Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
mar123 kaže...

ima li jos ljudi koji kao i ja ne preferiraju stealth i hakiranja, nego svugdje ulete s oruzjem i pobiju sve sto se mice? 

kako se vama cini igra? 

 

ja sam onaj tip igraca koji u hitmanu poubija sve sto se krece na mapi.

Ja sam uvijek igrao na diplomaciju i mirnim putem ako može - ako ne onda isto tako stealthy.

 

Ovdje sam isao na Streetkid i igram totalnu suprotnost - bahatog seronju koji odgovara provokacijom na svako pitanje. I da, pucam on sight 

 ja cak u dijalozima ne planiram bit bahat, odgovarat cu onako kako bi stvarno ja odgovorio u toj situaciji. a sto se tice pucanja, tu nema dileme, pucam u svakog u kog cu moc. 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...

8700k i GTX 1080

Nit mi izgleda nit mi vrti kako bi htio.

U 2 sata igranja dosta bugova primjetio.

Izgleda da će se čekat PS 5 verzija....

 leteće ljude sam i ja primjetio, jednostavno auto ne stvor samo lik leti.

Nit izgleda nit radi, a ljudi je nazivaju novim benchmarkom ilitiga crysisom. Fora je neoptimizranu igru zvati benchmarkom, lol.

recommended spec su smiješni jer su nerealni

 

 

što se pucanja tiče loše mi je napravljeno, nekako ''lelujavo'' u nedostatku bolje riječi.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 15:42 (fila2208).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Intel CPU - nevjerovatno da svi sa Intel procesorom imaju te NPC-ove koji sjede u zraku.

Tko zna zbog kojih instrukcija se to desava, al s obzirom da Intel ima toliko rupa,

i krpaju ih sa Firmware updateima (Meltdown, Spectre itd), nebi se cudio da zbog istih

gresaka nastaju i takvi bug-ovi.

 

Isti CPU ima onaj tip sa HCL-a, i u njegovom videu na istom mjestu dva NPC-a sjede "u zraku".

 

Kod mene tog nema - sjede na stolicama ili kutijama uz kuce pokraj ceste - AMD Ryzen 2700.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...
disibio kaže...

8700k i GTX 1080

Nit mi izgleda nit mi vrti kako bi htio.

U 2 sata igranja dosta bugova primjetio.

Izgleda da će se čekat PS 5 verzija....

 leteće ljude sam i ja primjetio, jednostavno auto ne stvor samo lik leti.

Nit izgleda nit radi, a ljudi je nazivaju novim benchmarkom ilitiga crysisom. Fora je neoptimizranu igru zvati benchmarkom, lol.

recommended spec su smiješni jer su nerealni

 

 

što se pucanja tiče loše mi je napravljeno, nekako ''lelujavo'' u nedostatku bolje riječi.

 

 mozda bi imalo smisla zvat ju benchmarkom da je graficki napredna ispred svega danas kako je crysis svojevremeno bio. ovako samo losa optimizacija, prisjecam se gta iv pc verzije, to je isto bio kaos nevidenih razmjera.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže... 

Eventualno kakav mmo, hack and slash ili strategiju ćeš odigrati s relativno dobrim performansama.ž

 

EDIT: Tih 70% resolution scale za 2160p je ~5mil piksela, dakle još uvijek otprilike kao da igraš 3440x1440 native (skoro pa identično, ako ne i mrvu zahtjevnije). No way da će ti na 1080Ti raditi kako treba kad se 3080 muči s time.

 

Sorry ali gotovo svaki AAA naslov igram na high postavkama na barem 1440p bez problema. RDR2 igram na 1800p s HUB postavkama i igra nikad ne pada ispod 55FPS.

 

Imaš nerealnu percepciju performansi 1080 Ti, kartica je još uvijek itekako sposobna za 1440p i igru poput Cyberpunka bi trebala vrtiti na barem medium postavkama na stabilnih 60FPS. Ako sam Watch Dogs Legion koji je totalni krš po optimizaciji igrao na 1440p s high postavkama s višim framerateom nego Cyberpunk onda tu očito postoji veliki problem s optimizacijom.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Intel CPU - nevjerovatno da svi sa Intel procesorom imaju te NPC-ove koji sjede u zraku.

Tko zna zbog kojih instrukcija se to desava, al s obzirom da Intel ima toliko rupa,

i krpaju ih sa Firmware updateima (Meltdown, Spectre itd), nebi se cudio da zbog istih

gresaka nastaju i takvi bug-ovi.

 

Isti CPU ima onaj tip sa HCL-a, i u njegovom videu na istom mjestu dva NPC-a sjede "u zraku".

 

Kod mene tog nema - sjede na stolicama ili kutijama uz kuce pokraj ceste - AMD Ryzen 2700.

Ma more tog je tu još samo nisam skrinšoto,

propadanja autiju, čudnih tekstura cesti, NPC density mi je sav nekak mehh,

ovo je brat bratu za PC trebalo odgodit još pola godine za konzole me strah i pomislit...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Intel CPU - nevjerovatno da svi sa Intel procesorom imaju te NPC-ove koji sjede u zraku.

Tko zna zbog kojih instrukcija se to desava, al s obzirom da Intel ima toliko rupa,

i krpaju ih sa Firmware updateima (Meltdown, Spectre itd), nebi se cudio da zbog istih

gresaka nastaju i takvi bug-ovi.

 

Isti CPU ima onaj tip sa HCL-a, i u njegovom videu na istom mjestu dva NPC-a sjede "u zraku".

 

Kod mene tog nema - sjede na stolicama ili kutijama uz kuce pokraj ceste - AMD Ryzen 2700.

Ne, nije Intel...Jer apsolutno iste stvari imam i ja na AMD-u.

 

Igra je tehnička katastrofa.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

nemam problema sa nestajanjem vozila i letećim ljudima ali... npc koji stoje sa raširenim rukama kao slovo T. hodam gradom i vidim da ispred mene nema ljudi ili ih ima samo par. okrenem se iza sebe i pogledam opet naprijed i par ljudi se spawnalo par metara ispred mene. ista stvar se nekad događa kad samo hodam, samo se odjednom spawnaju npc-ovi. to mi je najiritantniji bug u igri. a u vezi bullet sponge trenutno mi na medium težini izgleda sve ok. ali počeo sam igrati na hard i treba svima više metaka da padnu te mi je svaka borba kao da samo upijaju metke pošto svaki npc ima više health-a i resistance

5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nista. Red je da odem na tavan po 1050p monitor. Znao sam da ce mi jednog dana opet zatrebati .

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

3:00
"In order to create this video, ive made almost 500 benchmark runs,
each lasting 60 seconds each, therefore ive basiclly not slept since the game was released.
Have to say though cyberpunk 2077 has been an absolute pleasure to test, in all of these runs the game only
crashed to desktop a single time, which is highly stable for a new game, especially one that ive thrown 25
different graphics card at.
Its also fast to load, the manu system is extremely good, and switching between is a breeze.
If only all game were this well polished."

 

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...
Ma more tog je tu još samo nisam skrinšoto,
propadanja autiju, čudnih tekstura cesti, NPC density mi je sav nekak mehh,
ovo je brat bratu za PC trebalo odgodit još pola godine za konzole me strah i pomislit...

 

Promster kaže...
Ne, nije Intel...Jer apsolutno iste stvari imam i ja na AMD-u.
Igra je tehnička katastrofa.

 

Koji build WinOS-a i koji driveri?

 

Kod mene je Windows 10 1809 (Build 17763.1637), nVidijini driveri su debloatani sa NVSlimmer-om,

samo ostavljeni basic driver i physx driver, a verzija drivera je 452.06, 17.8.2020.

https://www.nvidia.com/en-us/drivers/results/162983/

 

Kazem, osim onog bug-a na pocetku sa ogledalom, gdje se ne vidi odjeca dok ne otkine prisivku,

niti jedan drugi graficki bug.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

3:00
"In order to create this video, ive made almost 500 benchmark runs,
each lasting 60 seconds each, therefore ive basiclly not slept since the game was released.
Have to say though cyberpunk 2077 has been an absolute pleasure to test, in all of these runs the game only
crashed to desktop a single time, which is highly stable for a new game, especially one that ive thrown 25
different graphics card at.
Its also fast to load, the manu system is extremely good, and switching between is a breeze.
If only all game were this well polished."

 

 

 

Pa nije niš krivo rekao.

 

Stabilna je, meni se ni jednom nije crashala, brzo se učita što je istina, i mijenjanje postavki je brzo, jednostavno i nije potreban restart za ni jednu postavku...A to je njemu bitno jer on ipak bencha, taj dio je 'polished'.

 

To sve stoji, ali nema to veze sa performansama.

 

EDIT: Sve up to date...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 16:05 (Promster).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za one koji nemaju zvuka u igri (radio, tv, npc random talk, klubska muzika, npc enemy gunsounds itd)

 

Have the same very quiet NPC, radio, TV etc. sounds.

Have onboard realtek card; after having the issue updated its driver with driver booster, issue persists, tried uninstalling realtek drivers and used default drivers from windows, still no luck. Guess its not driver related. Also the workaround for the other sound issue(crackling sounds) doesn't work for this..

edit: aight, this fixed it for me: https://steamah.com/cyberpunk-2077-how-to-fix-audio-issues/

Note: On step 3 he repeats step 1 by mistake and on the last step he says "go into HeSuvi", so on step 3 install this: https://sourceforge.net/projects/hesuvi/ it will unpack into Equalizer APO's folder automatically.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...
EDIT: Sve up to date...

 

I kod mene su WinOS up-to-date sa security patchom, ali koristim stari 1809 build,

jer su mi 1903 i 1909 bili nestabilni za moje zahtjeve, a 20H2 ne zelim jos ocjenjivati,

no ono sto sam do sada vidio, nisam bio sretan (micanje puto toga, ostavljanje samo MetroUI-a itd).

https://www.windowsphoneinfo.com/threads/windows-10-december-2020-updates-whats-new-and-improved.476515/

 

Probaj deinstalirati nVidijine drivere, skini NVSlimmer i drivere koje sam linkao gore, pa probaj s njima.

Nekad ocito nije dobro imati najnovije drivere, toliko sam to puta dozivio u zivotu, jos iz doba Detonatora i Catalysta.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izgleda da moram danas kupit igru...

 

Nisam ocekivo da ce mi dobro radit na mojoj rx580, al radi.

Medium ultra postavke na 1080p i igram bez problema

 

Doso sam do Silverhand-a i nisam imo problema sa igrom. Par sitnih bugova, al nist strasno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 16:12 (Santana).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

Izgleda da moram danas kupit igru...

 

Nisam ocekivo da ce mi dobro radit na mojoj rx580, al radi.

Medium ultra postavke na 1080p i igram bez problema

 koliko fps izvuces na tim postavkama?

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Stavim ja guideline za one sa slabim gpu-om kad dođem s posla, jer nije prvi put da vidim GPU heavy igru sa AO i SSR + Cascade Shadows.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

ja sam završio main story sada krećem sve side misije i gigove

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam...  u 10 i sitno sati igranja naletio samo na 3-4 NPC-a u zraku (svi u pješačkoj zoni) i nevidljivu vlastitu ruku kod ripper doc-a, sve drugo radilo ko urica. 

Nadam se da će i ostalima nakon idućeg patcha večina toga raditi kak spada (perofrmanse bi trebale ići gore across the board kažu..). 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DangerousB kaže...
Santana kaže...

Izgleda da moram danas kupit igru...

 

Nisam ocekivo da ce mi dobro radit na mojoj rx580, al radi.

Medium ultra postavke na 1080p i igram bez problema

 koliko fps izvuces na tim postavkama?

 Nemam pojma. Igram na hard s kontrolerom i nemam problema sa igranjem. Ne zelim se zamarat sa brojkama dok mi ne trza ili nesto drugo smeta kod igranja.

Al mogu ti pogledat navecer kad doma dođem.

 

eh da stavil sam i onaj CAS dynamic na 90. Znaci igra smanjuje rezoluciju do 90% ak ide ispod 60fps.

 

Sjene su na medium

i SSR je na off

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Neispolirana, nedoradjena, zbrzana, lazna obecanja, izostanak odredjenih mehanika, iznimna neoptimiziranost kombinirana sa osrednjom grafikom pojacanom RTom koji je takodjer uzasno lose optimiziran, linearan gameplay, beskrajni dijalozi koji u sustini ne vode nicemu, standardne rak rane RPGa (iako koliko vidim CDPR sada kaze da to ipak nije RPG!?) kao skupljanje bespotrebnog smeca i vjecna prevlast kvantiteta nad kvalitetom, svijet istovremeno pun ali i prazan sadrzaja..... sve to je bilo ocekivano s obzirom na hype i marketing i da smo iste stvari vidjeli na AC Unity, No Mans Sky, GTA IV i bezbroj drugih primjera. Ali da ce najvise nastradati konzolasi i da ce CDPR voditi ovako zestoku kampanju i opcu cenzuru na internetu, e to vec nisam ocekivao.

 

 

 

Da je samo srezati nepotrebni dijalog i zamjeniti Keanu Reevesa sa doslovno bilo kim drugim i na to spiskani novac i resurse uloziti u ako nista drugo uklanjanje bar polovine bugova i malo bolju optimizaciju, ova bi igrica imala jeva prosjecnu ocjenu samo i iskljucivo zbog koncepta. Ovako je to samo jos jedan spomenik neiskoristenom potencijalu i jos jedan u nizu primjera koji potvrdjuje Harvey Dentovu izreku

 

you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

 

Da je ovakvu sramotu napravio Ubisoft ili ne daj boze EA, uz danasnju cancel kulturu sumnjam da bi te kompanije uopce prezivjele.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 16:43 (Predator003).
 
9 11 hvala 3
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja sam završio main story sada krećem sve side misije i gigove

 Pitanja:

 

   1) koliko ti je trebalo vremena ukupno?

   2) jesi li preskakao razgovore cutscene i sl.?

   3) da li ostaju SVI side questovi za riješavat poslje ili neki nestanu ako ih se ne rješi u nekom roku?

 

 

Lijep pozdrav ;)
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nije mi se svidalo sto je iz prvog lica, ali uzeo igru na GOG rusija sa VPNom. Igrao malo, cini se ok, vidio sam odma nekog lika u zraku, ali to je to. Sto se tice kvalitete, FullHD + Ultra i igra ide glatko na PCu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

Neispolirana, nedoradjena, zbrzana, lazna obecanja, izostanak odredjenih mehanika, iznimna neoptimiziranost kombinirana sa osrednjom grafikom pojacanom RTom koji je takodjer uzasno lose optimiziran, linearan gameplay, beskrajni dijalozi koji u sustini ne vode nicemu, standardne rak rane RPGa (iako koliko vidim CDPR sada kaze da to ipak nije RPG!?) kao skupljanje bespotrebnog smeca i vjecna prevlast kvantiteta nad kvalitetom, svijet istovremeno pun ali i prazan sadrzaja..... sve to je bilo ocekivano s obzirom na hype i marketing i da smo iste stvari vidjeli na AC Unity, No Mans Sky, GTA IV i bezbroj drugih primjera. Ali da ce najvise nastradati konzolasi i da ce CDPR voditi ovako zestoku kampanju i opcu cenzuru na internetu, e to vec nisam ocekivao.

 

 

 

Da je samo srezati nepotrebni dijalog i zamjeniti Keanu Reevesa sa doslovno bilo kim drugim i na to spiskani novac i resurse uloziti u ako nista drugo uklanjanje bar polovine bugova i malo bolju optimizaciju, ova bi igrica imala jeva prosjecnu ocjenu samo i iskljucivo zbog koncepta. Ovako je to samo jos jedan spomenik neiskoristenom potencijalu i jos jedan u nizu primjera koji potvrdjuje Harvey Dentovu izreku

 

you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

 

Da je ovakvu sramotu napravio Ubisoft ili nedaj boze EA, uz danasnju cancel kulturu sumnjam da bi te kompanije uopce prezivjele.

 Nikako se ne bih složio sa 90% ovoga što si naveo...  da tvrde da nije RPG?!?!  WTF?   

 Igra je genijalna, čista brutala!  

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Prezadovoljan igrom.40-50+ fpsa na high postavkama.Gustam full.
Samo moram priznat,iako mi to nesmeta,AI NPC-a znaci traffic i obicni sto setaju gradom su
glupi ko k 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon 3-4 sata evo prvi crash igre.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moram priznat da imam ucestale crasheve...taman mislim da sam rijesio problem i onda se desi neki flatline error...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mar123 kaže...

ima li jos ljudi koji kao i ja ne preferiraju stealth i hakiranja, nego svugdje ulete s oruzjem i pobiju sve sto se mice? 

kako se vama cini igra? 

 

ja sam onaj tip igraca koji u hitmanu poubija sve sto se krece na mapi.

 Ima jedan moj frend koji je Deus Ex prelazio samo sa rocket launcherom i flamethrowerom.

 

Ja u pravilu preferiram stealth, a ako me otkriju, onda ide masakr. Doduse, ovisi od igre, u nekom igrama gdje se stealth cijeni loadam i pokusam proci bez da me otkriju, u AC-ovima i takvim igrama samo poubijam sve.

 

 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
toxic kaže...

Moram priznat da imam ucestale crasheve...taman mislim da sam rijesio problem i onda se desi neki flatline error...

 Jel ti undervoltana graficka?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ryzen 3700x + rtx 2080

 

Reza 2560x1440 , 60fps

 

Sve nafrljeno ,rtx off,dlss balanced

 

Igra radi ko urica i izgleda prebolesno.....

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 16:56 (lmutak).
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice