PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Verzija sa BR citacem
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Verzija sa BR citacem
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na moje pitanje jesu li u ovu turu dostave uključene i narudžbe iz 10. mjeseca, točnije 6.10 sam naručio digitalnu verziju, odgovor je:

 

 

 

 

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koliko bi si mailova riješili da stave neki counter na stranicu gdje se točno vidi koliko je digitalaca i br-ova trenutno na čekanju, koliko je došlo i kad se procjenjuje da će ih doći još. Ili barem odgovor privatni na mail, kao kad uzmeš listić u zabi pa ti piše 12 ljudi na čekanju.

 

Znam da se neće desiti, ali ovi konstanti spinovi koji ukratko govore 'nemamo pojma' jako frustriraju. Do sada najmanje korporativan i najiskreniji kontakt iz SD nije bio sa službenog maila, već 'tamo neki lik s tamo nekog foruma koji je pouzdan'. 

 

Da nema ovog foruma ja pojma ne bih imao u kojoj sam poziciji oko uređaja kojeg plaćam već tri mjeseca. 

 

Kako sada stvari stoje, pretpostavljam da ću, s prednaručenim BR-om 8.10. na red doći u veljači, ako je sreće. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 8:53 (m4st4).
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gušterko kaže...

Evo poruka od zaposlenika iz SD-a inače je dečko aktivan na jednom forumu i super pouzdan , znači odgovor na pitanje da li je Sancta Domenica dobila novu turu konzola on odgovara citiram :

 

Yep, došla je pošiljka za 3. rundu preordera.

Dal su točno na broj, to stvarno ne znam jer nisam ni gledal točnu brojku, al došle su.....

 Znaci do Bozica 2021. cemo svi koji smo htjeli moci nabaviti ps5. gg sony

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 9:03 (bloodborne).
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Navodno nije bas puno doslo. Veca kolicina ce doci u Veljaci

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Digitalci iz rujna - veselite se!

Digitalci iz listopada - RIP

BR konzole iz listopada - RIP

 

Više sreće u veljači. Ako dođe za Valentinovo, kupit ću si čokoladu 'Za tebe' i zapackanim prstima isprobavati Dualsense na Astrobotu (ovo je krivo zvučalo, ali štaš, ponedjeljak je). 

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
djhuby kaže...

Navodno nije bas puno doslo. Veca kolicina ce doci u Veljaci

 pitanje je za koga ? ako dolazi popunjavanje preordera iskljucivo onda vjerujem da
 je ostatak puka nece vidjeti do kad ? Uskrsa, i ovak mi je mišljenje o sonyu klimavo

 ali nakon ovog sranja.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi što se tiče moga infa on je 100% pouzdan, dečko već dugo radi u SDu i ja sam osobno riješio Tv preko njega i puno je pomogao i meni i ostalim dečkima sa FFA foruma u vezi svega što je vezano za tehniku i općenito Sancta Domenicu , znači ako on kaže da su konzole stigle to je 1000 % provjerena informacija. Druga je stvar što djelatnici koji odgovaraju preko maila ne mogu ne žele ili ne smiju pisati konkretne informacije pa svi dobijaju nekakve šture odgovore u kojima ništa konkretno ne piše. 

Znači pleyke su kod njih na stanju ali su to isključivo za one koji su prednaručili znači ništa za nas koji bi htjeli uzeti sada ..........

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gušterko kaže...

Ljudi što se tiče moga infa on je 100% pouzdan, dečko već dugo radi u SDu i ja sam osobno riješio Tv preko njega i puno je pomogao i meni i ostalim dečkima sa FFA foruma u vezi svega što je vezano za tehniku i općenito Sancta Domenicu , znači ako on kaže da su konzole stigle to je 1000 % provjerena informacija. Druga je stvar što djelatnici koji odgovaraju preko maila ne mogu ne žele ili ne smiju pisati konkretne informacije pa svi dobijaju nekakve šture odgovore u kojima ništa konkretno ne piše. 

Znači pleyke su kod njih na stanju ali su to isključivo za one koji su prednaručili znači ništa za nas koji bi htjeli uzeti sada ..........

 Na stanju su sigurno, cim su neki dobili mail da ce im se dostaviti danas, ali da li ih ima dovoljno? Nema, ja sam narucio 09.10. digitalnu, ali ne vjerujem da cu je dobiti tako skoro

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

uzas, nisam ni mislio da ce doci za "sve" no koliko ekipa ceka plejke
zasluzili su vise da im stignu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gušterko kaže...

Ljudi što se tiče moga infa on je 100% pouzdan, dečko već dugo radi u SDu i ja sam osobno riješio Tv preko njega i puno je pomogao i meni i ostalim dečkima sa FFA foruma u vezi svega što je vezano za tehniku i općenito Sancta Domenicu , znači ako on kaže da su konzole stigle to je 1000 % provjerena informacija. Druga je stvar što djelatnici koji odgovaraju preko maila ne mogu ne žele ili ne smiju pisati konkretne informacije pa svi dobijaju nekakve šture odgovore u kojima ništa konkretno ne piše. 

Znači pleyke su kod njih na stanju ali su to isključivo za one koji su prednaručili znači ništa za nas koji bi htjeli uzeti sada ..........

 

Ja vjerujem i tebi i liku s FFA foruma (čitao sam i tamo što je dalje pisao), ali u tome i je problem, što takvu vjerodostojnu informaciju neću dobiti od ljudi koji se bave službenom SD komunikacijom.

 

Druga stvar, sigurno da su došle, ali koliko, za koga itd.? Enigma. 8.10. BR... Čini se daleko iz ove pozicije, a svejedno sumnjam da ću dobiti tako skoro, što je žalosno. Da ne govorim koliko će tek čekati novi kupci. Sigurno do travnja.

7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Konačno nekaj specifičnije iz svijeta medija.

Naručena digitalna 25.9.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Računam da će SD do petka slati nove mailove svim kupcima koji su prednaručili i čekaju, s obzirom da je još uvijek službeno na snazi 'siječanjska nada' iz prosinca. 

 

Veselim se vidjeti hoće li se uhvatiti za veljaču ili će izbor riječi biti još apstraktniji.

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo ja sam napokon dobio mail od SD da mi konzolu salju u srijedu. 

BR verzija, narucena 6.10.2020.

 

Nadam se da ce i vama uskoro.

 
9 0 hvala 5
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icanic kaže...

Evo ja sam napokon dobio mail od SD da mi konzolu salju u srijedu. 

BR verzija, narucena 6.10.2020.

 

Nadam se da ce i vama uskoro.

 

Doslovno sam naglas rekao: 'Aw, shit!' čitajuć! Čestitke! 

 

Dva dana nakon tebe sam, BR... Ajmo SD. Pakiraj to i vozi! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 13:55 (m4st4).
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ja se nadam da ce vam i neki pokloncic ubacit koliko su vas zajebavali s cekanjem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icanic kaže...

Evo ja sam napokon dobio mail od SD da mi konzolu salju u srijedu. 

BR verzija, narucena 6.10.2020.

 

Nadam se da ce i vama uskoro.

 Super😊 

 

Ja sam naručio u SD-u 7.10.2020. BR verziju pa se nadam da ću uskoro dobiti mail😊

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

ja se nadam da ce vam i neki pokloncic ubacit koliko su vas zajebavali s cekanjem.

 Jel nije da šalju uz pošiljke šalju i onaj flyer sa 10% popusta? Vjerojatno će to dobiti. 

 

Ajde baš mi je drago. Nadam se da će uskoro dobiti svi koji su naručili davnih dana, pa da onda i mi možemo uzeti normalno konzolu. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Omg omg ja sam 7.10! Al digitale.
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vandit kaže...
bloodborne kaže...

ja se nadam da ce vam i neki pokloncic ubacit koliko su vas zajebavali s cekanjem.

 Jel nije da šalju uz pošiljke šalju i onaj flyer sa 10% popusta? Vjerojatno će to dobiti. 

 

Ajde baš mi je drago. Nadam se da će uskoro dobiti svi koji su naručili davnih dana, pa da onda i mi možemo uzeti normalno konzolu. 

 ma tih 10% nek si gurnu u guzicu. radije nek ljudima poklone neku igru za ps5 ili
 + pretplatu za godinu dana koliko su ih jebali s cekanjem.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel itko tko je narucio digitalku dobio mail il sam BR?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prednarudjbe u zadnjem krugu su se primale od 06.10. - 09.10. , valjda će svi doci uskoro na red.

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icanic super, moj je isto 6.10 valjda ce mi javit brzo
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ove sekunde me zvao covjek iz SD,BR verzije dolaze u veljaci,dok digitalke tijekom ozujka, i zvao me da mi kaze da mogu za 750 kn nadoplatit za BR verziju.
 
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tuzne vijesti braco moja.
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Upravo sam im poslo mail da cu nadoplatit.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebinjo kaže...
Ove sekunde me zvao covjek iz SD,BR verzije dolaze u veljaci,dok digitalke tijekom ozujka, i zvao me da mi kaze da mogu za 750 kn nadoplatit za BR verziju.

 

Hvala za info! Kojeg si ti datuma prednaručio?

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebinjo kaže...
Ove sekunde me zvao covjek iz SD,BR verzije dolaze u veljaci,dok digitalke tijekom ozujka, i zvao me da mi kaze da mogu za 750 kn nadoplatit za BR verziju.

 

Kad si naručio digitalnu, ako se smije znati?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
7.10
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice