Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko će biti uopće moguće nabaviti konzolu po izlasku?

Napravit preorder u jednoj od naših trgovina i nadat se da će upalit.Kako je to išlo prije

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da od sutra kreće preorder za SAD na za Europu koliko sam skužio zar ne?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi BREAKING NEWS
Demon's Souls će koštati 70$
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ko da ću kupovat igre.

Bitno mi je da imam konzolu za pokazat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ništa me nije izulo iz cipela.
Harry Potter je fora i Demon's Souls. Obje dolaze na PC (DeS je timed exclusive).
PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

mamicu im


"These newly revealed titles, along with the games we’ve shown previously, represent the best lineup we’ve ever seen in PlayStation history.

Games like Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Call of Duty Black Ops: Cold War, and Demon’s Souls will launch alongside the console.

Our own Worldwide Studios titles will be priced from US$49.99 to US$69.99 (RRP) on PS5. "

 

 

Znaci Demon's Souls izlazi isto kad i konzola.
Zato i je verzija bez citaca diska 399 kad su igre 70€

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo cijene
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Evo cijene

 Cijene kakve su takve su, isto će bit i za sex :D 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Koliko će biti uopće moguće nabaviti konzolu po izlasku?

Napravit preorder u jednoj od naših trgovina i nadat se da će upalit.Kako je to išlo prije

Što to znači nadati se da će upalit? U SD napraviš preorder i to platiš 500 kn te napišeš u kojoj poslovnici želiš podići konzolu ili jednostavno želiš da ti je dostave na kućnu adresu, tako je bilo za PS4. Potom ti na kućnu adresu dođe voucher s potvrdom da si platio 500 kn i da si rezervirao konzolu. Prije izlaska na mail dobiješ obavijest kada možeš podići konzolu i platiti razliku ili kada će ti je poslati na kućnu adresu. Sva nauka.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Malo su me ohladili sad sa ovim cijenama igara...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa mogu ti reći i mene. Ne dam 70$ za remake igre. Nek jedu govna.

To je stvar principa. Naplati mi 70$ i kupit cu day 1, ali to onda mora biti prava AAA next gen igra koja jamči da se neću odvajati od konzole tjednima. Remake? Ne pada mi na pamet, kupit cu za 3 godine na sniženju, boli me tuki.

I samo mi nemojte govoriti kako mi u RH plaćamo već igre 70$, jer će naši sada poskupiti igre na 599 kn.

Edit: a mogu si misliti šta će izvesti gamad iz activisiona, prodat ce reskin modern warfarea za 70$ i bez pardona u igru natrpati mtx da se usereš, kod njih se neće promijeniti apsolutno ništa osim tih 10$ samo će igre biti još gluplje
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 23:57 (Cansee).
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Naravno, kako će opravdati dobru cijenu konzole nego da podigne cijene igara. Tko zna šta će biti sa PS+ pretplatom, to je isto malo žešća debilana jer bez toga ne možeš pristupiti multiplayer segmentu igre. Baš se pitam šta će ovdje izmisliti jer ovo je dosta niska cijena za konzolu pa će to kompenzirati sa drugim stvarima.

 

Izbor igara je jako slab po meni, definitivno se ne isplati uzeti prvih godinu-dvije. Tko ima love široko mu polje.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ma ne može biti cijena ispod 400€. Kontam si da će im trebati pet godina da počnu ostvarivati dobit na prodaji konzole. High end komad hardwarea po toj cijeni - nestvarno. 

 Cijena hardvera je takva da tu Sony nema puno zarade. Ali cijene igara, pretplate... E tu je lova.

Sad, 400€ izgleda odličan deal, ali onda si stvarno ograničen na digitalnu kupnju. Ako imaš disk verziju možeš posuđivati i igrati skoro za ništa. Po meni disk je bolja kupnja za 100€ više

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znači vidimo se na PCu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Znači vidimo se na PCu?

 Ne, zašto?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovdje kod.mene već krenuli pre-orderi. Čekao sam GameStop i izgleda sve otišlo nakon par minuta. I onda saznao da je u jednom drugom dućanu krenuo pre-order i uspio sam ugrabiti. Dvije minute poslije bilo rasprodano.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Demons Souls je ipak je full ekskluziva dogodila se greska

 

https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dakle danas gledamo web sancte ako zelimo preorderat plejku. Valjda imaju dovoljne kolicine za sve, bar da do kraja godine bude dovoljan supply 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jurica314 kaže...

Dakle danas gledamo web sancte ako zelimo preorderat plejku. Valjda imaju dovoljne kolicine za sve, bar da do kraja godine bude dovoljan supply 

 pa veli sony da imaju vise ps5 nego sto su imali ps4

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Što mislite oće li bit moguće kupiti vanjski Blu ray čitač koji se spaja s USBom na digitalnu konzolu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad je dilema uzeti ili ne uzeti head set. Zbog cool 3D sounda navodno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šta sve osim sancte trebamo refreshati?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cijena je kako se i ocekivalo, Demon Souls izgleda apsolutno nevjerovatno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Malo su me ohladili sad sa ovim cijenama igara...

 80 Eur za Sony ekskluzive...sad Xbox Gamepass djeluje prilično jeftino.

 

Santana kaže...

Demons Souls je ipak je full ekskluziva dogodila se greska

 

https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

Šteta, ali nije kraj svijeta. Izgleda mi kao Dark Souls 3, ali možda je i do streama.

Vjerujem da će ga ipak pustiti na PC, samo je pitanje vremena.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 7:57 (DeniZg).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

80 eura bi dao za igru koja bi me držala bar godinu dana, znači neki opaki mutli naslov. za single player igre od tridesetak sati, nema šanse.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pa mogu ti reći i mene. Ne dam 70$ za remake igre. Nek jedu govna.

To je stvar principa. Naplati mi 70$ i kupit cu day 1, ali to onda mora biti prava AAA next gen igra koja jamči da se neću odvajati od konzole tjednima. Remake? Ne pada mi na pamet, kupit cu za 3 godine na sniženju, boli me tuki.

I samo mi nemojte govoriti kako mi u RH plaćamo već igre 70$, jer će naši sada poskupiti igre na 599 kn.

Edit: a mogu si misliti šta će izvesti gamad iz activisiona, prodat ce reskin modern warfarea za 70$ i bez pardona u igru natrpati mtx da se usereš, kod njih se neće promijeniti apsolutno ništa osim tih 10$ samo će igre biti još gluplje

 Kad sagledam neke stvari poput netflixa i hbo-a i distribuciju filmova na dvd i sl.

 ispada da su video igre daleko najskuplje za "proizvesti" a sve ovo ostalo jeftinjara.

 

 Mene je hype brzo prosao, svidaju mi se 2-3 igre od toga jedna demon souls remake koji ce biti 500-600kn

 vjerujem da je cijena takva za remake jer ipak dolazi na ps5, no i dalje se ne mogu ne zapitati

 sta cemo tamo jednog dana na ps7, ps8 igre placati 1000+kn za standard edition ? Mislim ne znam.

 A za skuplji CoD fakat nemam rijeci haha doduse nebi osobno ni 50kn dao za takvu vrstu igre sa 20 naslova 

 u zadnjih 10 god.

 

 Digitalna plejka ahh jasna je fora manje ce se preprodavati i manipulirati kupljenim fizickim kopijama

 nekada ce fizicke biti jeftinije od digitalnih, ali cemo i dalje biti primorni kupiti jedino i samo sa storea.

 Sto se tice plejke s driveom, bas da mj taj drive vrijedi 100€ ehh u nekom drugom zivotu. Ali dobro to je sony  😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:21 (bloodborne).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Santana kaže...

Malo su me ohladili sad sa ovim cijenama igara...

 80 Eur za Sony ekskluzive...sad Xbox Gamepass djeluje prilično jeftino.

 

Santana kaže...

Demons Souls je ipak je full ekskluziva dogodila se greska

 

https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

Šteta, ali nije kraj svijeta. Izgleda mi kao Dark Souls 3, ali možda je i do streama.

Vjerujem da će ga ipak pustiti na PC, samo je pitanje vremena.

 Ma xbox gamepass je jeftin i jucer je bio, al kaj kad me te igre ne zanimaju.

A ne znam to mi je odma bilo cudno posto je Sony vlasnik IP-a

Pogledaj 4k trailer, igra izgleda daleko bolje od Dark Souls 3

ak ce tak igra izgledat i vrtit se u 60fps onda im svaka cast

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:05 (Santana).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam dugo vremena mislio da ću uzeti day one konzolu, ali sada kad pogledam nema doista ni jedne igre zbog koje bi trebao odmah kupiti konzolu. Kontao sam da će barem Gran Turismo biti launch naslov...

 

Povoljna cijena konzole se kompenzira kroz cijenu igara. Baš sam sinoć računao, ja sam u tri godine koliko imam PS4 kupio samo tri igre po izlasku, sve ostalo su bila sniženja. Mislim da će tako biti i sa igrama na PS5. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja sam dugo vremena mislio da ću uzeti day one konzolu, ali sada kad pogledam nema doista ni jedne igre zbog koje bi trebao odmah kupiti konzolu. Kontao sam da će barem Gran Turismo biti launch naslov...

 

Povoljna cijena konzole se kompenzira kroz cijenu igara. Baš sam sinoć računao, ja sam u tri godine koliko imam PS4 kupio samo tri igre po izlasku, sve ostalo su bila sniženja. Mislim da će tako biti i sa igrama na PS5. 

 Naravno da ce tako bit osim za odredene naslove. Zviznut 79,99$ bez ikakvog razloga je smijesno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice