi random dodjeljuju nego bi trebali bit fiksni jer u protivnom imas situaciju kao kad kupis iteme na cesti, sto bi znacilo da craftas jedan item, pogledas broj slotova, ako ne valja reload i craftaj ponovno.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ima li nekoga ko zna, sto je uopce ono neko boostanje za dobivanje vise fpsa u igri.
Vidim da likovi instaliravaju neke programe,mjenjaju neke postavke,kodove.Koji je to klinacm

Mislim,ako je laptop slab za jace postavke igranja, kako mi neki tamo tutorijali mogu dati bolju grafiku igre i vise fpsa?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Ima li nekoga ko zna, sto je uopce ono neko boostanje za dobivanje vise fpsa u igri.
Vidim da likovi instaliravaju neke programe,mjenjaju neke postavke,kodove.Koji je to klinacm

Mislim,ako je laptop slab za jace postavke igranja, kako mi neki tamo tutorijali mogu dati bolju grafiku igre i vise fpsa?

ja imam taj program za fps boost al sta tocno radi nemam pojma jer nije u detalje opisano (a iskreno nisam se ni previse trudio doznati), medutim koliko sam mogao vidjeti dobio sam nekakav boost pa se ne zalim. kad dode nekakav official patch koji poboljsava optimizaciju maknut cu ga, a ako ne bude nista bolje vratim ga nazad.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...
Ima li nekoga ko zna, sto je uopce ono neko boostanje za dobivanje vise fpsa u igri.
Vidim da likovi instaliravaju neke programe,mjenjaju neke postavke,kodove.Koji je to klinacm

Mislim,ako je laptop slab za jace postavke igranja, kako mi neki tamo tutorijali mogu dati bolju grafiku igre i vise fpsa?

To je najobičniji edit config fajla i da, stvarno funkcionira jer neke postavke snižava ispod ingame low opcije. Najbolje ti je da sam kreiraš user.ini i kopiraš željene postavke umjesto da pokrećeš sumnjive exe datoteke sa nekih tamo youtube tutoriala.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

imam dva skinuta config fajla,low i ultra low sto sam nasao.ali gdje ja to trebam kopirati to mi nije jasno, ne mogu nikako naci trenutan config fajl.

Cisto me zanima sto bih dobio sa time pa bi htio isprobati

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mp3david kaže...

imam dva skinuta config fajla,low i ultra low sto sam nasao.ali gdje ja to trebam kopirati to mi nije jasno, ne mogu nikako naci trenutan config fajl.

Cisto me zanima sto bih dobio sa time pa bi htio isprobati

Odeš tamo gdje je instaliran CP i onda engine\config\platform\pc

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 14:38 (Alex Mercer).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

nisam ja govorio u kupljenju itema, nego o craftanju. malo bolje procitaj sto sam pisao, al evo, ponovit cu. itemi koje craftas na legendary verziju ne bi smjeli imati situaciju u kojoj se mod slotovi random dodjeljuju nego bi trebali bit fiksni jer u protivnom imas situaciju kao kad kupis iteme na cesti, sto bi znacilo da craftas jedan item, pogledas broj slotova, ako ne valja reload i craftaj ponovno.

 Znam da si govorio o craftanju, dobro sam pročitao, zato sam se i nadovezao da je ista sitluacija i kad lootaš legendery iteme, tj ove mod slotove dobiš random, samo nisam znao da li znaš tu foru kad save-aš prije, pa load-aš i ponovno lootaš/craftaš isti item, dobiš max broj slotova iz drugog pokušaja

 

Tj ak se ne varam, prvi loot/craft je random, kad nakon save-a load-aš i ponovno loot-aš/craft-aš isti item onda je uvijek max broj mod slotova.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 18:08 (1BIT).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

They are alive 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

They are alive 

slabo je sve to, narocito kad vidim kojih sve problema ima.

 

edit:

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kuaju5/another_bad_news_for_cdpr_polish_office_of/

 

zanimljivo stivo za procitat

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 23:42 (Obi Wan).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Napokon da se kazni neodgovornost i lažno oglašvanje i napucavanje hypea. Neka to postane praksa za sve developere pa ćemo možda i dobit igre koje vrijede cijene koja se tržai za njih 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...
Obi Wan kaže...

nisam ja govorio u kupljenju itema, nego o craftanju. malo bolje procitaj sto sam pisao, al evo, ponovit cu. itemi koje craftas na legendary verziju ne bi smjeli imati situaciju u kojoj se mod slotovi random dodjeljuju nego bi trebali bit fiksni jer u protivnom imas situaciju kao kad kupis iteme na cesti, sto bi znacilo da craftas jedan item, pogledas broj slotova, ako ne valja reload i craftaj ponovno.

 Znam da si govorio o craftanju, dobro sam pročitao, zato sam se i nadovezao da je ista sitluacija i kad lootaš legendery iteme, tj ove mod slotove dobiš random, samo nisam znao da li znaš tu foru kad save-aš prije, pa load-aš i ponovno lootaš/craftaš isti item, dobiš max broj slotova iz drugog pokušaja

 

Tj ak se ne varam, prvi loot/craft je random, kad nakon save-a load-aš i ponovno loot-aš/craft-aš isti item onda je uvijek max broj mod slotova.

 Varas se i to jako, potpuno je random. Za neke iteme sam morao po 20 puta loadat da dobe max slot.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Napokon da se kazni neodgovornost i lažno oglašvanje i napucavanje hypea. Neka to postane praksa za sve developere pa ćemo možda i dobit igre koje vrijede cijene koja se tržai za njih 

 

ma to neće vrijediti općenito, ovo je posebna situacija jer je vlada Poljske dala CDPRu financijska sredstva, vjerojatno su imali neke odredbe ugovora za ovakve mogućnosti. Sad npr. Activision isključivo sa svojim sredstvima napravi igru, kakva god da je igra nema ih pravo kažnjavati nitko osim gamera odnosno mušterija. Da se kažnjavaju svi koji proizvedu bilo kakav loš proizvod ne bi nitko ništa ni proizvodio

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajde ljudi malo vjere...  ako su jedan No Man's Sky uspjeli pokrpati u godinu dana da postane jako dobra igra kako onda ne bi Cyberpunk ;)

Mislim da će CP biti odličan do kraja ove godine, a budući DLC-ovi će samo dodati na value 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

!!!SPOILER!!!

oni koji su završili igru slobodno nek pročitaju

 

Jebenog Takamuru možeš spasit a ja to nisam napravio i zbog toga ne mogu dobit zadnji achivement za Devil kraj - jebo sliku svoju...

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

!!!SPOILER!!!

oni koji su završili igru slobodno nek pročitaju

 

Jebenog Takamuru možeš spasit a ja to nisam napravio i zbog toga ne mogu dobit zadnji achivement za Devil kraj - jebo sliku svoju...

to se i meni desilo, al s obzirom da sam ionako planirao napraviti 2-3 playthrough-a nisam nesto previse bio razocaran

eto ti replayability hahahaha...

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

!!!SPOILER!!!

loadas stari save i dobijes achivement. tako treba sa dosta misija. nemozes dobit sve achivemente sa 1 playtrough.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
b00 kaže...
Srce Isusovo kaže...

!!!SPOILER!!!

loadas stari save i dobijes achivement. tako treba sa dosta misija. nemozes dobit sve achivemente sa 1 playtrough.

 Ja planiram barem još 2 playthrougha sa različitim buildovima (sad sam revolveraš, hoću čistog hackera probat i nekog meelee combat zvjerka.)

Lijep pozdrav ;)
12 godina
online
Cyberpunk 2077

Spoiler: joj to sam popizdio za Takemuru. Jos te igra doslovno tjera dalje, he's already dead, run, noi chance, timer, ovo ono. Prva pomisao mi je bila ic ga pokusat spasit al reko ma nema sanse. I onda nakon 10 sati zavrsavanja svih zivih sidequestova saznam da sam ga mogo spasit, argh.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

Spoiler: joj to sam popizdio za Takemuru. Jos te igra doslovno tjera dalje, he's already dead, run, noi chance, timer, ovo ono. Prva pomisao mi je bila ic ga pokusat spasit al reko ma nema sanse. I onda nakon 10 sati zavrsavanja svih zivih sidequestova saznam da sam ga mogo spasit, argh.

 E, ali to je u biti naša greška... jer mi se u još jednom questo dogodilo da me je quest navodio na jednu stranu a ja sam išao vidjeti što ima na drugu i onda se je odjednom i quest promijenio... Ne mogu se sad sjetit koji je točno bio quest ali znam da je bila takva situacija. Mislim da  u Heist questu isto imaš izbor otići na krov u AV - ali opet odeš dole skakati na onaj krov.

 A tu jebenu rupu u zidu sam vidio i išao istražiti i još gledam koji kurac je ovako sve crno, samo se vide svjetla monitora nekih... Nisam se mogao snaći pa sam reloadao sejv prije nego sam ušao u taj dio zgrade... Dosta su suptilne te neke opcije i načini.

Sve Vas Volim
12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Minneyar kaže...

Spoiler: joj to sam popizdio za Takemuru. Jos te igra doslovno tjera dalje, he's already dead, run, noi chance, timer, ovo ono. Prva pomisao mi je bila ic ga pokusat spasit al reko ma nema sanse. I onda nakon 10 sati zavrsavanja svih zivih sidequestova saznam da sam ga mogo spasit, argh.

 E, ali to je u biti naša greška... jer mi se u još jednom questo dogodilo da me je quest navodio na jednu stranu a ja sam išao vidjeti što ima na drugu i onda se je odjednom i quest promijenio... Ne mogu se sad sjetit koji je točno bio quest ali znam da je bila takva situacija. Mislim da  u Heist questu isto imaš izbor otići na krov u AV - ali opet odeš dole skakati na onaj krov.

 A tu jebenu rupu u zidu sam vidio i išao istražiti i još gledam koji kurac je ovako sve crno, samo se vide svjetla monitora nekih... Nisam se mogao snaći pa sam reloadao sejv prije nego sam ušao u taj dio zgrade... Dosta su suptilne te neke opcije i načini.

Pa da, al glupo mi je to. Predstavljas kao linearno i onda je zapravo negdje nesto skriveno. Nemoj mi onda stavljati te waypointe i derati se "skoci skoci moras umrijet ces ako ne". To u Heistu nemam pojma kak je itko otkrio, doslovno se seces korak po korak po onom ledgeu i dodu ti oni brodovi i krenu te resetat i dere se jackie skaci skaci... i sad bi ti to trebo izignorirat i ic do ljestvi i gore? Yeah right...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

u heist misiji imate gore na korvu AV u kojem se nalazi legendary iconic katana koja ima mal base damage ali 500% critical damage.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

datamineri su otkrili da bi, kako sada stvari stoje, online komponenta trebala imati modove heist i deathmatch. iako ne znamo ništa, ne zvuči mi zanimljivo

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

datamineri su otkrili da bi, kako sada stvari stoje, online komponenta trebala imati modove heist i deathmatch. iako ne znamo ništa, ne zvuči mi zanimljivo

 Da i ja sam to čuo, baš mi you tube recommend-a ovaj video:

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

datamineri su otkrili da bi, kako sada stvari stoje, online komponenta trebala imati modove heist i deathmatch. iako ne znamo ništa, ne zvuči mi zanimljivo

s obzirom da su igru izbacili kako su izbacili, jednostavno me nista zivo ne zanima dok ovo sve ne poprave, tj naprave kako spada. a i taj multiplayer kad izade, dobro cu promisliti sta i kako.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Biseri AI-ja: Potrebno je izvesti prijateljskog NPC-ja iz neprijateljske baze. Staza pripremljena unapred, potrebno je da se NPC popne za mnom u prikolicu kamiona, međutim on dolazi do prikolice i ni makac dalje. Posle nekoliko pokušaja, odustajem, vodim ga drugim putem, punim neprijatelja. Koliko vidim, neprijateljski NPC-jevi reaguju samo na mene, ne i kada vide njega. Barem se efekti dva nedostatka delimično poništavaju, tj dok mi je prvi učinio igru težom, drugi ju je koliko toliko olakšao. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice