Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Mene je sramota citati iskustva na redditu, ovo sto je CDPR uradio je dno dna,

 

 Žao mi je ekipe koja igra na PS-u, jer i Ghost of Tsushima i RDR2 izgledaju bolje od CP2077 a rade perfektno na PS4. Ali igra je daleko od "dno dna" na PC-u.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Sogor neki dan uzeo ps3 i ubija se od igranja. Kaze pa sta kad nisam igrao prije. Da ne govorimo o ps4 konzoli koja ce jos dosta bit aktualna. Tako da se ovakav debakl sa ps4 svakako nije smio dogodit. No uvijek ce postojat oni koji ovakve stvari brane kao da im je u pitanju rodjena mater.

Ja cu igru kupit kad sve to malo dodje na svoje i kad konacno sastavim novi pc.

Moraš kolega shvatiti da su ovo video igrice. Ja sam naveo da igram ovu i ovu najbolju strategiju svih vremena. Zašto ovu drugu tako nazivavm najboljom strategijom svih vremena već nekoliko puta u ovovom forumu? Zato što trebaš biti mag da pohvataš sve, ili ti zimi treba grijeva, ili radnici nemaju odjeće, ili alata, ili nemaju hranu.. uvijek moraš balansirati..

Ali navodim prvenstveno zato što se ja super zabavljam sa tim igricama.. i ne traba mi 4U Rack sa Nvidiijim serverima da pokrenem igricu, Pentium sa Ingerrušom je dovoljan... probaj i vizualno je lijepa, možeš rotirati mapu cijelu, zumirati do te mejre da vidiš kako žena cijepa drva... je*o drvosjeće iz Norveške i Aljaske.

Druga i najvažnija stvar je percepcija o tome koliko nešto košta i vagati to sa drugim usporedbama. To ne vodi ničemu dobrom. Momak kao što si rekao ubi se od igranja na PS3 i što sada.. njemu je zabavno i svima jeste osim tebi, a i meni je zabavno čitajući tvoje komnetare... Dakle slobodno ti po svojem mišljenju lupaj sve negativnosti na CP (i to nam treba).

Meni je veći problem da pohvatam sve kako jedan RPG radi, jer ja kao FPS-aš starog kova tešk oda se mogu u potpunosti uživiti u igru. Barem ne kako su je tvorci zamislili.

Tako da moram prvo Witchera 1 odigrati ali to ću preseliti u temu za tu igru.

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Probao na svojoj kanti i iskreno ne vidim tu nis posebno...Jedino ak je prica dobra onda ok ali kaj se tice gameplay-a ,tu je neki prosjek.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

A čuj... Predstavljali su se non stop ko good guy, kupci na prvom mjestu ovo ono i onda ti ga uvale. Jako razočaravajuće a pogotovo zato jer su krili info-e i revjue do zadnjeg dana tj koliko god su mogli. I ovo sad sa blokiranjem metacritica i postova na redditu... Nije dobro. Da je to EA ili ubisoft valjda bi ih zapalili i pribili na križ takve. ubaci onaj betmenom citat di umreš ko heroj ili poživiš da postaneš kurac - eto. Mislim da je najgora stvar upravo to što su bili fer i korektni i onda ova sranja sa embargom, blokiranjem revjua i uvaljivanjem pokvarene igre na te stare konzole. itd. Pa ko to radi ako misli dobro. 

 

 

 

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je igra odlična, u sedam sati nakon prologuea imao sam jedan glitch sa autom i to je to.

Imerzija, voice acting, animacije, gluma... Sve je vrh.

 

Jbg, ispričavam se, ali ne sekiram se jer na PS4 igra izgleda loše i radi na 20FPSa...

 

I suditi gameplay ovolikog RPGa nakon šta "probaš", a prologue traje cca sedam sati i nakon šta vidiš koliko perkova i raznih skilova ima.. Plus cyberware itd...

OK.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 10:53 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni nije došao preorder. Kad čitam komentare skoro pa mi je i drago da nisam dobio igru.

Je igra ko na PS5, se isplati? Ili je bolje pričekati par mjeseci da pofiksaju bugove?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 10:53 (Bakaluar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Prejak hype sad su pukli ko kokica.
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Meni je igra odlična, u sedam sati nakon prologuea imao sam jedan glitch sa autom i to je to.

Imerzija, voice acting, animacije, gluma... Sve je vrh.

 

Jbg, ispričavam se, ali ne sekiram se jer na PS4 igra izgleda loše i radi na 20FPSa...

 Razumijem, ali bi se sekirao da je na PC-u na kojem igraš igra napravljena kao zadnje sranje i da si za nju dao 50-60 eura. I da su to do zadnjega dana krili od igrača i davali izjave tipa "sa day 1 updateom je to druga igra". Mogu mislit kakva je onda bila prije tog updatea...

 

Sve skupa je tužno jer se ispod površine očito skriva jako dobra igra. Ali ovo je teško pregrmiti. Pogotovo za one koji nisu namjeravali kupovati next gen konzolu. Oni su praktički počeli raditi na ovoj igri kad je PS4 tek izašao...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 10:57 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Odigrao 7 sati i igra je odlična. Wičer mi je bio top baš zbog vrhunskih questova, priče i načina na koji je pričano, ali nisam se još u nijednu igru tako "uživio" kao u CP. Vidim da su prepoznali što je u wičeru bilo najbolje i pokušali su to i ovdje napravit i mogu reći da su i bolji od wičera. Osjeti se baš wičerski način.

 

Jedina zamjerka mi je što moram sve na low igrati, da bi mi bilo neloše. Vrtim 40-60 fps-a, rijetko padne do 30 i digne se do 70. Ali ajde, u borbi max padne do 40, ali nisu nagli dropovi. Najlošiji fps mi je na otvorenom kad šetam. Imam r5 1600 4.0ghz i rx580 8gb...

 

Naletio sam do sada na nešto bugova, ali nijedan preloš. Mislim da će igra samo rasti, ukratko odlična je. Komunikacija između likova je vrhuska, voziš se autom, gledaš okolo i ugovaraš posao. Samo nažalost igram na low, pa mi je to loše. Čekam 6800xt ili 6800 da se pojave na tržištu pa drugi će prolazak valjda biti ugodniji.

 

Audio je vrhunski, koristim profi zvučnu sa isto producentskim otvorenog tipa slušalicama i zvuk je brutalan. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:10 (Blader).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Budem probao skinuti torrent verziju,cisto da isprobam
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

 Ja sam samo još prije koji dan rekao kako ova igra nije mesija koju smo čekali.Meni je dobra ali je overhajpana(s obzirom na witchera razloga je i bilo). Odigrat cu je svakako kad nađem vremena(sad uživam u Demons soulsu)....

Smeta mi što s obzirom na sve oko ove igre i na sva odgađanja mi dobijemo ovakvu igru.A sjetite se šta je prije koji mjesec pričano po forumu."samo nek ju odgode,bitno kad izađe da izađe ispolirana".I evo nakon x odgoda izasla je.Ispolirana rašpom.I sad svi trebamo bit sretni.Ne ne trebamo.

Ja sam bio možda i prvi koji se usudio u ovakvoj zajednici zadrtih fanova reć i jednu riječ protiv igre pa sam bio popljuvan od razno raznih prištavaca. Nisam ništa komentirao samo sam sačekao da prodje koji dan. I sad kad pogledaš zadnjih par stranica sve ti je jasno.Ne samo na ovom forumu.CDPR je sam sebi uskočio u usta

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Pero Dinamit kaže...
mrsmith kaže...

I ja stavim sve na low... i ne vidim razliku od sve na ultra  (izgledom).. najbitnija stavka je LOD (to ostavis na high - to je kvaliteta modela i tekstura), sve drugo bacis na low... igra izgleda bomba. A fps puno bolji, koga boli kiki za decalse na kilometar ili pak izgled oblaka, ili subsurface scattering na koži ili ne znam kakvi detalji na sjenama ili volumetricsima.. samo ubija fps bezveze. Cascading shadows je prva stavka koju isključuješ... doslovno prepolovi fps.

 

Pogledaj moj screenshot od ranije - sve je na low osim LOD-a i reflectionsa + uključen raytracing. Izgleda odlično.

 

Btw stiže još patcheva uskoro..

 Naravno da sad ne vidiš razliku čim imaš slabiju grafulju. Da imaš jaču onda bi ju vidio. 

Igrao bi na ovim postavkama i na 3080, jer na njoj isto tako fps pada na 40-50 kad se vozi po gradu (ultra, 3440x1440 - frend je sinoć igrao, isto tako je sve ove postavke smanjivao na low koje sam napisao, jer ne utječu na izgled modela i tekstura).

 

Ljudi ne čitaju što koja opcija znači... igra ima doslovno jednu opciju za teksture / modele (detalji istih) i to je LOD - Level of Detail. Svo brdo drugih opcija iznad toga je tweaking sjena, svjetla i volumetricsa.

 

Je li moguće da ovdje kolega na dnu stranice ima AVG od grada do stana nekih 70 FPS sa R5 1600 i 1660Ti i to Custom setings na Ultra?

Meni je ovo apsolutno nerealno.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mislioc kaže...
Prejak hype sad su pukli ko kokica.

 Ma jedno su očekivanje od igre u smislu implementiranih mehanika, gameplaya itd... To smo znali da će se desit jer su ljudi mislili da će ovo biti ultimativni imersive sim ikad, pa ćeš moć mijenajt poze dok se karaš, prijetiti lupanjem glavićem po stolu itd. Svašta nešta... Hype je bio ogroman i ovi normalniji, koji su znali da je će to biti još jedna i na svoj način vrhunska igra se oko tih stvari ne sekiraju ali ovo sa starim konzolama i ovom neoptimizacijom na PC-u, tome se malo ko nadao... još pogotovo nakon onih preporučenih specsa od njih. Mislim, nemoj me krivo shvatiti - ja se samo žalim na to na što je  CDPR "spao". Šteta...

 

E, ovo sam zaboravio napisati: da sam još i rezu smanjivao na 1080p i nikakvog dobitka FPSa nisam imao, ali ama baš ništa. E sad, računam da je možda zbog DLSS ali opet ako sam stavio rezu na 1080 onda bi base reza trebali biti 720 pa ne moj me jebat da to ne igra ulogu?!

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

 Razumijem, ali bi se sekirao da je na PC-u na kojem igraš igra napravljena kao zadnje sranje i da si za nju dao 50-60 eura. I da su to do zadnjega dana krili od igrača i davali izjave tipa "sa day 1 updateom je to druga igra". Mogu mislit kakva je onda bila prije tog updatea...

 

Sve skupa je tužno jer se ispod površine očito skriva jako dobra igra. Ali ovo je teško pregrmiti. Pogotovo za one koji nisu namjeravali kupovati next gen konzolu. Oni su praktički počeli raditi na ovoj igri kad je PS4 tek izašao...

 Sjetimo se Batmana:, pa deset patchova za Horizon itd...

Kada izađe krš za PC onda je to "ok" i ismijavanje "skupog" PCa, naspram ultra super duper jeftinog PS4 koji eto, "skoro na istim postavkama" sve vrti i radi odlično.

 

Da se razumjemo, ne opravdavam postupak da se skriva prezentacija sa konzola i da je takav nered izbace van... Ali ova igra nije rađena od 2013te godine. CDPR se igri svim sredstvima okrenuo nakon Blood and Wine ekspanzije. Stare konzole kod izlaska nisu imale vrhunac hardvera, a sada je 2021 godina.

Ova igra je impresivna! Toliko animacija, povezanosti, nevjerovatnog svijeta gdje se svake zavjese, najloni, obleka, nakiti, kosa na ljudima miče tj ima fiziku, pa su tu razni skilovi, perkovi i odabiri koji isto traže resurse a to PS4 i X1 nemaju.

 

Sada je došlo ono da više ne vrijedi uzrečica "300 eura konzola vrti sve isto kao i 10000 kuna skup PC" i nastao je kaos.

Naravno vodstvo CDPRa je krivo šta je izdalo igru na preslabu platformu na kojoj nemože sjati u punom svijetlu, ali preveliko je to tržište i samo ću reći - novac.

 

Kada igram ovo na Ultra jednostavno vidim da ovo hardver iz 2013te godine nemože vrtiti kako treba! Nemože.

12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
mrsmith kaže...
Pero Dinamit kaže...
mrsmith kaže...

I ja stavim sve na low... i ne vidim razliku od sve na ultra  (izgledom).. najbitnija stavka je LOD (to ostavis na high - to je kvaliteta modela i tekstura), sve drugo bacis na low... igra izgleda bomba. A fps puno bolji, koga boli kiki za decalse na kilometar ili pak izgled oblaka, ili subsurface scattering na koži ili ne znam kakvi detalji na sjenama ili volumetricsima.. samo ubija fps bezveze. Cascading shadows je prva stavka koju isključuješ... doslovno prepolovi fps.

 

Pogledaj moj screenshot od ranije - sve je na low osim LOD-a i reflectionsa + uključen raytracing. Izgleda odlično.

 

Btw stiže još patcheva uskoro..

 Naravno da sad ne vidiš razliku čim imaš slabiju grafulju. Da imaš jaču onda bi ju vidio. 

Igrao bi na ovim postavkama i na 3080, jer na njoj isto tako fps pada na 40-50 kad se vozi po gradu (ultra, 3440x1440 - frend je sinoć igrao, isto tako je sve ove postavke smanjivao na low koje sam napisao, jer ne utječu na izgled modela i tekstura).

 

Ljudi ne čitaju što koja opcija znači... igra ima doslovno jednu opciju za teksture / modele (detalji istih) i to je LOD - Level of Detail. Svo brdo drugih opcija iznad toga je tweaking sjena, svjetla i volumetricsa.

 

Je li moguće da ovdje kolega na dnu stranice ima AVG od grada do stana nekih 70 FPS sa R5 1600 i 1660Ti i to Custom setings na Ultra?

Meni je ovo apsolutno nerealno.

 Moguce je jednako ko i onaj koji ima 144 Hz lock na svemu s Ryzenom 1600. Mozda je to cak isti kolega :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Konzolasi su ocekivali previse - da ce sa predhistorijskim hardwareom dobiti igru iz buducnosti.

CDPR je dao besplatno da se igra moze igrati na novom hardwareu, dakle kupis jednom i igras na staroj i novoj konzoli.

EA i Activision traze da platis upgrade, odnosno EA je rekao da se moze dobiti "besplatan" upgrade, ali se igra i nova konzola

kupi "od-do datuma", sto je bilo za skoro sve nemoguce (nedostupnost konzola), tako da je to lazni marketing za "besplatan upgrade".

 

Morate si ili kupiti PC, ili nove konzole. Platit 300-400€ konzolu 2013. i ocekivati da ce vrtiti savrseno kao PC iz 2020. od 2000€.

Budimo realni - nece. Kao sto je W3 imao downgrade na PC grafici, tako sada CP77 ima downgradeanu grafiku na PS4/XBO.

 

Razlika je ta, sto je na PC-u dowgradeana grafika ostala za W3, dok ce PS5/XBX dobiti upgrade grafike.

No, ni tu prica ne staje, jer ce napokon W3 dobiti i upgrade na PC-u, i po tome sto je CDPR rekao,

je da ce grafika biti i iznad razine prikazane grafike na traileru 2014.

 

Uostalom, odjednom konzolasi padaju u nesvjest - a kad su prije igre znale izaci na PC-u i konzolama istodobno,

onda su vristali "grafika nije bitna, bitan je gameplay, ne treba ti 2000€ PC da bi uzivao, na konzoli ne moras svake godine mijenjati dijelove cmizdr cmidzr".

 

Realnost je takva da je post-potopna generacija konzola odavno zastarjela - pa minimalne specifikacije zahtjevaju SSD.

Konzole postpotopno se mogu nadograditi sa SSD-om, a tko je od vas nadogradio? Crvrci? Nitko ili skoro nitko.

 

Kupili ste jednu igru za dvije konzole, po cijeni jedne igre a ne po cijeni dvije igre. Svi ste kupili nove 8K UHDR TV-e od 5.000€, a nitko nije promjenio konzolu.

Please - nadogradite, bar polovnjak PS4 Pro + polovni SSD, kad se vec nema novaca za konzole.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:15 (Čitatelj).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...
antimadridista kaže...

 Razumijem, ali bi se sekirao da je na PC-u na kojem igraš igra napravljena kao zadnje sranje i da si za nju dao 50-60 eura. I da su to do zadnjega dana krili od igrača i davali izjave tipa "sa day 1 updateom je to druga igra". Mogu mislit kakva je onda bila prije tog updatea...

 

Sve skupa je tužno jer se ispod površine očito skriva jako dobra igra. Ali ovo je teško pregrmiti. Pogotovo za one koji nisu namjeravali kupovati next gen konzolu. Oni su praktički počeli raditi na ovoj igri kad je PS4 tek izašao...

 Sjetimo se Batmana:, pa deset patchova za Horizon itd...

Kada izađe krš za PC onda je to "ok" i ismijavanje "skupog" PCa, naspram ultra super duper jeftinog PS4 koji eto, "skoro na istim postavkama" sve vrti i radi odlično.

 

Da se razumjemo, ne opravdavam postupak da se skriva prezentacija sa konzola i da je takav nered izbace van... Ali ova igra nije rađena od 2013te godine. CDPR se igri svim sredstvima okrenuo nakon Blood and Wine ekspanzije. Stare konzole kod izlaska nisu imale vrhunac hardvera, a sada je 2021 godina.

Ova igra je impresivna! Toliko animacija, povezanosti, nevjerovatnog svijeta gdje se svake zavjese, najloni, obleka, nakiti, kosa na ljudima miče tj ima fiziku, pa su tu razni skilovi, perkovi i odabiri koji isto traže resurse a to PS4 i X1 nemaju.

 

Sada je došlo ono da više ne vrijedi uzrečica "300 eura konzola vrti sve isto kao i 10000 kuna skup PC" i nastao je kaos.

Naravno vodstvo CDPRa je krivo šta je izdalo igru na preslabu platformu na kojoj nemože sjati u punom svijetlu, ali preveliko je to tržište i samo ću reći - novac.

 

Kada igram ovo na Ultra jednostavno vidim da ovo hardver iz 2013te godine nemože vrtiti kako treba! Nemože.

 Ti koji ismijavaju kad igra na nekoj platformi loše radi su ili djeca iz osnovne škole ili imaju nekih problema. Što ja imam od toga da igra na nekoj platformi radi loše? Hoće li mi to popraviti dojam igre? ne kužim..

 

I da, kad igraš na Ultra je normalno da ti izgleda da ne može raditi dobro na starom hardveru. Ajde sad stavi sve na low i rezoluciju na 720p, lockaj fps na 20. I reci mi jel realno da bolje od toga nije moglo. Fallout 4 iz 2015. izgleda bolje na konzolama od ovog...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Fallout 4 izgleda kao Fallout 3 - nema razlike, jednako (losa) grafika na PC-u.

Isto kao sto je i Skyrim samo ugladjena grafika od Obliviona, cak mi je Oblivion lijepsi,

jer je okolis dinamicniji i zanimljiviji od Sykrima.

 

Al Fallout 3 je igra iz 2008., i naravno da radi na konzolama, koje su novije.

Fallout 4 je s istim predpotopnim engineom kao i Oblivion, bez nekakvih sminka grafickih detalja.

Al ima dusu, ima simpaticnu pricu, i naravno bug-ove s kojima mozes igru izdominirati sa LVL1.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
mrsmith kaže...
Pero Dinamit kaže...
mrsmith kaže...

I ja stavim sve na low... i ne vidim razliku od sve na ultra  (izgledom).. najbitnija stavka je LOD (to ostavis na high - to je kvaliteta modela i tekstura), sve drugo bacis na low... igra izgleda bomba. A fps puno bolji, koga boli kiki za decalse na kilometar ili pak izgled oblaka, ili subsurface scattering na koži ili ne znam kakvi detalji na sjenama ili volumetricsima.. samo ubija fps bezveze. Cascading shadows je prva stavka koju isključuješ... doslovno prepolovi fps.

 

Pogledaj moj screenshot od ranije - sve je na low osim LOD-a i reflectionsa + uključen raytracing. Izgleda odlično.

 

Btw stiže još patcheva uskoro..

 Naravno da sad ne vidiš razliku čim imaš slabiju grafulju. Da imaš jaču onda bi ju vidio. 

Igrao bi na ovim postavkama i na 3080, jer na njoj isto tako fps pada na 40-50 kad se vozi po gradu (ultra, 3440x1440 - frend je sinoć igrao, isto tako je sve ove postavke smanjivao na low koje sam napisao, jer ne utječu na izgled modela i tekstura).

 

Ljudi ne čitaju što koja opcija znači... igra ima doslovno jednu opciju za teksture / modele (detalji istih) i to je LOD - Level of Detail. Svo brdo drugih opcija iznad toga je tweaking sjena, svjetla i volumetricsa.

 

Je li moguće da ovdje kolega na dnu stranice ima AVG od grada do stana nekih 70 FPS sa R5 1600 i 1660Ti i to Custom setings na Ultra?

Meni je ovo apsolutno nerealno.

 Moguće taj PC je brutalno naklokan. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:29 (mislioc).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nakon ovog, nebi se cudio da CDPR u buducnosti postane ekskluzivan na PC-u i XB-u.

Partneri su sa MS-om i nVidiom vec dugo. Mozda bi bilo bolje da se drze Old-School PC-a.

 

Vidim ljudi komentiraju da headshot nije deadly - ovo je RPG - napravis headshot, baci se roll kockica,

ako su propale, ne radis fatalnu stetu, mozda "strifeas", mozda pogodis nekakav metalni umetak na licu i odbije se metak.

 

Nije ovo Sniper Elite, simulacija head/balls-shottanja.

 

Imas los roll, akcija koja je inace 90% uspjesna ispadne sranje - to je tako u RPG-u.

Zato i metci rade razlicit dmg, sve ovisi o roll-u.

 

A nitko se ne zali na COD, pogodi te netko u glavu, display se zacrveni, cucnes iza zida, za 5 sekundi si najzdraviji covjek na svijetu.

 

sirka666 kaže...

 Nisu oni to očekivali nego im je obećano da će performanse biti normalne.

 

 

Dokaz da su odgode radi konzola - tko zna koliko su (previse) vremena i resursa ulozili u prahistorijski hardware.

Pokusavaju napraviti cudo, al realno, cak i naslovi s linkovima su u "navodnicima", dakle ocito sarkasticno.

 

Cudo je kad netko porta igru sa inferiornog hardwarea iz 2013. na PC iz 2020., i to onda radi nikako, a hardware je bar 20x bolji.

 

Uostalom, cemu plakati? Meni igra radi super, i zabavna mi je. A vjerujem i svima ostalima na PC-u.

Takodjer ce uskoro i modovi, vec vidim da su krenuli i sa raznim cheatovima, dakle PC zajednica vec radi.

 

Konzole? Nema modova. Konzola je igracka za na TV. PC je katica za sve. Nema jednu funkciju i 10 tipki.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:32 (Čitatelj).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Aj sad ljepo se ispričaj za govna koja si pisao o ps4

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hahahaha, da "ispričaj se"

Vi ste otišli u ocat

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Nakon ovog, nebi se cudio da CDPR u buducnosti postane ekskluzivan na PC-u i XB-u.

 

 Da, sigurno će se odreći baze od par sto (ili koliko već) milijuna igrača, zbog čega? Zajebali su ih i tu sva priča staje. Imaju se pravo ljutit i trebaju. Neka traže refund i nek kupe igru second hand kad kupe novu konzolu - tako bi barem ja napravio - ko ih jebe, stoka.

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Nakon ovog, nebi se cudio da CDPR u buducnosti postane ekskluzivan na PC-u i XB-u.

Partneri su sa MS-om i nVidiom vec dugo. Mozda bi bilo bolje da se drze Old-School PC-a.

 

Vidim ljudi komentiraju da headshot nije deadly - ovo je RPG - napravis headshot, baci se roll kockica,

ako su propale, ne radis fatalnu stetu, mozda "strifeas", mozda pogodis nekakav metalni umetak na licu i odbije se metak.

 

Nije ovo Sniper Elite, simulacija head/balls-shottanja.

 

Imas los roll, akcija koja je inace 90% uspjesna ispadne sranje - to je tako u RPG-u.

Zato i metci rade razlicit dmg, sve ovisi o roll-u.

 

A nitko se ne zali na COD, pogodi te netko u glavu, display se zacrveni, cucnes iza zida, za 5 sekundi si najzdraviji covjek na svijetu.

 Možda bi tako i bilo najbolje, da se drže PC-a kad su očito nesposobni za druge stvari. Bar ljudi neće bacati lovu u vjetar.

 

Dovoljno je bilo vidjeti da im je neka treća kompanija radila Switch port Witchera 3 i pokazali im kako se to radi, dok je ista ta igra na izlasku bila kaos na hardveru koji je pet puta jači.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja nekak ima filing da su ljudi ovo cekali 7 godina i sad nemogu odustat od hajpanja. Bubni Ubisoft/EA logo na CP2077 i score na meta nebi bio veci od 80.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Glupe prepirke. I CP 2077 može izgledati dobro na staroj generaciji konzola i izvoditi se dobro (dokazali RDR2, TLOU2...), stvar je samo programera i rada na verzijama za konzolu. Jedina istina je da bi bilo bolje da nisu izbacivali verzije za konzole dok nisu to napravili kak spada nego ovo, prejadno. Mislim i ovo za PC je za sada krš ali liči na nešto. A ovo za konzole je krš, krševa nad krševima. Bezveze si uništavaju reputaciju.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Da, sigurno će se odreći baze od par sto (ili koliko već) milijuna igrača, zbog čega? Zajebali su ih i tu sva priča staje. Imaju se pravo ljutit i trebaju. Neka traže refund i nek kupe igru second hand kad kupe novu konzolu - tako bi barem ja napravio - ko ih jebe, stoka.

 

Zasto ne? Ekskluzive prodaju konzole - sta mislis da Nintendo nema svoje IP-ove, koliko bi Switcheva prodao?

Sigurno ih ne prodaje na tone radi Witchera 3 Complete Edition.

 

Microsoft sad ima Bethezdu, moze reci "slijedeci TES dolazi na PC i XB", i nitko im ne moze nista.

I SONY ima svoje eksluzive - eto puno ljudi ce kupiti PS5 zbog Spidermana i Demon´s Soulsa,

makar je novi XBX snaznija konzola.

 

Uvjek je tako bilo - killer software prodaje hardware.

Gamecube je bio u to doba najsnaznija konzola, a imala je uzasne lounch titlove, i izgubila u prodaji.

Wii je bio najslabiji u generaciji, al uz puno dobrih louch titlova i ekskluziva, plus nesto novo na trzistu, pobjedio je u brojevima prodaje.

WiiU je imao i krivo ime i nikakav broj naslova - Zombie-U je najgori louch titl u zadnjih 30 godina. Plus ljudi su mislili da je WiiU samo dodatak za Wii.

 

Sad zamisli da Witcher 4 dodje samo na XBX a ne na PS5 - koliko bi porasla prodaja XBX?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ti si krs.na pcu radi sasvim normalno tu i tamo koji bug koi ce se rjesiticza koji mjesec

 
0 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice