Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

J*bena teletabis generacija, svakog dana čitam postove i na neke dobre upite odgovori se sa jednim postom (ako) , ali zato se diskusija o džojstiku  potencijalno razvuče na 2 strane.

Nije mi jasno da nekog smeta naziv joystick i da ima obligaciju odgovorit na to sa čudom i pametovat..

 

Nekad su trollovi bili ponekad i smiješni , danas su samo glupi.

Nastavite sad iz svojih podruma.

 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Što se tiče VRR-a, sve vise je glasina da bude došao u 12.mjesecu skupa s updateom za Bravia telke..Fingers crossed

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto je lako naučiti krivo. Joystick vuce naziv jos od arkadnih masina kad je controler bio u obliku palice.
Gamepad vuce naziv od vremena kad su controleri bili ravni. Današnji controleri su kombinacija gamepada i joysticka (thumbsticks). Ispravan naziv bi bio joypad ili controler. Jedno je kako se stvar zove a drugo kako ju mi zovemo.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Što se tiče VRR-a, sve vise je glasina da bude došao u 12.mjesecu skupa s updateom za Bravia telke..Fingers crossed

 Moze li neki izvor za te glasine? Bilo bi dobro kad bi bilo istina.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Purger155 kaže...

Što se tiče VRR-a, sve vise je glasina da bude došao u 12.mjesecu skupa s updateom za Bravia telke..Fingers crossed

 Moze li neki izvor za te glasine? Bilo bi dobro kad bi bilo istina.

 https://in.ign.com/ps5/165809/news/ps5-variable-refresh-rate-support-december-2021-report

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
gamex1423 kaže...
Purger155 kaže...

Što se tiče VRR-a, sve vise je glasina da bude došao u 12.mjesecu skupa s updateom za Bravia telke..Fingers crossed

 Moze li neki izvor za te glasine? Bilo bi dobro kad bi bilo istina.

 https://in.ign.com/ps5/165809/news/ps5-variable-refresh-rate-support-december-2021-report

 Hvala, stvarno se nadam da ce odrzati obecano i izbaciti kako za PS5 tako i za ove navedene TV modele.

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Koristi li tko od vas charging station za game kontrolere ?
Isplati li se uzeti službeni ili koristite 3rd party punjač ?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Koristi li tko od vas charging station za game kontrolere ?
Isplati li se uzeti službeni ili koristite 3rd party punjač ?

 Koristim sluzbeni, dobio na poklon. Prije stranu/dvije je netko linkao neki valjda dobar 3rd party sa amazona.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Koristi li tko od vas charging station za game kontrolere ?
Isplati li se uzeti službeni ili koristite 3rd party punjač ?

 Ja sam kupio charging station prije nego mi je došao PS5  :D

 

Super je stvar, nije niti toliko skup, kad ne koristim kontrolere isključivo ih držim na njemu.

 

Nisam siguran koliko se može uštediti na nekom 3rd party stationu.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Koristi li tko od vas charging station za game kontrolere ?
Isplati li se uzeti službeni ili koristite 3rd party punjač ?

Ja imam ovaj, napuni dosta brzo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
matekws kaže...

J*bena teletabis generacija, svakog dana čitam postove i na neke dobre upite odgovori se sa jednim postom (ako) , ali zato se diskusija o džojstiku  potencijalno razvuče na 2 strane.

Nije mi jasno da nekog smeta naziv joystick i da ima obligaciju odgovorit na to sa čudom i pametovat..

 

Nekad su trollovi bili ponekad i smiješni , danas su samo glupi.

Nastavite sad iz svojih podruma.

 

 

Zato što je diskusija na više stranica normalna stvar.

A na pitanja je dovoljan jedan točan odgovor :-)

Osnove komunikacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sto se tice VRR podrske za Ps5 to nije jasno zasto vec nije implementirano ali uzevsi u obzir da na odredjenim Sony televizorima ekipa sad ceka i vise od godinu dana na obecani VRR update...ne treba nista cudit u slucaju Japanaca.

Na televizorima je ogroman problem mediatec cip koji je u Sonyu,Panasonicu mislim i Philipsu,Viziu itd jer taj cip jednostavno nije dovoljno dobar za podrzat full set hdmi 2.1 mogucnosti pa proizvodjaci TVa moraju kemijat.

Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Da morat ću si nabaviti neki vidim da je službeni 215kn u mall.hr-u.

Prazni mi se baterija dosta brzo, a onda nekad palim konzolu

da bi ju stavio u rest mode i napunio kontroler, tako da ili

charging station ili da nabavim još jedan pa ih switcham.

 

x18 mislim da sam na ali ex-u naletio maloprije naletio na taj tvoj, naručio

sam naljepnicu za onaj crni glossy dio konzole, pa usputno bacio

oko šta se nudi od chargera.

 

Kad su kontroleri puni i držite ih na tom c.stationu napunjene

da li ostavljate charger i dalje ukopčan u struju ili ?

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je charger super stvar, uglavnom mi je Playstation isključen i onda sam ga znao samo palit i na standby da napunim Kontroler... Imam ovaj službeni charger, stalno mi je uštekan u zid a na njega samo stavim kontroler i kad treba punjenje i kad ne treba. Mislim da on ima automatsko isključivanje kad je napunjen
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

jesam li ja jedini kome je ps5 uvijek u rest modu? 

PSN J_Keziah
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je charger stalno upaljen. Prestane raditi kad napuni controlere
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...

jesam li ja jedini kome je ps5 uvijek u rest modu? 

Meni su Ps5,XsX i NS u rest modu jedino PC full shutdown posto ga bas ne koristim.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne mogu se slozit za boje u Demons Souls u HDRu jer igra izgleda spektakularno ali to naravno ovisi itekako i o panelu tojest njegovim mogucnostima HDR reprodukcije.

Demons Souls sam prosao dva puta na Q90R a sada ga opet pomalo treci put igram na LG G1 i na ta oba panela izgleda fantasticno.

 

Meni su od reda najbolje hdr implementacije u Sony naslovima i mogu rec da mi je osobni benchmark i dalje GT Sports.

Prije par godina situacija je bila posvuda sa hdr implementacijom dok je to danas enormno bolje.

Sto se tice standarda velik korak je postignut sa HGIG i micanjem dvostrukog tone mappinga i vidim da i MS radi poteze da poboljsa hdr i na windowsima.

Btw jednu od najboljih hdr implementacija i daleko najzahtijevniju za panele ima Tetris Effect ali nazalost za to se mora imat oled jer cak i Q90R nije se mogao nosit sa takvim promjenama na ekranu tojest backlight to nije mogao sljedit.

 Ja isto mislim da deamon souls izgledaju jako dobro, a rift apart upravo spektakularno. Nisam igrao te igre ali sam malo pogledao streamove, one danje scene u rift apart zaista izgledaju impresivno, dosad najbolje od hdr-a u igrama što sam vidio.  Budučnost je za hdr u igrama ipak blistava.

 

Od novijih sam igrao jedino nba i valhallu, koje obje imaju dosta ok hdr. Vidi se velika razlika, recimo nedavno sam pokrenuo 2k20 dok sam čekao da ova nova iziđe, koliko su boje prije bile kričavije i sve neprirodnije blještalo.

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Tenks momci budem ga uzeo. Da ja nekada ne palim konzolu

po par dana pa ju zato i ne ostavljam u rest mode-u.

 

Ako se skida igra, update, puni kontroler ( ne usudim se više napisati joystick. )

onda je konzola u rest mode-u ili ako sam igrao tokom dana idem negdje

i planiram nastaviti kasnije. Van toga uvijek ugašena, isto je bilo i sa PS4.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam toliko odusevljen sa ovom TLOU2 implementacijom HDRa,dosao u Seattle i ovo kad krene kisa...boja neba,boje okolisa,osvijetljenje.....

Stanem i gledam oko sebe i uzivam u okolisu,zvukovima koji su takodjer medju najboljima ikad...kisa,vjetar,grmljavina,hrpaaa ambijentalnih zvukova.

Ovo je jedna od igara gdje primjetim prednost oled panela kod G1 naspram Q90R sto se tice reprodukcije HDRa,te sitne nijanse u tonovima boja i odnos svijetla i sjene u scenama itd su se na Q90R pomalo izgubile jer lcd nema kontrolu osvijetljenja na razini piksela i dok negdje to uopce ne igra vidljivu ulogu ovdje je bitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Šta mislite o sadašnjim cijenama bundlova? Vidim da su 5k sa diskom verzije.... Znam da su šu*ci što nedaju samu konzolu, ali iskreno ne vidim da će pojeftiniti uskoro

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 Ima sad digital edition i u Sancta Domenica.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

LINK

 

Playstation 5 digital 3.659,00 kn ali B chassis.

Slika u prilogu.

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sa digitalnom konzolom si nazalost uklanjate mogucnost rabljenih igara.

Uzevsi u obzir da igre koje digitalno na storu dodju po 70eu mogu na disku sa ebaya uzet za 20-30eu.....i imam disk,naprimjer.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ili otvoriš us, brazilski, indijski ili hongongški account pa možeš kupiti po pristojnoj cijeni

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzmes frenda, podijelis accove i kupujes po pola cijene. Zajebancija po njuskalu sa debilima je preteska.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Treba imati frenda koji je to voljan...u biti frenda koji se uopće igra i to baš na konzoli i to baš igre koje i ti voliš. U stavri kad pređeš neke godine frendovi imaju skroz druge interese. Radije sam se zajebavao na njuški...

Disk verzija obavezno, bez igara po preporučenoj cijeni. Strpljen, spašen.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam to rjesio s kolegom s foruma Gajotresom. Neznamo se privatno ali nemamo nikakvih problema. Dogovorimo se sto cemo kupiti i kupimo igru na zajedničkom US Accountu. Sve je stvar kompromisa i dogovora. Ne da mi se zezat s likovima s njuskala koji mi nude 200kn za demons souls, jos ga nisam prodao. Ovako kupimo igru u pol cijene i zauvijek je naša.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja sam to rjesio s kolegom s foruma Gajotresom. Neznamo se privatno ali nemamo nikakvih problema. Dogovorimo se sto cemo kupiti i kupimo igru na zajedničkom US Accountu. Sve je stvar kompromisa i dogovora. Ne da mi se zezat s likovima s njuskala koji mi nude 200kn za demons souls, jos ga nisam prodao. Ovako kupimo igru u pol cijene i zauvijek je naša.

Digitalni sadrzaj u globalu skoro pa nikad nije "zauvjek nas"

Imas vec sad niz slucajeva gdje su korisnici ostali bez digitalnog sadrzaja radi gasenja platforme,servera itd itd.

Proguglaj imas dosta bas o toj temi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice