PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 1.013.826
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla je i na sigurnom je :)

Ps. Zbogom svijet medija. Ni isprike u dućanu od njih. "Nije do nas" 

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ovakve me stvari najviše ljute. Svi primaju nove narudžbe a mi neka cekamo. Dno dna

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Baš sam ponosan na sebe što sam uplatio cijeli iznos BR u hgspot 1mj!

Bravo ja!!! Dobio sam mail iz SD da prenaručim konjzolu ooooo aaaa, boli!

 

bego
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ekupi kaze da je u ovom krugu narudzbi moguce naruciti konzolu samo u paketima sa dodantnim igrama,te da je moguce kasnjenje isporuka digitalne verzije.Nije moguce naruciti"golu" konzolu nego sa bar 2 igre ili digitalnu sa dodatnim kontrolerom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Paketi su "vrhunski" kao i cjepivo za covid 🤣

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako su isporuke tih paketa već u travnju, onda bi narudžbe iz veljače trebale biti većinom isporučene do kraja ožujka, po nekoj logici. Osim ako nema redoslijeda, onda pušiona....

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

To bi bio zdrav razum, da.

 

Nadajmo se da će stvarno i biti tako.

4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Došala ponuda u mailu od Svijet Medija...sjetio sam se nekih paćenika ovdje...stvarno su nenormalni..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dali je mozda nekome vec dosla? Od nas koji smo narucili u drugom mjesecu
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crnix kaže...
Dali je mozda nekome vec dosla? Od nas koji smo narucili u drugom mjesecu

Na nekoj PS5 fejs grupi sam čitao da su svi koji su naručili konzolu do 20.02. istu dobili do petka. Sad su na redu ovi koji su naručili poslije 20.02. Tako bar pišu ovi koji su dobili. Ako lažu oni, lažem i ja.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja narucio 21.2. 😂

Koje su to gluposti, na blef se otkrilo za prednaruzbe. Nikakve objave nit nista. Usao slucajno i odjednom od 20.2. nekakve rezervacije od 500 kn.

Kaze mi prodavac kraj ozujka, pocetak travnja. A sad sve ove prednarudzbe/narudzbe kojekakve u svim ducanima(E kupi, Santa Domenica, HG spot..) oglasavaju travanj.

I sad da meni dode nakon 2 mjeseca konzola, a nekima koji danas naruce za 20 dana je neprihvatljivo i nenormalno.

Jos narucim skuplju verziju koja mi ne treba da mi dode prije jer DE nije ni bila u ponudi.

Pitas 10 razlicitih prodavaca, prodavaonica putem 10 razlicitih kanala i svi kazu drukcije...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 12:21 (Dincek).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A nije ni Svijet medija bas normalna tvrtka.

Ljudi prodaju voucher za DE s dodatnim kontrolerom za 3900 kn, a Santa Domenica taj isti bundle prodaje za 3500 kn!

Kad se izracuna ponuda u SD-u, Dualsense ispadne 400 kn!
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
crnix kaže...
Dali je mozda nekome vec dosla? Od nas koji smo narucili u drugom mjesecu

Na nekoj PS5 fejs grupi sam čitao da su svi koji su naručili konzolu do 20.02. istu dobili do petka. Sad su na redu ovi koji su naručili poslije 20.02. Tako bar pišu ovi koji su dobili. Ako lažu oni, lažem i ja.

 Onda sam se ja sa svojom narudzbom od 01.02. vec odavno

 trebao igrati na njoj. 😄🤣

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ma on govori o narudžbama iz SD-a. Ali i ti si svakako trebao dobiti svoju. Danas pitao za svoju narudžbu od 22.02. iz SD-a u poslovnici i rekli da će biti uskoro, do kraja 3. mjeseca. Nije to ništa konkretno, naravno, ali puno bolje od isporuke u travnju-svibnju. 

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

 Onda sam se ja sa svojom narudzbom od 01.02. vec odavno

 trebao igrati na njoj. 😄🤣

Riječ je o kupcima u SD. Ako se ne varam ti si naručio u hg šrotu koji je narudžbe skupljao kao cigo staro željezo.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam 21. narucio, valjda bude do kraja mjeseca, bilo bi top... ali tko ce to znat😂
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Paketi su "vrhunski" kao i cjepivo za covid 🤣

 Naručio u Semarku još 19.11. za 4250kn. Nije mi prošla narudžba u SD online....

 

Danas me obavijestili za nove ponude (travanj/svibanj) da tek naručuju.

Znači različita ponuda , bundle sa dvije igre. Još skuplje od ovog.. ovisi o igri al 5100 do 5300kn!

Čekam od 11. mj i oni mi nude 1000kn skuplje!!

 

Dobio ponudu od SD za 4500 za konzolu, dodatni kontroler i igru. Tak da idem na to.

Koliko sam čekal do sad, više me nije ni briga koliko budem čekal. Ohladil se totalno.

Veselilo me oko Božića. Al sad prije ljeta. Dont care.

 

 

 

 

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako kome išta znači vidio sam da za 4 soma ima Micronis prednaruđbu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ima hgshop po 3849 ako nije i on dignuo cijenu ;)
12 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da budu sad svi išli sa korekcijama cijena jer sad slijedi taj bundle wave...

 

Ionak bi kupil dodatni kontroler a Spidi Men ide na Njuškalo odmah.. :) Više se ne igram sa drugim dučančićima i obečanjima. 

Čudi me samo kako je Zelda uspjela još prodati par čistih konzola po 3800... A i to je prošlo rušenjem sajta i navalom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa jel Hgšokčić uopće nekome isporučio konzolu? Da tražim povrat novaca šta da radim šta? Kupio sam svu opremu osim daljinskog, proči će garancija dok ja konzolu dobijem. 

bego
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nick_Diamond kaže...

Mislim da budu sad svi išli sa korekcijama cijena jer sad slijedi taj bundle wave...

 

Ionak bi kupil dodatni kontroler a Spidi Men ide na Njuškalo odmah.. :) Više se ne igram sa drugim dučančićima i obečanjima. 

Čudi me samo kako je Zelda uspjela još prodati par čistih konzola po 3800... A i to je prošlo rušenjem sajta i navalom...

 Ma nista dobili su 3850kn i to je to sta ce dobit.

 Jos sam uzeo demon souls za 350kn jer sam ocekivao konzolu

 sad u ozujku na kraju ce demon souls ic po 100kn a meni

 ce konzola tek krenut na dostavu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa ja sam narucio u Hg spotu u 12. mj BR verziju i kontaktirao ih u petak i kazu da nemaju nikakve informacije da barem 6 tjedana pa na vise...smece su firma je su uzeli debelo najvise prednarudzbi i imam osjecaj da cemo mi najkasnije dobiti koji smo narucili kod njih

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 13:49 (klinik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bego131 kaže...

Baš sam ponosan na sebe što sam uplatio cijeli iznos BR u hgspot 1mj!

Bravo ja!!! Dobio sam mail iz SD da prenaručim konjzolu ooooo aaaa, boli!

 

 Haha to sam i ja popusio. Samo budi siguran da ce ekipa koja je nakon tebe narucila a platila samo polog, vrlo vjerojatno dobiti konzolu prije nas dvoje..ne svi ali doreden postotak jer si ti sada nebitan kad si im dao pare..moraju paru uzeti ekipi koja im je samo polog ostavila..hrvatska posla...

10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad me zvao dostavljač, plejka stiže a ja u izolaciji 

 

Reko danas sam ponavljal PCR i ak budem pozitivan (a nadam se da budem) onda sam u izolaciji do 22. Ako budem negativan onda sam u samoizolaciji do 1.4. I veli lik onda vracam konzolu pa pisem ponovnu dostavu 23.3.

 

Sad sam zvao A1 da vide može li se nekak digitalno potpisat i platit online jer ću spizdit doma. Javit će mi. 

 

Uopće se nisam pazio, masku samo di moram, godinu dana već tako i na kraju mi rođeno dijete uvalja koronu iz vrtića 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gocc01 kaže...

Sad me zvao dostavljač, plejka stiže a ja u izolaciji 

 

Reko danas sam ponavljal PCR i ak budem pozitivan (a nadam se da budem) onda sam u izolaciji do 22. Ako budem negativan onda sam u samoizolaciji do 1.4. I veli lik onda vracam konzolu pa pisem ponovnu dostavu 23.3.

 

Sad sam zvao A1 da vide može li se nekak digitalno potpisat i platit online jer ću spizdit doma. Javit će mi. 

 

Uopće se nisam pazio, masku samo di moram, godinu dana već tako i na kraju mi rođeno dijete uvalja koronu iz vrtića 

 Kad si naručio i gdje?

Mislim da se uvijek možeš dogovoriti da ti dostave do vrata da ti samo pozvone ili te nazovu i s odmakom preuzmeš PS....ja sam tako sve tave doma obnovio u lockdownu i jednom bio u samoizolaciji!

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne zelim ispast nepristojan, ali koji ku*ac ste govorili ljudima kraj ozujka onda?

Narucio 21. znaci dan poslije 20. do kojeg se isporucivalo u ozujku, cemu muljanje da je i kraj 3. u pitanju za nove rezervacije.

Najrade bih otisao sad i poderao onaj predujam i da mi vrate novce i da nikad vise kune ne ostavim tamo pa makar mi dosao playstation sljedece godine.

Bolja je odluka bila u 5 ducana platit predujam pa tko te prije zove.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dincek kaže...
Ne zelim ispast nepristojan, ali koji ku*ac ste govorili ljudima kraj ozujka onda?

Narucio 21. znaci dan poslije 20. do kojeg se isporucivalo u ozujku, cemu muljanje da je i kraj 3. u pitanju za nove rezervacije.

Najrade bih otisao sad i poderao onaj predujam i da mi vrate novce i da nikad vise kune ne ostavim tamo pa makar mi dosao playstation sljedece godine.

Bolja je odluka bila u 5 ducana platit predujam pa tko te prije zove.

 Ja sam slično prošao u hg spotu u 1. mjesecu.. kažu svakih 5 tjedana da je za 5 tjedana opet. Danas se predbilježio u infomarku među prvima gdje su rekli da sam sigurno u prvom valu pa šta dođe prvo. 

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...
gocc01 kaže...

Sad me zvao dostavljač, plejka stiže a ja u izolaciji 

 

Reko danas sam ponavljal PCR i ak budem pozitivan (a nadam se da budem) onda sam u izolaciji do 22. Ako budem negativan onda sam u samoizolaciji do 1.4. I veli lik onda vracam konzolu pa pisem ponovnu dostavu 23.3.

 

Sad sam zvao A1 da vide može li se nekak digitalno potpisat i platit online jer ću spizdit doma. Javit će mi. 

 

Uopće se nisam pazio, masku samo di moram, godinu dana već tako i na kraju mi rođeno dijete uvalja koronu iz vrtića 

 Kad si naručio i gdje?

Mislim da se uvijek možeš dogovoriti da ti dostave do vrata da ti samo pozvone ili te nazovu i s odmakom preuzmeš PS....ja sam tako sve tave doma obnovio u lockdownu i jednom bio u samoizolaciji!

 

Pred dva tjedna u A1. Produljenje ugovora. Sranje je kaj moram hrpu papira potpisat i platit, ovaj mora podatke sa osobne prepisat tak da je rizično. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dincek kaže...
Ne zelim ispast nepristojan, ali koji ku*ac ste govorili ljudima kraj ozujka onda?

Narucio 21. znaci dan poslije 20. do kojeg se isporucivalo u ozujku, cemu muljanje da je i kraj 3. u pitanju za nove rezervacije.

Najrade bih otisao sad i poderao onaj predujam i da mi vrate novce i da nikad vise kune ne ostavim tamo pa makar mi dosao playstation sljedece godine.

Bolja je odluka bila u 5 ducana platit predujam pa tko te prije zove.

 Ma joooj, užas.... Baš si me sada ubio u pojam.... 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice