Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.737.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zasto unreal engine? Pa kaj nemaju oni svoj engine. Jedino ak to nece radit neki ljevi studio.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Kakva je ta Valhalla?

Vidim da je na akciji, da li se isplati uzet, da li je monotona/brzo dosadi, kakav je gameplay, rpg elementi itd? Uzmite u obzir da je zadnji AC koji sam prešao AC 3, a najdraža mi je naravno dvojka dok mi ostali nisu baš legli

 

Žena igra, odlučila se držat main questa koliko može jer Odyssey nikad nije odigrala do kraja zato jer se zamorila side questovima. Nije pomoglo, na početku joj je bilo i bolje nego Odyssey, no sad kaže da joj se ne da više igrat a glupo joj je ne završit kad je toliko vremena utukla (nekih 70ak sati već ima), postalo monotono i razvučeno a kraj nikako da dođe. Čini mi se da će završit isto kao Odyssey jer je krenula igrati Witchera 3 po drugi put. :D

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
R4zOR229 kaže...
Zasto unreal engine? Pa kaj nemaju oni svoj engine. Jedino ak to nece radit neki ljevi studio.

 Remastere navodno radi Rockstar Dundee (bivši Ruffian Games)

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hoce radit ako stavim ove samsung ssd pro evo 980 od 1tb gen 4 u ps5 kao storage?   Hoce, nasao na redditu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 23:27 (JohnnyBlaze).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ak ne bude 500kn kao i ME moze.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

kako fixat nat type 3 na ps5?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Port fowarding na routeru napraviš.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Kakva je ta Valhalla?

Vidim da je na akciji, da li se isplati uzet, da li je monotona/brzo dosadi, kakav je gameplay, rpg elementi itd? Uzmite u obzir da je zadnji AC koji sam prešao AC 3, a najdraža mi je naravno dvojka dok mi ostali nisu baš legli

 Meni je bila super i dobar napredak naspram odyssey jer su dosta mana u valhalli ispravili. Odyssey sam odustao a valhallu sam presao i to utukao 110 sati.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Što su konkretno ispravili u Valhalli u odnosu na Odyssey?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
VonMackensen kaže...

Što su konkretno ispravili u Valhalli u odnosu na Odyssey?

 

Da, ne znam ni ja, Odyssey je bio poprilično dobar.

U Valhalli mi čak fali puno stvari iz Odysseya, nema pomorskih bitaka, nema mercenarya kao u Odysseyu, a i likovi i world bossevi su nezanimljivi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 11:32 (Bitanga).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
VonMackensen kaže...

Što su konkretno ispravili u Valhalli u odnosu na Odyssey?

 Side questovi imaju skroz drugi dizajn, inovativniji su, zabavniji, razlikuju se jedan od drugog i moras sam skontati sta treba uraditi, dok je u odyssey 90% njih samo fetch questovi. Ono sto je najbitnije je combat, odnosno protivnici. U odyssey me odbilo to sto se zakacim sa par protivnika i onda odjednom ih ima 20-30 a najgore u svemu tome je sto likove pogodim po 50 puta strijelom i izudaram ih a oni i dalje idu zamnom, dok oni mene udare par puta i gotovo. Razumijem da tu imaju veze leveli ali od samog pocetka igre pa nekih 20ak sati sto sam igrao gdje god sam se nalazio na mapi isto je bilo. Na valhalli se to desi samo ako napadnes protivnika koji je bas znatno veci level od tebe i opet nije ni blizu glupo odradjeno kao u odyssey.

Bilo je jos stvari ali ne mogu se sad sjetiti.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Kakva je ta Valhalla?

Vidim da je na akciji, da li se isplati uzet, da li je monotona/brzo dosadi, kakav je gameplay, rpg elementi itd? Uzmite u obzir da je zadnji AC koji sam prešao AC 3, a najdraža mi je naravno dvojka dok mi ostali nisu baš legli

 

Ako dugo nisi igrao AC, onda ti možda bude i dobra, premda se serijal značajno promijenio u odnosu na AC3. Ja sam negdje oko tri četvrtine igre molio i preklinjao Odina da završi priča, jer nisam više mogao otvarati nove teritorije i raditi iznova iste stvari. Odyssey je također bio repetitivan, ali nikad nisam imao osjećaj kao s Valhallom da će trajati do beskraja i da ću skončati pred monitorom, a kraj neću vidjeti. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
VonMackensen kaže...

Što su konkretno ispravili u Valhalli u odnosu na Odyssey?

 Side questovi imaju skroz drugi dizajn, inovativniji su, zabavniji, razlikuju se jedan od drugog i moras sam skontati sta treba uraditi, dok je u odyssey 90% njih samo fetch questovi. Ono sto je najbitnije je combat, odnosno protivnici. U odyssey me odbilo to sto se zakacim sa par protivnika i onda odjednom ih ima 20-30 a najgore u svemu tome je sto likove pogodim po 50 puta strijelom i izudaram ih a oni i dalje idu zamnom, dok oni mene udare par puta i gotovo. Razumijem da tu imaju veze leveli ali od samog pocetka igre pa nekih 20ak sati sto sam igrao gdje god sam se nalazio na mapi isto je bilo. Na valhalli se to desi samo ako napadnes protivnika koji je bas znatno veci level od tebe i opet nije ni blizu glupo odradjeno kao u odyssey.

Bilo je jos stvari ali ne mogu se sad sjetiti.

 

Meni je to baš bilo dobro u Odysseyu, ta masovnost bitaka. Čak sam i namjerno pullao masu neprijatelja i onda ih tamanio. Tako sad radim i u Fenyxu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Kakva je ta Valhalla?

Vidim da je na akciji, da li se isplati uzet, da li je monotona/brzo dosadi, kakav je gameplay, rpg elementi itd? Uzmite u obzir da je zadnji AC koji sam prešao AC 3, a najdraža mi je naravno dvojka dok mi ostali nisu baš legli

 Odlična, odigrao sa guštom priču u trajanju od 120 sati igre. Sad čekam drugu ekspanziju pa da odigram obje izrašle ekspanzije a dolazi i treća ekspanzija.

10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Do kad se planira to forsiranje bundleova? Mislim okay, ali dal im je to fakat pomoglo u sprijecavanju scalperi ili koji god je vec cilj sonya za to.

PeTak
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma budalaština, pričekati ću pola godine, godinu i kupit digitalnu verziju za 3100, ne pada mi na pamet davati 2k kn više.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da baš se klošare...npr imam vec spidermana i ps plus i kaj bi sad ja trebao dat 2200kn više da kupim plejku s bundlom koji vec imam?

 

Na početku su scalperi bili problem, a na kraju ispada da to isto radi i sancta i ekipa.

 

Također čekam makar još godinu dana.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da nase trgovine u ponudu stavljaju PS5 B Chassis. Sad me zanima jel zna netko sta je drugacije na ovom B Chassis?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ono kad ti se refreshaju rezultati searcha u sancti poslije izlaska u 3 jer je zadnja otvorena stranica u browseru, vidiš ima nečega, ponadaš se, kad ono blu-ray bundleovi... pain...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...

Do kad se planira to forsiranje bundleova? Mislim okay, ali dal im je to fakat pomoglo u sprijecavanju scalperi ili koji god je vec cilj sonya za to.

 

i ja se pitam, al uopće me ne zanima, neću im dati ni jednu kunu više od msrp cijene. Odnosno od hrvatske msrp cijene. Kad bude bilo kao što je bilo na početku za 3300 i 3800 kn (ako se dobro sjećam) onda ću uzeti jedno od to dvoje, ni sekunde ranije

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Skicni svijet medija. Ja sam prije 3 tjedna uzeo tamo za 4100 digital sa godinu pretplate i daljinskim što je ok cijena. Takoder je 4100 za digitalni sa dodatnim joystickom i daljinskim

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Pa ne znam kak im je pomoglo sa scalperima

osim sta su scalpere samo zamijenile fizicke trgovine.

Ja se tješim jer sam prošak za 4600 dobio 3 igre,

zapravo 4, jednu odma prosljedio kolegi s foruma

jer je ionako bila uključena u + pretplatu.

 

ovi sadašnji bundleovi od 5k+ su too much, jedan

dućan u zgu ih je čak imao i po 6k+, točnije imam

jednog blesavca na poslu koji je uzeo za 6400 br konzolu

demon souls i destruction all stars i još hodao u dubravu po to.

A u mikronisu bolji bundle za 1000kn manje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ocito sam ja onda prošao enormno dobro.

Narucio digitalnu verziju + dodatni dualsense u SD. Konzola dosla za 18 dana, placena 3500kn.

 

Kad vidim ove smijesne bundlove, dode mi se plakat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Ocito sam ja onda prošao enormno dobro.

Narucio digitalnu verziju + dodatni dualsense u SD. Konzola dosla za 18 dana, placena 3500kn.

 

Kad vidim ove smijesne bundlove, dode mi se plakat. 

 pa kad ne mogu igre forsirat na digitalki.

 

Ali da su ti uvalili npr stanicu za punjenje i kameru ( a mogli bi ) plakao bi i ti.

 

Evo dobila santa samo bundlove ahhahaha kakvi kraljevi....nek se hebu svi skupa.. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

 pa kad ne mogu igre forsirat na digitalki.

 

Ali da su ti uvalili npr stanicu za punjenje i kameru ( a mogli bi ) plakao bi i ti.

 

Evo dobila santa samo bundlove ahhahaha kakvi kraljevi....nek se hebu svi skupa.. 

 

Mogu dati activation codove u digital bundleu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Mene zanima kakvu glupost od plus pretplate sad planiraju.

Nadam se da će se konačno opametiti i ponuditi par "vrsta"

ili ću kao i mnogo odustati pa makar ne igro online više nikad

s nikim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sony PlayStation 5

Imao u košarici, no onda idem malo pogledati igre, manje više još sve pre-order. Nema skoro ništa, a standard su po 600kn igre. Sad da mi se ponovno da PS4 igre koje su dobile upgrade za PS5, neda mi se. Nekako si mislim, tipa za godinu dana dok dođe još par naslova, ovako mi bez veze da konzolu upalim 1x mjesečno po bezobraznoj cijeni od skoro 5 soma kuna.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lovac kaže...

Imao u košarici, no onda idem malo pogledati igre, manje više još sve pre-order. Nema skoro ništa, a standard su po 600kn igre. Sad da mi se ponovno da PS4 igre koje su dobile upgrade za PS5, neda mi se. Nekako si mislim, tipa za godinu dana dok dođe još par naslova, ovako mi bez veze da konzolu upalim 1x mjesečno po bezobraznoj cijeni od skoro 5 soma kuna.

 Pametno...sve je to divno i krasno...ali i 3849kn je puno...a kamoli 4800.

 

Da ljudi odbijaju izimat te bundlove brzo bi oni promijenili taktiku.

16 godina
online
Sony PlayStation 5

Baš... Ili da je barem nešto bolje umjesto Destruction AllStars; tu žalost budeš zapakiranu za trećinu cijene prodao nikada.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice