Igre do ps1 zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 3.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igre do ps1

vidim da u pono tema o igrama spominje igra super mario, i da ima na ovom forumu obožavatelja o final fantasy i da vam zelda serijal isto poznati evo ovo se radi u ovoj temi

 

treba biti igra sve dok je napravljena do 1994(osim serijala kojiprelaze to) znaći vaša najbolja igra za super nintendo, sega megadeiver, nes...

 

nabrojat ću 3 igre

 

legend of zelda: a link of the past (SNES)

duck tails (nes)

donkey kong contry 1,3(SNES, donkey kong 2 mi se nesviđa)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre do ps1

contra 3, čini mi se, nije bila loša. mislim da je na segi bila. Uf, ta vremena

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre do ps1
denix kaže...

contra 3, čini mi se, nije bila loša. mislim da je na segi bila. Uf, ta vremena

 contra 3 alien wars je samo za super nintendo(snes) sega mega driver ima neku sviju verziju kontre koja se neubraja u seriji
16 godina
offline
Igre do ps1

Aha, ok. Ma neznam ime toj konzoli, uglavnom, bila je crna, imala je utor za one žute diskete i pisalo je sega na njoj, ali cijelog imena se nesjećam. Imala je plave tipke za on/off i reset. Igrao sam i neku avanturu sa nekim likom što je imao kost kao oružje, nije ni ona bila loša. E i terminator, robocop...(slabo pamćenje za dalje)

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre do ps1
denix kaže...

Aha, ok. Ma neznam ime toj konzoli, uglavnom, bila je crna, imala je utor za one žute diskete i pisalo je sega na njoj, ali cijelog imena se nesjećam. Imala je plave tipke za on/off i reset. Igrao sam i neku avanturu sa nekim likom što je imao kost kao oružje, nije ni ona bila loša. E i terminator, robocop...(slabo pamćenje za dalje)

 Mega Drive ili Master System?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre do ps1
netko_namo kaže...
denix kaže...

Aha, ok. Ma neznam ime toj konzoli, uglavnom, bila je crna, imala je utor za one žute diskete i pisalo je sega na njoj, ali cijelog imena se nesjećam. Imala je plave tipke za on/off i reset. Igrao sam i neku avanturu sa nekim likom što je imao kost kao oružje, nije ni ona bila loša. E i terminator, robocop...(slabo pamćenje za dalje)

 Mega Drive ili Master System?
 ja ču ti odgovorit ima te neke žuki kartić koji je kopirao igre bilo je 8 bit, a sega mega driver je mogao igrati na njima nemam pojma zašto ali je mogao iako nisu bile njegove igre u master sistem neće stati katrić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice