Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.755.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Takvu kombinaciju ja imam  Hr ps+ extra i indijski store za kupovinu

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemaš se čega pribojavati, oni su probleme sa Storeom riješili.
Ja oduvijek imam HR PS+
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala,

 

evo uzea i krenia igrati :)

 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve vise i vise imam zelju da kupim PS5, a vidim svi nude neke popuste, pa me zanima koja je trenutno najbolja ponuda u Hrvatskoj sto se tice PS5 (ima i bundlova, ima D chasis, digital, ovo ono), pa me zanima od svih bundlova i ponuda koje postoje, koja je trenutno ili koje su trenutno najbolje sto se tice omjera ulozeno/dobiveno.
Vidim da vise nema one prve verzije psa za uzet nego samo slim verziju!

Takoder za igranje online mi treba pretplata na PS Plus predpostavljam i takoder je najbolje zicno spojiti PS5 na internet?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Junior335 kaže...

Takvu kombinaciju ja imam  Hr ps+ extra i indijski store za kupovinu

 Zatr je taj indijski plus stvarno toliko jeftiniji od jnaseg stora?

PSN:Tomislav025
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Po igri 10eur pa i vise. Zavisi o akcijama i igrama. Ali da, jeftiniji je dosta. Samo mi se cini da se ta jeftinoca smanjuje svake godine.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kod mene je indijski ps+ extra na indijskom accountu, a igram s HR accounta koji nema aktivnu pretplatu. Oba accounta su ulogirana na konzoli, ispadne dosta jeftinije. Mislim da je oko 50€ bila pretplata s BF akcijom.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Sve vise i vise imam zelju da kupim PS5, a vidim svi nude neke popuste, pa me zanima koja je trenutno najbolja ponuda u Hrvatskoj sto se tice PS5 (ima i bundlova, ima D chasis, digital, ovo ono), pa me zanima od svih bundlova i ponuda koje postoje, koja je trenutno ili koje su trenutno najbolje sto se tice omjera ulozeno/dobiveno.
Vidim da vise nema one prve verzije psa za uzet nego samo slim verziju!

Takoder za igranje online mi treba pretplata na PS Plus predpostavljam i takoder je najbolje zicno spojiti PS5 na internet?

 Za popuste i cijene: https://www.nabava.net/

 

Uloženo i dobiveno isključivo ovisi o tebi i što voliš igrati. Nekome je bundle sa FIFA-om savršen omjer, a nekome je bundle sa GoW, Spidermanom i Horizont npr savršen omjer. Skroz individualno. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li netko zna kada se ocekuje osvjezenje PS5, jel to ide ove godine ili sljedece?

 

Nakon osvjezenja, koliko jos godina od prilike do uzlaska PS6 3-4 ili manje?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tek je izasla slim verzija pred malo. Kakvo osvjezenje? Cak PRO nije ni u planu, ako ga i bude.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Timo kaže...

Da li netko zna kada se ocekuje osvjezenje PS5, jel to ide ove godine ili sljedece?

 

Nakon osvjezenja, koliko jos godina od prilike do uzlaska PS6 3-4 ili manje?

 

Hvala

 

Nitko ne zna. Kad se objavi znat će se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

hm, cudno, definitivno pro ce bit, a i slim verzija, ne ovo sto je sad izaslo, vec prav slim verzije

 

mislio sam da je to opce poznato, i da se sada samo ceka potvrda izlaska

 

3nm TSMC, 8 core Zen 2 CPU, clock speeds  4GHz, RDNA 3 GPU 2.8GHz, 16GB of 18,000 MT/s GDDR6 memory at a bandwidth of 587 GB/s.

 

a to je info od prije par mjeseci, pa rekoh da pitam da li netko zna nesto novo

 

ok, cekam dalje, hvala

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Junior335 kaže...

Tek je izasla slim verzija pred malo. Kakvo osvjezenje? Cak PRO nije ni u planu, ako ga i bude.

 

Pro nije službeno najavljen, ali se naveliko šuška da bi trebao izaći do kraja 2024., čak postoje neka predviđanja za 9. ili 11. mjesec.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Timo kaže...

hm, cudno, definitivno pro ce bit, a i slim verzija, ne ovo sto je sad izaslo, vec prav slim verzije

 

mislio sam da je to opce poznato, i da se sada samo ceka potvrda izlaska

 

3nm TSMC, 8 core Zen 2 CPU, clock speeds  4GHz, RDNA 3 GPU 2.8GHz, 16GB of 18,000 MT/s GDDR6 memory at a bandwidth of 587 GB/s.

 

a to je info od prije par mjeseci, pa rekoh da pitam da li netko zna nesto novo

 

ok, cekam dalje, hvala

 

Dobro je znati da ovo nije prava slim verzija nego će prava slim verzija tek izaći.

Nadam se da će se zvati "true slim" tako da znamo koja je prava.

 

Čudi me da moraš pitati ovdje ako je opće poznato sve.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pro je u planu itekako, cuo sam da postoje i dev kitovi vec. Govori se o 2025 kao godini izlaska, nista ove godine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja se skladim na "PS5 slimmer" ili "slim pro"
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

sony nigdje nije brendirao ovu d chasis kao slim ako se ne varam, ljudi su je sami tako nazvali posto je malo mrsavija od originala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok!
Trebam pomoc pa, kolege, pomozite.

Evo par info:
- Imam IND, US, CRO accounte na ps5.
- Imam PS+ premium na indijskom accountu.
- Preko njega skidam igre iz ps plus kolekcije, ali sve igre igram preko svog originalnog hrvatskog accounta, sve radi ok.

 

1) E sad, zelim kupit DLC za igru koju igram (npr far cry 6), a koju sam uzeo sa indijskog store-a.
a) Dal i taj dlc kupujem sa indijskog store-a?

b) Koliko sam procitao tu na forumu i na netu, igra i dlc trebaju biti iz iste regije, no mogu li i dalje sa hrvatskog accounta igrati i taj dlc koji kupljen na india store-u i zadrzati postojeci progres stecen u igri?

 

2) zelim kupit DLC za igru koju imam kupljenu sa hrvatskog storea, tu je vjerujem situacija cista, jedino dlc sa hrvatske trgovine dolazi u obzir?

Hvala na pomoci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEDO11 kaže...

sony nigdje nije brendirao ovu d chasis kao slim ako se ne varam, ljudi su je sami tako nazvali posto je malo mrsavija od originala.

 

https://direct.playstation.com/en-us/buy-consoles/playstation5-console-model-group-slim

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEDO11 kaže...

sony nigdje nije brendirao ovu d chasis kao slim ako se ne varam, ljudi su je sami tako nazvali posto je malo mrsavija od originala.

 

https://direct.playstation.com/en-us/buy-consoles/playstation5-console-model-group-slim

 

ok posipam se pepelom 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

...

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2024 16:57 (omomomomoomm).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sljedeću jesen/zimu izdati konzolu kraj Switcha 2 koji izlazi mi se čini blesavo.

 

Jedino ako bude brza kao 4090 cijene oko 1200€ za 120+ Hz gaming.

Board Games Fanatic
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa onaj koji želi jaču konzolu sigurno neće kupiti Switch 2. A i za nju je upitno kad će izaći. Najavljuju ju već godinama.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

CES je sljedeći tjedan pa vjerujem da bude nešto vezano i uz izlazak novih verzija konzoli...ja imam u planu opet uzeti PS 5, pa dvojim dal da uzimam sada ili čekam Pro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 Pro ove godine.

PS6 2027.

Moj izvor:

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
PS5 Pro ove godine.

PS6 2027.

Moj izvor:

 Za sljedecu generaciju je samo najbolje pocekati do izlaska Pro modela ocito. Ionak nisu izasle nesto predobre ekskluzive u prvih par godina i jos ih onda sve pokupis na debelim popustima.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Slažem se, mislim da baš ne možemo reći da je PS5 dostigao puni potencijal, čak niti blizu...ako je istina da PS6 izlazi za dvije godine, vjerojatno se isplati čekati PS6-PRO.

 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Timo kaže...

hm, cudno, definitivno pro ce bit, a i slim verzija, ne ovo sto je sad izaslo, vec prav slim verzije

 

mislio sam da je to opce poznato, i da se sada samo ceka potvrda izlaska

 

3nm TSMC, 8 core Zen 2 CPU, clock speeds  4GHz, RDNA 3 GPU 2.8GHz, 16GB of 18,000 MT/s GDDR6 memory at a bandwidth of 587 GB/s.

 

a to je info od prije par mjeseci, pa rekoh da pitam da li netko zna nesto novo

 

ok, cekam dalje, hvala

 

Dobro je znati da ovo nije prava slim verzija nego će prava slim verzija tek izaći.

Nadam se da će se zvati "true slim" tako da znamo koja je prava.

 

Čudi me da moraš pitati ovdje ako je opće poznato sve.

 Hm, čudno da se to ne zna na ovom forumu. Momak je sve točno rekao. Opće je poznato da izlazi pravi slim PS5 i zvati će se "real slim". A ovaj sadašnji slim će sony službeno brendirati kao neslim i nazvati će ga "fake slim". Ono što nije poznato, ali opće poznato je u uskim krugovima, da "fake slim" neće moći pokrenuti rdr2 remasteriran na 4K u 65 fps-a za PS5 real slim. Da, dobro ste pročitali, rdr2 remastered u 65 fps-a će biti ekskluziva ps5 real slima. No neće ga moći pokrenuti ni stari PS5 već samo real slim i ps5 pro ultra. I momak je u pravu da se samo čeka datum izlaska. Ali ne dugo. U sljedećoj rečenici će procuriti i taj podatak. Dakle izlazi uskoro nakon najave foršpana za trailer rdr2 remastered specijal u 65fps.

PSN - darklydexter
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nekak se nadam da bi danas-sutra mogel PS+ na akciju...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Infomark
Moj PC  
5 0 hvala 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice