Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.708.608
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znas kako je meni bilo, preorderao i platio odmah prvi dan, nakon par dana mi crkao laptop za posao, ponistio preorder, kupio novi laptop i mjesec dana poslije uspio naruciti novi ps5 te cekao siječanj. Uspio sam ga cak 2 puta naruciti. Prvi put ga platio 4200 a mjesec dana kasnije 3900. Sad bih zalio da ga nisam uzeo.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

S alija sam uzeo covere, 30€. Crna mi osobno najbolje pristaje. Jedina razlika od originalnih je kaj nema logo ugraviran ali koga briga.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2022 14:28 (vrinho).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
36.5 $ sa ali-a sa postarinom, ko sto rece kolega nema ps loga al to mi ne smeta. Sve je uredno uleglo, zabice na mjestu...
PSN J_Keziah
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Osobno mi ljepše izgleda crno bijela kombinacija od samo crne. Samo crna mi je nekako monotona, detalji su neizrazeni 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudski mozak je stvarno čudan. Kad god PlayStation izađe u potpuno crnoj kombinaciji, ja želim da nam daju bijeli model. Bio sam lud za bijelim PS4. Sad kad je bijela glavna, ja lud za crnom konzolom. Primjetio sam da je i kod dosta drugih ljudi isti takav slučaj.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni bijeli odlican i nebih nista mijenjao. PS4 sam bio sretan kad je dosao bijeli i odmah uzeo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Znas kako je meni bilo, preorderao i platio odmah prvi dan, nakon par dana mi crkao laptop za posao, ponistio preorder, kupio novi laptop i mjesec dana poslije uspio naruciti novi ps5 te cekao siječanj. Uspio sam ga cak 2 puta naruciti. Prvi put ga platio 4200 a mjesec dana kasnije 3900. Sad bih zalio da ga nisam uzeo.

 Pa to je odlicna cijena, pogotovo s obzirom na situaciju, pretpostavljam da si iz Sancte narucio? Ja bas malo skicam tamo, mall i jos par stranica cisto da vidim gdje se pojavljuju, ali slabo. Izgleda da cu se strpiti jos godinu, dvije. Ovakvim tempom mislim da cu uzeti taman onda kada dode redizajn.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko ps5 ima garanciju?Godinu ili dvije?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Koliko ps5 ima garanciju?Godinu ili dvije?

 godinu dana Sonyjeve garancije

13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Koliko ps5 ima garanciju?Godinu ili dvije?

 Dvije (jedna od sony-a a druga radi direktive eu odnosno trgovina/uvoznik snosi trosak popravka)

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Samo da javim kako je zavrsilo s ENEBA.
Kod dostavljen,kod koji nije valjan ocito.
Komunikacija s ekipom nikakva, trajala do danas, 15 dana.
U međuvremenu, komunicirao sa us sony supportom, kazu kod je vec aktiviran na nekom drugom accountu, pitam kojem, ne znaju ili ne zele rec.
Saljem prepis razgovora natrag enebi, oni komuniciraju s prodavacem koda, kaze u trenutku slanja nije bio aktiviran. Nego nakon.
Ecc (15 dana, prava na povrat, bla bla) ne moze po njima nista, jer sam se obvezao na ugovor kojim kad je key prikazan, prica zavrsava.

Pitanje; sto se moglo dogodit?
Jel ha netko mogo ukrast meni u toj minuti izmedju prikaza i unosa?

Meni ne ostaje nista nego vjerovat njima?
Help ako helpa ima
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Samo da javim kako je zavrsilo s ENEBA.
Kod dostavljen,kod koji nije valjan ocito.
Komunikacija s ekipom nikakva, trajala do danas, 15 dana.
U međuvremenu, komunicirao sa us sony supportom, kazu kod je vec aktiviran na nekom drugom accountu, pitam kojem, ne znaju ili ne zele rec.
Saljem prepis razgovora natrag enebi, oni komuniciraju s prodavacem koda, kaze u trenutku slanja nije bio aktiviran. Nego nakon.
Ecc (15 dana, prava na povrat, bla bla) ne moze po njima nista, jer sam se obvezao na ugovor kojim kad je key prikazan, prica zavrsava.

Pitanje; sto se moglo dogodit?
Jel ha netko mogo ukrast meni u toj minuti izmedju prikaza i unosa?

Meni ne ostaje nista nego vjerovat njima?
Help ako helpa ima

 Sony ti nije rekao kad točno je key aktiviran?  

 

U suštini, mislim da nemaš što. Kupovanje s takvih stranica je uvijek rizik što god tko rekao. Svjesno si išao u to i ovaj put popušio.

 

Nema tu ni puno filozofije. Ili je prodavač tebi prodao iskorišteni key ili si ga ti iskoristio pa sad hoćeš i lovu natrag. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma sve jasno.
Sony ne moze dat taj podatak kad tocno, a nije bilo minut i po da sam ga pokusao ukucat, pomavljam ono sto yam u prethodnim mailovima bio napisao, kuzio je sustav key od 75, ali ga nije mogo reedemat...meanwhile je iskoristen... Pusi u rog 🤦😂
Eto, ja krizam enebu, a do sad nije bilo nikakvih problema s njihovim keyevima
Tn
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Ma sve jasno.
Sony ne moze dat taj podatak kad tocno, a nije bilo minut i po da sam ga pokusao ukucat, pomavljam ono sto yam u prethodnim mailovima bio napisao, kuzio je sustav key od 75, ali ga nije mogo reedemat...meanwhile je iskoristen... Pusi u rog 🤦😂
Eto, ja krizam enebu, a do sad nije bilo nikakvih problema s njihovim keyevima

 

Tnk za shareanje iskustva.

Ako ti se da ostavi im review na Trustpilotu i sličnima. 

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema frke. Najgore mi je sto sam za malu iso kupit pepu fakin pig.
Razocarao sam je jadnu... Nije da nemam para, ali eto... 500kn ode.
Bolje da sam dao nekom kome treba nego ovako... Pojela slama tovara
Tn
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Ma sve jasno.
Sony ne moze dat taj podatak kad tocno, a nije bilo minut i po da sam ga pokusao ukucat, pomavljam ono sto yam u prethodnim mailovima bio napisao, kuzio je sustav key od 75, ali ga nije mogo reedemat...meanwhile je iskoristen... Pusi u rog 🤦😂
Eto, ja krizam enebu, a do sad nije bilo nikakvih problema s njihovim keyevima

 Normalno takve stvari prvo rjesavas direktno sa prodavacem, pa ako se ne mozete dogovoriti onda trazis da se ukljuci support tog sajta. Nisam nikada imao situaciju da je zavrsilo lose po meni, uvijek gledaju zadovoljstvo kupca, ali nisam nikada ni kupovao sa tog sajta, jesam sa cdkeys i gamivo.

Kako god ne bih nikad pristao da mi tako zavrse i zalio bih se dokle god mogu i cak ostavio negativnu receziju kako direktno prodavacu tako i sajtu na kojem se sve desilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 11:35 (gamex1423).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jasno je i to. Ovo je stranica - Eneba, na njoj mala masa prodavaca.
Support jadan i nikakav.
Nema direktne komunikacije s prodavacem.

Drzite se cdkeysa jer i jesu najbolji i placajte paypalom gdje god je to moguce.

Evo zadnjeg maila:
"I understand if this situation is unpleasant for you. The product you purchased was redeemed immediately after you opened it.

No one but you had access to your product key, so we have no other reason to believe that you did not redeem it."

Da sam ga bar redeemao... Pa da mi se nateže s fiktivnim Markovima i Kasperima da ih trikam za još jedan kod... 40 mi je u guzici i očito sam nedovoljno pametan 😂

Da se razumijemo, eneba je željela to rješit u moju korist i bili su spremni na refund u slucaju da je bio los key.
Ali, believe me bro, we have checked with seller, kljuc je iskoriten odmah po otvaranju....

I sony je spreman ovo rjesavat u slucaju da imas racun ili ako je gift, da npr frend ima racun.
Onda oni potegnu istragu.
Sad ne znam dal sonyju sto vrijedi racun od enebe, a prodavac, barem tako stoji, ga izdaje...
Tn
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 11:51 (starblack).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U srijedu počinje Days of Play rasprodaja, bit ce i ps plus na popustu.
Ako nekog zanimaju PS1 igre, cijena ce im biti 5$+
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 20:23 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ha cuj, mozda greska,mozda.....

Da svakog 50-tog ovako izlevate, nije to za baciti.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Jasno je i to. Ovo je stranica - Eneba, na njoj mala masa prodavaca.
Support jadan i nikakav.
Nema direktne komunikacije s prodavacem.

Drzite se cdkeysa jer i jesu najbolji i placajte paypalom gdje god je to moguce.

Evo zadnjeg maila:
"I understand if this situation is unpleasant for you. The product you purchased was redeemed immediately after you opened it.

No one but you had access to your product key, so we have no other reason to believe that you did not redeem it."

Da sam ga bar redeemao... Pa da mi se nateže s fiktivnim Markovima i Kasperima da ih trikam za još jedan kod... 40 mi je u guzici i očito sam nedovoljno pametan 😂

Da se razumijemo, eneba je željela to rješit u moju korist i bili su spremni na refund u slucaju da je bio los key.
Ali, believe me bro, we have checked with seller, kljuc je iskoriten odmah po otvaranju....

I sony je spreman ovo rjesavat u slucaju da imas racun ili ako je gift, da npr frend ima racun.
Onda oni potegnu istragu.
Sad ne znam dal sonyju sto vrijedi racun od enebe, a prodavac, barem tako stoji, ga izdaje...

 Samo im reci da si nezadovoljan, da ces i kupcu a i enebi ostaviti lose recenzije i da ces razglasiti poznanicima za to pa da ne kupuju kod njih :) 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam 10-tak PS1 igara kupljenih na PS3.Nadam se da ću moć odigrat par njih i na PS5.
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi trebam pomoć, prije cca 4 mjeseca sam kupio ps5 novi i uz njega naravno dobio kontrolor, problem mi je sa njim. Naime puna mu je baterija ali se ne želi povezat sa ps-om.

 

Kad kliknem na ps button zasvijetli svjetlo plava boja na njemu, ali se ne upali ps. Probao sam preko usb kabla i isto se dogodi. Posudio sam od frenda njegov i ps se normalno upali i bežično i preko usb kabla tako da je problem u mom kontroloru. Probao sam ga resetirat iglicom nazad u onu malu rupicu par puta i ništa. Ima li tko kakav savjet kako da to popravim jer ako ga pošaljem na servis tko zna koliko dugo će ga držat 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lik1990 kaže...

Ljudi trebam pomoć, prije cca 4 mjeseca sam kupio ps5 novi i uz njega naravno dobio kontrolor, pr⁰oblem mi je sa njim. Naime puna mu je baterija ali se ne želi povezat sa ps-om.

 

Kad kliknem na ps button zasvijetli svjetlo plava boja na njemu, ali se ne upali ps. Probao sam preko usb kabla i isto se dogodi. Posudio sam od frenda njegov i ps se normalno upali i bežično i preko usb kabla tako da je problem u mom kontroloru. Probao sam ga resetirat iglicom nazad u onu malu rupicu par puta i ništa. Ima li tko kakav savjet kako da to popravim jer ako ga pošaljem na servis tko zna koliko dugo će ga držat 

 A.jesi probao svoj na frendovom ps? Ona ces sa sigurnoscu znat dal je problem u joyu

 

Ako saljes na reklamaciju mislim da mozes bit  siguran da ce potrajat min tjedan dana sa slanjem

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lik1990 kaže...

Ljudi trebam pomoć, prije cca 4 mjeseca sam kupio ps5 novi i uz njega naravno dobio kontrolor, problem mi je sa njim. Naime puna mu je baterija ali se ne želi povezat sa ps-om.

 

Kad kliknem na ps button zasvijetli svjetlo plava boja na njemu, ali se ne upali ps. Probao sam preko usb kabla i isto se dogodi. Posudio sam od frenda njegov i ps se normalno upali i bežično i preko usb kabla tako da je problem u mom kontroloru. Probao sam ga resetirat iglicom nazad u onu malu rupicu par puta i ništa. Ima li tko kakav savjet kako da to popravim jer ako ga pošaljem na servis tko zna koliko dugo će ga držat 

 - jesi možda upario kontroler sa nekim drugim aparatom (pc, laptop, mobitel) - ako jesi, onda moraš ga prvo odpariti od tog aparata i onda pokušat ponovo upariti sa ps5

 - također, probaj ugasiti ps5 i onda ga na 30 sekundi odspojiti iz struje pa priključiti konzolu natrag u struju, spojiti kontroler usb kablom i pritisnuti playstation gumb na kontroleru

 - jesu li ti svi updejti firmwarea za ps5 i kontroler instalirani

- isto, ako imaš bilo šta drugo spojeno na usb portove konzole (recimo usb stick) , sve odspoji i onda probaj upariti kontroler

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 23:30 (Wolverine).
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Probao sam odspojit ps iz struje pa upalit i ništa, u ps ništa osim original usb kabla nije uštekano. 

 

Keže mi brat da je nosio kontroler u frenda i na njegov ps spojio ga i igrao. Kako da ga odspojim sa njegovog ps-a? 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li ti je PS bio u rest mofu kada si ga pokušao upalito ili je bio full isključen.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ako si ga resitirao na onu malu rupicu onda ga je odspojilo

15 godina
online
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sta su ovi extra tieri ps+ pretplate vec dostupni?

Vidim da ima hrpa videa youtubera gdje igraju razne Ps1 i Ps2 igre....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kompletni katalog igara za novi PS+ (regija Hong Kong):

 

https://www.playstation.com/en-hk/ps-plus/games/

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice