God of war Ragnarok

poruka: 235
|
čitano: 80.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Dosta za danas....na 47h igre sam i svaki jaci neprijatelj na kojega naidjem je posten izazov...i vecinom su u paru ili grupa.

Neke zone su bas ogromne......jos 7 ptica je ostalo za pronac 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
NathanDrek kaže...
gamex1423 kaže...


Zezne me najvise sto kad ubijem onog glavnog opet se ozivi smrznut pa ga moram prvo vatrom da bi ga mogao ostetit, tu umrem.

 E na to sam mislio.

 Ipak mi ne pokaze R3, ovog glavnog cim ubijem on se ponovo ozivi i ima prvo leden health, koji kad vatrom ugasim postane opet potpuno puni obicni health.

 Da ne citam sve,jel se tu radi o ona dva u pustinji na povisenom platou?

 Jeste, ubio sam ih sinoc iako se ovaj jedan respawnao bio. Zavrsio to podrucje gdje su svi bili veci level i one-shotali me, sad otisao u drugo podrucje gdje su manji level i drasticna razlika sad u tezini 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 9:37 (gamex1423).
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja sam jučer čistio Svartalfheim i nabasao na one duo boss Berserkere (kosturska glava težina), nisam se ni maknuo s mjesta, a već me je jedan oneshotao preko cijelog ekrana, reko "hvala lijepa, doviđenja", ne treba mi sad ovo u 2 ujutro. A prije toga sam se patio na silasku s planine u dijelu gdje se boriš protiv 2 diva i hrpe miniona (jedni bacaju stijene, drugi gađaju otrovom, kaos) dok nisam skužio da se treba puno kretati pozicionirati da ih pobacaš u provalije. Zginuo sam sigurno 15-20 puta.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...

Ja sam jučer čistio Svartalfheim i nabasao na one duo boss Berserkere (kosturska glava težina), nisam se ni maknuo s mjesta, a već me je jedan oneshotao preko cijelog ekrana, reko "hvala lijepa, doviđenja", ne treba mi sad ovo u 2 ujutro. A prije toga sam se patio na silasku s planine u dijelu gdje se boriš protiv 2 diva i hrpe miniona (jedni bacaju stijene, drugi gađaju otrovom, kaos) dok nisam skužio da se treba puno kretati pozicionirati da ih pobacaš u provalije. Zginuo sam sigurno 15-20 puta.

u jednom pokušaju sam uspio napraviti odmah na početku borbe dok je još samo jedan solo dovoljno stun damagea da sam ga zajahao sa R3 i on mi je pomlatio dosta manjih neprijatelja, pa nije i to loša taktika da se malo podesi build u tom smjeru za taj okršaj

3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
NathanDrek kaže...

Ja sam jučer čistio Svartalfheim i nabasao na one duo boss Berserkere (kosturska glava težina), nisam se ni maknuo s mjesta, a već me je jedan oneshotao preko cijelog ekrana, reko "hvala lijepa, doviđenja", ne treba mi sad ovo u 2 ujutro. A prije toga sam se patio na silasku s planine u dijelu gdje se boriš protiv 2 diva i hrpe miniona (jedni bacaju stijene, drugi gađaju otrovom, kaos) dok nisam skužio da se treba puno kretati pozicionirati da ih pobacaš u provalije. Zginuo sam sigurno 15-20 puta.

u jednom pokušaju sam uspio napraviti odmah na početku borbe dok je još samo jedan solo dovoljno stun damagea da sam ga zajahao sa R3 i on mi je pomlatio dosta manjih neprijatelja, pa nije i to loša taktika da se malo podesi build u tom smjeru za taj okršaj

 Meni je u ovoj igri dosta nadogradjen combat i mogucnosti pa tako imam uvijek vise stitova nadogradjenih kao i opreme i ovisno o situaciji mijenjam i prilagodjavam. Koliku razliku u borbi samo stit zna napraviti, npr skontao sam protiv ovih dosta vecih levela koji one-shotaju i rade skoro samo crvene napade/unblockable, tu uzmem ona treci stit sto se dobije, koji se puni kad drzis L1 i mozes ih stunat stalno, prekine ih kada su u bilo kojem napadu, baci unazad i skine vise healtha nego direktnim oruzjem.

Nisam nikad sva oruzja i skilove koristio u nekoj igri, zbog tezine me natjeralo da sve naucim i koristim aktivno :D

3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Ako pise za nesto da pojacava melee damage, da li to znaci samo kad udaras golih ruku ili i oruzja?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Sve je melee osim napada di koristiš L2, neovisno o oružju

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ali ako piše određeno, npr. ko oklop koji dobiš u misiji od patuljčice, melee boost i poison dobiš samo kad se boriš goloruk.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Krenuo prema kraju igre,sad sam na 50 i nesto sati i bome sam se nabildao.

Rijesio sam skoro sve opcionalne jace neprijatelje,borbena mehanika ove igre savrsena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Danas naisao na prvi bug u igri, nalazim se trenutno tamo di 3 zmaja moras umit   i mali se zblesirao nekoliko puta, znaci udjem u borbu, roknem neprijatelje i krenem dalje, a on i dalje ima luk izvucen i gadja "nesto", kompas takodjer nemam jer se vodi kao borba jos, onda moram izaci u main menu i ponovno uc u igru da se sve normalizira.

 

Jel se nekom desilo tako nesto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
God of war Ragnarok

zavrsio igru u 42 sata, podosta sam i side misija radio, ostale su mi neke, nabio sam level 7 i pol. 

 

po meni jako dobra igra, kao i ona iz 2018. 

 

10/10. 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Zavrsio main story nakon 54 sata.

Vec sam dosta pisao o igri pa cu samo rec da je ovo ekvavilent Avengersima u gaming svijetu sto se tice produkcije,jednostavno nema bolje od ovoga trenutno u gamingu.

Kad se sjetim da sam u ovu avanturu krenuo sa Kratosom na Playstationu 2....

 

100 od 100 i GOTY.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Ja imam nekih 35-38 sati i tek sam na osmoj glavnoj misiji, koliko sam upratio ima ih 18, tako da imam jos uzivanja :) Sinoc sam sebi napravio build samo takav pa jedva cekam da nastavim.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...

Ja imam nekih 35-38 sati i tek sam na osmoj glavnoj misiji, koliko sam upratio ima ih 18, tako da imam jos uzivanja :) Sinoc sam sebi napravio build samo takav pa jedva cekam da nastavim.

 Ja sam dojma da igra skalira na nas gear jer bih inace valjda proletio sa opremom koju sam skupio a to nikako nije bio slucaj.I sad kad sam zavrsio story imam dojam da je tezina jos otisla prema gore na ovom opcionalnom sadrzaju.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Ja imam nekih 35-38 sati i tek sam na osmoj glavnoj misiji, koliko sam upratio ima ih 18, tako da imam jos uzivanja :) Sinoc sam sebi napravio build samo takav pa jedva cekam da nastavim.

 Ja sam dojma da igra skalira na nas gear jer bih inace valjda proletio sa opremom koju sam skupio a to nikako nije bio slucaj.I sad kad sam zavrsio story imam dojam da je tezina jos otisla prema gore na ovom opcionalnom sadrzaju.

 

 Ne vjerujem, koliko sam upratio ima samo jedna vrsta bosa/minibosa koja se skalira s tvojim levelom, ali ni to nisam siguran. Vidim da su fiksni jer sam prije vremena isao zavrsiti jedno opcionalo podrucje i tu su svi bili 2-3 lvl veci od mene, sad otisao u drugo podrucje ovdje su level nizi ili najvise na mom. Izgleda da su podrucja rasporedjena protivnicima odredjenih levela na osnovu loota koji se u podrucju nalazi, a opcionalna podrucja su mi svakako teza i veci lvl protivnici od ovih vezanih za pricu. Isto sto su main bosovi bas prejednostavni sa checkpointima, a opcionalni daleko tezi bez checkpointa. Znam da se ne moze sve uraditi prije zavrsetka price, jer se neke stvari i side questovi pojave tek nakon prelaska price, pa pretpostavljam da je u tim after end-game podrucjima tezina maksimalna, odnosno protivnici najvecih levela.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Završio i ja priču. 64:49h mi je trebalo, od toga sam sigurno 10 sati potrošio na traženje nečega do čega nisam ni imao pristup. Zato sam zadnjih par misija odlučio ići direktno kroz story i od The Summoning misije do samog kraja akcija mi je epska. Općenito jedna od najkompletnijih igara ikad.

Pošto imam još stvari za skupiti, nekoliko side missiona i samo 4 Berserkera rješena, normalno i The Crucible, imam još dosta zabave i mogao bi dogurati do 90-100 sati.  

Da nema provlačenja kroz uske prolaze ocjena bi bila 100, a ovako je svejedno 100, jer mi to smeta za popizdit.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja danas zaigrao malo GOW 1 i 2 u HD remaster kolekciji da se prisjetim kako je to sve krenulo i izgledalo.

U usporedbi Ragnarok izgleda kao visokobudzetni CGI film...toliko daleko je ingame grafika dogurala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Kad se prisjećam starih igara mozak mi scene automatski remasterira na suvremenu grafiku, samo ih ne smijem ići gledati.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...

Kad se prisjećam starih igara mozak mi scene automatski remasterira na suvremenu grafiku, samo ih ne smijem ići gledati.

Da,u sjecanju nam ostane onaj dojam iz vremena kad smo to prvi put vidjeli i kada je bilo izuzetno impresivno.

 

Ali najveca razlika mi je kako je tada Kratos bilo dvodimenzionalan sto se tice ekspresije emocija a danas su svi ti likovi u igri kao da gledamo prave glumce/ljude sto se tice prenosenja emocija na igraca.

 

Jedini limit je sada produkcija tojest koliko novaca tko moze ulozit i koliko je talentiran tim koji stvara igru.

Sa tehnicke strane vec se sa Ps4 hardverom moglo ostvarit filmsko iskustvo unutar igre.

 

Ako se dobro sjecam GOW 2018 je Sonyu donio preko 500 milijuna dolara i tu mislim da nije uracunata PC verzija tako da ne bi trebalo bit straha koliko ce ulagat u neki novi naslov Sant Monica studia pogotovo uzevsi u obzir kakve rezultate Ragnarok postize.

 

Tesko je i zamislit kakav ce to bit spektakl radjeno samo za Ps5 hardver.

8 godina
offline
God of war Ragnarok

Evo zavrsio main story, 36h , lvl 7 i po sam, sada jos platinirat i to je to xd

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
God of war Ragnarok

jos sam malo igrao GOW nakon zavrsteka igre, podigao se na level 8 i nabrijao sjekiru i ostrice na max.  

 

ali nema Boga da ubijem GNA Valkiru i onog Kinga jednostvno su mi prejaki. 

 

sve u svemu igru sam zavrsio i sve ostalo uradio na nekih sam 97% cijele igre. 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
_itsmoriarty kaže...

jos sam malo igrao GOW nakon zavrsteka igre, podigao se na level 8 i nabrijao sjekiru i ostrice na max.  

 

ali nema Boga da ubijem GNA Valkiru i onog Kinga jednostvno su mi prejaki. 

 

sve u svemu igru sam zavrsio i sve ostalo uradio na nekih sam 97% cijele igre. 

Ja sam takodjer nastavio nakon kraj i skupljam te rijesavam ovo sto mi je jos ostalo.

Probao sam jednom protiv.............i meni je za sad pretesko.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Nema me doma za vikend, pa neću biti u prilici igrati do ponedjeljka, ali sviđa mi se ovo kaj čujem da ima "preteških bosseva"  iza main game-a.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Smijeh,kud mi roknu Beserkera jos dodaju u fight 2 mini bossa...sve u isto vrijeme 🤣

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Imam 53 sata i sa main story sam dosao tacno na pola, zavrsio misiju broj 9. Sad mi se opet otvorile nove mogucnosti pa opet idem sve istraziti i uraditi sto mogu pa da nastavim. Fascinantno koliko build utice i kako se promjenom nekih elemenata borbe koje se cine nemogucim ucine dosta jednostavnijim.

Jutros dosao do Hjati opcionalnog bosa u Alfheimu, kraj healtha joj mrtvacka glava, sto znaci da je 3+ levela veca od mene, ja sam na 4. Prva dva-tri pokusaja sam stvarno mislio da je bas nemoguce na mom levelu stvarno, ali onda prilagodio opremu prema protivniku te nakon 10ak pokusaja je ubijem bez da me i ostetila, i to koristeci samo gole šake, osim pocetnog udara sjekirom , igram na give me god of war.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 15:13 (gamex1423).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Znaci danas sto sam i igrao je bilo pokusavanje pobjedit ove 3 gadosti....najdalje sam dosao da su mi falila jos 2 udarca da rijesim i trecega.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...

Imam 53 sata i sa main story sam dosao tacno na pola, zavrsio misiju broj 9. Sad mi se opet otvorile nove mogucnosti pa opet idem sve istraziti i uraditi sto mogu pa da nastavim. Fascinantno koliko build utice i kako se promjenom nekih elemenata borbe koje se cine nemogucim ucine dosta jednostavnijim.

Jutros dosao do Hjati opcionalnog bosa u Alfheimu, kraj healtha joj mrtvacka glava, sto znaci da je 3+ levela veca od mene, ja sam na 4. Prva dva-tri pokusaja sam stvarno mislio da je bas nemoguce na mom levelu stvarno, ali onda prilagodio opremu prema protivniku te nakon 10ak pokusaja je ubijem bez da me i ostetila, i to koristeci samo gole šake, osim pocetnog udara sjekirom , igram na give me god of war.

 53 h a tek na pola main storya? Ja sam sa 38h zavrsio main i sve moguce sidequestove koji su mi bili dostupni, lvl 7.5 sam, sada rjesavam ovo iza main storya

 

Ja sam mislio da ja polako igram ali zeznuo si me :)

 

EDIT: da nisi samo sa trophy na 50%?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 0:34 (Marcek555).
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...
gamex1423 kaže...

Imam 53 sata i sa main story sam dosao tacno na pola, zavrsio misiju broj 9. Sad mi se opet otvorile nove mogucnosti pa opet idem sve istraziti i uraditi sto mogu pa da nastavim. Fascinantno koliko build utice i kako se promjenom nekih elemenata borbe koje se cine nemogucim ucine dosta jednostavnijim.

Jutros dosao do Hjati opcionalnog bosa u Alfheimu, kraj healtha joj mrtvacka glava, sto znaci da je 3+ levela veca od mene, ja sam na 4. Prva dva-tri pokusaja sam stvarno mislio da je bas nemoguce na mom levelu stvarno, ali onda prilagodio opremu prema protivniku te nakon 10ak pokusaja je ubijem bez da me i ostetila, i to koristeci samo gole šake, osim pocetnog udara sjekirom , igram na give me god of war.

 53 h a tek na pola main storya? Ja sam sa 38h zavrsio main i sve moguce sidequestove koji su mi bili dostupni, lvl 7.5 sam, sada rjesavam ovo iza main storya

 

Ja sam mislio da ja polako igram ali zeznuo si me :)

 

EDIT: da nisi samo sa trophy na 50%?

 Ne, nego ovako kako sam pisao. Vjerujem da tezina cini razliku u vremenu.

EDIT: Evo postavio sam video sa ovom borbom :)

SPOILER ALERT:

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 11:24 (gamex1423).
11 godina
offline
God of war Ragnarok

LOL sad mi se otvorilo jos hrpa toga......

Ovu igru se uistinu mora i isplati istrazivat jer u suprotnom necete vidjet neke od najboljih lokacija i borbi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...
Marcek555 kaže...
gamex1423 kaže...

Imam 53 sata i sa main story sam dosao tacno na pola, zavrsio misiju broj 9. Sad mi se opet otvorile nove mogucnosti pa opet idem sve istraziti i uraditi sto mogu pa da nastavim. Fascinantno koliko build utice i kako se promjenom nekih elemenata borbe koje se cine nemogucim ucine dosta jednostavnijim.

Jutros dosao do Hjati opcionalnog bosa u Alfheimu, kraj healtha joj mrtvacka glava, sto znaci da je 3+ levela veca od mene, ja sam na 4. Prva dva-tri pokusaja sam stvarno mislio da je bas nemoguce na mom levelu stvarno, ali onda prilagodio opremu prema protivniku te nakon 10ak pokusaja je ubijem bez da me i ostetila, i to koristeci samo gole šake, osim pocetnog udara sjekirom , igram na give me god of war.

 53 h a tek na pola main storya? Ja sam sa 38h zavrsio main i sve moguce sidequestove koji su mi bili dostupni, lvl 7.5 sam, sada rjesavam ovo iza main storya

 

Ja sam mislio da ja polako igram ali zeznuo si me :)

 

EDIT: da nisi samo sa trophy na 50%?

 Ne, nego ovako kako sam pisao. Vjerujem da tezina cini razliku u vremenu.

EDIT: Evo postavio sam video sa ovom borbom :)

SPOILER ALERT:

 Svaka čast na fajtu. Lundin oklop je jako dobar. Još kad se isključe nepotrebni Freyini skillovi i ostave ovi vezani za poison to je dobra kombinacija. I dobra upotreba Rage-a, jako bitno isto protiv berserkera i drugih neprijatelja koji te filaju npr. bifrostom, da makneš status effect prije nego dobiš još jednom po njonji.

Težina itekako čini razliku u vremenu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice