Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.749.642
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

 

Sve više se bližimo tome da svaka igra ima hrpu grafičkih opcija kao i na PCu (a toga ima sve više), otključane FPS-ove zahvaljujući VRRu i sl.

Tako da nema nikakvog razloga da i konzole ne počnu izlaziti češće, naravno bolje i skuplje, sa RGB efektima (čudi me da već nema takvih editiona).

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 20:04 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Motorna Testera kaže...

Zar bi bilo čudno da ijedna nova generacija konzole bude najprodavanija dosad?

Ono, za vrime PS2 na zemlji je živilo par miljardi ljudi manje, imalo se manje novaca za konzole, gejming nije bija toliko integriran u društvo.
Ti rekordi su tolike pi*darije...

 

Tih "par milijardi" ljudi više dolaze iz država koje nisu baš toliko bogate.

A osim toga glavni problem je što je potražnja veća od ponude, pa se i ne može proizvesti toliko koliko bi ljudi htjeli kupiti.

PS2 je imao puno jednostavniji hardver nego što treba danas.

Vjerojatno bi bila i puno veća prodaja da je puno veća proizvodnja, a time bi si i rušili cijenu pa bi konzola bila jeftinija i više ljudi bi kupilo.

Da košta 1500kn svatko bi kupio po dvije tri jel :-) pa bi i rekord bio puno prije oboren. Ali tako svijet ne funkcionira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

Ovaj i ja imam problem što sam stariji. Prije sam morao odigrati 1-2 igre mjesečno pa makar sranja kupovao. Sad kupim samo kad valja i to gotovo nikad na launch day jer igre izlaze prepune bugova i sa lošim performansama.

 

Radije igram ponovno stare igre (neki dan prešao Elden Ring po 3. put) nego da se forsam da igram nove igre koje me sve manje privlače. Bolje 2-3-4 vrhunske igre godišnje nego 15 komada sranja.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na koji mail se može poslati primjedba sonyu vezano uz psstore i općenito ps pretplatu?
Poslat ću baš da vidim šta će reći na to da sam platisa duži niz godina godišnje članarine, a većina se 2023. Švercala. App
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stvarno nije fer da svuda po svijetu mozes dobiti neki popust na PS+ pretplatu a kod nas ovako ruzno pljačkaju nakon što je store bio van funkcije godinu dana.

Svake godine je barem 25% popusta na pretplatu bilo.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS5 je presao 50 milijuna prodanih primjeraka. Bit ce vjerojatno najprodavanija konzola dosad

Jako tesko u doba mobitel gaminga.

Ps5 se prodaje izvrsno ali ja bih rekao ne sirenjem trzista nego na stetu Xboxa,da ogroman rast ima i Ps5 i XsX onda bi tu mogli pricat o potencijalu da se prestigne Playstation 2 jer trziste konzola ima velik rast.PS2 se jako puno prodao i kao DVD player.....

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

 

Sve više se bližimo tome da svaka igra ima hrpu grafičkih opcija kao i na PCu (a toga ima sve više), otključane FPS-ove zahvaljujući VRRu i sl.

Tako da nema nikakvog razloga da i konzole ne počnu izlaziti češće, naravno bolje i skuplje, sa RGB efektima (čudi me da već nema takvih editiona).

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

ma šta preizbirljiv, pa to je glavni problem ove generacije. Ne znam kako vi, ali ja još nisam vidio next gen igru od izlaska novih konzola. Doslovno igramo iste igre kakve smo igrali 2015., nikakve inovacije, sve isto. Osim ako je next gen postalo sinonim za bolju grafiku, neš ti next gena. 

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gran turismo 7.

Ja bi zbog te igre kupio ps5.

Al to sam ja. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

 

Sve više se bližimo tome da svaka igra ima hrpu grafičkih opcija kao i na PCu (a toga ima sve više), otključane FPS-ove zahvaljujući VRRu i sl.

Tako da nema nikakvog razloga da i konzole ne počnu izlaziti češće, naravno bolje i skuplje, sa RGB efektima (čudi me da već nema takvih editiona).

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

ma šta preizbirljiv, pa to je glavni problem ove generacije. Ne znam kako vi, ali ja još nisam vidio next gen igru od izlaska novih konzola. Doslovno igramo iste igre kakve smo igrali 2015., nikakve inovacije, sve isto. Osim ako je next gen postalo sinonim za bolju grafiku, neš ti next gena. 

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

 Ako ima dobar pc naravno da mu nije potriba kupovat ps5. Proslo je vrijeme ekskluziva. Malo strpljenja i sve ce doc na pc. 

Btw. zbog Returnala i Demon Soulsa se meni osobno isplatilo kupit ps5. Rift apart jos nisan odigra.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

 

Sve više se bližimo tome da svaka igra ima hrpu grafičkih opcija kao i na PCu (a toga ima sve više), otključane FPS-ove zahvaljujući VRRu i sl.

Tako da nema nikakvog razloga da i konzole ne počnu izlaziti češće, naravno bolje i skuplje, sa RGB efektima (čudi me da već nema takvih editiona).

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

ma šta preizbirljiv, pa to je glavni problem ove generacije. Ne znam kako vi, ali ja još nisam vidio next gen igru od izlaska novih konzola. Doslovno igramo iste igre kakve smo igrali 2015., nikakve inovacije, sve isto. Osim ako je next gen postalo sinonim za bolju grafiku, neš ti next gena. 

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

Pa ovakva situacija je realno desetljecima,najveci skok je bio sa naprimjer SNESa na N64 pa onda sa Ps1 na Ps2 a nakon toga evolucija je u 99% slucajeva kroz vizuale.Doduse ima jos jedan veci skok a to je sa flat gaminga u Virtual Reality ali vecina to nije probala,igram ovih dana Rezi 4 VR i to jednostavno nije ista igra kad se igra na TVu i u VR2.

Flat gaming se izbrusio kroz zadnjih 5 generacija konzola i tu je doslovno nemoguce vise stvorit nekakav novi koncept u AAA gamingu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

nevermind

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2023 9:35 (greysaint0).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 I meni se tako čini. I ovo mi je prva konzola s kojom imam takav osjećaj. Realno, zbog manjka slobodnog vremena to mi i nije baš problem, ali volio bi imati izbor. 

 

Što se tiče Ratchet & Clank, mene je zadnji nastavak baš oduševio i to ponajprije s tehničke strane. Baš ono, bombon od igre. S druge strane Spider-Man serijal mi je - meh? Odigram svaki nastavak i doslovno tri sekunde nakon što sam završio s igrom zaboravim da sam ikada igrao. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

 PS4 sam kupio samo i isključivo radi RDR2. Sad ga ponovno igram na PS5, po valjda 3. ili 4. put. Taman nakon što sam po 3. put prešao Ghost of tsushima.

Samo radi te dvije igre se isplati kupiti konzolu. Da ne pričam kako mi je, što sam stariji, veći gušt zavalit se u kauč nego lomiti kičmu na stolici pred monitorom.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy jel znaš bude kakva nadopuna/proširenje January Salea nakon tjedan-dva, kak je inače znalo biti kod tih velikih sniženja?

Ja se potajno nadam da bi nakon Nove godine mogli ubaciti i PS+
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čitajući Insomniac/Sony dokumente koju su procurili, mislim da će Sony uskoro početi sa strategijom simultanih release-a, day 1 na Playstationu i PC-u. U neku ruku, to je pametan potez - mogu dodatno zaraditi jer im se igre prodaju jako dobro na toj platformi.

 

Doduše upitno je kakav će to imati efekt za sam Playstation. Za penetraciju Xboxa kao konzole definitivno ne pomaže što im sve izlazi odmah na PC-u, ali strategija Microsofta nije vezana za hardver, oni Xbox gledaju više kao ekosustav nego kao konzolu - Xbox kao konzola, kao aplikacija (PC), kao streaming servis. Mislim da će im se takav pristup debelo isplatiti u budućnosti ali tu pričamo o periodu 10-15 godina.

 

Sony više ima tradicionalan pogled Playstation kao hardver i možda kao streaming servis u koji nema previše ulaganja. Vjerujem da će u budućnosti morati primjeniti Microsoftovu strategiju - razvesti se od ideje Playstationa kao fiksnog hardvera i pretvoriti ga u gaming ekosustav.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pegaz2507 kaže...

Gran turismo 7.

Ja bi zbog te igre kupio ps5.

Al to sam ja. 

 

Pa dobro, isto tako postoji hrpa ljudi koji samo kupuju FIFU, ni ne znaju da ima drugih igara. To mi je jasno.

 

Tututuru kaže...
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
greysaint0 kaže...

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

 

Sve više se bližimo tome da svaka igra ima hrpu grafičkih opcija kao i na PCu (a toga ima sve više), otključane FPS-ove zahvaljujući VRRu i sl.

Tako da nema nikakvog razloga da i konzole ne počnu izlaziti češće, naravno bolje i skuplje, sa RGB efektima (čudi me da već nema takvih editiona).

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

ma šta preizbirljiv, pa to je glavni problem ove generacije. Ne znam kako vi, ali ja još nisam vidio next gen igru od izlaska novih konzola. Doslovno igramo iste igre kakve smo igrali 2015., nikakve inovacije, sve isto. Osim ako je next gen postalo sinonim za bolju grafiku, neš ti next gena. 

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

 Ako ima dobar pc naravno da mu nije potriba kupovat ps5. Proslo je vrijeme ekskluziva. Malo strpljenja i sve ce doc na pc. 

Btw. zbog Returnala i Demon Soulsa se meni osobno isplatilo kupit ps5. Rift apart jos nisan odigra.

 

Bez obzira na to što će kasnije izaći na PC. Nije ni to problem, ako mi se nešto stvarno igra 2023., neću čekati 2025. da dođe na PC. Samo što nema ništa takvo. Sony ima resurse da stvarno izbaci igru zbog koje bi svi otrčali u trgovine po konzolu, ali očito nisu u stanju tako šta izbaciti. Samo se udara po provjerenoj formuli.

 

quickr kaže...
Cansee kaže...

 

PS5 doslovno nema igru zbog koje ga se isplati kupiti. Znači da me prijatelj koji ima gaming PC pita jel ima kakva igra zbog koje bi mu se isplatila kupnja, šta da mu ja odgovorim?

 PS4 sam kupio samo i isključivo radi RDR2. Sad ga ponovno igram na PS5, po valjda 3. ili 4. put. Taman nakon što sam po 3. put prešao Ghost of tsushima.

Samo radi te dvije igre se isplati kupiti konzolu. Da ne pričam kako mi je, što sam stariji, veći gušt zavalit se u kauč nego lomiti kičmu na stolici pred monitorom.

 

Slažem se da su obje igre fantastične, osobno mi je RDR2 u samom vrhu najboljih igara ikad, ALI obje igre se mogu igrati i na ps4. Tak da i dalje ne vidim razloga za kupovinu ps5. 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

 

No, nekako mi se trenutno kao najveći problem čini to da nema baš što za igrati, ili sam samo ja preizbirljiv.

 

 

Ovaj i ja imam problem što sam stariji. Prije sam morao odigrati 1-2 igre mjesečno pa makar sranja kupovao. Sad kupim samo kad valja i to gotovo nikad na launch day jer igre izlaze prepune bugova i sa lošim performansama.

 

Radije igram ponovno stare igre (neki dan prešao Elden Ring po 3. put) nego da se forsam da igram nove igre koje me sve manje privlače. Bolje 2-3-4 vrhunske igre godišnje nego 15 komada sranja.

 Slažem se.

Zanimljiv osvrt.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2023 10:20 (tomglo).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nadopuna ce bit puno losija od trenutne ponude.
A ps+ je uvijek bio na popustu u siječnju ali nisam siguran hoce li ga sad biti jer je taman prosla zadnja promocija.
Prosli put je u siječnju ps plus bio snizen za $40
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

 PS4 sam kupio samo i isključivo radi RDR2. Sad ga ponovno igram na PS5, po valjda 3. ili 4. put. Taman nakon što sam po 3. put prešao Ghost of tsushima.

Samo radi te dvije igre se isplati kupiti konzolu. Da ne pričam kako mi je, što sam stariji, veći gušt zavalit se u kauč nego lomiti kičmu na stolici pred monitorom.

 

Ja se zavalim u udobnu kvalitetnu radnu stolicu, puno udobnije nego na kauču i još ima naslone za glavu i ruke.

No, ta stolica košta kao prosječan kauč pa nije baš dobra usporedba :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ljudi!

 

Pitanja za mog frenda koji kupuje plejku po prvi put ga ovo zanima:

 

1. Ako bi kupio model sa diskom, da li on može prodati igre koje je kupio na fizičkom mediju?

2. Koju trgovinu s igrama bi preporučili?

3. Da li je potreban PS+ za sve online igre (osim besplatnih) npr. PES, FIFA, itd... ?

3. Da li model sa diskom ima i opciju kupnje preko Playstore-a?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kule kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Pitanja za mog frenda koji kupuje plejku po prvi put ga ovo zanima:

 

1. Ako bi kupio model sa diskom, da li on može prodati igre koje je kupio na fizičkom mediju?

2. Koju trgovinu s igrama bi preporučili?

3. Da li je potreban PS+ za sve online igre (osim besplatnih) npr. PES, FIFA, itd... ?

3. Da li model sa diskom ima i opciju kupnje preko Playstore-a?

 

Hvala.

 

1. Može, sve igre na disku se mogu preprodavati, sve dok se u kutiji dobije baš disk, a ne kod za download.

2. Onu najjeftiniju.

3. PS+ treba za multiplayer dio igre, ako je neka igra always online (npr. The Division, Destiny, Diablo 4...) i dalje može igrati bez PS+ ali ne radi matchmaking. Ovo se ne odnosi na free to play igre, tamo sve radi bez PS+.

4. Svi modeli imaju pristup istom PS storeu, nebitno da li se radi o modelu sa diskom ili digitalnoj konzoli.

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

1. Da.

2. Njuškalo i bilo koja druga gdje ulovi neku akciju, svejedno je. Sam store isto zna imati dobre akcije, kao recimo ova trenutna, pogotovo za nekog tko je sad počeo pa već nije odigrao pola tog kataloga.

3. Da i kod svake igre na storeu piše da li je potreban PS+ za online igranje.

4. Naravno.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam računao da će biti PS+ popust oko Nove godine, pa da uzmem na Indijskom...Ali ako neće, neću uzimati, pogotovo s ovakim igrama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pegaz2507 kaže...

Gran turismo 7.

Ja bi zbog te igre kupio ps5.

Al to sam ja. 

 

Pa dobro, isto tako postoji hrpa ljudi koji samo kupuju FIFU, ni ne znaju da ima drugih igara. To mi je jasno.

 Ne kužim. Pitaš pitanje, čovjek ti da legitiman odgovor i ti odgovoriš nešto besmisleno. Da ti je rekao bilo koju igru ti bi mogao odgovoriti isto.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

pozdrav svima!

nedugo sam kupio ps5 te sam kupio tek par igrica. neki poznanici koriste 'uslugu' game shareanja linkanjem accountova. ima koja dobra duša da bi htjela isto napraviti sa nom? unaprijed hvala svima :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igrao sam BF2042 i odjednom crn ekran.  Konzola radi a nema slike ni zvuka. Probao sam uci i safe mode ali nista se ne dogada.  Probao istekati iz struje vise od 20min po preceduri sa neta i nista...  Jel imao tko iskustva sa reklamacijama u SD? 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da se nadovezem sam  na sebe.  Odnio konzulu u SD na reklamaciju. Bas se odlucila krepat kad mi je poceo godisnji.

 

 

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

46€ za Diablo IV... jesu sredili one musice sa pocetka da uletim u Diablo? Tricu sam igral od samog izlaska i skoro svaki season.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Da se nadovezem sam  na sebe.  Odnio konzulu u SD na reklamaciju. Bas se odlucila krepat kad mi je poceo godisnji.

 

 

 Pitaj da ti daju zamjensku.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bolje je nego u početku. Season 2 ti traje još mjesec dana pa vidi. Season 3 donosi još više QoL i contenta pa nije loše ni kupiti sad, a početi igrati kad krene.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice